#01 - Bitchy Bitch

12. září 2012 v 12:25 | Báři ツ |  Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to.
No, tak se pomalu pouštím do další povídky, protože už dvě rozepsané budou pomalu končit, musela jsem si vás nějak načít i u téhle. :D. Budu se snažit Ellen vymalovat jako tu největší mrchu, ale jelikož já jsem hodný andílek, nevím, jak se mi to povede. Snad ano. :D A Toma jsem vybrala z období, kdy měl ještě rasty.:) Snad se tady objeví pár komentářů, když jste tu prolog měli už v červnu a teď je.. pff, září. To to letí. :) Užijte si díl, je super dlouhý, dohromady 2691 slov. Bad ass! :D B.


WARNING: 18+


NAPOSLEDY jsem si přetřela rty bezbarvým leskem a otřela rty o sebe. Neudělala bych to, kdybych netušila, že mě sleduje většina kluků na chodbě. Být v posledním ročníku mělo spousty výhod. Nejen, že jsem tady byla královna, ke které se obracely všechny holky, ale taky jsem byla ta chtěná, po které toužili všichni kluci. Škola končila během několika dní, stačilo už jen dochodit ty poslední dny. Všechny zkoušky byly za mnou, po prázdninách, které jsem si chtěla užít na plné obrátky, jsem plánovala vysokou, která byla na druhé straně státu. Ale to byl účel. Vypadnout z tohohle zapadákova. Vypadnout od lidí, kteří mě znají až moc, udělat si jméno někde jinde.

Pohodila jsem svými tmavými vlasy přes rameno a prsty opřela o dvířka skříňky, aby se zavřela. Zamrkala jsem a rozhlédla se chodbou, zatímco jsem lesk na rty schovala do své kabelky, kterou jsem měla přehozenou přes předloktí. Prsty jsem si uhladila světlou minisukni, kterou jsem dneska měla na sobě. Vlastně jsem dnes byla celá tak laděna do světlého odstínu. Podívala se na kolemjdoucího kluka, Tylera. Byl to kapitán fotbalového družstva. Na pár akcích jsme se líbali a on si hned myslel, že spolu asi něco máme. Když jsem mu řekla, ať se nezlobí, ale že to není nic víc, než úlet, pár dní se mnou nikdo z týmu nemluvil. To mi ale nevadilo, na škole bylo spousta lidí, kteří na fotbal nechodili. Dokázala jsem si najít zábavu i mezi nimi, i když neměli ta atletická těla, která se mi tak líbila. Bože, milovala jsem tuhle školu jenom kvůli těm ukázkovým tělům, která se na hřišti dala vidět.

"Ellen," zavolala za mnou moje jediná kámoška, která věděla, kde všude je původ mojí povahy mrchy. Jednou jsem jí to v opilosti řekla a ona se se mnou začala bavit. Byla to taková druhá potvůrka na škole, navzájem jsme se doplňovaly. Ji to bavilo, nebylo to kvůli tomu, že by jí nějaký kluk v dětství zlomil srdce. Zastavila jsem se a čekala, až ke mně přijde. Dneska si vzala neobvykle vysoké podpatky, takže jí trvalo, než přešla ten kousek, který nás dělil. Usmála jsem se na ni.
"Nazdar Adele," letmo jsem ji objala kolem ramen. Na rozdíl ode mě byla blondýnka a měla modré oči. Štíhlá ale byla stejně jako já, nosila i stejné kousky oblečení, byla skoro stejně vysoká. Prostě jsme si sedly.
"Na záchodcích jsem slyšela, že se na konci školního roku bude pořádat nějaká akce," olízla si své plné rty. Přikývla jsem. Ta se koná každý rok. "Jenže, třeťáci plánují, že utečou a půjdou chlastat do sklepa. Mimo dozor všech učitelů."
"Aha," pokývala jsem hlavou, až mi vlasy sjely z ramen přes prsa. Znovu jsem si je přehodila dozadu. "Jenže já ani nevím, jestli na tu školní akci půjdu," pokrčila jsem rameny.
"Já na to málem zapomněla," řekla hned. "Tobě se má vrátit ta sestra, že?"
"Jo," přitakala jsem jí. "Jenom doufám, že se tam z ní nestala nějaká chudinka. Poslední dobou ji na skypu skoro nevidím, na emaily mi taky neodpovídá dvakrát často," vzdychla jsem. Snad se mi vrátí moje sestřička, která mi pomohla v nejtěžších obdobích mého dospívání. Před třemi roky si našla práci v Americe, odstěhovala se tam. Ale teď nám poslala zprávu, že přijede a má pro nás veliké překvapení. Na to bych se teda podívala.

"Adele, myslela jsem, že končíš až za hodinu," podívala jsem se na ni, když jsem zjistila, že ještě není ani jedna hodina. Nebyly jsme spolu ve třídě, ale o to více jsme si měly co říct.
"Seru na to," mávla rukou. "Stejně, známky mi už nezmění, tak se jim na to můžu vysrat z vysoka," zasmála se.
"Ty jsi moje holka," zasmála jsem se s ní. "Kdybych neměla doma matku, taky bych vypadla dřív. Jenže co nám ségra napsala, že přijede, máti se dala do velikého úklidu," protočila jsem oči.
"Takže nechceš být na očích, aby tě náhodou nezapřáhla," hádala Adele. Přikývla jsem a ještě jednou zkontrolovala čas na mém drahém mobilu.
"Nepůjdeme na nákupy?" zeptala jsem se jí. "Nechce se mi domů," vzdychla jsem. Adele se na mě chápavě podívala a přikývla. Z kabelky si vytáhla peněženku a hned se jí prohrábla.
"Dneska jsem si vzala tátovu kreditku, takže," šibalsky se usmála. "Můžeme si nakoupit oblečení na léto," zajásala. Usmála jsem se na ni.
"Paráda," řekla jsem a hned se zahákla za její paži. Společně jsme prošli chodbou a vyšly na školní dvůr, kudy jsme se vydaly k parkovišti, kde jsem měla auto. Bylo jedno z mála, které tady stálo. Spolužáci jezdili autobusem, neměli tak bohaté rodiče jako já. A taky neměli tak prořízlou pusu, aby si o auto rodičům řekli.

Posadila jsem se za volant a nastartovala. Byla jsem dobrá řidička, nedělalo mi to problém, i když by si mnozí mohli myslet, že je pravda opakem. Připoutala jsem se a zkontrolovala, jestli má Adele zavřené dveře a pak vyjela z parkoviště. Místo domů jsem zamířila do vedlejšího města, kde bylo veliké nákupní centrum. Cesta trvala možná jen patnáct minut, ale i během té cesty mi stihla Adele povykládat, co všechno zase udělala naše sokyně Chloe, která je s Adele ve třídě.
"Je to pipina, jestli si myslí, že tě doběhne," zasmála se nakonec.
"Já bych se s ní tak zaobírala," protočila jsem oči a zapnula blinkr, abych odbočila na parkoviště u nákupního centra. "Může mi jedině políbit prdel. Na posledních pár dní se s ní nebudu otravovat," zavrtěla jsem hned hlavou.
"Přesně tak," přikývla Adele a odepnula si bezpečnostní pás. Obě dvě jsme vystoupily, hned jsem zamkla auto a klíče si hodila do své kabelky. Zkontrolovala jsem, jestli v ní mám všechno a pak jsem se přidala k Adele, která už byla na cestě dovnitř.

Vešly jsme do velikého centra a hned zamířily k prvnímu oblíbenému obchodu, který se pod velikou střechou nacházel.
"Je mi úplně jasné, že si nic nekoupím, ale snad mě aspoň zaměstná prohrabávání se oblečením," pousmála jsem se.
"Jo, poslední dobou to v obchodech stojí za hovno," vzdychla Adele. "Hlavně nesnáším ty fosforeskující barvy. A oni je strkají všude. No podívej se třeba tady," ukázala na pár triček. "Vždyť to vypadá naprosto děsně," vzdychla.
"Chápu tě. A proto mám teď našetřených nejvíc peněz za celý svůj život," naklonila jsem hlavu na stranu a mezi prsty promnula látku sukně, která nevypadala dvakrát nejhůř. Jenomže já mám sukní plnou skříň, kdybych si koupila další, asi by mi celý šatník praskl ve švech.
"Ale aspoň si můžeme vyjet na nějakou dovolenou," stoupla si vedle mě a podívala se na sukni, kterou jsem zkoumala já. "Podobnou už máš, ne?"
"Jo. Já vím, ale prostě je to úchylka," pokrčila jsem rameny a pustila sukni. Hned jsem si založila ruce na prsou a přešla k dalšímu věšáku, který tady byl. Kousky oblečení pověšené na ramínkách jsem jen přelétla očima. Nestálo to za to.
"Kdy ti má ségra přijet?" zeptala se mě. Podívala jsem se na ni a přemýšlela, kolikátého vlastně dneska je.
"Zítra, myslím. Nebo pozítří. Nejsem si jistá. Ale podle toho, jak mám vyšiluje, řekla bych, že zítra," pokývala jsem hlavou. Adele se zasmála. "Hele," podívala jsem se na ni. "Co kdybychom se zítra na školu vykašlaly úplně a šly do kina? Třeba tak na desátou? Doma řekneme, že poslední dny nemusíme chodit na ráno," pokrčila jsem rameny. "A zbytek dne bychom strávily tady, něco vymyslíme po tom kině," usmála jsem se.
"To zní velice dobře," přidala se ke mně. "A když tak přemýšlím, chtěla jsem jít do kina na ten nový film o tančení," ukázala na mě prsty a pak jimi zaluskala.
"To už je zase další Let's dance?" zvedla jsem obočí.
"Jo, tak se to jmenuje, ale je tam za tím ještě něco," zamrkala. "Nevzpomenu si. Ale můžeme se jít hned podívat, kdy to dávají, rovnou si koupit lístek a zítra jít na jistotu," usmála se.
"Fajn," souhlasila jsem s ní a přehodila si kabelku na druhou ruku. Vydala jsem se za ní z odchodu a přemýšlela o tom, jestli má cenu do školy vůbec ještě chodit, kromě posledního dne, kdy si vyzvednu vysvědčení. Jenže kdybych zůstala doma, máti by se pídila po tom, proč. A kdybychom byly u Adele, zase by to vyžvanila její konzervativní babička. Co bych ale celé dny dělala, nudila se ve škole, nebo někde jinde?

Když jsme si koupily lístky, nic dalšího na nás ani nečekalo, takže jsme se rozhodly, že už teda pojedeme domů. Případné nakupování jsme nechaly na zítra. Pomalým krokem jsme zamířily zpátky k autu. Nejenom, že jsme nikam nespěchaly, ale měla jsem pocit, že si Adele nevybrala nejvhodnější boty na nakupování. Taky jsem měla vysoké boty s podpatkem, ale ty moje byly na slabé platformě, takže jsem svoje nohy po celém dnu ještě cítila. Znovu jsem si přehodila tašku do druhé ruky a začala v ní hledat klíče. Odemkla jsem auto a hodila si kabelku na zadní sedačku. Nasedla jsem a počkala, až se posadí i Adele.
"Mám tě zavézt až domů, nebo chceš zase na začátek ulice?" zeptala jsem se s úsměvem na tváři. Ušklíbla se na mě.
"Ano, tyhle boty si do školy už nikdy nevezmu," pochopila moji narážku. "Prosím až k domu," dodala ještě. Zasmála jsem se.
"Co bych pro tebe neudělala," pokrčila jsem rameny a nastartovala. "A že jsme toho nakoupily, co?" povzdychla jsem. "Měly bychom si zajet do většího města, ne sem. Tohle se stává ještě větší prdelí, než ty naše supermarkety, kde máš šunty oblečení," zasmála jsem se.
"To máš pravdu. Jednou si uděláme výlet, až se nám bude kouřit z peněženky," zasmála se. Hned jsem se k ní přidala. Za ni jako kamarádku jsem byla opravdu vděčná. Osud mi nemohl nadělit nikoho lepšího.

Zastavila jsem jí před domem a zamávala jí, než jsem auto otočila na příjezdové cestě a vydala se na cestu domů. Rádio jsem nechala vypnuté, než jsem přejela od ní ke mně domů, trvalo to sotva pár minut. Bydlely jsme blízko, za což jsem byla ráda. Přemýšlela jsem, jaký byl můj život před tím, než jsem potkala Adele. Vlastně, potkaly jsme se ten večer, co ségra odjela do Ameriky. Šla jsem na nějakou akci, měla jsem se tam setkat s Adamem, dalším klukem z fotbalového týmu, který se do mě bezhlavě zamiloval. Jenže s Adamem to skončilo stejně rychle, jako začalo. S většinou kluků jsem byla maximálně týden, potom mě hned přestali bavit. Ještě jsem nebyla schopná najít někoho, kdo by to se mnou vydržel déle, a já s ním. Možná jsem ani nechtěla, aby mi nějaký vztah vydržel. Protože moje srdce patřilo tomu malému klučinovi tehdy na táboře, který mi zlomil srdce. A ani jeden z nich se mu nepodobal, ani zdálky. Adam, ani nikdo jiný z fotbalového týmu. Na té akci jsem nakonec skončila s jiným klukem, jmenoval se Daren, nebo tak nějak. Ani nebyl z naší školy. A když odešel, v opilosti jsem si sedla vedle Adele. A ta se se mnou nějak začala bavit, zjistily jsme, že jsme vlastně spolužačky. A tak to spolu táhneme už takovou dobu. Sice se neznáme od dětství, ale vůbec nám to nechybí. Jako by se stalo.

Zaparkovala jsem před domem a vypnula motor. Otevřela jsem dveře a prvně si stoupla na obě dvě nohy, než jsem vstala úplně. Zavřela jsem za sebou dveře a otevřela zadní, abych si sebrala kabelku ze sedačky. Musela jsem si kolenem pokleknout na kraj, abych dosáhla. Nechtělo se mi obcházet auto na druhou stranu, no jo, lenost je svině věc. Držela jsem ji v dlani, zatímco jsem klíče držela v druhé. Zamkla jsem auto a automaticky zamířila k domovním dveřím. Dlouhým krokem jsem překročila úzký pruh trávníku, který byl mezi příjezdovou cestou a dlaždicemi, které tvořily chodník. Až když jsem si pohodila vlasy, všimla jsem si mladíka, který stál na malé verandě před naším domem a kouřil cigaretu. Pomalu jsem si olízla rty a zvedla obočí. Pokračovala jsem dál, až když jsem vystoupala dva schodky na verandu, prohlédla jsem si ho důkladněji. Měl černé vlasy, které byly spletené do rasta copánků. Na nose měl veliké sluneční brýle, které mu zakrývaly polovinu obličeje. Plný spodní ret zdobil černý piercing. Vložil si konec cigarety mezi rty a pomalu potáhl, až konec cigarety zažhnul. Hned se mi seběhly sliny. Dlouho jsem nekouřila, chtěla jsem s tím přestat, ale ne vždy jsem měla tak silnou vůli. A ten cizinec mi to moc neusnadňoval.

"Co tady pohledáváš?" zamračila jsem se na něj. Automaticky jsem nasadila svůj povýšený tón. Pohledem jsem sjela jeho postavu. Měl volné triko, ale pod ním se rýsovaly svaly, a stejně volné kalhoty.
"Řekl bych, že budeš Ellen," promluvil hlubokým hlasem, aniž by odpověděl na moji otázku. "Ester mi říkala, že jsi pohledná, ale až taková modelka?" zvedl jeden koutek nahoru. Našpulila jsem rty a přemýšlela, jak by se tenhle idiot mohl znát s mojí sestrou. Ani jsem nehledala klíče od domu. Jestli je on tady, dveře musí být určitě otevřené. Udělala jsem poslední dva kroky ke dveřím a vešla do domu. Odmítala jsem se s ním dál bavit. Je to kretén a to mi stačí. Klíče od auta jsem pověsila na háček, kam jsem si je ukládala vždycky a zula si své boty. Když jsem došlápla na celá chodidla, hned jsem ucítila blaženou úlevu. Ale pro tu krásu tu mírnou bolest vydržím. Kabelku jsem pustila na první schodek a nakoukla do obývacího pokoje. Bujné kudrnaté vlasy své sestry jsem poznala hned, ale docela jsem se zarazila těch černých vlasů, které patřily osobě vedle ní. Sakra, ona přijela hned se dvěma kluky? Co je to za novinu? Dostala se do sekty?

"Ahoj," zvolala jsem zvesela. "Neměla ses tu objevit až zítra?" zeptala jsem se. Hned se ke mně oba dva otočili. Když jsem přišla blíž k nim, všimla jsem si jejich propletených prstů. Zvedla jsem pohled od jejich spojených rukou a podívala se do jejich obličejů, těkala jsem z jednoho do druhého a netušila, co od nich čekat. Přiletěla, aby představila svého přítele?
"El, ahoj," usmála se na mě ségra. Vstala a přistoupila ke mně, aby mě silně objala. Hned mě obklopila její sladká vůně, kterou používala snad od svých patnácti. "Tak ráda tě vidím. Z tebe vyrostla naprostá kočka," podívala se na mě. "A ty vlasy, aspoň dva roky sis je nestříhala, co?" hádala a mezi prsty zažmoulala pramen mých vlasů, který mi spadal přes prsa.
"Taky tě ráda vidím," oplatila jsem jí úsměv a prohlédla si její obličej. Byla tak jiná, ale zároveň stejná. Když si ten kluk stoupl a odkašlal si, Ester se k němu hned otočila. Natáhla k němu ruku a chytila ho za tu jeho.
"Ségra, chtěla bych ti představit Billa," řekla a stoupla si na špičky, aby ho mohla políbit na hebkou tvář. Byl opravdu vysoký. Asi jako ten kluk, co kouřil venku. Naklonila jsem hlavu na stranu. "Je to můj snoubenec," uculila se a oči se jí rozzářily štěstím.

Šokovaně jsem se na něj podívala. Jeho oči mi někoho připomínaly, celkově celý jeho obličej, ale nedovedla jsem přesně uhádnout, koho. Nesnášela jsem ten pocit, kdy jsem si nedovedla zařadit obličej do správné kategorie lidí.
"Těší mě," zdvořile jsem se na něj usmála a natáhla k němu ruku, abych si s ním potřásla na pozdrav. Nohy jsem ale měla jako zkoprnělé, byla jsem v šoku, že je moje sestra zasnoubená. Bože, zasnoubená! S tímhle krasavcem?
"Vím, že je to narychlo, ale chci, abys mi šla za svědka. Svatba bude asi za měsíc, všechno už je domluvené, jen stačí vybrat ti šaty, odjet na místo obřadu," začala na mě chrlit informace. Samozřejmě, že mě těšilo, že chce, abych byla její svědek. Ale všechno tohle bylo moc rychlé. Opravdu moc.
"A kdo by byl druhý svědek?" zvedla jsem obočí a založila si ruce na prsou. Tentokrát promluvil ten její snoubenec.
"Můj brácha," řekl a dlaní pokynul někam za mě. Pootočila jsem se k mladíkovi, kterého jsem potkala venku. Dlouhými hubenými prsty si pomalu sundával obří sluneční brýle. Když se na mě podíval, už jsem pochopila, co mi nedocházelo u Billa.
"Tom, těší mě," nasadil sladký úsměv, při kterém se musela podlomit kolena všech holek, které měly aspoň trochu vkusu ohledně výběru kluků. No do prdele. Ty oči ho prozradily. Předtím je měl schované za tmavým sklem brýlí, ale teď… ty oči.

B.
 


Anketa

Povídka "Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to" ?

x)
x|
x(

Komentáře

1 M. M. | 12. září 2012 v 12:50 | Reagovat

noom  neeenee :D  chudák Ellen ta musela mít šok :-D
úplně sem se do ní vžila :-) uh

2 anička anička | 12. září 2012 v 14:32 | Reagovat

Těším se na další vypadá to dobře ;-)  :-)

3 Lisa :-* Lisa :-* | Web | 12. září 2012 v 14:51 | Reagovat

krásný bloček

4 Rose Rose | 12. září 2012 v 17:58 | Reagovat

Baruš, strašně jsem se na tuhle povídku těšila a nezklamala jsi. :D Jsem N-A-D-Š-E-N-Á!!!! :D Prostě jak se Tomovi podívala do očí a došlo jí to. :-) A jestli to Tom zjistí, asi bude litovat, jakou krasavici tenkrát odmítl. :D Doufám, že mu to Ellen dá pořádně sežrat. :D
Prostě perfektní. ;-)

5 Katthrin Katthrin | Web | 12. září 2012 v 18:01 | Reagovat

Wow, vypadá to fakt skvěle! Zase něco z trochu jiného soudku .. :) těšim se na další 8-)

6 T. T. | 12. září 2012 v 18:06 | Reagovat

Nejvíc úžasný! ♥

7 Lena Lena | 12. září 2012 v 18:50 | Reagovat

Ouuu, to si napsala moc šikovně, tenhle první díl. :D Hned to takhle nakousnout a dát jejich setkání "po letech" do prvního dílu. :-) A působí teda jako strašná slepice. K Tomovi se bude chovat určitě jako největší mrcha na světě a Tom jí to bude oplácet. Už to vidím. Jsem zvědavá na další díl. :-)

8 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 12. září 2012 v 19:11 | Reagovat

Chudák ta musela mít šok :D Ale jinak si myslím, že se ti Ellen dovedlo popsat jako správnou mrchu naprosto skvěle :D:D Jak přes kopírák některých holek u mě na škole :D:D Těším se na další díl :)

9 Shadow. Shadow. | Web | 13. září 2012 v 16:20 | Reagovat

Líbí se mi to. Jsem zvědavá, jestli i Tom ji pozná.

10 Nikkita Nikkita | 14. září 2012 v 15:50 | Reagovat

No,to jem zvědavá jaká bude její další reakce. Jestli se prokecne že se znají nebo ne.:D Podle mě ji totiž Tom nepozná:D

11 Dee Dee | Web | 16. září 2012 v 22:36 | Reagovat

Oooooooooo :D:D:D neodolala jsem a musela jsem si dát ještě pevní díl na dobrou noc :D:D:D a musím říct drahá kolegyně, je to božský! :D:D:D takovej živto jako Ellen bych brala, kdyby na mě na verandě čekla hezký TOm ještě s copánky a bez nadváhy :D:D no mňamy :D:D Och ona si bude brát Billa? Ta její sestra??? Grrrrrrr tak té závidím snad ještě víc :D:D:D Vypadá to přímo senzačně asi mám další oblíbenou povídku :D:D:D zítra se vrhnu na další :D:D

12 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 17. září 2012 v 14:54 | Reagovat

No tak jsem se do toho teda pustila, a jak jsem říkala.. zas to budu muset přečíwt všechno naráz a pak tě otravovat s dalším a dalším dílem!! :D:D
Ta holka má asi fakt hezkej život, když se za ní všichni otáčí a může si vybírat.. :D a takový hezký auto.. no to se někdo prostě umí narodit.. :D:D
Chápu ten její šok, že se bude její sestra vdávat.. ještě k tomu s bratrem Toma :D:D no vypadá to dost zajímavě hned od prvního dílu, fakt se mi to líbí!! :-) Takže hned musím jít na další díl!!! :D:D

13 Ms.Mee Ms.Mee | 2. prosince 2012 v 13:41 | Reagovat

No, tak radšej si mal nechať tie okuliare na očiach. :P
Ale skvelá kapitola. Doteraz som sa nemohla dostať k tejto poviedke. Menší problém s nastaveniami môjho pc, ale nejako to snáď rozbehám, keď už som sa dostala k prvej kapitole. A že ich má táto poviedka požehnane, čo ma teší. :P

14 Aný Aný | 4. února 2013 v 22:14 | Reagovat

Neber to závazně! Víš, že dokomentová(vá)ní :D není můj styl, ale sem tam se teda přemůžu, opice :D Proč taky ne, že ? když se mám učit latinu!
Adele je jak já :D:D "seru na to" :D Fosforové barvy jsou největší zlo, největší ! (a kdybych přišla s nějakým doplňkem, tak mě snad znáš, že jsem v hadrech jak počasí) :D

No jo.. a je to tady, projevil se hned ze začátku jako debil a hned ji dostal :D Ty oči ^^ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama