Untouched ~ 15

25. prosince 2012 v 14:00 | Báři ツ |  Untouched
Tak, i když je tenhle díl přednastavený, další už nemám, takže nevím, jak se v dalších dnech budou objevovat. Měla jsem míň volného času, než jsem si myslela, že budu mít, takže se budu snažit dopisovat mezi koncertováním, navštěvováním rodin, učením (ble!) a následným vegetováním na horách... No, děkuji za předchozí komentáře, snad se vám bude tahle eňoňuňo kapitola líbit. :) B.
Udýchaně jsem se svalila do polštářů a dál se smála, i když mě už nelechtal. Lehla jsem si na bok a loktem se opřela, abych si mohla podepřít dlaní hlavu. Podívala jsem se na Billa a natáhla k němu ruku, abych ho mohla pohladit po rozpálených tvářích. Vzdychl a krátce si olízl rty.
"Am, pověz mi," začal a stydlivě sklopil pohled. "Už jsi měla někoho přede mnou?" zamrkal a podíval se mi do očí. Usmála jsem se a pomalu si olízla rty.
"Neměla," odpověděla jsem po chvíli. Bill překvapeně vykulil oči a odkašlal si. Naklonila jsem hlavu na stranu a sledovala, jak očima těká po mém obličeji.
"Já… já jsem první, kdo se dotýká tohohle úžasného těla?" olízl si rty a dlaněmi přejel přes můj zadeček. Zasmála jsem se a pleskla ho paži. On se ale přetočil nade mě, zalehl mě svým tělem a konečky prstů mě pohladil po tváři. "Jsi neskutečně sladká," zamrkal a podíval se mi do očí.
"Bille, ty se červenáš?" zvedla jsem překvapeně obočí a sevřela jeho obličej ve svých dlaních. Vypadal naprosto rozkošně. "Na co zase myslíš?" prokoukla jsem jeho úmysly.
"Nechci na tebe spěchat," odtáhl se. "Ale nejradši bych…" odmlčel se a znovu ke mně zvedl pohled. "Tom si myslí, že jakmile se spolu vyspíme, pošleš mě k vodě."
"Proč bych to dělala, proboha?" napřímila jsem se a překvapeně zamrkala nad Tomovými názory. "On mě opravdu nemá rád," pošeptala jsem sklesle.
"Ne, tím to není," posadil se hned Bill naproti mně a vzal mě za ruku, kterou rychle políbil na klouby prstů. "On je prostě nedůvěřivý."
"Není jako ty," řekla jsem hned a pohladila ho po tváři. "Jsi hrozně hodný. A jenom tenhle výlet do Paříže… Ani nevím, jak se ti odvděčím," pousmála jsem se na něj.
"Am," poposedl si a stiskl mi ruku pevněji. "Co bys mi chtěla oplácet, prosím tě?" naklonil hlavu na stranu. "Jsem rád, když můžu lidi kolem sebe udělat šťastné. A v nynější době jsi jediná, kdo se kolem mě vyskytuje. Ostatní… odcházejí," zamrkal. Vzdychla jsem. Bylo mi ho líto. I když měl skvělý život, na druhé straně musel trpět. Sám a sám.

"Naprosto zbožňuju, když jsi blízko," zašeptala jsem a zlehka ho políbila na rty. Prsty vjel do mých vlasů a přitáhl se blíž ke mně, cítila jsem teplo jeho těla u mého, přesně tu blízkost, kterou jsem milovala.
"Já naprosto zbožňuju tvůj úsměv," uculil se a čelem se opřel o mé. Nedalo mi to, hned jsem se musela usmát a vyhovět mu.
"Já zbožňuju tvoje oči," hlesla jsem a cítila, jak se mi hned žene krev do tváří. Konečky prstů přejel po hraně mé čelisti, zhluboka se nadechujíc.
"Tvoje vlasy," zamumlal a prsty do nich vjel, pohrávajíc si s prameny, které začal namotávat na konce svých dlouhých prstů.
"Tvé rty," oplatila jsem mu a znovu ho políbila. Bill se hned zapojil, vroucně mi oplácel polibky a nezůstával pozadu. Dlaněmi jsem přejela přes jeho ramena, užívajíc si doteky jeho těla.
"Ty celá," pošeptal proti mým rtům a znovu se do nich vpil. Srdce mi hned poskočilo radostí. Zatlačila jsem dlaněmi do jeho hrudi, aby se ode mě odtáhl. Překvapeně zamrkal a oplácel mi pohled.
"Bille," naklonila jsem hlavu na stranu a pomalu si olízla rty. "Ani nevíš, co pro mě ta slova znamenají," usmála jsem se a dál hleděla do jeho krásných očí.
"Pro mě znamenají hodně. A neříkám je lidem na potkání. Ale ty si je zasloužíš slyšet každý den. Minimálně," vzal mě za ruku a sklopil k ní pohled, polštářkem palce začal přejíždět přes klouby mých prstů.
"Jsi nejzlatější," usmála jsem se na něj a znovu se natáhla po jeho rtech.

Znovu mě přilehl, skláněl se nade mnou a jemně mě líbal, dlaní přejíždějíc po mém boku. Po několika minutách jsem se přetočila nad něj, nějak jsem tušila, že bych to mohla udělat. Obkročmo jsem se posadila nad jeho klín a dlaněmi se opřela vedle jeho hlavy.
"Ty jsi opravdu nikoho neměla?" zvedl jedno obočí. Plácla jsem ho přes břicho.
"To si myslíš, že bych ti lhala?" naklonila jsem hlavu na stranu. Zvedl se a opřel se o lokty, očima přejížděl po mém obličeji, jako by hledal, jestli si nevymýšlím už teď. "Samozřejmě, že nelhala!" přivřela jsem oči. Zasmál se a přesunul váhu na jeden loket, aby mě prsty druhé ruky mohl pohladit po předloktí.
"Polib mě zase," pošeptal roztouženě. Sklonila jsem se k němu, abych mu vyhověla. Taky jsem se nemohla nabažit jeho rtů, on mých očividně taky ne. "Tebe nikdy nebudu mít dost," vzdychl. Usmála jsem se a zlehka se otřela o jeho rty svými. Zavrtěla jsem pánví, abych se posunula do pohodlnější polohy. Když vzdychl hlasitěji, pousmála jsem se a pohyby zopakovala, tentokrát chtěně.
"Tak moc se ti to líbí?" přejela jsem prsty po jeho hrudi a zachytila se za spodní lem jeho trika, polštářky kroužíc po jeho tetování ve tvaru hvězdy.
"Jsi naprosto nejvíc rajcovní," zamumlal a následně mě kousl do rtu. Odtáhla jsem se od něj a chtěla se na něj pořádně zamračit, ale překvapil mě, když mě povalil na záda a znovu mě zavalil. Váha jeho těla na mém mě vzrušovala. Když se klínem natlačil na můj, srdce se mi rozbušilo jako při maratonu.

Rty se přesunul na můj krk a slíbával mi ho tak vášnivě, až jsem měla mžitky před očima. Jestli je tohle součást milování, nechápu, jak jsem bez toho mohla doposud žít. Zaklonila jsem hlavu a hlasitě zasténala, až mě samotnou překvapilo, jak můj vzrušený hlas zněl.
"Chci tě," pošeptal mi u ucha, rty se otírajíc o ušní lalůček. Zhluboka jsem vydechla a vyhledala jeho pohled.
"Tak si mě vezmi, hned teď," zamrkala jsem, sama přesvědčená svými slovy. Bill se nadechl a sklonil oči k mým rtům.
"Není to na tebe brzo? Nemusíš souhlasit jenom proto, že chci já," olízl si rty a znovu se mi podíval do očí. "Chci, abys byla šťastná ty, ne-"
"Jestli jsi to vždycky okecával takhle, tak ti všechny holky musely z postele utéct," popíchla jsem ho a zasmála se. Hned se ke mně přidal a zlehka mě políbil.
"Ty jsi neskutečná rošťanda," zazubil se. Prsty jsem vjela do jeho vlasů a pohrávala si s nimi, zatímco mě znovu líbal. Už jsem měla rty naběhlé od jeho vášnivých polibků, ale přesto jsem chtěla, aby pokračoval. Každá buňka v mém těle po něm toužila. Když jsem se konečky prstů dotkla nahé kůže na jeho břiše, pousmál se do polibku.

Když mi najednou začal sundávat triko, ochotně jsem zvedla ruce, aby mi ho mohl přetáhnout přes hlavu. Stydlivě jsem si přiložila ruce k tělu, když si mě Bill začal prohlížet.
"Jsi krásná," usmál se a podíval se mi do očí. Palcem přejel přes mé rty a zlehka mě políbil. "A pořád máš čas to, abys mě zastavila," laškovně mi stiskl zadeček.
"Jestli mi to pořád budeš říkat, tak se sbalím. A ty si můžeš-"
Jeho další vášnivý polibek ukončil mé výhružky. Dlaní vjel mezi mé lopatky a rychle mi rozepnul podprsenku, odhodil ji vedle postele a hned špičkou jazyka obkroužil mou bradavku. Choval se tak opatrně, zacházel se mnou, jako bych se měla rozpadnout. Vzrušeně jsem pošeptala jeho jméno, což ho zřejmě přivedlo k další akci. Rychle mi stáhl zbývající oblečení, nechal mi jenom kalhotky. Políbil mě nad pupík a prsty zahákl za kraje kalhotek na bocích. Začal mi je pomalu stahovat, zatímco mi polibky posel celé břicho a podbřišek. Když přitiskl rty těsně nad můj klín, zaťala jsem prsty do peřiny, na které jsem ležela. Jazykem přejel přes má citlivá místa, jen jsem blaženě vydechla. Celé tělo mi hořelo, byla jsem jako v jednom ohni. Pocit, který se rozléval mými žílami, byl nepopsatelný. Byla jsem bezvládná. Kdybych se teď měla postavit, zřejmě bych padla na kolena jako chromá. Bill opatrně pronikl prsty dovnitř mě a mezi zuby jemně zažmoulal mou bradavku. Když zvedl pohled k mým očím, prsty jsem přejela po jeho tvářích. Hořely stejně jako ty mé. Usmála jsem se na něj a tím mu dala najevo, že může pokračovat.

Posadil se a natáhl se pro svou peněženku, která ležela na nočním stolku. S úsměvem jsem sledovala, jak rozklepanými prsty vytahuje zabalenou ochranu. Odhodil peněženku někam na koberec a znovu se ke mně sklonil, loktem se opřel vedle mojí hlavy a políbil mě, špičkou jazyka přejel přes linii mých rtů a vydechl vzrušeně na mou tvář. Prsty jsem sjela po jeho bocích a vjela pod gumu tepláků i trenýrek. Začala jsem mu je pomalu stahovat, Bill jen držel a čekal, až budou úplně dole. S úsměvem jsem se chtěla přetočit nad něj a aspoň trochu mu odplatit tu službičku, kterou mi před chvílí poskytl, ale jen zavrtěl hlavou.
"Nech to na mě. Chci, aby sis to užila ty, ne já," prsty přejel po mé tváři. "Ty jsi tady ta roztomilá beruška," pošeptal a políbil mě. Dlaní mě pohladil po prsou a sjel až na zadeček. Lehce mě po něm poplácal, neopouštějíc mé rty. Vzdychla jsem, když mi zadeček stiskl. Přejel přes stehno až na koleno a lehce mi ho odsunul, abych nohy roztáhla ještě víc a on měl ke mně volný přístup. Nevstoupil do mě hned napoprvé, prvně jako by ozkoušel, pořád se choval tak starostlivě, až jsem se musela usmívat. Prsty jsem přejela přes jeho tvář a vynutila jsem si další polibek, další z mnoha. Snažila jsem se uvolnit, aby to pro mě nebylo tolik bolestivé, jak jsem slyšela, že bývá. Jenže Bill byl opravdu opatrný. Když se začal pohybovat rychleji, až potom jsem ucítila podivný tlak v podbřišku, který jsem si spojila s prvním stykem, že to tak prostě bývá.

"Ah," vzdychla jsem a slastně přivřela oči. Líbilo se mi to, moc. Ale Bill se zarazil. Překvapeně jsem se na něj podívala a usmála se. "To nebylo bolestné zasténání," uklidňovala jsem ho. S úsměvem se ke mně sklonil a líbaje mě pokračoval.
"Uvolni se," pošeptal. Snažila jsem se ho poslechnout, ale moje tělo jako by neposlouchalo, dál se křečovitě svíjelo pod tím jeho. Vydechla jsem a zuby si přejela přes rty, jakou rozkoš jsem prožívala. Nebylo to úplně bezbolestné, ale Bill dokázal svými polibky vyléčit snad každou bolístku. Když mi motýlími polibky posel celý hrudník, tep se mi zrychloval s každým jeho novým dotekem. Prsty jsem přejela přes jeho lopatky a vyhledala jeho volnou dlaň. Propletla jsem si s ním prsty, hned mi opětoval stisk a zvedl pohled k mým očím. Usmála jsem se na něj, naprosto zbavena jakéhokoliv studu, i když jsem věděla, že hned zítra ráno budu mít problém se na něj podívat, aniž bych se nezačervenala. I teď mi hořely tváře, ale touhou a vzrušením, stejně tak jako Billovy. Když začal postupně zrychlovat tempo svých pohybů, prostě jsem poslouchala instinkty. Začala jsem se zvedat v bocích proti jeho přírazům, Bill hned sklonil hlavu k mému rameni a přitiskl na něj rty, slastně vydechujíc u mého ucha. Bylo to pro mě znamení, že se mu právě tohle líbí, byla jsem pyšná na to, že nejsem zas takové prkno, i když je to poprvé, co něco takového prožívám.

"Jsi skvělá," vjel prsty do mých vlasů a zvedl můj obličej ke svému. Dlouze jsem ho políbila, zatímco jsem měla problémy vůbec popadnout dech. I když se svalil vedle mě, stejně mě objal kolem pasu a ještě přitiskl rty na tvář. Pootočila jsem k němu hlavu a odhrnula pramen ofiny, který mu spadl přes čelo.
"A to jsem myslela, že umíráš hlady," uculila jsem se.
"Teď umírám touhou po tobě," našpulil rty a přivřel oči, dlaní sjel na zadeček a poplácal mě po něm. "Jenom doufám, že jsem ti nějak neublížil," dodal šeptem. Hned jsem zavrtěla hlavou.
"Nikdo jiný by nebyl lepší milenec," usmála jsem se na něj a překulila se na bok, abych k němu byla natočená i tělem. Pohladil mě po nahých zádech a s úsměvem sklopil pohled k mým prsům.
"Milenec, říkáš?" zopakoval po mě má slova. Pohladila jsem ho po tváři a polštářkem palce přejela přes jeho spodní ret, který vypadal opuchlejší, zřejmě z toho věčného líbání.
"Už to tak vypadá," zamrkala jsem. "Jsme pár."
"To tak nádherně zní," naklonil se nade mě, opřel se o loket a mě zatlačil zpátky na lopatky. "Řekni to ještě jednou," požádal mě. Se smíchem jsem řekla svá předchozí slova. "Mmmh," zabručel. "Ty mi teda dáváš," vzdychl a znovu mě políbil. A stejně to bylo málo, jeho rtů se nikdy nenabažím.

B.
 


Anketa

Povídka "Untouched" ?

x)
x|
x(

Komentáře

1 B. B. | Web | 25. prosince 2012 v 14:37 | Reagovat

NEVÍŠ, KDY BUDE DALŠÍ DÍL?
ach nee! potřebuji svoji každodenní dávku! :D
no snad to zvládnu!
Am se nezdá, taková dračice! :D Jsem zvědavá kolik z té Paříže uvidí :D Pořád jsem čekala, jak Bill řekne "jsi taky má první" a ono nic :D nevvadí :)
těším se na další díl:)

2 Erika Erika | 25. prosince 2012 v 16:51 | Reagovat

Aach konečne spolu prvý krát spali :D Dufam ,že sa to bude opakovať častejšie ..Bill je taký ohľaduplný a milý ;-) Dufam ,že nová časť bude čím skôr lebo to asi nevydržím :-D 8-O

3 Ms.Mee Ms.Mee | 25. prosince 2012 v 16:59 | Reagovat

Ako, toto si rozhodne žiada ďalší diel!
Určite všetci potrebujeme vedieť, čo bude nasledovať. Ešte sa do toho na sto percent nejako zamontuje Tom, aby pokazil všetko, čo môže.
Heh, ale ako sledujem, tak výlet do Paríža sa zatiaľ vydaril. Určite aspoň podľa Billových predstáv. Am si určite myslela, že jediné, čo bude vidieť, bude mesto. :D
Už sa neskutočne teším na ďalší diel. Teda dúfam, že sa nájde chvíľka na to, aby si ho napísala. :)

4 lenny lenny | 25. prosince 2012 v 18:42 | Reagovat

Tak, a je to tady :D
Výlet do Paříže byl snad Billův nejlepší nápad vůbec, to bezpochyb :D
Tuhle povídku  bych mohla klidně číst od rána do večera a pořád bych neměla dost :D Strašně se těším na další díl ;-)

5 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 25. prosince 2012 v 19:47 | Reagovat

To mi ani nepovídej, že nevíš, kdy bude další kapitola, já se na to vždycky tak těším! :D Ale chápu no, budu doufat, že nějaký čas najdeš.. :D :-)
Takový krýsný slova co si říkali.. až jsem se tu z toho snad celá rozpustila. :D Jak se divil, že ještě nikoho neměla.. to se divím ale už od začátku. :D
No, nějak jsem ztratila dech u toho.. :D To je tak roztomilý, jak je Bill opatrnej a pořád jí říkal, že ho může zastavit.. zlatíčko :-) To se prostě někdo má :D
Krásný to bylo, takže teď už jsou pár a bude to jen lepší a lepší a Tom taky už doufám zavře klapačku! :D
Těším se moc na další díl!!! :-)

6 Aný Aný | 26. prosince 2012 v 1:27 | Reagovat

Wooow ! :D Tady někdo neodolal pokušení co? :) ta scéna byla dokonalá  :D možná proto, že to byla trochu změna od toho neustálýho sexu se starším bráchou :D
Nevěřila bych, že se kdy tak začtu :) Takže ty tvoje kecičky nevnímám jakože, protože to vůbec nejde znát :) A i když se to ubírá tímto směrem tak je to super a Toman si může teďka jít akorát tak vylízat prdel :D ehm :D protože teď jsou inseparable :) Lajkit!

7 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 26. prosince 2012 v 17:15 | Reagovat

Óóóó tahle kapitola byla snad ještě krásnější než ta minulá :) taková krásná slůvka, co si navzcájem říkali :) Myslím, že tenhle díl nemohl být lepší vážně ne :) No ale ten fakt, že nevíš kdy bude další díl mě moc nepotěšil :D ale tak snad si najdeš čas a nějakej díl se tu brzo ukáže :) No a Tom? ten si teď může klidně stoupat na hlavu, ale nic nenadělá, protože oni dva jsou pár :) E.

8 Dee Dee | Web | 26. prosince 2012 v 21:35 | Reagovat

Hezké :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama