Léčba čokoládou #22

22. července 2011 v 0:45 | Báři ツ |  Léčba čokoládou
Táák, malé překvápko. :) B.
  • "Jsem na odchodu."
  • "Nezáviď."
  • "Ale to není pravda."
Warning: hetero, komedie, sex


Když jsem se konečně dostala k její kanceláři, nevěřila jsem, s kým tam sedí. Zamávala jsem na ni, jestli si mě všimne, ale měla oči jenom pro něj. Zašla jsem do kuchyňky a čekala, kdy konečně odejde. Bože, co tady může Tom chtít? Nemají mít celý den nějaké focení a rozhovory? Není možné, že by ten rozhovor dělala Sam. Nechce snad Jacob ještě začít vydávat časopis?

"A chceš do něj cukr?" Uslyšela jsem Sam. Nevím, co jí bylo odpovědí, ale za chvíli se ukázala ve dveřích kuchyňky. Hned jsem jí přiložila prst na pusu, aby neřekla ani půl slova a zatáhla ji dovnitř.
"Co tady on dělá?" Pošeptala jsem.
"Přišel se za tebe zeptat, ale mám mlčet. Sakra, už jsem to řekla!" Vykulila oči a dlaní si přikryla ústa.
"Uvař mu ten čaj a rychle ho vykopej z kanclu. Nebudu tady čekat." Založila jsem si ruce na prsou.
"Chtěl kafe." Ušklíbla se. "A proč nejdeš za námi, přece tě neukousne." Pokrčila rameny.
"Jo, proč nejdeš za námi?" Ozval se Tom od dveří. Opírala jsem se o linku, takže jsem si ani nevšimla, že tu stojí. Ucouvla jsem o krok dozadu.
"Jsem na odchodu." Vypadlo ze mě.
"Víš, že ti lhaní moc nejde?" Zasmál se. "Nedělej husičku a pojď si sednout za námi." Natáhl ke mně ruku.
"Co tady sakra děláš?" Zeptala jsem se ho. Založila jsem si ruce na prsou.
"Zrovna tobě to budu vykládat." Zašklebil se na mě.
"Ehm, ehm." Odkašlala si Sam. "Tady máš to kafe." Usmála se. Protáhla se kolem něj a odešla do kanceláře.
"Běž si za ní a mě nech být. A nezapomeň si to kafe." Podala jsem mu šálek. Beze slova si ho ode mě vzal a odešel. Zase jsem se opřela o linku a schovala obličej do dlaní. Bože.

Vyšla jsem z místnosti a vešla k Sam do kanceláře. Tom se na mě usmál.
"Nakonec se ti tam nechtělo čekat?" Zvedl obočí.
"Potřebovala jsem čas na uklidnění." Odpověděla jsem jízlivě.
"Čtvrt hodiny?" Zeptal se. Hvízdl a zasmál se. Opřela jsem se o prádznou židli vedle Toma a podívala se na Sam.
"To tady mám manželskou poradnu? Hele, nevím, co jste si udělali, ale je mi to jedno." Pokrčila rameny.
"Jenom jsem se chtěla zeptat, kdy půjdeš domů. Jestli má cenu tady čekat, nebo ne."
"Tom mě pozval na večeři." Zatvářila se omluvně. "Jinak by tady neseděl."
"Sakra, vždyť.." Vzdychla jsem. Nemělo cenu něco říkat. Věděla jsem, jak je Sam jeho skupinou posedlá. "To sis teda pohnul." Probodla jsem ho pohledem.
"Nezáviď. Ona je ochotná i bez toho, abych jí říkal, co k ní cítím." Pohodil rameny. Kdybych uměla zabíjet pouhou myšlenkou, Tom by už dávno nežil. Je možné, že je fakt takový kretén? Založila jsem si ruce na prsou a znovu se podívala na Sam. Snad mě nezradila!

"Chtělas být můj deníček, co? Jestli budu poslouchat chvály na něj, tak tě uškrtím." Ukázala jsem na ni výhružně prstem. "Kde je Bill?" Zeptala jsem se ho.
"Co já vím." Pokrčil rameny. "Když ti nestačím já, cupitáš za bráchou?" Popíchl si.
"Ne, když nestačí moje kámoška. Rádoby kámoška." Opravila jsem se hned. Vzala jsem si kabelku a vyšla z kanceláře. Uslyšela jsem Tomův smích.
"Abby, počkej." Zavolala za mnou Sam.
"Užij si to. Už je ale hodně ojetý, někdy nenahodí." Zavolala jsem na ni. Než by přijel výtah, stihla by přijít a to jsem nechtěla. Proto jsem si zvolila schody. Seběhla jsem všechna patra a naštvaně vyšla z budovy. Jak mi tohle mohla udělat? Od něj bych to čekala, i když ho znám tak krátce, ale Sam? Chtělo se mi brečet.

Koupila jsem si další lístek a nastoupila do metra. Nechala jsem se zavézt až zastávce, co byla nejlíž hotelu a nasupeně vešla do haly. Mačkala jsem tlačítko výtahu snad každou vteřinu, než konečně přijel.
"Počkejte!" Uslyšela jsem, tak jsem zastavila dveře výtahu, aby se nezavřely. Nastoupil Bill i s klukama. "Ahoj, Abby." Usmál se na mě. Na očích měl veliké sluneční brýle. Co já bych teď za ně dala..
"Zdarec." Odpověděla jsem a snažila se vypadat co nejmíň smutně, nuceně a sklesle. Utřela jsem si další stékající slzu a snažila se být vyrovnaná. Nepodívala jsem se na ně, ani když jsme vystoupili v našem patře, ani když jsme zacházeli do svých pokojů. Doufám, že mě teď nebude nikdo otravovat.

Začala jsem se vysvlékat už od dveří pokoje, kousky oblečení jsem házela všude možně. Přišla jsem do koupelny nahá, posadila se do vany a pustila vodu. Nechala jsem ji téct, aby se mi naplnila celá vana a dala si pěnu do koupele. Dneska tady zůstanu déle. Musím relaxovat a odreagovat se. Hlavu jsem si podložila ručníkem, abych se neopírala o studené kachličky a zavřela oči. Na mobilu jsem si pustila písničky a poslouchala je, abych se trochu uklidnila. Jak jsem mohla od Toma čekat, že mi bude věrný? Že teď budu já ta jediná, která bude spát v jeho posteli? Jak jsem mohla být tak naivní?

Písnička se najednou sekla v polovině a mobil mi začal vyzvánět melodii, kterou mám, když mi někdo volá. Utřela jsem ruku do ručníku a podívala se na displej. Sam? Copak by teď potřebovala?
"Ano?" Zvedla jsem jí to.
"Ab, jsem teď na záchodě, ale nemůžu tady s ním být, aniž by sis myslela kdo ví co." Řekla.
"Sam, mě je to jedno. On přece takový je, tak co se pozastavovat nad tím, že se vyspí i s mojí kamarádkou." Odpověděla jsem jí, jako by se nic nedělo.
"Ale to není pravda. Chtěl jít se mnou na večeři kvůli tobě. Musíš mi věřit." Zaprosila.
"On by se kvůli mě nepřetrhl." Zavrtěla jsem hlavou. "Kašli na to. A užij si to s ním."
"Ale Tom není ten, který by se mi líbil, přece jsem vždycky chtěla Billa."
"Vždyť je jeden jako druhý. Promiň, vystydne mi voda." Řekla jsem jí a položila to. Pustila jsem si znovu písničky a kašlala na ostatní.

Po nějaké době jsem vstala a utřela se. Zamotala jsem se do osušky a vypustila vanu. Vyšla jsem zpátky do pokoje a sedla si na postel. Pustila jsem televizi a otevřela skříň s oblečením. Oblékla jsem si černé spodní prádlo, krajkové, které bylo moje nejoblíbenější. Natáhla jsem se na gauči před televizí a přepnula kanál z dokumentu na nějaký film. Podepřela jsem si dlaní bradu a ovladač dala na zem pod pohovku. Sice nebylo nějak pozdě, ale zavírali se mi oči. Natáhla jsem ruku, abych ji neměla pod bradou a hlavu si podložila polštářem. Uvědomila jsem si, že jsem si neuklidila oblečení, ale moc se mi do toho nechtělo. Stejně se za dva dny pakuju, tak to tady ještě chvíli vydrží. A taky jsem si vzpomněla, že jsem nezamkla, ale stejně - kdo by ke mně mohl lozit.

Zavřela jsem oči a usnula. Nevzbudilo mě ani střílení ve filmu, které bylo opravdu hlasité. Ani to, jak se ve vedlejším pokoji Bill hádal s někým po telefonu. Až prásknutí dveří na balkoně mě probudilo. Zamrkala jsem a posadila se. Film už dávno skončil a teď byl tak čas, kdy se kluci vraceli z koncertu.
Vstala jsem a natáhla na sebe černý župan, který vypadal jako kimono, byl lesklý a hebký. Vyšla jsem na baklon a koukla na Billův balkon. Kouřil.
"Dobré ráno." Usmál se.
"Už je po koncertě?" Zeptala jsem se. Protřela jsem oči a zívla.
"Jo. Dneska to stálo celkem za nic. Georgovi praskla struna, takže to dneska bylo trochu delší." Pokrčil rameny. "A Tom si zase přivedl jakousi.." Odmlčel se. "Asi se nevyspím."
"Oh bože. A nejmenuje se náhodou Sam?" Zeptala jsem se.
"Ne. Tahle je.. Hmm, bylo to něco na K. Asi Kim nebo co." Pokrčil rameny.
"Aha." Pokývala jsem hlavou a opřela se o zábradlí.

B.
 


Anketa

Povídka "Léčba čokoládou" ?

x)
x|
x(

Komentáře

1 Suzzy Suzzy | Web | 22. července 2011 v 9:27 | Reagovat

Áá! Já ho tak nesnáším, že už to ani víc nejde! :D
Honem, honem další dílek, at vím, jestli mu konečně nakope zadek! :D

2 Dee Dee | Web | 22. července 2011 v 10:16 | Reagovat

Hej Toman sviňak to jí dělá schválně :D

3 Wiki Wiki | Web | 22. července 2011 v 11:49 | Reagovat

[1]: naprosto souhlasim !! :D

4 Trista Trista | 22. července 2011 v 12:20 | Reagovat

Neznášam toho Toma drzého hnusného hlúpeho...wrrrrr...nahnevala som sa aj za Abby, och...toto nebola oddychová kapitola..toto bola vytáčavá kapitola :D:D heh...och, on je taký taký taký...ani neviem ako by som ho pomenovala...to nie je možné :D

5 Sima Sima | Web | 22. července 2011 v 14:43 | Reagovat

Supéééér díííl!! :-)

6 Christine Christine | E-mail | Web | 14. května 2012 v 0:01 | Reagovat

ježiši..:-( to je smutný...:-( mě je Abby tak líto...:-( to snad ani není možný...:-(
No nic hltám další dílek!! !:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama