Léčba čokoládou #23

23. července 2011 v 2:33 | Báři ツ |  Léčba čokoládou
Už se těším na vaše komentáře :) B.
  • "Uvidíme se někdy?"
  • "Ahoj."
  • "Opravdu dospělé."
Warning: hetero, komedie, sex


Když jsem ráno vstávala na snídani, bylo mi na nic. Pořád jsem tajně doufala, že pro Toma opravdu něco znamenám, ale když jsem zamykala svůj pokoj, viděla jsem tu Kim nebo co, jak se s ním loučí a odchází od něj. Byla vysoká, blonďatá, hubená a hodně vyvinutá.
"Uvidíme se někdy?" Zeptala se.
"Zítra odjíždíme. Takže asi ne." Pokrčil rameny.
"Škoda, ještě bych si chtěla užít." Přejela mu prstem po hrudi. Zrovna jsem procházela kolem a musela jsem si odkašlat.
"Tak to můžeš přijít ještě dneska, koncert nemáme, tak na tebe budu mít celý večer." Řekl najednou více nahlas. Jenom jsem protočila oči a přidala do kroku, abych se náhodou nepozvracela. Zmáčkla jsem tlačítko na přivolání výtahu a čekala. Přitom jsem si musela vyslechnout jejich rozhovor.

Když jsem se konečně dostala dolů na snídani, byla jsem nejšťastnější člověk na světě. Taky jsem byla bohu vděčná za to, že jsem nemusela s tou Kim jet dolů výtahem. Asi by mě klepla pepka, vypadala totiž na tu osobu, co se hrozně ráda chlubí svými úlovky. Vešla jsem do restaurace a posadila se ke stolu. Vzala jsem si rohlík a namazala si ho nutelou. Napila jsem se kávy a zakousla se do rohlíku.
"Kde je Tom?" Zeptal se David. "Musím vám dát informace ohledně zítřejšího odjezdu."
"Tak to opravdu netuším." Zavrtěl Bill hlavou. Měl pod očima kruhy. "Ale celou noc si užíval, takže.." Pokrčil rameny.
"Asi tak." Zívl Georg. Ten má pokoj z druhé strany. Radši jsem se k tomu nevyjadřovala a dál snídala. Tom nepřišel po celou dobu, tak musel David svolat schůzi zvlášť. Někdo mu to musel vyřídit, ale nikdo se nehlásil.
"Já tam zajdu." Řekl nakonec Gustav. Jenom jsem si oddechla, že nebudu muset dělat něco takového, jako poslíka.

Zvedla jsem se a vydala se do svého pokoje. Schůze byla v Davidově pokoji za několik málo minut, tak jsem měla čas se akorát obléct na celodenní chůzi po městě. Oblékla jsem si kraťasy, triko a do kabelky si dala mobil, peněženku i s kartou, abych si dneska mohla ponakupovat. Zamkla jsem svůj pokoj a vydala se k Davidovi. Tom byl jediný, který tam seděl. Co se stalo, že je tady jako první?
"Ahoj." Řekla jsem suše a posadila se na druhou stranu pohovky. Podívala jsem se na druhou stranu, abych se na něj nemusela dívat. David byl asi v koupelně, protože se odtud ozývalo hvízdání.
"Ahoj." Odpověděl stejně záživným tónem. Založila jsem ruce na prsou a opřela se o opěrku. Ta doba se snad zdála nekonečná, kdy už konečně někdo přijde? Musela jsem dýchat tu jeho krásnou vůni, odolávat jeho šarmu.

"Jak ses včera měla?" Zeptal se po nějaké chvíli ticha.
"Dobře." Pokrčila jsem rameny. "Měla jsem dlouhý a relaxační večer. Takový jsem potřebovala."
"Já jsem se měl skvěle." Slyšela jsem, jak se usmál.
"Já se neptala." Přerušila jsem ho dřív, než mohl pokračovat. "Vůbec mě nezajímá, jak ses měl a jak jsi jí vyšukal mozek z hlavy." Probodla jsem ho pohledem.
"Abys nepukla závistí." Procedil mezi zuby.
"Úplně!" Vstala jsem. "Jsem zelená závistí!" Křikla jsem na něj. Přešla jsem k oknu a podívala z něj dolů pod hotel. ase tam stály houfy fanynek. Slyšela jsem zavrznutí pohovky a za chvíli ucítila Tomovu vůni všude kolem sebe.

"Ty žárlíš." Pošeptal mi do ucha.
"Jdi někam." Popošla jsem o kousek dál od něj. Posadila jsem se znovu na pohovce. A když David vyšel z koupelny, tak se zázračně objevili ostatní kluci i Tom kameraman s Natalií. Posadili se vedle mě, takže Tom musel zůstat stát. David si založil ruce na prsou a na všechny se podíval.
"Zítra ráno odjíždíme. Chtěl bych vás poprosit, abyste se dneska nikam nechystali, abyste mohi ráno vstávat. Budeme vstávat velmi brzy. Tak abyste byli připraveni. Na poledne už totiž musíme být na druhé straně Ameriky. Takže, počítejte s tím." Dokončil svůj proslov.
"Dobře. Tak já se jdu už pomalu balit." Pokrčila jsem rameny a vstala, abych odešla. Vyšla jsem z pokoje a Tom šel hned za mnou.
"Počkej, chci si promluvit." Vzal mě za zápěstí. Otočil mě k sobě.
"Ale já si promluvit nechci." Vysmekla jsem se mu. Naklonil se ke mně, doslova mě přimáčkl na dveře jeho pokoje a hrubě mě políbil. Snažila jsem se odstrčit ho od sebe, ale byl o tolik silnější. Nezbývalo nic jiného, než mu ublížit. Ohnula jsem koleno v kloubu a silně ho udeřila do rozkroku. Hned odskočil a překvapeně se na mě podíval.

"Když řeknu ne, tak ne. NE!" Řekla jsem rázně, když chtěl začít namítat.
"Přece jsme se milovali." Pošeptal.
"Řekl jsi to správně - v minulém čase." Přikývla jsem a přešla ke svému pokoji. Chtěla jsem odemknout, ale zase mě chytil za ruku.
"Abby. Můžeme si o něčem promluvit?" Zeptal se a opatrně pustil mou ruku. Otočila jsem se k němu, ale založila si ruce na prsou. "Pojď ke mně." Pobídl mě. "Nechci to řešit tady venku."
"Chmpf." Odfrkla jsem si, ale následovala jsem ho. Posadila jsem se u něj na pohovku a podívala se na něj. Posadil se vedle mě a nejistě se usmál.
"Víš, chtěl jsem se s tebou nějak udobřit a proto jsem šel za Sam. Nechci se s tebou hádat." Pokrčil rameny. "Nemůžeš mi mít za zlé, že se mi líbí i jiné holky, než jenom ty."
"Opravdu dospělé."
"Jestli ti vadí, že mám jiné dívky, tak se s tím prostě budeš muset smířit, protože já jsem takový."
"To už jsem si stihla všimnout." Řekla jsem ironicky. "To jsme si ani nemuseli takhle trapně promlouvat."
"Ale mě na tobě opravdu záleží. Jenom prostě.. nemůžeš být jediná."
"Tak to mi opravdu láme srdce. Ty se prostě jenom bojíš, že o tobě natočím něco špatného."
"Ty mě jako chceš vydírat?" Vstal a začal přecházet po pokoji.
"Víš co, polib mi prdel." Sladce jsem se na něj usmála. Vstala jsem a chtěla odejít z pokoje, ale ještě jsem se na něj podívala. Díval se z okna s rukama v kapsách. Věděla jsem, že ho pořád miluju, i po tolika málo dnech jsem k němu dokázala něco cítit, opravdový hluboký cit, ale abych pořád trpěla, jak se tahá s ostatními dívkami.. to ho radši budu nenávidět.

Vešla jsem do svého pokoje a jakmile jsem zavřela dveře, opřela jsem se o ně a rozbrečela jsem se. Tak moc to bolelo, ale musím být silná. Vyspím se z toho a bude to lepší. Určitě. Po nějaké době jsem vstala a vytáhla kufr zpod postele. Budu se muset začít balit. Začala jsem s první skříní, kde jsem měla trika a džíny a jedny si nechala venku, abych si je zítra oblékla. Vzala jsem si svou taštičku a šla do koupelny. Schovala jsem si do ní šampon a až se okoupu, dám tam i sprchový gel a žínku, pastu a zubní kartáček a malovátka, i hřeben. Vrátila jsem se do pokoje a otevřela druhou skříň. V ní jsem měla boty, žabky, střevíce, kdybych je náhodou potřebovala a botasky na běhání, i když jsem ještě neměla tu šanci. Zavřela jsem první kufr a vytáhla druhý, kam dám všechny své mikiny, svetry, bundy a šperky.

Posadila jsem se na postel v pyžamu a protáhla se. Pustila jsem si televizi a natáhla se na postel. Zívla jsem ještě jednou a zavřela oči. Už se těším, až se dostanu z LA. Nikoho tady vlastně nemám, Sam mě zřejmě zradila s Tomem a jediní, s kterými teď trávím čas jsou kluci z kapely. Možná bych si mezi nimi mohla najít spřízněnou duši. Ale abych nedopadla jako s Tomem. Takhle se spálit nikdy nechci. Přetočila jsem se na druhý bok a strčila ruce pod polštář. Vytáhla jsem odtud papírek. Rozsvítila jsem lampičku, abych si to přečetla. Byl to nějaký seznam jmen, kde jsem na konci byla napsaná já. A jak se tenhle papírek dostal pod můj polštář?

B.
 


Anketa

Povídka "Léčba čokoládou" ?

x)
x|
x(

Komentáře

1 Wiki Wiki | Web | 23. července 2011 v 8:22 | Reagovat

Další díl !!! Hm.. s tím seznamem jmen, není to seznam Tomových holek?! :D

2 Dee Dee | Web | 23. července 2011 v 11:34 | Reagovat

Oooooo To je hajzl :DDDD Toman jeden

3 Trista Trista | 23. července 2011 v 14:34 | Reagovat

Oooooh!...to čo je za zoznam?...Tom je sadista....ešte jej aj ten zoznam strčí pod ten vankúš..a pochybujem, že chcel naznačiť, že je posledná a po nej už nepôjde žiadna...wrrrr...otrieskam mu gitaru o hlavu...ma stále musí tak vytáčať...ale kapitolka bola fakt skvelá...hehe už sa teším na ďalšiu :P

4 Suzzy Suzzy | Web | 23. července 2011 v 17:48 | Reagovat

Fakt mě nebaví v každým díle na něj nadávat, když On si, ale nic jinýho nezaslouží, parchant jeden! :D
A ten seznam? Jsem sakra zvědavá :D

5 Christine Christine | E-mail | Web | 14. května 2012 v 0:05 | Reagovat

Jsem zvědavá na ten papírek... :)
NO ale jako chudinka...:( je mi jí líto...:-( takhle se to nemělo pokaňhat...:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama