Trouba #14

27. dubna 2012 v 18:00 | Báři ツ |  Trouba
Už jsem skoro usínala, když se pokojem rozlehlo tiché zaklepání..
"Ano?" Pošeptala jsem.
"Říkal jsem, že se večer stavím, pamatuješ?" Poznala jsem Tomův hlas.
"Ajo.. Jasně. Pojď dál.." Posadila jsem se na posteli a zkřížila nohy na turka.
"Ale jestli chceš spát, tak odejdu."
"v pohodě.. Jenom zavři dveře, svítí sem z chodby.." Pošeptala jsem znovu. Tom za sebou zavřel a posadil se na postel.. Těsně vedle mě... Kdyby tam nebránila moje kolena, tak by už byl nalepený na mě..:D
"Chtěl jsem se zeptat, proč jsi tak vystřelila od té televize.. Teda, jestli o tom nechceš mluvit.." V šeru jsem viděla, jak pokrčil rameny. Asi se mě na to zeptá někdy jindy.. Radši mu to vyklopit teď, než ho pořád odrážet.. A navíc.. Prostě se někomu svěřit musím..
"Na začátku prázek se se mnou rozešel kluk.. A ta vaše Ich bin da mi ho akorát připomněla.." Řekla jsem nakonec po chvíli ticha.
"Naše písnička?"
"My jsme se seznámili, když hrála.. Není v tom nic víc.. Vy kluci to asi nechápete, ale holky to mají trochu jinak.. Nedážu jenom tak vypnout.." Zajíkla jsem se. Tom mě hned objal..
"Promiň.. Nechtěl jsem do toho rýpat.. Kašli na to. OK?"
"Já jenom.... To je tím počasím. Je takové depresivní.. Vždycky se cítím podle toho, jak je.. To je na hovno..." Vzlykla jsem.. Proč mu tady brečím na rameni? Vždyť ho to nemůže zajímat...
"Bill si myslel, že ti něco udělal.." Pošeptal Tom.
"Jejda, vy jste úplně zlatí kluci.." Usmála jsem se na něj. Utřela jsem si slzy a popotáhla.
"A já jsem doufal, že budu víc než ostatní.." Zasmál se.
"To by ses musel hodně snažit.."
"A můžu se snažit tak, jak to umím já?" Zeptal se po chvíli.
"Hele, jestli jde jenom o to, že mě ohneš, tak na to zapomeň.."
"Jenom když s tím souhlasí holka.." Zvedl ruce a pak je znovu položil, ale tentokrát mě na stehna. Proč si neužít, když se mi tady sám nabízí...
Rozmotala jsem nohy a dala jsem mu je kolem pasu.. Takže se mohl posunout ještě blíž ke mně.. Cítila jsem jeho najednou zrychlený dech.. První pusa. Taková testovací, jestli to vůbec půjde.. Chutnal sladce.. Po čokoládě.. S oříšky..
Jemně jsem mu skousla ret.. Jenom tiše zamručel a znovu se opatrně přitiskl na mé rty.. Vpila jsem se do těch jeho nadýchaných sladkých rtíků.. Troufalé ochutnávání na začátek a už se dobýval jazykem do mé pusy.. Možná to zní nechutně, ale Tom se dokonale orinetoval v technikách líbání.. Zajel mi rukou do vlasů a podepřel mi tak hlavu, když se nade mě nahýbal, abych se položila na postel... Hned mě následoval..
Odlepila jsem se od jeho rtů, abych se nadechla.. Pohladila jsem ho po vlasech - on se automaticky sesunul trochu níž a začal mě líbat na krku..
"Žádné cucáky.." Vydechla jsem.
"Nápodobně.." Trochu se napřímil a znovu mě líbal na rty.. Odmotala jsem mu ruce kolem krku a nechala se unášet ve víru endorfinů, které se mi teď plavily tělem v nadměrné dávce.. Tom se najednou posadil na kraj postele..
"Děje se něco?" Zeptala jsem se opatrně.. Pokazila jsem něco?
"Nezdá se ti, že někdo jde?"
"Ikdyby, tak co.. Mě do pokoje snad nevlezou, ne?" Dala jsem mu pusu na tvář.. Pootočil ke mně hlavu a usmál se na mě..
"Jak tě jenom mohl opustit?"
"Doslova odkopnout.. Naposledy si užil a sbohem a šáteček.. Ošustit a opustit.." Sklopila jsem hlavu.
"To mě mrzí..." Přejel hřbetem ukazováčku po mé tváři..
"Víš co, já radši zamknu.." Zvedla jsem se z postele. Otočila jsem klíčkem v dírce. Sedla jsem si na Toma obkročmo, kolenama jsem se zapřela o kraj postele. Prohnula jsem se v zádech a políbila ho. Zhoupla jsem se v pánvi.. Tracyho to vzrušovalo... A Tom? Jenom tiše vzdychl..
 


Anketa

Čteš povídku "Trouba" ?

yop.

Komentáře

1 Ms.Mee Ms.Mee | 27. dubna 2012 v 23:17 | Reagovat

Hehe, sa ten ich vzťah uberá nejakým smerom. Tak to som zvedavá, či aj Tom pôjde metódou "ošustit a opustit" ... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama