Léčba čokoládou #26

26. července 2011 v 1:24 | Báři ツ |  Léčba čokoládou
Těším se na vaše odezvy.. :) B.
  • "Co je to za fór?"
  • "Budu spát na gauči."
  • "Čekal jsem totiž na tebe."
Warning: hetero, komedie, sex


Když jsme konečně zastavili před hotelem, David nám oznámil, že tu jenom přespíme a další den navečer pojedeme dál. Kufry nám vynesli z autobusu k výtahu, u recepce nás David všechny ohlásil a mohli vyjet do našich pokojů. Rozdal nám klíče, ale ne na všechny se dostalo.
"Co to je za fór?" Zvedl Bill obočí. Sundal si sluneční brýle a vražedně civěl na Davida.
"Když se objednával tenhle hotel, nepočítalo se těma dvěma." Pokrčil rameny a ukázal na mě a Toma kameramana.
"Nebudu se s někým dělit, dneska opravdu ne." Zavrtěl Bill hlavou. Popadl jeden z klíčů a odemkl si pokoj. Podívala jsem se po ostatních. Přece nemůžou kvůli nám dvěma trpět a nevyspat se.
"Se mnou asi nikdo nebude chtít spát, co?" Zasmál se Georg. "Jestli se chcete opravdu vyspat, dejte mi samostatný pokoj." Pokrčil rameny. Všichni souhlasně pokývali hlavou.

Na chodbě jsem zůstala stát s Natalií, Tomem, Davidem a Tomem. Gustav rezignoval, protože mluví ze spaní a někdy chrápe ještě více než Georg. Nechtělo se mi tomu věřit, ale taky jsem to nechtěla riskovat.
"Tome, tak můžeme spát spolu, ne?" Pokrčila jsem rameny. Viděla jsem, jak se na mě podíval ten nepravý, já ale měla na mysli Toma z LA. "Jsme přece kolegové." Usmála jsem se.
"A já si naivně myslel.." Odmlčel se Tom z kapely.
"No jo, ty naivní totiž jsi." Zasmála jsem se mu. Vzala jsem si klíč a s Tomem začla do pokoje. Posadila jsem se na postel. "To ani nemá cenu se nějak vybalovat." Usmála jsem se na něj. "Že?"
"To máš pravdu."
"Jak ti mám říkat? Když ti budu říkat Tome, bude si druhý Tom myslet, že mluvím o něm."
"Já nevím." Pokrčil rameny. "Ve škole mi říkávali Homer. Býval jsem tlustý jako balvan." Zasmál se.
"A nebude ti vadit, když na tebe budu volat Homere?"
"Ty časy, kdy mi to vadilo, jsou pryč." Ujistil mě. "A teď, nedáme si něco z minibaru?" Usmál se a otevřel dvířka vedle televize. Vytáhl malé flaštičky s šampaňským. Nalil je do sklenic na džus a podal mi moji. Přiťukli jsme si.
"Na to naše soužití." Usmála jsem se a napila se. Hned jsem cítila, jak mi bublinky putují po jazyku a pomalu sklouzávají do žaludku.

"Budu spát na gauči." Řekl najednou.
"Ne, já jsem kratší, ty se natáhni na postel." Pobídla jsem ho a sama si ustýlala na pohovce.
"Tak díky. Jestli se tohle bude ještě jednou opakovat, postel bude tvoje." Usmál se a zavřel se v koupelně. Netrvalo mu to dlouho, okoupaný byl rychle a já jsem hned mohla jít místo něj. Rychle jsem se okoupala, abych byla co nejdřív v posteli. Byla jsem unavená jako snad nikdy v životě. Vyčistila jsem si zuby, odlíčila si řasenku a rozčesala vlasy. Vrátila jsem se zpátky do pokoje a ulehla do postele. Tom zhasl lampičku a popřál mi dobrou noc.
"Tobě taky." Pošeptala jsem do tmy a zabořila hlavu do polštářů. Dneska se chci opravdu vyspat, žádné povalování na Tomově mužné hrudi. Tiše jsem vzdychla jenom při té vzpomínce. Zavřela jsem oči a chtěla přestat myslet na cokoliv, co by mi bránilo v usnutí, ale nemohla jsem Toma dostat z hlavy. Je tak návykový!

Tom vstával opravdu brzo.
"Promiň. Musím si jít zaběhat." Pošeptal. "Ale přinesu ti snídani." Slíbil.
"Ah, to je velkorysé. Děkuji." Odpověděla jsem a přetočila se na druhou stranu. Znovu jsem usnula a nechala si zdát krásný sen o jednorožci. Nechápu, kde jsem na to přišla, ale sen to byl krásný, dokud mě nevzbudilo klepání na dveře. Vstala jsem a otevřela dveře. Stál tam Tom a usmíval se.
"Ty ještě spíš?" Podivil se.
"Hele, snídani mám tady na pokoji, tak co chceš?"
"Tys ještě nesnídala?"
"Ani nevím, že mi ji přinesl." Usmála jsem se. Podívala jsem se do pokoje a na stole uviděla hrnek kakaa a misku s lupínkami. A u nich byl vzkaz. "Vrátím se až před odjezdem." Otočila jsem se zpátky na Toma, ale ten už seděl v našem pokoji a natahoval se po ovladači.

"Hele!" Dala jsem si ruce v bok. Jenom ke mně zvedl pohled, aniž by řekl půl slova. "To nemáš telku u sebe?"
"Mám, ale tam nejsi ty." Usmál se. "Posaď se vedle mě." Pobídl mě.
"No jasně. Radši se nasnídám." Protočila jsem oči. Posadila jsem se ke stolku a nalila si do misky kakao z hrnku. Kdo ví, jak dlouho to tu je, ale bylo to dobré. Lupínky křupaly jako čerstvé.
"A potom si ke mně sedneš?" Zeptal se.
"Budeš si muset najít jinou holku, která tě bude na slovo poslouchat." Pokrčila jsem rameny. Když jsem se najedla, zavřela jsem se v koupelně, abych si umyla vlasy a převlékla se z pyžama do oblečení, v kterém potom nasednu do autobusu. Džínové kraťasy a triko s krátkým rukávem. Pyžamo jsem si posklásala a vyšla z koupelny. Schovala jsem si ho do kufru a vrátila se do koupelny, abych se namalovala, aspoň řasenku a taky se učesala a vyčistila si zuby.

"Už za mnou půjdeš?" Zeptal se, když jsem si sbalila i kartáček, pastu, polštářek a ostatní a posadila se zase ke stolu.
"Proč bych měla? Mohl by ses vrátit do svého pokoje." Přivřela jsem oči.
"Moje společnost ti není dobrá?" Zvedl obočí.
"Je dobrá, ale ne zrovna teď." Pokrčila jsem rameny.
"Ale no tak, Abby." Usmál se. Naklonil hlavu na stranu a uculil se.
"A opovaž se hrát si zase s tím piercingem!" Zvedla jsem výhružně prst a zvedla se, abych vyšla na balkon. Posadila jsem se do proutěného křesla povzdechla. Nikdy nebudu mít čas sama pro sebe? I když, abych se přiznala, čas, který musím trávit sama, mě děsí. Vstala jsem a vešla zpátky. Tom se na mě ani nepodíval, až když jsem se posadila vedle něj.

"Už tě to přešlo?" Dal mi ruku kolem ramen.
"Nechci být sama." Pokrčila jsem rameny. "Asi se toho děsím."
"To nemusíš. Jestli ale se mnou chceš tvávit čas, budeš muset vymýšlet nějaké aktivity. Sexem všechno nevyřešíme." Zasmál se.
"Oh, ty jsi naprosto neponaučitelný!" Založila jsem si ruce na prsou.
"To by ses divila jak. Včera jsem ani neměl holku na pokoji." Mrkl na mě.
"No ty bláho!" Řekla jsem ironicky.
"Čekal jsem totiž na tebe." Pohladil mě po tváři.
"To ses teda načekal, co?" Zasmála jsme se. Opřela jsem si hlavu o jeho rameno a nadechla se jeho krásné vůně. Zavřela jsem oči a vnímala to aroma.

"To ti tak voním?" Pošeptal po chvíli. Políbil mě do vlasů a přitiskl víc k sobě.
"Je to úžasná vůně." Odpověděla jsem.
"Jsem rád, že se ti líbí." Usmál se. Vzal můj obličej do dlaní a jemně mě políbil.
"Zase ty tvoje pusy? Měli by tě za to zatknout." Oddálila jsem se. Tom se podíval na hodinky a zvedl obočí.
"Ještě máme spoustu času." Zase pošeptal.
"Hele, nech toho." Odtáhla jsme se. Vstala jsem a posadila se na postel.
"Tak promiň." Pokrčil rameny. "Řekl jsem si, že tě do ničeho nebudu nutit. Takže.. Když máme tolik času, co podnikneme? Budeme se dívat na film? Hrát karty? Nebo se opijeme?" Stoupl si a otevřel minibar. "Cesta pak rychleji uteče." Usmál se. "Ah, vy už jste něco vypili!" Zasmál se a vytáhl nějaké lahve. "Amundsena, vodku, rum, skotsou, tequillu nebo Jamesona?"
"Začneme tím Amundsenem, ne?" Usmála jsem se a už hledala skleničku.

B.
 


Anketa

Povídka "Léčba čokoládou" ?

x)
x|
x(

Komentáře

1 Bea Bea | Web | 26. července 2011 v 8:46 | Reagovat

Nádhera...skoro bych řekla, že se ledy prolomily... :-D

2 Suzzy Suzzy | Web | 26. července 2011 v 9:23 | Reagovat

Ale né! :D ona na něj má být přeci hluboce naštvaná! :D tak jakto, že už s ním je zase na pokoji? :D

3 Dee Dee | Web | 26. července 2011 v 10:37 | Reagovat

XD a ted se tam vožerou...

4 Trista Trista | 26. července 2011 v 10:49 | Reagovat

Ešte sa z nej stane alkoholička :D pri Tomovi :D heh...ale stále je dosť drzí...aj keď mám pocit, že sa to u neho trochu lepší, ale myslím, že len do doby, než prídu na ďalší hotel, kde strávia dlhší čas...potom sa to zase po*erie :D heh..už ako keby som to teraz videla...ale kapitolka sa dala, takže sa teším na ďalšiu :P

5 Christine Christine | E-mail | Web | 14. května 2012 v 0:19 | Reagovat

Jej no to dopadne, jestli spolu ti dva budou pít...:-D že možná ani ten odjezd nestihnou...:-D:-D:-D tohle je dokonalé!!!! )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama