Untouched ~ 17

29. prosince 2012 v 15:09 | Báři ツ |  Untouched
Konečně jsem trochu střízlivá, konečně jsem zjistila heslo, konečně jsem našla čas... A teď jdu psát úkol na zkoušku, kdy bude další díl opravdu nevím. :D A děkuji za předchozí komentáře. ;) Za nesrovnalosti se omlouvám, nebylo to psáno za střízliva. Ale hory si užívám. :D B.
Když jsme se prokřehlí vrátili zpátky na pokoj, měla jsem pocit, jako by do mých prstů bodaly tisíce jehliček, jak na ně působilo teplo a rozehřívalo je. Hned jsem přešla k topení a začala si opatrně prsty mnout, aby se rozpustily, ale neupadly. Bill mě hned objal kolem pasu, bradou se mi opřel o rameno a políbil mě do vlasů. Jo, jemu bylo tepleji, přece jenom, já jsem tady holka, která je věčně zmrzlá.
"Zatopím v krbu a naleju ti vína, aby ses zahřála rychleji, co ty na to?" usmál se na mě. Sundal mi z ramen bundu, kterou jsem si stihla jenom rozepnout, jak jsem se hnala k topení.
"Děkuju," oplatila jsem mu úsměv a dál si třela dlaně o sebe. Odložil mou bundu na pohovku a hned vedle hodil svoji. Otočila jsem se k radiátoru zády, abych viděla na Billa. Už teplými prsty jsem si prohrábla vlasy a přejela si přes tváře, které ještě studily. I prsty na nohou zábly, jak jsem je měla prokřehlé. Když vyšel z ložnice s lahví vína a dvěma sklenicemi, jen jsem se na něj usmála. Položil je na stůl a přešel ke mně, aby mě zase objal kolem pasu. Dlaněmi jsem vjela na jeho záda a přidržela ho u sebe, zatímco se skláněl k mým rtům.
"Ani se mi nechce vracet, když si představím, že já budu doma a ty zase u sebe," pošeptal a polštářkem palce přejel přes mou tvář. "Jsi jako moje droga."
"Ne, tvoje rty jsou jako droga," pousmála jsem se a znovu se po nich natáhla, ale ucuknul. S potutelným úsměvem, který mu pohrával na tváři, přejel dlaněmi přes mé boky níž až na zadeček.
"Zlato," podíval se mi do očí. "Právě teď prožívám ty nejlepší chvíle mého života. Díky tobě," opřel se čelem o to mé. "Děkuju."
"Ty děkuješ mě?" zasmála jsem se a dlaněmi vyjela po jeho hrudi, abych ho mohla obejmout kolem krku. "Ah," povzdychla jsem a políbila ho na rty, prsty vjíždějíc do jeho vlasů na zátylku. Objal mě pevněji a přitiskl mě na svou hruď, bradou se opřel o mé rameno a tiše vydechl.

Stáli jsme tak několik minut, jen se tiše objímajíc, než jsme se posadili na pohovku, než Bill rozdělal oheň v krbu, a než jsme si přiťukli se sklenicemi s červeným vínem. Měl paži kolem mých ramen, prsty kreslil kroužky na mou kůži. Povzdychla jsem a postavila sklenici s vínem na stůl. Podívala jsem se na Billa a zhluboka nasála vzduch do plic.
"Přemýšlela jsem nad tou tvou party," zamrkala jsem. "Jestli je to vánoční večírek s přáteli, potom je to bude hodně honosné, že?" naklonila jsem hlavu na stranu.
"Půjdeme nakupovat?" pochopil hned, kam mířím. "Vyberu ti ty nejnádhernější šaty. A budeš se moct chlubit, že je máš až z Paříže," usmál se.
"Jen jsem se chtěla zeptat, jaké šaty by se hodily," zamrkala jsem. "Nemusíš mi hned nějaké kupovat. Ale je pravda, že já asi šaty v šatníku nemám," zamyslela jsem se. Bill se hned zasmál.
"Zítra půjdeme nakupovat a hotovo," políbil mě na tvář. Usmála jsem se na něj a natáhla se pro skleničku s vínem, abych upila, znovu ochutnala skvělou chuť vína. Jak jsem se celý život plazila tiše ve stínu úspěšnějších lidí, vypadalo to, že nakonec přišla moje chvíle. Nakonec možná budu mít svůj pohádkový konec. Po boku Billa bylo všechno pohádkové. Odložila jsem skleničku a objala ho kolem pasu.
"Jsem ráda, že tě mám," pošeptala jsem. Pousmál se a místo slov mě políbil. Zavrtěla jsem se na místě a usadila se pohodlněji. Sledujíce oheň mi začaly padat víčka, připadala jsem si najednou neskutečně unavená. Když jsem zívla, Bill mě pohladil po vlasech.
"Taky bych spal," zamumlal a protáhl se. "Stavění sněhuláka je náročnější, než jsem si myslel," zasmál se. Zvedla jsem k němu pohled a napřímila se.
"Asi si půjdu lehnout do postele, ať mě pak nebolí celý člověk," podívala jsem se na něj. Přikývl a dopil zbývající doušky vína ve své sklenici.
"Připojím se," rozhodl se a vzal mě za ruku. "A jestli se budeš zase tulit, budu jedině rád," zamrkal.
"No jo, ty by ses pořád jenom tulil," objala jsem ho kolem pasu a stoupla si na špičky, abych dosáhla na jeho rty. "Tak pojď," pobídla jsem ho a znovu zívla.

Stačilo pouze pár minut v teplé peřině a Billově náručí a spala jsem jako nemluvně. Neprobudila jsem se celý večer, byla jsem opravdu vyčerpaná. Ale taky jsem na to měla právo. Přece jenom, vstávali jsme opravdu brzo, potom to vysilující, ale úžasné milování, následné stavění sněhuláka a energie je hned pryč. Když jsem nad ránem zamžourala, v pokoji bylo už světlo. Večer jsme zase nezatáhli závěsy, takže mě probudily první sluneční paprsky. Pomalu jsem se zvedla z Billovy hrudi a zamířila k oknu, abych napravila nedostatky. Když jsem se otočila zpátky k posteli, Bill dál nerušeně spal na zádech, jednu ruku položenou na břiše, druhou, na které jsem předtím ležela, měl volně pohozenou přes polštář. Olízla jsem si rty a usmála se. Přešla jsem zpátky k posteli, lehla si na vyhřáté místo, ze kterého jsem se před několika vteřinami zvedla, a přitulila se. Automaticky mě objal kolem ramen a spokojeně zamručel. Objala jsem ho kolem úzkého pasu a znovu zavřela oči, abych mohla znovu padnout do bezesného spánku. I když jsem si plánovala, že budu nutit Billa, abychom prolezli každý kout Paříže, dneska se mi ani nechtělo z postele vylézat. Bylo mi teplo, bylo mi dobře. Víc jsem zatím nepotřebovala. Povzdychla jsem si, když se Billovi na nočním stolku rozezvonil mobil.

"Sakra, co zas," zamručel a natáhl se pro něj. Ani se nedíval, kdo mu vlastně volá, a hned telefon přiložil k uchu. "Ano?" zeptal se nabroušeně. Asi tušil, kdo to mohl volat. A jak jsem tušila i já, byl to Tom. "Víš vůbec, kolik je tady hodin?" povzdychl naštvaně a dlaní si přikryl oči. "Co chceš tak důležitého?" mlaskl. Neposlouchala jsem, ale i tak mi neuniklo, že Tom volal zase kvůli prkotině. "Taky bys jednou něco mohl naplánovat sám. Ria ti může pomoct, večeře není zase takový problém, ne?"
"No tak pardon. Ruším snad něco?" uslyšela jsem z druhé strany telefonu.
"Jo, spánek. Debile," otituloval ho a pak hovor ukončil. Pohodil mobil na matraci vedle sebe a zhluboka vydechl. "Promiň," podíval se na mě a zlehka mě políbil.
"V pohodě, byla jsem už vzbuzená," pokrčila jsem rameny a dlaní přejela přes jeho hruď. "Dneska ale hodlám strávit většinu dne v posteli, ani trochu se mi nechce vylézat z tepla," zvedla jsem k němu obličej a bradou se opřela mezi jeho prsy. Usmál se a klouby prstů si promnul oko.
"Máš pravdu. Dneska bude spací den, skvělý nápad," zamrkal a pak nechal oči zavřené. Přetočil se na bok a zachumlal se do peřin ještě víc, ruku kolem pasu mi ale držel pořád, neustále mě k sobě tiskl.
"Fajn," pošeptala jsem a uvelebila hlavu na polštáři hned kousek od té jeho. Políbila jsem ho na špičku nosu. Hned pootevřel oči a usmál se na mě, zvedajíc hlavu tak, aby mohl polibek pokračovat, ale na jeho hebkých rtech. Když jsem se po chvíli odtáhla, abych vůbec mohla popadnout dech, Bill přehodil svou nohu přes ty mé. Chtěl mi být co nejblíž, ale já jemu taky.

Zhluboka jsem se nadechla a vnímala Billovu vůni, která byla všude kolem mě. Ležela jsem k němu zády, ale ani trochu nám to nezabránilo, abychom se tulili. Kopíroval linii mého těla, tiskl se ke mně stejně jako dřív. Paži měl omotanou kolem mého pasu a prsty mě hladil kolem pupíku. Několikrát jsem ho přes ruku pleskla, aby toho nechal, ale on pod mé spací triko zabloudil hned při další příležitosti. Tiše jsem vydechla, když se Bill svými rty otřel o mou nahou kůži na rameni. Boky se natiskl na můj zadeček, mohla jsem cítit, že zřejmě neprožívá ty nejklidnější minuty. Když dlaní vyjel pod trikem výš až k mým prsům, aby mi je mohl zlehka stisknout, vydechla jsem poněkud hlasitěji.
"Zopakujeme si včerejší hrátky?" pošeptal mi u ucha, jehož lalůček mi hned skousl. Když vydechl proti mé tváři, jeho teplý dech mě pohladil. Pootočila jsem hlavu tak, abych dosáhla na jeho rty.
"Polib mě," zamumlala jsem. Prsty vjel do mých vlasů a hned mi vyhověl, nenechával mě čekat, za což jsem mu byla vděčná. Špičkou jazyka přejel přes linii mých rtů a jemně mi je skousl.
"Jsi rozkošná," vzdychl, když se mi podíval do očí. Znovu jsem cítila stoupající horkost ve tvářích, jak se ale zdálo, jeho líce taktéž nezůstávaly v klidu. Prsty jsem přejela po jeho strništi a usmála se na něj. Přehoupl se nad mé tělo a loktem se opřel vedle mého ramene. Hned se rozkrokem natiskl na můj a otřel se o něj, vzrušeně vydechl proti mým rtům, než je spojil v jedny. Pokrčila jsem nohy v kolenou a umožnila mu tak snazší přístup k mému tělu, objala jsem ho kolem krku a tak si ho přitáhla blíž k sobě. Když se odtáhl, jen jsem nesouhlasně zamručela. Zasmál se a ještě jednou mě políbil, než mi vyhrnul triko, aby mohl přitisknout rty nad můj pupík. Zasmála jsem se a prsty projela jeho vlasy.
"Hele, domluvili jsme se, že se nebudeme lechtat," podívala jsem se na něj. Zvedl ke mně pohled. Musela jsme se zasmát znovu. Vypadal naprosto k zulíbání, přes hlavu měl přetaženou přikrývku, sotva jsem na něj viděla. Zavrtěl hlavou, až mu přikrývka sjela na ramena, a usmál se.
"To je má vzrušovat, ne lechtat," naklonil hlavu na stranu a našpulil rty. "Budu muset zvolit jinou taktiku," pomalu si špičkou jazyka přejel z jednoho koutku úst k druhým. Zamrkala jsem a zvedla jedno obočí, netušila jsem, co bych od něj měla čekat.

Zasmála jsme se, když mi vyhrnul triko úplně a dlaněmi natiskl prsa k sobě, aby mezi ně zavrtal obličej.
"Mohl bys mí říct, co děláš?" smála jsem se dál. Zvedl ke mně pohled a spokojeně si olízl rty. Laškovně několikrát zamrkal a znovu sklopil pohled k mé hrudi.
"Vždycky jsem to chtěl vyzkoušet. Prý je to naprosto boží požitek," olízl si rty a špičkou jazyka obkroužil jednu z mých bradavek. Zhluboka jsem vydechla a polkla, když přitiskl rty mezi má žebra. Byl to o to zajímavější zážitek, když jsem ho při tom mohla sledovat. Pomalu ke mně zvedl pohled a pousmál se, když viděl, že ho pozoruju. Dlaní sjel po mém boku až k zadečku, aby mi ho stisknul. Usmála jsem se na něj a prsty vjela do jeho vlasů.
"Bille," pošeptala jsem a sklopila k němu pohled. Když si pobaveně olízl rty a klouby prstů přejel po mých tvářích, laškovně se uculil.
"Zase máš krásně růžovoučké tvářičky," zamrkal a zlehka mě políbil na rty. "Jsi rozkošná," mlaskl. Zasmála jsem se a schovala obličej do dlaní.
"Co bych se nečervenala, když mě pořád vysvlékáš," podívala jsem se na něj skrz prsty. "Jsem stydlivá."
"A proto jsi tak rozkošná," zopakoval znovu a opět spojil naše rty v jedny. Povzdychla jsem a objala ho kolem ramen, abych ho u sebe udržela co nejdéle. Když se oddálil, podívala jsem se na něj.
"Co teda budeme dneska dělat?" usmála jsem se na něj a prsty ho pohladila na tvářích. Naklonil hlavu na stranu a pomalu našpulil rty, lehce mě líbajíc na klouby prstů.
"Půjdeme přece nakupovat," zamrkal a přitulil se ke mně. Povzdychla jsem a zavřela oči. Jestli si zase uděláme vycházku do města a dopadneme jako včera, tak dneska usnu snad ještě dřív.

Bill vstal a zlehka mě políbil na tvář, než zapadl do koupelny. Slyšela jsem tekoucí vodu a přemýšlela, jestli se mi vůbec někam chce. Když jsem se otočila na bok a podívala se z okna, jen jsem si povzdychla. Venku hustě sněžilo. V takovém počasí se mi z postele nechce už vůbec. Zachumlala jsem se do peřin ještě více a nevylézala, ani když si Bill lehl vedle mě a přitulil se ke mně. Objal mě kolem pasu a přitiskl rty na jemnou kůži na mém krku.
"Objednám nám jídlo, co ty na to?" pošeptal. Jen jsem s úsměvem přikývla a přejela po předloktí, kterým mě objímal, abych spojila naše prsty. Nechce se mi domů. Vůbec.

B.
 


Anketa

Povídka "Untouched" ?

x)
x|
x(

Komentáře

1 Erika Erika | 29. prosince 2012 v 16:05 | Reagovat

Skvelá kapitola :-D Ani neviem čo má dodať , bodaj by bola táto poviedka nekonečná .. :D Bude sa mi s ňou ťažko lúčiť ale dúfam že bude happy end :-) :-D

2 Dee Dee | Web | 29. prosince 2012 v 16:46 | Reagovat

Jí je zima a Bill ochotně přiskočí a zahřívá jí :D kdo ví, ale na co přitom myslí :D:D:D
Ahááááá vínečko, krb a pak by si dali sexíček co? :D:D:D se vsadím že mu u toho usne :D:D
prej taky bych spal :D:D:D jak kecá :D:D:D a nebo vlastně ne :D:D
Aha tak nic nebude už chrápou oba :D:D:D
Jéééééj zase tenhle opruz dlouho nevolal :D:D:D omg má tam přece chytroprdku Riuši ta mu poradí ne? :D:DD
Hááá tak že by přece nějakej špás? :D:D po ránu to asi oni rádi :D:D
Aha tak zase nic :D:D No jsem zvědavá na ty jejich nákupy :D:D

3 Aislin O'Callaghan Aislin O'Callaghan | Web | 29. prosince 2012 v 16:57 | Reagovat

Nakonec jako žádnej sex?! Prrrrrrrrf! :-D Hej ale tohle mi nesmíš dělat! Tahle povídka je moje těžká droga a ani si nedokážeš představit co to pro mě je, když se tady jeden den neobjeví díl, já jsem z toho uplně na dně! Prosím, další díl už zítra :-)

4 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 29. prosince 2012 v 19:54 | Reagovat

Už se prostě nemůžu dočkat toho, jak ti dva budou spolu nakupovat :D:D v mých představách je to tak, že Bill bude běhat po obchodech jako ženská a Am bude zamračená a otrávená jako každej chlap když nakupuje :D teda s vyjímkou Billa :D:D:D No a váleníčko s Billem :) to je prostě jedna s nejlepších věcí co se dá dělat :) a Tom aby si nezavolal :D si musel ověřit asi jestli Amélie ještě Billa neodkrouhla a neutekla s jeho kreditkama :D:DE.

5 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 5. ledna 2013 v 14:46 | Reagovat

Božee já se tu asi rozplynu za ně :D:D já chci taky takovýho Billa.. :D:D
No jo, Tom aby nevolal kvůli prkotině.. jen aby si zkontroloval, jestli tam náhodou nedupou jako králíci.. :D:D:D:D
Teda já čekala zase hrátky a ono nic :D:D Ale to ještě přijde doufám.. :D No na ty nákupy jsem teda zvědavá, snad se k nim dostanou během toho, jak se musí pořád tulit.. :D:D

6 Ms.Mee Ms.Mee | 5. ledna 2013 v 17:27 | Reagovat

Škoda, že u nás husto nesneží. To by bola tiež parádička.
Och, ten Tom musí otravovať vždy s nejakými somarinami. Jedného abz porazilo. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama