Extraordinary #20

27. dubna 2012 v 20:08 | Báři ツ |  Extraordinary
Už dvacítka. No to je konec. :D A to jsme se teprve dostali na začátek příběhu. :D No, poděkujte Crazy.DE.Billce, která mě i přes mou neskutečnou únavu nutí, abych psala. Jsem opravdu vyšťavená, takže se omlouvám za jakékoliv možné chyby v tomhle díle, nesrovnalosti a já nevím co. Protože, prostě mi to teď moc nemyslí. Spíš jsem tak na pokraji zešílení. :D Takže, jestli se Vám kapitola nebude líbit, nezoufejte. Já se vyspím a bude to lepší. Snad :D :) Těším se na Vaše komentáře :) B.

KDYŽ jsem zády narazila do stěny vedle jeho pokoje, obrázek, který tu visel, se zatřepal. Trhaně jsem se nadechla, když svými teplými prsty přejel přes moji nahou kůži na břiše. Objala jsem ho kolem pasu a celým tělem se na něj natiskla.
"V pokoji je to víno," pošeptal a podíval se na mě. Jeho oči byly plné chtíče.
"Mám děsnou žízeň," přikývla jsem a znovu se natáhla po jeho rtech. Usmál se a oplatil mi polibek. S jeho rty nalepenými na mých jsme vešli do pokoje, kde svítila jen lampička u jeho postele. Teď jsem naprosto nemyslela na věci, které mě napadaly dříve - nesáhnout na postel, protože je pošpiněná. Teď budu mít sama možnost ji pošpinit, prožít na ní kousek svého života s výkřiky Tomova jména.


Záda jsem si podepřela polštářem a dívala se, jak zdatně nalévá víno do úzkých skleniček. Potom se ke mně natáhl, aby mi podal tu mojí. Podívala jsem se na krvavou barvu vína. Cítila jsem, že začínám střízlivět, možná je to tou sprchou, takže bych se měla co nejdříve napít a vrátit se tak do toho chtivého stavu, který nám bude vyhovovat. Tom si poposedl kousek blíž a opřel se o loket, takže se přede mnou hezky vyvalil. Sedla jsem si na paty, abych mu byla blíž, a konečky prstů přejela po jeho dokonalé hrudi. Usmál se a vztáhl ruku se skleničkou.
"Na co si připijeme?" zamrkal.
"Proč si na něco připíjet?" zvedla jsem obočí. "Stejně je to jenom trapné přání něčeho, co se ani nemůže splnit," pokrčila jsem rameny.
"Tobě se to nikdy nesplnilo?" přitáhl se blíž ke mně. Zavrtěla jsem hlavou. Pousmál se. "Přej si cokoliv, splním ti to," mrkl na mě. Zasmála jsem se a znovu zavrtěla hlavou. Tom se ale nedal odbýt.
"No dobře," vzdychla jsem a protočila oči. Podívala jsem se na hladinu vína a sledovala malé jiskřičky, které vznikaly od mé klepající se ruky. Pousmála jsem se. "Chci, abys mi zahrál na kytaru."
"Zahrát?" uchechtl se. "To bude brnkačka."
"Fajn. Tak upaluj pro kytaru," ušklíbla jsem se na něj.

Sedl si naproti mně, kytarou zakrýval své stále nahé tělo.
"Stejně, to nijak nesouvisí s přípitkem," podíval se na mě.
"Už jsi to slíbil, tak dělej," pobídla jsem ho. Hrábl do strun a zamyšleně se podíval do mého obličeje.
"Naše melodie stejně neznáš, co?" zeptal se. Zavrtěla jsem hlavou.
"Stačí mi, když budeš prostě hrát," pokrčila jsem rameny a lehla si před něj na bok. Se zájmem jsem sledovala levou ruku, kterou držel akordy s několikaletou zručností. Vzdychla jsem, taky bych chtěla takhle umět hrát.

Tom najednou přestal a zatímco odkládal kytaru, nakláněl se ke mně. Přitiskl mé rty na své a po chvíli se oddálil.
"Teď mám přání já," zamrkal. "Chci, abys byla taková, jako v tom klubu."
"Jaká jsem byla?" nechápala jsem a naklonila hlavu na stranu. Opřel se mi do ramen, abych lehla na záda a sám ulehl vedle mě na bok.
"Divoká, nažhavená,… sprostá," pošeptal toužebně. Usmála jsem se.
"Takže ty chceš, abych ti nadávala?" zeptala jsem se a podívala se, kde mám to víno. Na to budu potřebovat trochu kuráže. Tom se usmál.
"Je to rajcovní," řekl. Jednou rukou jsem ho objala kolem krku. Přitáhla jsem si ho a zase spojila naše rty. Nemohla jsem se těch jeho nabažit. Líbal naprosto dokonale. Na tyhle rty budu vzpomínat hodně dlouho. To určitě.

Nehty jsem mu přejela přes žebra. Cukl sebou a odtáhl se. Hned mi schoval mé drobné prsty do své veliké dlaně.
"Tohle nedělej," zavrtěl hlavou. Zasmála jsem se.
"Tebe to lechtá?" zvedla jsem obočí.
"Ne," zamračil se hned. Já jsem ale neváhala a vysvobodila si druhou ruku. Odtáhl se ještě víc. "Říkám ti, nedělej to," řekl vážně.
"Naděláš," pokrčila jsem rameny. "Taky jsem lechtivá," lhala jsem. Přivřel oči.
"Nevěřím ti," zavrtěl hlavou. Rychle jsem se zvedla a obkročmo se na něj posadila. Než jsem mu stihla ruce uvěznit pod koleny, už se bránil. Ani jsem nestihla jednou přejet přes jeho žebra a už jsem ležela na zádech. Bránila jsem se taky, snažila jsem se nějak dostat k jeho slabým místům.

"Ah!" vykřikla jsem, když mě kousl do bradavky. "Ty bastarde!" zamračila jsem se na něj. "To bolelo, abys věděl."
"Mám tě kousnout znovu?" zvedl obočí.
"To ti oplatím!" slíbila jsem mu a už jsem se soukala zpod jeho těla. Plánovala jsem pořádně se zahryznout do ramene nebo krku, aby pamatoval na to, že to není jenom tak. Nechtěl mě ale pustit, místo toho skoro ukousnutou bradavku obkroužil jazykem a pak nasál. Na kůži mě zastudil jeho piercing. "Ach, bože," vzdychla jsem a zavřela oči. To byla slast! Nějakou dobu si hrál s jednou bradavkou, potom s druhou. Otevřela jsem oči a podívala se na něj, když se odtáhl. Posunul se výš, aby mě mohl políbit. Rukou mě nadzvedl ke svému klínu a pomalu a opatrně do mě vnikl. Zase jsem zavřela oči a skousla si ret. Bože. Ještě se ani nepohnul a já měla pocit, že exploduju.

Roztáhla jsem kolena víc od sebe a objala ho kolem pasu. Pohyboval se pomalu, na nic nespěchal. Loktem se opřel vedle mého těla, aby na mě neležel celou vahou. Vyhledala jsem jeho rty. Sice jsem ty své už skoro necítila, jak jsem je měla olíbané, ale nevadilo mi to. Teď jsem ho chtěla cítit všude. Přitiskl se ke mně a začal laskat kůži na krku. Zaklonila jsem hlavu, zatímco jsem mu nehty jezdila přes záda.
"Ahh," zasténal, když jsem nehty asi zatlačila víc, než jsem myslela. Ruku, kterou měl doteď napnutou, ohnul v loktu, jak uhýbal před mými sadomasochistickými manýry.
"To ještě není všechno," pošeptala jsem.
"Však já taky ještě nejsem u konce," ušklíbl se. Zase se přisál ke krku a bolavě mě kousl. Ucukla jsem, čímž se moje kůže protáhla mezi jeho sevřenými rty. "Kdybys vydržela," naklonil hlavu na stranu.
"Hele!" zamračila jsem se a přetočila se nad něj. Nečekal, že tak rychle skončí na zádech. Zapřela jsem se o jeho břicho a zavlnila se v bocích. Zhluboka se nadechl.
"Snad to nechceš celé uspěchat," pousmál se a chytil mě za boky, aby udával tempo.
"To chceš říct, že vydržíš jedno kolo?" naklonila jsem se nad něj.
"Za co mě máš?" zeptal se na oko uraženě a zvedl se v bocích, čímž ještě více přirazil.

Nečekala jsem, že mě nechá takovou dobu nahoře. Přece jenom, je to egoistický Kaulitz. Teď jsem ale měla šanci využít toho, že leží pod mnou a dobrovolně. Pořád měl ruce na mých bocích. Nenápadně jsem sjela přes jeho paže dolů, bylo těžké se soustředit na mou podlost, když se pode mnou snažil takový sexy kus chlapa. Když ucítil můj lehký dotyk na žebrech, zaměřil se na můj obličej.
"Ty svině jedna!" zaklel a přetočil se nade mě. Chytil mi ruce za zápěstí a pevně mi ho sevřel. Chtěla jsem mu taky odpovědět nějakým super oslovením, ale nasadil takové tempo, že jsem nestíhala s dechem.
"Ah, bože," vzdychla jsem.
"Můžeš mi říkat Tome," zafuněl mi do ucha a pak mi skousl lalůček, ale takovou silou, až mi vhrkly slzy do očí.
"Ty jsi tak sadistický!" škubla jsem s rukama, ale jeho stisk nepovolil. Zase přirazil. A zase. Zatnula jsem zuby.
"Tak to řekni," pobídl mě a povolil mi ruce.
"Kreténe!" štěkla jsem na něj. "Nesnáším tě!" pokračovala jsem. Když zase přirazil, vymyslela jsem další nadávku. Už mi docházela slova. A v momentě, kdy jsem měla pocit, že mi všechny svaly v těle kontrahovaly zároveň, v zádech jsem se prohýbala jako napnutý luk. Tom se sklonil, aby mě políbil mezi prsy. "Ach, bože," vzdychla jsem zase.

Po několika dalších přírazech, při kterých jsem nevěděla, kde mám ruku a kde nohu, se ke mně přitiskl a dlouze mě políbil. Usmála jsem se na něj a setřela mu kapičky potu z čela.
"Teď by se ta koupel hodila znovu," tiše jsem se zasmála. Opřel se o loket a podíval se na mě.
"Možná," usmál se. Odvalil se na druhý bok a pak mi podal moje víno. Zasmála jsem se.
"Děkuji," vzala jsem si od něj víno a přiťukla si s ním. Napila jsem se, konečně jsem svlažila žíznivé hrdlo. Tom se usmál.
"Snad nemáš žízeň," pohladil mě po tváři a ohrnul vlasy z krku, aby mě pohladil i tam. "Promiň," pošeptal a prsty přejel přes ranku. "Asi jsem to trochu přehnal," uchechtl se.
"Trochu? Ještě ti mám co vrátit!" bouchla jsem ho do ramene a znovu se napila.
"Říkal jsem ti, ať mě nelechtáš!" pokrčil rameny se smíchem. Zavrtěla jsem hlavou a lehla si na záda. Podívala jsem se na strop.

Přemýšlela jsem nad tím, jak se celý večer vyvinul jinak, než jsem čekala, když se mi před očima objevil Tomův obličej.
"Jdu si zakouřit, chceš taky?" zeptal se. Zavrtěla jsem hlavou.
"Mám hlad," vzdychla jsem. "Máš tu něco?"
"A koupila jsi snad něco?" zasmál se.
"Uklízím, nejsem tvoje hospodyně."
"Co vím, tak už neuklízíš, ne?" mrkl na mě.
"Hele, ty zmetku!" zamračila jsem se na něj a opřela se do něj, až žuchl zpátky na záda. Lehla jsem si přes jeho břicho a dlaněmi se opřela o jeho hruď. Bradou jsem se opřela o své prsty a podívala se na něj. "Abys věděl, už se zřejmě neuvidíme."
"Proč ne?" zvedl tázavě obočí. Pokrčila jsem rameny.
"Když už neuklízím, nemám tady co pohledávat."
"Můžeš pohledávat mě," usmál se a opřel se o lokty. Trochu mě tím nadzvedl.
"Tome, snad nečekáš, že po téhle noci bude další," překvapeně jsem se na něj podívala. "Ty přece hraješ jen na jednu noc, ne?"
"A ty taky?"
"Od určité doby," trhla jsem ramenem. Jakoby mu zmrzl úsměv na tváři. Setřepal mě dolů ze své hrudi a natáhl se pro boxerky. Natáhl si je a vyšel z pokoje. Vzdychla jsem a přetočila hlavu k oknu. Venku byla pořád tma jako v pytli. Kolik může být hodin?

B.
 


Anketa

Povídka "Extraordinary" ?

x)
x|
x(

Komentáře

1 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 27. dubna 2012 v 20:25 | Reagovat

Ano, děkovné dopisy směřujte mě.. :D:D:D protože já jí nutím psát, až se z ní kouří, viď?? :D:D:D
Jinak z té povídky naprosto nemůžu.. :D celou dobu do toho čumím jak bacil do lékárny, pusu otevřenou, slintám si na klávesnici a ani nedýchám... :D oni jsou stejně oba dva stejný.. :D Jeden hajzlík větší než druhej, i když Julie to tak má jen u Toma :D:D No doufám, že tahle noc ještě opravdu nekončí.. :D a až skončí, tak snad nebudou přizabití z toho, jak si jdou po krku.. :D doslova.. :D:D:D
Páni, já chci hrozně další díl.. :D zítra musí být, je ti to doufám jasný!! :D:D

2 Ms.Mee Ms.Mee | 27. dubna 2012 v 20:29 | Reagovat

Prečo je to useknuté zase v tak napínavej časti?
Ja už viem, lebo chceš dneska od únavy pridať ešte jednu kapitolu. :D Na sto percent. :D A keď nie pred polnocou, tak po polnoci naisto. Že?? :P
Ináč kapitola úžasná a som rada, že tá ich noc je roztiahnutá hneď na viacero kapitol. Je to žúžo čítanie. Naozaj.
Páči sa mi ako si pri tom nadávajú. :D Nemá to chybu. :D Už sa neviem dočkať pokračovania. :)

3 Suzzy Suzzy | Web | 27. dubna 2012 v 20:30 | Reagovat

Ah, už jsem na ten díl čekala jako na smilování a ono bylo vyslyšeno :D já věděla, že Bůh existuje :D
No jinak, to asi zase řekla něco co se panu egoistovi nelíbilo co? :D on už to konečně jednou myslel vážně a ted mu to Julie dala sežrat, i když asi nevědomky :D
Juchůůů, doufám, že hned zítra ráno můžu očekávat pokráčko :D já vím mám vysoký nároky, ale kdo tady ne :D

4 Andrea Andrea | 27. dubna 2012 v 20:31 | Reagovat

Ty jo, ještě sem se tolik netěšila na další díl!Já sem čekala, že tennto díl bude až zítra ale ono ne!Díky jinak by jsem asi umřela nedočkavostí! :-D

5 Izzy Izzy | 27. dubna 2012 v 20:38 | Reagovat

úúúhaa 8-) tak po přečtení Ti moc nevěřím, to o tvé únavě...dala sis záležet..do takových detailů se každý nerozepisuje že :-D ale zase to skončilo tak utle..jinak supér!..honem další!! ;-)

6 En. En. | 27. dubna 2012 v 20:57 | Reagovat

Nešel by ještě jeden díl? :D Taky v takový situaci to useknout! :D

7 Nikkita Nikkita | Web | 27. dubna 2012 v 21:53 | Reagovat

ten tom je taky náladovej:D teď zas bude naštvanej protože od toho čekal něco víc,že?:D

8 Nikki Nikki | Web | 27. dubna 2012 v 22:35 | Reagovat

tomuto sa vraví brutalita..super to je :D :D

9 Ms.Mee Ms.Mee | 27. dubna 2012 v 23:08 | Reagovat

Navrhovala by som presvedčiť slečnu Báři ešte k jednej kapitolke pre dnešok.
Kto je tu tá kompetentná osoba, ktorá by sa na to podujala? :P

10 N. Dips N. Dips | Web | 28. dubna 2012 v 11:01 | Reagovat

Najednou jakoby byl Tom na místě těch holek, který vždycky vyhodí další ráno :D:D by mě zajímalo jestli mu to fakt vadí.. :D Nebo, že by k Julii cítil něco víc? Nemůžu se dočkat dalšího dílu! :-)

11 Lena Lena | 28. dubna 2012 v 14:18 | Reagovat

Jéé, konečně jsme se dočkali i trochu toho jejich sblížení. :)) Toma koukám pěkně rozhodila svojí odpovědí, kterou rozhodně nečekal, jak je vidět. A já bych taky nečekala, že mu i takhle hezky takticky odpoví, že víc jak jednu noc nebere. :D Hezky se v tomhle díle kočkovali a nedokážu si tipnout, co bude dál. To ty umíš poslední bezvadně. :D Těším se na další díl. ;)

12 Christine Christine | E-mail | Web | 6. května 2012 v 16:09 | Reagovat

Tohle byla luxusní kapitola!!! jejich sblížení normálně jsem nedýchala!!! !.)
No jaksi si myslím, že Julie zkazila krásnou atmošku tím, že něco řekla, ale já musím pokračovat dál!!! :-) jsem zvědavá, co Toma napadne...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama