Back to black - 14.

6. října 2011 v 11:29 | Báři ツ |  Back to black
Omlouvám se, že jsem Vás nechala čekat tak dlouho, ale znáte to. A omlouvám se, jestli jsou tam nějaké chyby, ale psala jsem to v autobuse :D.. Tak, těším se na Vaše komentáře.. :) B.


Opalovala jsem si záda, tak jsem si mohla číst knížku. Chtěla jsem se na ni soustředit, ale vypadalo to, že Bill nepochopil obsah mých slov. Pořád se miliskovali, až mi z toho běhal mráz po zádech. Otočila jsem se na bok, k nim zády, takže k Tomovi čelem. Ležel na zádech a jednou rukou si zaclonil slunce, aby na mě viděl.
"Nechceš jít zase do vody?" Zeptal se. "Na tom slunku je docela vedro."
"Za chvíli. Jenom dočtu kapitolu." Odpověděla jsem. Chtěla jsem ji dočíst co nejdřív, abych nemusela dál poslouchat jejich sladké miliskování.
"Jestli ji nedočteš co nejdřív, tak tady umřu." Pošeptal Tom.
"Tak mi do toho pořád nekecej." Napomenula jsem ho a od té doby se neozval, dokud jsem nezaklapla knížku.
"Konečně, jako spasení." Zvolal a vstal.


"Vy jdete zase do vody?" Podivila se Diane.
"Chceš se přidat?" Zeptala jsem se jí. Možná neslyšela tu ironii v mém hlase, ale zavrtěla hlavou, že ne.
"Spíš bych se vrátila. Už je mi zima."
"Opravdu?" Zvedl Bill obočí. Měla jsem pocit, že kdyby tady nebyla Diane, byl by to právě Bill, kdo by nás všechny hnal do vody. Zatím co se ti dva balili, my jsme šli s Tomem do vody.
"Zítra můžeme jít šnorchlovat." Řekl jen tak mimochodem. Překvapeně jsem se na něj podívala.
"To čekáš, že se budeš tak nudit?" Zasmála jsem se.
"Ha. Ha." Vyplázl jazyk a rozběhl se do vody.

Ve vodě jsme museli řádit hodně dlouho, protože když jsme konečně vylezli, oba dva udýchaní z posledního závodu, byla opravdu zima.
"Oh, docela se ochladilo." Promnula jsem si paže a objala si hrudník.
"Vzal jsem nějakou deku navíc, tak jestli tu chceš zůstat ještě chvíli." Pokrčil rameny.
"Nechce se mi na hotel." Nepřímo jsem tak odpověděla na jeho pozvání nevím na co. Posadili jsme se na mou deku a Tom mi hned dal svou kolem ramen. Přitáhla jsem si nohy k tělu, takže mi bylo hned trochu teplejš. Bradu jsem si opřela o kolena a podívala se na moře. Usmála jsem se. Určitě plánoval, že tu zůstaneme tak dlouho.. "Dívej, západ slunce." Řekla jsem mu.
"Já vím." Uculil se. "Nějak jsem tě musel dostat, ne?" Ušklíbl se.
"No jasně, ale třeba plyšákem, kinem, nebo já nevím.. Ale západ slunce?" Zasmála jsem se. Jenom pokrčil rameny. Vzal mezi prsty pramínek vlasů a chvíli ho žmoulal.
"Víš.." Naklonil hlavu na stranu a pak mi pramínek strčil za ucho. Jenom jsem zakroutila hlavou.
"Tohle nedělej." Pošeptala jsem. Nechápavě zvedl obočí. "Dělával to Andy a tím mi ho děsně připomínáš."
"To se budeš pořád něčím takovým ohánět?"
"Vadí ti to snad?" Zvedla jsem obočí. Cítila jsem, jak mi stoupá andrenalin. "Asi mi bude chvíli trvat, než to překonám, nemyslíš?" Vztekla jsem se.
"A když tě políbím, budeš se bránit, že to dělal Andy taky?" Zvedl se. Strčil si ruce do kapes na kraťasech a šel pomalou chůzí k moři.
"Tome.. Počkej." Zvedla jsem se taky, ale on nereagoval. Chytla jsem deku pevněji, svoji vyklepala a sbalila do tašky a rozběhla se za ním.

Šli jsme podél moře dál, někam úplně mimo pláž, kde jsme byli v podstatě celý den. Přehodila jsem si tašku na druhé rameno.
"Hele, jestli se pokaždé naštveš, když se zmíním o Andym.."
"Nejsem naštvaný." Odsekl.
"Vypadá to tak." Pošeptala jsem. Tom se zastavil a podíval se na mě.
"Myslíš si, že jsi jediná, které chybí? Bože, byl to můj kámoš od základky. Ani nevíš, jak MOC mi chybí. A když už na něj konečně zapomínám, díky tobě, tak mě oslovíš jeho jménem? Sotva se tě dotknu, už se zase bráníš. Nadine, řekni mi, má cenu se snažit?" Zeptal se nakonec. Nechápavě jsem zamrkala.
"O co se chceš jako snažit?"
"Ukázat ti přece, jak jsem..." Rozhodil rukama. "Dokonalý." Dodal.
"Pche." Odfrkla jsem si a založila ruce na prsou.
"Přece ti mám ukázat svoji romantickou duši. Po tom všechny holky prahnou, ne?"
"Ty jsi romantik? Protože jestli ne, tak ti to půjde velice těžko."
"Já a romantik?" Zasmál se. "Nevíš, jaká pověst mě předchází? Sexem posedlý sexy kytarista?"
"Jo, slyšela jsem, že máš mozek v kalhotách."
"Jo, veliký mozek." Zvedl obočí. Jenom jsem zavrtěla hlavou. Ten se nikdy nezmění.
"To si myslíš, že když na mě budeš den dva milý, tak ti hned roztáhnu nohy?"
"A ne?" Zeptal se.
"Nejsem tvoje blbá fanynka." Píchla jsem ho do hrudi a otočila se, že se vrátím zpátky na hotel. To mi neříkejte, že je opravdu tak naivní. A neříkejte mi, že mu opravdu každá dívka podlehla. Vždyť se chová tak okatě, nechutně a perverzně.. Jak může mít takový úspěch?

Rozhlédla jsem se a vybrala si jednu z uliček. Snad se na hotel vrátím, jestli jsem si vybrala blbě, budu tady bloudit do rána.
"Jdeš špatně." Ozvalo se za mnou. Cukla jsem sebou a otočila se. "Sekla ses o jeden blok baráků." Pokrčil Tom rameny. "Sice bych tě nejradši nechal jít, ale to ti přece nemůžu udělat."
"Díky." Poděkovala jsem mu a jeho narážek si nevšímala. "Doprava nebo doleva?" Zeptala jsem se ještě. Tom se zasmál.
"Pojď." Pokynul mi a zašel do uličky napravo od té, že které jsme vyšli. Šla jsem vedle něj, oba dva jsme mlčeli. Po nějako chvíli Tom prolomil ticho. "Víš, ani se nedivím, že byl s tebou."
"Mám tím chápat, že je ti dobře v mé společnosti?" Zeptala jsem se s úsměvem. Pokrčil rameny.
"Taky se to tak dá formulovat.."
"Prosím tě." Zasmála jsem se a praštila ho do ramene.
"Hej!" Zastavil se. Se smíchem jsem se rozběhla a Tom mě hned následoval. Nemohla jsem se mu rovnat, byl hrozně rychlý. Zatímco já jsem kmitala nohama co nejrychleji, on udělal dva dlouhé kroky a už mě měl. "Máš babu." Zasmál se.
"To není fér!" Bránila jsem se. "Mám kratší nohy."
"To už je tvůj boj." Pokrčil rameny. Pleskla jsem ho do hrudi.
"Máš babu zpátky." Chtěla jsem se zase rozběhnout pryč, ale Tom mě držel na paže.

Podívala jsem se mu do očí. Bála jsem se, co tam uvidím. Pokaždé, když se situace vyvíjí dobře, smějeme se a je nám fajn, pokazí to nějaká maličkost. Buď je to vzpomínka na mého mrtvého přítele nebo nějaké slovo.
"To, čemu říkají růže, vonělo by právě tak, i kdyby tomu říkali jinak." Pošeptal.
"Teď mi tady budeš citovat Romea a Julii?" Pousmála jsem se.
"Ani nevím, proč mě to napadlo." Zasmál se Tom a pustil mě. Zůstal ale stát tak blízko. A jakmile mi byl tak blízko, nedokázala jsem se ovládat. Sebe a ani své emoce. Jako bych okamžitě vypínala myšlení a jenom se řídila srdcem.. A to mi teď říkalo, že i když bych měla truchlit jako částečná vdova, taky bych neměla zanevřít na city a ostatní kluky.. Měla bych se poohlédnout po někom, kdo by mi dokázal vygumovat všechnu bolest v srdci, nahradit ji láskou a potěšit mě i v těch nejkrušnějších dnech.

Stoupla jsem si na špičky a lehce ho políbila na rty. Podívala jsem se na jeho reakci. Pousmál se a naklonil hlavu na stranu.
"Nadine-" Chtěl něco říct, ale já ho znovu políbila. Ruce jsem spojila za jeho temenem a přitáhla si ho tak blíž k sobě. Vášnivě mi vracel polibky. Přitiskl mě na stěnu jednoho domu. Tiše jsem zasténala mezi polibky, když jsem ucítila jeho tělo na svém. Dlaní přejel po mém těle
a objal mě kolem pasu. Vysadil si mě nahoru a já se nohama omotala kolem jeho boků, abych se udržela.
"Počkej." Oddálil se.
"Mlč." Pošeptala jsem. Beze slova mě začal líbat. Cítila jsem jeho vzrušení. I když jsem na sobě měla letní šaty, nebyl žádný problém rozvázat šňůrku u plavek. Tom si rychle stáhl kraťasy na půl žerdi a pak do mě vnikl. Nehty jsem mu zaryla do holého ramene a dlouze ho políbila. Tom dokázal udržet mě, obšťastňovat, líbat a laskat. Byla jsem jako v sedmém nebi. Zaklonila jsem hlavu a kousla se do rtu, abych nevykřikla nahlas. Zasténala jsem. Tom mě přitiskl ke stěně ještě více a políbil mě na krku. Nasával a zkousával jemnou kůži na prsou.

"Nepřestávej."
"To ani nehodlám." Odpověděl tiše a znovu mě políbil.

B.

V PŘÍŠTÍM DÍLE:
  • "Jdu za Diane."
  • "Uděláme za tím tlustou čáru."
  • "Proč?"
 


Anketa

Povídka "Back to black"?

x)
x|
x(

Komentáře

1 Sima Sima | 6. října 2011 v 14:24 | Reagovat

No pane jo...Jdou na to nějak rychle..Nějak moc se nám Nadine uvolnila... :-D  :-D  :-D

2 Suzzy Suzzy | Web | 6. října 2011 v 15:36 | Reagovat

No zatraceně! Konec v takovýhle chvíli? :D očekávám, že další díl bude hned zítra :D

3 Trista Trista | 6. října 2011 v 17:19 | Reagovat

No..tak poddala sa rýchlo :D čakala som dlhšie odmietanie :D ale pekná kapitola...teším sa na ďalšiu..dúfam, že bude čím skôr :P

4 Dee Dee | Web | 7. října 2011 v 18:29 | Reagovat

ááááá hneddva díly tady na mě čekaj :DDD perfekt :DD Jůůů :-* tak mu stejně neodolala :DD kdo taky jo mezi náma :DDD jdu na další dílek :D

5 Christine Christine | E-mail | Web | 13. června 2012 v 22:24 | Reagovat

no páni!!!!!!! :) To bylo... uh...:) moc hezké samozřejmě.;) Nadine prostě není špatná, je na ní krásně vidět, že se sice nesmířila s Andyho smrtí, ale je ochotná se pohnout dál, to se mi na té síle její osobnosti hodně líbí...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama