Just so hot - prolog

4. října 2011 v 22:43 | Báři ツ |  Just so hot
Tak, sice je to zatím prolog, ale prostě jsem sem musela něco dát. Kvůli škole nestíhám, zítra se musím činit :)) A teď - Just so hot :) Po dlouhé době jsem se zase dala do psaní (toužebných) pubertálních povídek. Nevím proč, baví mě to víc, než nějaké smutné, dospělácké povídky.. :D Tak se těším na vaše komentáře. :) B.Začátek školního roku. Pro někoho utrpení, pro někoho vysvobození. Já jsem to nějak neřešila. Škola mi nedělala moc veliké problémy, až na pár předmětů, jako dějepis a angličtina, ale dalo se to. Hlavně díky tomu, že jsem tam měla svoje kamarády. Taky mi nevadily školní uniformy. Aspoň jsem nemusela mít midráky z toho, že mi naši prostě nechtějí koupit cool oblečení, co nosí holky do klubů. Ale taky s tím májí moji rodiče problém. Ještě nejsem plnoletá, tak co bych tam chodila, že? Na co bych potřebovala kluka - ještě na to nemám věk. Někdy jsem opravdu nechápala, jak můžou máma s tátou žít v tomhle století. Jsou tak.. zaostalí. Co se týče techniky? Naprosto. Ale zase jim nesmím křivdit. Starají se o mě opravdu dobře. Mám krásný pokoj, kapesné, kdy chci.. A nejlepší je, že se neptají, za co to utrácím.

Sešla jsem dolů do kuchyně a posadila se ke stolu. Brácha tu už dávno nebyl, určitě měl sraz s kluky, aby si ještě před školou zakouřili.
"Tak co, prcku. Těšíš se do školy?" Usmál se na mě táta.
"Nejsem prcek." Ušklíbla jsem se na něj. "Jsem skoro dospělá, proto bys mi mohl říkat jinak, nemyslíš?"
"Hele, zlatíčko, přece se nemůžeš na tátu zlobit, že tě tak oslovil." Usmála se máma a pohladila mě po vlasech. Hned jsem ucukla.
"Akorát budu mít mastné vlasy." Pošeptala jsem a zakousla se do toastu s marmeládou.

Vyšla jsem před dům, kde jsem se měla sejít se svojí nejlepší kámoškou - Lindou. Společně jsme šly do školy, zatímco jsme si svěřovaly své sny, trable a starosti. Upravila jsem si kravatu a přehodila batoh na druhé rameno.
"Někdy mě naši opravdu zabijou. Nechápu, jak s nima může brácha tak vycházet.." Protočila jsem oči.
"Ani mi nemluv. Ale ty máš aspoň sourozence." Pokrčila rameny.
"Být jedináček může být někdy sranda, ne?" Usmála jsem se na ni. Už jsme přicházely před školu, když jsem si na něco vzpomněla. "Jo, hele, našla jsem jeden článek o Bradu Pittovi, tak jsem ti ho vzala." Řekla jsem. Věděla jsem, jaká je to oddaná fanynka. Začala jsem se hrabat a tak jsem se nedívala na cestu.
"Oliv, pozor." Vzala mě Linda na ruku, ale i tak jsem do někoho vrazila.
"Om-omlouvám se." Zakoktala jsem. Podívala jsem se totiž do těch nejúžasnějších očí na světě. Usmál se zářivým a tak sexy úsměvem.
"V pohodě. Nic se nestalo." Pokrčil rameny a dál pokračoval po cestě do školy.
"Ah, řekni mi, může být někdo tak..."
"Úžasný?" Doplnila mě Linda a skousla si ret.

B.
 


Anketa

Povídka "Just so hot" ?

x)
x|
x(

Komentáře

1 Suzzy Suzzy | Web | 5. října 2011 v 14:28 | Reagovat

Určitě Tom to je jasný :D
sexy úsměv = Tom Kaulitz :D
Ale jako nejdřív bych prosila rychle pokračování k Back to black :D

2 Dee Dee | Web | 5. října 2011 v 15:18 | Reagovat

Jůůů další určitě skvělá povídka :DDD kam ty na ty nápady chodíš :DDD

3 Trista Trista | 5. října 2011 v 18:05 | Reagovat

Hehe, tak to znie sľubne :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama