Untouched ~ 20

3. ledna 2013 v 16:35 | Báři ツ |  Untouched
Druhá desítka na světě, další už určitě nebude, to vám říkám rovnou. Tenhle díl je konečný, rozhodla jsem se, že bude konec štastný, ale otevřený. Končím povídku dřív, než mi začne opravdové zkouškové, abyste nemusely čekat na další díly moc dlouho... Navíc, končící Vánoce, končící vánoční povídka. :) Ale jak se znám, brzo tady bude povídka s Tomem i Billem. :) Tak, snad se vám bude kapitola líbit. :) Snažila jsem se :D... Sexík na stole, co bych toho nevyužila. :D Těším se na ohlasy :)... A zítra ještě epilog ;) B.
V práci jsem měla takové shony, že jsem byla ráda, že se tam Bill neukázal. Možná ho to ani nenapadlo, možná mu Tom řekl, že prostě chodit nemá. S Ali jsme byly rády, když jsme po půlnoci zavíraly bar. Celý večer jsem byla jako na trní, nervózní, kdo všechno bude vcházet dovnitř. Když jsem Ali naštvaně odsekla, asi pochopila, že nemám náladu. A když viděla, že se tady Bill neukázal, zřejmě jí to přišlo divné. Je pravda, že od doby, co jsme se začali více vídat, byl tady vlastně pořád. Neukázal se, což znamená, že se určitě něco stalo. Dokonce jsem neměla žádnou zprávu na mobilu, žádné nepřijaté hovory. Až jsem z toho začínala být nervózní. Chtěla jsem vědět, co se stalo, ale tak nějak jsem se obávala se zeptat. Nakonec mě ale zvědavost přemohla a já mu napsala textovku.
"Ahoj. Tak jak proběhl tvůj dnešek? Byla jsem v práci a čekala, jestli přijdeš…" napsala jsem. Sice je to dost dobře trapné, ale nějak jsem začít musela. Když mi během několika minut přišla odpověď, zaradovala jsem se. Nakonec na mě asi nezanevřel.
"Byl jsem dneska s Tomem ve studiu, právě končíme. Chceš se ještě vidět?" zeptal se. Nervózně jsem si skousla ret a přemýšlela. Nevím, jestli by to byl dobrý nápad, kdybych si ho k sobě zavolala teď.
"Promluvili jste si spolu? Pokud ne, tak ani chodit nemusíš, protože se to Tomovi líbit nebude," odepsala jsem. Povzdychla jsem si. Bohužel, je to pravda. Tom bude mít problém proti všemu.
"Napíšu ti, teď jdu teda spát," zněla jeho odpověď po několika minutách. Bylo to snad nejdéle, co mi neodepisoval. Když jsem si přečetla jeho slova, bylo mi jasné, že si spolu ještě nepromluvili. A já jsem s ním nehodlala být, když mě jeho bratr očividně nesnáší. Tohle jsem nebyla já, nedokázala jsem se stavět mezi rodinu. Mezi bratry.

Mezi svátky jsem opět zaběhla do rutiny, kdy jsem chodila do práce, dospávala se přes den a sotva měla čas na něco jiného. Musela jsem dohnat dny, kdy jsem nebyla v práci, znovu si trochu vydělat peněz, abych ještě nemusela na ulici kvůli nájemnému. Bill mi sice psal každý den, ale jak to vypadalo, už mě nehodlal vidět. Psal mi, že se mu po mě stýská, ale začal intenzivně pracovat ve studiu, což se odrazilo i na tom, že jsme na sebe neměli čas. Nahrával písničky ve stejnou dobu, kdy jsem já chodila do baru, vyspával do odpoledních hodin stejně jako já. Když se ale jednoho dne objevil před barem, byla jsem překvapená. S úsměvem jsem ho objala, v domnění, že už je to mezi mnou a Tomem zažehnáno, že si promluvili a jeho bratr povolil náš vztah, jsem se mu vrhla do náručí. Hned mě políbil, vpil se do mých rtů, jako by mi tím chtěl vynahradit ty dny, kdy jsme se neviděli.

"Už to tady zavírám, doprovodíš mě domů?" zeptala jsem se, když se odtáhl a já se konečně mohla nadechnout. Objal mě kolem pasu a podíval se na dveře, ve kterých jsem ještě měla klíče.
"Co kdybychom zašli ještě sem?" zvedl obočí. Usmála jsem se a špičkou jazyka si osvěžila rty.
"Chceš se snad ještě napít?" naklonila jsem hlavu na stranu a dlaní přejela po jeho paži, abych si s ním mohla proplést prsty.
"Ne, chci se s tebou milovat," pošeptal proti mým rtům, než mě znovu políbil. Zatlačil do mého těla, tak jsem před ním začala couvat zpátky do klubu, kde už bylo zhasnuto. Ani jsem nestihla vytáhnout klíče, ale Bill mě hned ochotně nahradil, zamknul zevnitř a potom se znovu začal věnovat mým rtům. Když mi z ramen stáhl bundu, musela jsem se zasmát.
"To se ti stýskalo po mém těle, ne po mně, že?" podívala jsem se mu do očí. Zavrtěl hlavou a zhluboka se nadechl, než dlaněmi stiskl mé boky.
"Povykládej mi, co všechno se stalo, když jsme se neviděli," pošeptal mi u ucha, ale prsty vjel pod mou mikinu. "Měla ses hezky, nebo to stálo za houby, jako u mě?" zeptal se. Zamrkala jsem a chtěla mu odpovědět, ale on mě umlčel polibkem. Vlastně se zeptal a potom mi ani neumožnil odpovědět. Když rty přesunul na hranu mé čelisti, vzdychla jsem a prsty vjela do jeho vlasů. Tohle mi chybělo, potřebovala jsem jeho dotek snad více, než samotný kyslík.
"Ach," zaklonila jsem hlavu a zády narazila na první stůl, který jsme tady měli. Posadila jsem se na něj a hned ho přitáhla k sobě, prsty vjíždějíc pod jeho triko. Když jsem přejela pod jeho pupíkem, hned zuby zatnul do mého spodního rtu a bolestivě ho sevřel. Ucukla jsem se syknutím.
"Promiň, sluníčko, ale… v podstatě si za to můžeš sama," zasmál se. "To ty jsi tak sexy a neodolatelná," vzdychl a dlaněmi sjel na můj zadeček, který mi hned roztouženě stiskl. Zuby jsem si přejela přes spodní ret a nadechla se přes ně. Dostávala jsem na něj čím dál větší chuť. Nepoznávala jsem se, možná to bylo tím, že jsem dneska vypila pár panáků s Ali, možná tím, že mě opravdu vzrušoval. Dlaněmi jsem přejela přes jeho záda až k bokům a povzdychla.
"Chci tě," podívala jsem se mu do očí. Dál jsem ho pobízet nemusela. Vrhnul se na mě snad ještě dravěji a hladověji, než před vchodem. Špičkou jazyka jsem přejela přes střed jeho rtů a vydechla horký vzduch na jeho čerstvě navlhčené rty. Tiše zasténal a dlaněmi vjel pod mé triko úplně.

Povalil mě na stůl a sklonil se nade mnou, aby mě mohl políbit, zatímco ze mě sundával poslední kousek oblečení. Když prsty přejel od mých kolen po vnitřní straně stehen nahoru, aby mi nohy roztáhl více od sebe, jen jsem vzrušeně vydechla. Pomalu do mě vnikl prsty, jako by mě chtěl vyzkoušet, vzrušit, ale to už skoro ani nebylo potřeba. Hned prsty vytáhl a zasunul do mě svůj ztvrdlý penis. Prohnula jsem se v zádech a prsty sevřela okraje stolu. Několikrát se ve mně zapohyboval, než znovu vysunul. Nechápavě jsem se na něj podívala.
"Nic u sebe nemám," pošeptal mi a prsty přejel přes klitoris. Pohladila jsem ho po tvářích a přitáhla ho k sobě, abych ho mohla políbit.
"Já ti věřím," zamrkala jsem a podívala se mi do očí. Zhluboka se nadechl a prsty přejel přes má žebra, sklánějíc se hned k mým rtům, aby je mohl spojit se svými.
"Jsi moje největší štěstí," zvedl pohled od mých rtů k očím. Usmála jsem se na něj a prsty znovu vjela do jeho vlasů. Milovala jsem to, jeho vlasy byly úžasné. Asi jako všechno na jeho těle a na něm celém. Když mezi zuby zažmoulal moji bradavku, vzrušeně jsem se zavrtěla a koleny objala jeho boky, abych si ho k sobě mohla přitáhnout blíž. Znovu do mě vnikl a začal se opatrně pohybovat, jako by měl strach. Celá tahle situace byla tak vzrušující, že jsem během několika minut začala pociťovat lehké šimrání v podbřišku, to příjemné a ještě více vzrušující. Začala jsem dýchat zrychleně, sotva jsem měla myšlenky na to, že jsem byla naštvaná.

Zaklonila jsem hlavu a hlasitě vzdychla, vydýchávajíc odeznívající orgasmus. Bylo neuvěřitelné, že jsem něco takového prožila, ne ve vlastní posteli, ale tady na stole v baru, kde pracuju. Bill zvedl hlavu od mého klína a políbil mě těsně pod pupíkem. S úsměvem jsem se opřela o lokty a podívala se na něj.
"Pojď za mnou," pošeptala jsem a pobídla ho kývnutím hlavy. Dlaněmi se opřel vedle mého těla a sklonil se nade mnou, hned jsme se políbili, a to bylo přesně to, co jsem potřebovala. Zhluboka jsem se vydýchávala, zatímco on dál tiskl rty ke straně mého krku. Objala jsem ho kolem ramen a ani neuvažovala nad tím, jestli nás tenhle stůl unese. Chtěla jsem ho mít blízko sebe. Povzdychla jsem si a podívala se mu do očí.
"Am, vlastně jsem přišel, abych se tě zeptal na jednu věc," olízl si rty a klouby prstů mě pohladil po tváři. Napřímila jsem se a natáhla se pro podprsenku, abych tady nebyla vyvalená celá nahá. Zatímco jsem si oblékala spodní prádlo, pobídla jsem ho, aby mi řekl, co má na srdci. Odkašlal si, než znovu něco řekl. "Proč jsi chtěla, abych si promluvil s bráchou?"
"Eh," olízla jsem si rty a přetáhla si triko přes hlavu. "To mi chceš říct, že jsi s ním ještě nemluvil? Myslela jsem, že jsi přišel kvůli tomu, že už… Takže ty vůbec nevíš o tom, co mi řekl, že?" odtáhla jsem se od něj.
"Řekl ti co?" zvedl obočí. Jen jsem zavrtěla hlavou a rychle se dooblékala.
"Promluv si s ním. A to hodně dobře. Protože já nechci bonzovat, abych od něj náhodou ještě neschytala facku," zamračila jsem se. "A teď, prosím, odejdi, musím to tady zamknout."
"Doprovodím tě domů," nabídl se mi. Jen jsem pokrčila rameny. Jak chce.

Myslela jsem, že přišel kvůli tomu, že už ví o tom, že mi Tom nabídl peníze za to, abych od Billa odešla. Myslela jsem, že se mi přišel omluvit, že přišel… ne kvůli sexu. Když mě objal kolem ramen, nechala jsem ho, ale nemluvila na něj. Byla jsem naštvaná, cítila jsem se podvedená. A od Billa, to mě bolelo ještě více.
"Zlatíčko, řekni mi, co zase Tom žvatlal. Proč jsi teda odešla z té naší oslavy?" zvedl obočí. Zvolnila jsem krok a přemýšlela, jestli mám ještě přilévat olej do ohně Tomova vzteku a nenávisti vůči mně.
"Protože mi to Tom řekl," odpověděla jsem tiše. "Nenechala bych se jenom tak zastrašit, ale Tom si myslí, že jsem jenom zlatokopka. Myslíš, že mi za to stálo tam zůstávat?" podívala jsem se na něj.
"To mě mrzí, broučku," pošeptal a políbil mě na čelo. Zahnuli jsme do ulice, kde jsem měla bytovku. "Myslel jsem, že si dneska užijeme krásný večer. A místo toho musím myslet na to, jaký je můj bratr blbeček."
"Bille, řekni mi," olízla jsem si rty, "jaké byly tvé předchozí vztahy?" podívala jsem se mu do očí. Zhluboka se nadechl a trhl rameny. Zastavili jsme se u schodů k mé bytovce, Bill se dlaní opřel o kamenné zábradlí a pomalu si olízl rty.
"Vlastně, všechny ty holky mě doopravdy využívaly. Potom se Tomovi nedivím, že ti nevěří. Věděl jsem to o nich, ale prostě jsem byl rád, že jsem měl někoho, když má Tom Riu."
"A ona ho snad nevyužívá?" zvedla jsem překvapeně obočí. Bill jen pokrčil rameny. Zřejmě jim to bylo jedno, peníze u nich tekly proudem, proč nemohl přijít někdo a sem tam si uzobnout pro sebe, že?
"Tom mi řekl, že mě ochrání. Vždycky to byl ten starší bratr, proto mu věřím. A pokud chceš, abych si o tobě s ním promluvil, udělám to pro tebe," objal mě kolem pasu. "Jsi naprosto jiná, než všechny ostatní."
"Tak Tomovi vzkaž, aby mi už peníze nenabízel," pošeptala jsem a pohladila ho po tvářích. "Dotklo se mě to."
"On… on ti chtěl dát peníze, abys pak odešla ode mě?" zvedl překvapeně obočí. Přikývla jsem. "Tak to potom chápu, proč ty ostatní odešly tak snadno," zamračil se a vytáhl mobil z kapsy. Podíval se na mě a stoupl si na špičky, aby mě políbil, stála jsem totiž na schodku, který převyšoval jeho výšku. "I když jsem tady chtěl zůstat, musím domů. Hned to vyřídím, ale neboj se," pošeptal proti mým rtům. "Miluju tě."

Překvapeně jsem zamrkala a prsty přejela po jeho tvářích.
"Ty mě miluješ?" zašeptala jsem a olízla si rty. "Ty… vážně jsi to řekl?" zamumlala jsem a dál na něj překvapeně hleděla. Bill prvně uvažoval, jako by snad vzpomínal, co řekl, ale nakonec rázně přikývl.
"Ano. Miluju tě. A řeknu to i Tomovi, aby ti dal konečně klid. Brácha tě nebude otravovat, slibuju," ještě jednou mě políbil, než stiskl tlačítko hovoru a přiložil si mobil k uchu. Hleděla jsem na něj, na jeho mizející záda ve znovu padajícím sněhu. Doufala jsem, že to Tom opravdu přijme, že uzná fakt, že by se do mě mohl Bill zamilovat, abych ho mohla milovat já, aniž bych měla nálepku nějaké slepice, co by ho jenom využívala. To, že Tom má holku, která ho využívá, neznamená, že jsou takové všechny holky.

B.
 


Anketa

Povídka "Untouched" ?

x)
x|
x(

Komentáře

1 Aislin O'Callaghan Aislin O'Callaghan | Web | 3. ledna 2013 v 16:49 | Reagovat

Bude se mi po téhle povídce neskutečně stýskat, je dokonalá ♥

2 Dee Dee | Web | 3. ledna 2013 v 17:59 | Reagovat

Ooooooooooooooooooo takhle se mi to líbí! Nadržený Bill vrrrrr ^^ :-*
Ani k ní domu do nemohl vydržet :D:D teda teda :D:D:D to jsou dva on nadrženej jak kozel ona hned taky šup šup a je to :D:D:D néééé že by mi to vadilo to vůbec, jediný co mi vadí je to poslední díl :-(
jí tam povalí na stůl a ošuká a pak z něj vypadne, že s Tomem nemluvil ten je taky dobrej! :D:D:D
Si asi Tom ted myslel, že když za ní nechodil tak jako konec blbeček jeden debilní :D:D
Jo jo jdu za ním a rozbij mu ksicht hajzlovi at radši zaplatá Riušce dušičce další plastiku, udělal by líp! :D:D:D
Jéééé ten je sladkej, prej jí miluje jéééééé :D:D:D jenom jestli to neříká jenom proto, že si užil kanec! :D:D ale budu si říkat, že ne :D:D jéééés ted ještě v epilogu bych prosila rozbít Tomovi ciferník a bude to jako třešnička na dortu! :D:D:D

3 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 3. ledna 2013 v 20:20 | Reagovat

Nééé konec týhle povídky budu prožívat snad ještě hůř než Bedtime Story. To je hrozný že teď končí všechny povídky, které mám ráda, ale zase určitě přijdeš s nějakou novou, která bude taky super:D
No k tomuhle dílu:D takovejhle Bill je prostě boží :D:D komu by se taky nelíbil:D a taky jsem ráda, že se aspoň od jednoho Bill dozvěděl, jaká je jeho bratr svině:D Teď jen doufám, že mu to Bill pořádně vysvětlí, třeba i ručně to mi je jedno, ale hlavní bude, když už Tom nebude jejich vztahu stát v cestě:DE.

4 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 5. ledna 2013 v 15:19 | Reagovat

:D:D:D takže ses inspirovala svými zkušenostmi jooo? :D:D:D No aspoň že bude šťastný konec!! :D
Jééžiš, takovej nadrženec Bill.. jen ji uvidí a už se na ni sápe, taky hezký.. :D Jako ale myslela jsem, že si promluví s Tomem dřív a ne až mu Am řekne, že jí nabídl prachy.. :D
No ještě že tu je ten epilog aspoň.. tuhle povídku jsem měla ráda, i když má jen 20 dílů! :D A těším se na další!! :-)

5 Ms.Mee Ms.Mee | 5. ledna 2013 v 18:25 | Reagovat

Ten Bill sa nezdá. Najprv sa neukazuje a potom si len tak prikvitne a hneď na to skočia. :P
To bola úplne úžasná kapitola a dúfam, že Tom dostane, čo si zaslúži. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama