Extraordinary #21

28. dubna 2012 v 18:55 | Báři ツ |  Extraordinary
Lidi, protože mi naprosto totálně blbne net, můžete být rádi, že se připojuju k jedné debilní a totálně pomalé síti. Takže doufám, že se zveřejní celý díl, ne jak bývá zvykem, že jenom polovina. Takže doufám, že zítra pojede, jinak teda nevím, jak to vykoumám. Jsem pěkně naštvaná, abyste věděli! :D Ale na kapitole jsem si dala záležet, doufám, že uvidím spoustu komentářů. Tímto také děkuji za předchozí, jste skvělí, že pořád čtete. Snad je ta povídka tak dobrá, jak píšete :) No, ještě musím jít na zahrádku, tak až se vrátím, už chci mít nějaké ohlasy! :) Snad v kapitole nejsou nějaké chyby. :) Užijte si hezké počasí :) .. a kapitolu. :D B.

TOM se vrátil, ale choval se naprosto jinak. Jakoby ho má předchozí slova vyvedla z nějakého omylu. Lehl si vedle mě na postel, založil si ruce pod hlavu a díval se do stropu, jakoby tam byla napsaná moudra celého světa. Pootočila jsem se k němu, ruku jsem si dala na bok a druhou jsem si podpírala hlavu. Prsty jsem měla zamotané v mokrých vlasech.
"Co se děje?" zeptala jsem se. Olízl si rty, ale mlčel a stále se díval jinam. Vzdychla jsem. Doprošovat se ho nebudu. Posadila jsem se a nalila si víno. Shodila jsem nohy z postele a dívala se do okna. Vstala jsem a přešla pokoj. Se skleničkou v ruce jsem vyšla ven, od koupelny si vzala spodní prádlo a zamířila do obývacího pokoje. Na chodbě jsem si vzala šaty a přehodila je v kuchyni přes židli, aby mi rychleji uschnuly. V obývacím pokoji jsem si zapnula televizi, oblékla si kalhotky a podprsenku. Dálkovým ovládáním jsem našla hudební stanici. Upila jsem vína. Sakra, mohla jsem si sebou vzít celou láhev.


Držela jsem v ruce prázdnou sklenici a sledovala kroutící se tanečnice na rytmické melodie. Nevšimla jsem si, že se ve dveřích objevil Tom, takže jsem se docela lekla, když mi dolil víno. Potom mi skleničku z ruky vzal a postavil ji na konferenční stolek. Tázavě jsem se na něj podívala. On ale ke mně natáhl ruku a pousmál se.
"Smím prosit?"
"No to si ze mě děláš srandu, ne?" zamrkala jsem. Nereagoval na to, tak jsem vložila svou dlaň do jeho a nechala se jím vytáhnout na nohy. Zvedl ruku do výšky, čímž mě donutil, abych se protočila. Potom položil ruce na mé boky a začal se sám pohupovat, skoro jako ty tanečnice ve videoklipu. Zasmála jsem se.

"Netušila jsem, že jsi takové skvělý tanečník," řekla jsem. Místo odpovědi jsem se zase musela protočit pod jeho rukou. Potom mě zaklonil, že jsem se skoro dotýkala zády země. Držel mě ale pevně, takže jsem se ani nebála. Objala jsem ho rukama kolem krku a přitáhla si ho, abych ho mohla políbit. Sice nevím, co mu teď vrtalo hlavou, ale nechtěla jsem to řešit. Chtěla jsem si užít a myslím, že on taky. Najednou jsem dopadla na záda a Tom spadl na mě. Zasmála jsem se.
"Ne, že bys byla těžká, ale už mi loupalo v zádech," ušklíbl se. Praštila jsem ho do ramene. Zasmál se a prsty mi uhladil vlasy podél obličeje. Podíval se na mě skoro láskyplně. "Proč ses oblékala? Ještě nejsme u konce," pousmál se.
"Ty ses taky oblékl," pokrčila jsem rameny a natáhla mu gumu u boxerek. Přivřel oči.
"Doufám, že to nehodláš- au," sykl, když jsem ji pustila, čehož se obával. "To si vypiješ."
"Pořád ti oplácím tohle," řekla jsem a ukázala na svůj krk. Sice jsem ještě neviděla, co tam udělal, ale cítila jsem to. Jenom se usmál.
"Aspoň na mě budeš mít nějakou památku," pokrčil rameny.
"To děláš každé?" zvedla jsem obočí a zavrtěla se pod ním. Olízl si rty a pomalu vydechl.
"Jenom té, která si to zaslouží," ušklíbl se.
"Ty jsi taková svině!" procedila jsem mezi zuby. Přiblížil se, ale nespojil naše rty. Cítila jsem jejich fyzickou přítomnost. Zavřela jsem oči. Jazykem obkroužil linii mých rtů a pak jemně nasál spodní ret. Zhluboka jsem se nadechla. Byl tak blízko, že jsem se při nadechnutí otřela svojí krajkovou podprsenkou o jeho nahou hruď. Pousmál se a políbil mě.

Prsty bloudil po mém těle. Když přejel po podbřišku, zachvěla jsem se. Prsty se zahákl za lem kalhotek a začal mi je pomalu sunout dolů, zatímco pořád zaměstnával mé rty svými polibky. Pohladil mě po vnitřní straně stehen a nezapomněl mě pořádně štípnout. Za trest jsem ho kousla do rtu, pořádně. Hned se odtáhl a prsty si přejel přes ret.
"Vždyť mi teče krev," překvapeně se na mě podíval. Opřela jsem se o lokty.
"Ty malá chudinko," pousmála jsem se.
"Hele," řekl a posadil se na turka. Klekla jsem si na všechny čtyři a políbila ho na tvář. Zamračil se.
"Ty se budeš kabonit?"
"To si od tebe mám nechat všechno líbit?" zvedl obočí.
"A co mám říkat já? Na mě zanecháváš větší značky."
"Moje teritorium," zasmál se. Naklonila jsem hlavu na stranu. Nemůže si značit teritorium, když nejsem jeho.
"Nejsem tvoje přítelkyně, uvědomuješ si to, doufám," posadila jsem se na paty a natáhla se pro sklenici s vínem.
"Až moc dobře," přikývl a vstal. Zase ta jeho náladovost? Vzdychla jsem.

"Kam jdeš?" šla jsem za ním. Televizi jsem nechala zapnutou, moje peníze to nejsou.
"Do kuchyně, nemusíš mě sledovat," otočil se ke mně a zády se opřel o dveře, aby je odsunul. Usmála jsem se.
"Máš něco dobrého na zub?"
"Jak jsem ti říkal - jestli jsi něco koupila, tak to tady bude," pokrčil rameny. Zasmála jsem se. Rovnou jsem přešla k ledničce a otevřela ji. Když jsem se sehnula, abych se podívala, co je v nižších policích, plácl mě přes můj nahý zadek. Naklonil se se mnou, břichem se opíral o mé záda.
"Jsi pěkně těžký, abys věděl," pootočila jsem k němu hlavu. Přivřel oči.
"Těžký? A dál?" pošeptal. Sklopila jsem pohled na jeho rty, tak lákavé, a znovu se podívala do lednice.
"A dál - mám hrozný hlad. Ale děsný."
"To pak chápu, proč jsi mě tak kousla," zasmál se a jazykem přejel přes ranku na rtu. Jen jsem se na něj ušklíbla a přešla to bez dalších slov.

Zavřela jsem lednici.
"Je tam úplné hovno," řekla jsem a opřela se kuchyňskou linku. Tom si napustil vodu do sklenice a napil se z ní.
"Jestli je tam hovno, tak asi ještě zbylo po Billovi," pokrčil rameny a podíval se na mě. Zasmála jsem se. Odložil sklenici a chytl mě za bradu, čímž zvedl můj obličej ke svému. "Připravená na druhé kolo? Kuchyně, ložnice, obývák nebo rovnou terasa?" zvedl jedno obočí. Skousla jsem si ret a párkrát zamrkala.
"Mmm, mám možnost výběru, jo?" olízla jsem si rty. Možná by bylo jedno, kde bychom spolu byli, hlavně, že bych byla s ním. Ale na tohle nesmím myslet, když je to jednovečerní užívání si. Tom mě políbil.
"Ale dělej, nebo to vyberu za tebe," pošeptal a dlaní sjel dolů přes boky, aby mi mohl stisknout zadeček. Boky se natiskl na mé. Cítila jsem, jak je zase vzrušený, schválně jsem protahovala své rozhodování. Viděla jsem na něm, že by na to skočil kdekoliv, hlavně hned.

Po několika vteřinách, co jsem si prstem poklepávala na rty a přemýšlela, Tom zaskučel. Vzal mě za boky a vysadil na kuchyňskou linku.
"To je tak, když si má ženská vybrat, co?" stáhl obočí k sobě. Dlaněmi vyjel nahoru po mých stehnech a přitáhl si mě blíž. Břichem jsme se o sebe otírali, když mi dával další ze svých žhavých polibků. Prohnula jsem se v zádech, abych dosáhla na jeho rty. Nehty jsem mu zase přejela po zádech. Tentokrát jsem lem jeho boxerek natáhla, abych mu je sundala. Setřepal je dolů. Už byl tak vzrušený, že jsem se ani nemusela namáhat s nějakou další provokací.

Nohy jsem omotala kolem jeho pasu, abych se lépe udržela. Vzal mi ale jednu nohu pod kolenem a zvedl ji trochu výš. Průnik byl tak ještě hlubší a já skoro omdlévala z toho blaha, do kterého mě přiváděl. Hlavou jsem se opřela o skříňku, ve které byly schované talíře. Když hned začaly cinkat, kašlala jsem na nějaké opírání a přitáhla se k Tomovi. Políbil mě, hned pootevřel pusu a vydechl horký vzduch. Vzrušeně jsem si olízla rty a políbila ho na svalnatou hruď. Sklopil ke mně pohled a pousmál se. Jen jsem se zamračila a pokračovala s obdivováním jeho těla svými rty. Na krku jsem nasála jemnou kůži. Nezapomněla jsem ho pořádně kousnout, aby si příště rozmyslel to svoje značkování. Silně mě chytl za bradu a zvedl ji ke svému obličeji. Zpomalil tempo, jakoby se spíš chtěl mazlit, než vyšukat mozek z hlavy. Plácla jsem ho přes zadek, až se na mě překvapeně podíval. Pomalu zasunul až ke kořeni. Když to zopakoval několikrát za sebou, cítila jsem, jak mi začínají brnět prsty u nohou. Zaryla jsem mu nehty do ramene a začala přerývaně dýchat.

"Ahh," vzdychla jsem mu do ucha. Určitě se mu to líbilo, protože pokračoval se svým dokonalým drážděním. Stačilo pár vteřin, než se mi tělo zkroutilo v křeči orgasmu. Zaklonila jsem hlavu. Cítila jsem se jako v ráji. Jazykem přejel po mé krční žíle a pak mě políbil na klíční kost. Když vlna největší euforie odezněla, uvědomila jsem si, jak drasticky mu svírám svaly na rameni. Povolila jsem a omluvně se na něj podívala. Pousmál se a posunul mě ještě víc ke kraji.
"Přesuneme se jinam?" zeptal se. Držel mě za nohy, já jsem měla omotané ruce kolem jeho krku.
"A kam?" zeptala jsem se. Usmál se a zvedl mě. Pomalu se mnou šel zpátky do jeho pokoje. Nezapomněl mě obdarovávat dalšími a dalšími polibky.
"Dáš si ještě víno?" zeptal se.
"Dala bych si," přikývla jsem.
"Fajn, tak já pro něj skočím," pousmál se. Opatrně mě položil do postele, ne jako tehdy, kdy mě hodil jako kámen do vody. Ještě se nade mnou sklonil a nosem se otřel o můj. "Unavená?" pošeptal svou otázku, zatímco se na mě podíval spalujícím pohledem.
"Nehorázně," přikývla jsem. "Ale neboj, neusnu, dokud nepřijdeš s vínem," zasmála jsem se.
"A to kvůli mně nebo vínu?" zvedl obočí.
"Hádej," ušklíbla jsem se na něj. Jen si odfrkl a zase se napřímil.

Když jsme vypili poslední kapku z láhve, měla jsem pocit, že ani nejsem opilá. Lehla jsem si a zjistila jsem, že to byl opravdu jen pocit. Stěny místnosti se točily jako na kolotoči. Zasténala jsem a zavřela oči.
"Copak?" pousmál se Tom. Otevřela jsem oči a nějakou dobu hledala jeho obličej. "Motá se ti celý svět?"
"Tak trochu," vzdychla jsem.
"Doufám, že tu nebudeš zvracet," vážně se na mě podíval. Zasmála jsem se a zavrtěla hlavou. "Fajn," pokrčil rameny a lehl si na záda.
"Můžu se přitulit?" zamumlala jsem. Usmál se a natáhl ke mně ruku.
"Budu moc rád."
"Dobrou noc, Tome," dala jsem mu pusu na líčko. Vzdychl a párkrát zamrkal, než mi odpověděl. Hlavou jsem se opřela o jeho hruď a nechala se jím obejmout. Zavřela jsem oči. Kdybych hledala přítele na delší dobu, musel by mít takové tělo, pomyslela jsem si. Poslouchala jsem jeho uklidňující tlukot srdce. Zdálo se být tak silné a dobré. Proč se teda vždycky choval jako mamlas?

B.
 


Anketa

Povídka "Extraordinary" ?

x)
x|
x(

Komentáře

1 Lena Lena | 28. dubna 2012 v 19:49 | Reagovat

No, to je něco. Nechat se takhle hýčkat od pohledného muže. Která by nechtěla? :D Hmm, možná se tomu Tom brání, ale očividně si umí představit, že by jí měl nejen na "šuk". :D Dalo se čekat, že tu nevraživost k sobě nebudou mít věčně! :D Simone by byla moc ráda, kdyby viděla, jak si jít Tom "opečovával" posledních pár hodin. :D Stejně čekám, že to nepůjde tak hladce a že Tomovy nálady neodezní hned pryč. Ten si jen tak nepřizná, že už pro něho není jenom jeho "ex-uklizečka", ale že v tom je i přitažlivost a možná časem i víc. :D :)

2 N. Dips N. Dips | Web | 28. dubna 2012 v 19:56 | Reagovat

Zatraceně, voni se k sobě celkem hodí, když jsou oba napití :D:D Mám však, ale takový pocit, že ráno jim do smíchu moc nebude :D:D By mě zajímalo, jak na to budou reagovat a doufám, že si to budou pamatovat! :D:D

3 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 28. dubna 2012 v 20:41 | Reagovat

ÁÁÁ to už je jako konec milostným hrám? :D:D:D to je škoda.. :D Hltám to jedním dechem, hrozně se mi líbí, jak to popisuješ.. že to je z tvé zkušenosti? :D A dokonce i s Kaulitzem seniorem? :D jen se přiznej.. :D No jsem vážně zvědavá, jak u nich bude vypadat ráno.. :D jestli si ještě zopakujou nějáký to číslo, nebo ji Tom vypakuje.. :D a nebo ještě nějáký jiný možnosti, který mě zrovna teď nenapadaj.. :D snad se Julie nezbalí a jen tak neodejde.. to už by se asi fakt jen těžko viděli, když už nemá práci a nebude tam chodit uklízet.. :D tak jo, nechám se překvapit, doufám že další kapitola bude co nejdřív.. :D

4 Ms.Mee Ms.Mee | 28. dubna 2012 v 20:56 | Reagovat

Skvelá kapitola. Ten Mamlas na konci to zaklincoval: :D Už sa neviem dočkať ďalšej. Proste dokonalosť toto. Skvelá kapitola, skvelá poviedka..a dúfam, že do jej konca nám zostáva ešte pekne veľa takýchto kapitol. :P

5 Christine Christine | E-mail | Web | 6. května 2012 v 16:16 | Reagovat

Bombastické!!!!! :) No jako jsem zvědavá jak to bude, zdá se, že se Tomovi maličko vryla pod kůži...:) nebo se mi to snad jenom zdá??? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama