imagine #040

22. srpna 2013 v 22:12 | Báři ツ |  imagines
Uff, tuhle imagine jsem dohromady psala tři dny. Jak jsem přišla domů, pojedla jsem, okoupala se, napsala pár řádků a šla spát. A další den znovu. A dneska ji dopisuju... No, délka by tomu odpovídala. :D Jsem totálně grogy, takže se mi to po mně ani nechce číst a kontrolovat, snad tam nejsou žádné chyby. :) Musím říct, že tahle žádost mě trochu překvapila a zaskočila. Ale co bych pro tě neudělala, Joan. Tady máš tu 18+ s panem profesorem Tomanem. :D Snad se bude aspoň trochu líbit. :D B.
--

WARNING: 18+

S protočením očí se podíváš na test, který ti přistál na lavici. Další špatná známka v tvém indexu je už trochu problém. Nechceš opakovat ročník jenom kvůli tomu, že si tady nějaký nový profesor, který spíš vypadá jako váš spolužák, potřebuje vylít zlost. Promneš si kořen nosu a nereaguješ na otázky šprtky, která vždycky sedává před tebou. Teď se zvědavě otáčí k tvému testu a už shání drby, které by hned předala dál.

"Není možné," zahihňá se jako pipina. "_____ má zase kouli," zasměje se více nahlas, takže se celá třída otočí na tebe. Nesnášíš to, protože se tohle děje snad každou hodinu tohohle děsného předmětu. Prostě nesnášíš matematiku. Ať se to učíš sebevíc, tenhle mladý cucácký učitel vždycky najde něco, na čem tě totálně potopí.

Když už hodina konečně končí, zvedneš se od stolu a chceš vyjít ven, ale dvojice kluků, kteří sedí za tebou, do tebe drcnou. Taška ti spadne na zem a všechny tvé věci vyletí ven. Znechuceně zabručíš. Dnešek opravdu nemohl začít líp. Jestli ještě přijdeš pozdě na dějepis, můžeš se rovnou rozloučit s dalším ročníkem. Když konečně posbíráš své věci a zvedneš se k odchodu, překvapí tě, že ten mladý učitel Kaulitz tu stále okouní. A místo, aby ti pomohl, stojí u katedry a sleduje tě.


"Slečno _____, nepřemýšlela jste nad doučováním?" nakloní hlavu na stranu. Sleduješ pramen tmavých vlasů, který mu vyklouzl z culíku, který věčně nosí, a sjel podél jeho pohledného obličeje. Kdyby to nebyl učitel a tys ho potkala někde v klubu, určitě bys měla tendence se mu dostat do přízně.

"Po nějakém se podívám," odbydeš ho jenom proto, abys nepřišla pozdě na další vyučovací hodinu.

"Nemyslím si, že to nechápete a jste hloupá," řekne. Máš to brát jako kompliment? "Prostě vám chybí pořádný dril," pokrčí rameny. Povzdychneš a nervózně se podíváš na nástěnné hodiny nad tabulí, když se znovu nadechuje. Na jeho další proslovy už nemáš čas. "Přijďte po škole do mého kabinetu, podíváme se na to," řekne autoritativním tónem, který na vás používá během vyučovacích hodin, sbalí si své věci a odejde. Polkneš. To ještě bude zajímavé.

Když rozklepanými prsty zaklepeš o půl třetí na jeho kabinet, ve škole už je skoro mrtvo. Nervózně si popotáhneš lem letních šatů, které na sobě máš. Zpoza dveří slyšíš jeho vybídnutí, abys vešla dál, proto neváháš.

"Omlouvám se, že jsem nepřišla dřív, ale musela jsem... ještě něco vyřídit," vymluvíš se.

"Slyšel jsem o té bitce se špagetami," podívá se na tebe od stolu. "Nevadí, stejně jsem musel opravit stoh testů druháků," pokrčí rameny. Odloží červenou propisku a pobídne tě, aby ses posadila k jeho stolu. A tím začíná neúprosně nudná hodina matematických výpočtů, které ti stejně nedávají smysl. Když si po padesáti příkladech myslíš, že jsi na to konečně kápla, Kaulitz povzdychne a protočí oči.

"Mám to zase špatně, co?" rezignovaně zavřeš oči. Kaulitz vstane a obejde stůl. Nakloní se ti přes ramena a dlaněmi se opře o kraj stolu.

"Tak se podíváme, kde jsi udělala chybu," zamumle si spíš pro sebe. Jen si dlaní podepřeš bradu a sleduješ, jak tužkou jezdí nad papírem a kontroluje tvé výpočty. Když ti začne psát další příklad, prostě to už neuneseš.

"Nenecháme to na jindy? Dneska už do hlavy nic nedostanu. A navíc, máti se bude pídit po tom, kde jsem tak dlouho," zvedneš k němu pohled. Pořád se sklání nad tvým ramenem. Teď jsou vaše obličeje blíž k sobě, než kdy dřív.

"Myslel jsem, že jsi už dospělá a samostatná," lehce přivře oči do tenkých škvírek. "Nebo je to jenom výmluva, abys nepřišla o svých pár minut na vykouření cigárka?" prokoukne tě. Naštvaně si olízneš rty a chceš sklopit pohled zpátky k příkladu, ale rozhodneš se dál hledět do jeho obličeje. Přece se neprozradíš, že tě správně odhadl. To by se mu určitě jedině líbilo. Jenže, jak na sebe tak dlouho hledíte, zničehonic máš chuť pobílit ty jeho nadýchané narůžovělé rty. Nikdy dřív jsi takovou touhu nepocítila, až je divné, že se ti to stalo právě u něj, u osoby, kterou bys správně líbat neměla. Možná je to tím, že zakázané ovoce je prostě lákavé. Hříšně lákavé.

"Podívám se na ty příklady doma," začneš hned slibovat.

"Už je pozdě, pravda," hlesne, když se krátce podívá na své hodinky. "Určitě jsme na škole sami," rychle si olízne rty.

"Určitě," přitakáš hned. Zhluboka se nadechne a ty máš pocit, že jsou následující minuty nekonečné. Když se k tobě skloní, na chvíli znejistíš. Moc času na rozmyšlenou ti ale nedá a tobě to vlastně ani nevadí. Zlehka se otře o tvé rty, jako by prvně jen zkoušel, co si necháš líbit.

"Tohle ti známku nezlepší," zamumlá do polibku, když mu prsty vjedeš do vlasů kolem uší.

"Ani trochu mi to nevadí," odpovíš hned a rychle se zvedneš ze židle, na které jsi doposud seděla. Kaulitz shrne papíry stranou a natlačí tě na kraj stolu. S tichým vzdychnutím se opět natáhneš po jeho rtech a opětuješ mu polibky, kterými ti před chvílí posel jemnou kůži na krku.

"Jdu zamknout," zamumlá proti tvým rtům a rychle se otočí ke dveřím. Když se natočí zpátky, nedá si nevšimnout boule na jeho upnutějších tmavě modrých džínách, které měl dnes na sobě. Mlsně si olízneš rty a dlaněmi se opřeš o kraj stolu. Hned tě chytne za pas a vysadí na pracovní desku, nedbaje toho, že tam má nedoopravované testy. Hned ti chtivě vyhrne sukni šatů a automaticky se dere do tvých kalhotek. Jsi celou situací tak vzrušená, tou představou, že se po tobě opravdu plazí tvůj učitel, že se ani nemusí snažit s nějakou předehrou. Sotva si stáhne kalhoty na půl žerdi, prudce a rychle do tebe vstoupí. Vzrušeně vydechneš pootevřenýmu rty a pohledem vyhledáš jeho tmavé oči. Teď v nich pohrávají jiskřičky chtíče a nevybouřené divokosti. S lehkým pousmáním se skloní k tvému výstřihu a dlaní lehce přejede přes prso. Prohne se v bocích a postupně zpomaluje tempo, jako by prvotní popud vyhasl a teď zůstala jenom ta touha po splynutí dvou těl. Touha, kterou chce co nejdéle uspokojovat.

"Ah, ano," tiše zasténáš a prohneš se v zádech. Hned se k tobě skloní a políbí tě na rty.

"Pšt," napomene tě a káravě se ti podívá do očí. Stehny obejmeš jeho pas a necháš ho, aby dokončil svou skvěle začatou práci. Ani na chvíli nezalituješ a jak se zdá, on taky ne. Dlaní se opře vedle tvé hlavy a schová obličej do tvých vlasů, než ti vzrušeně zavzdychá u ucha. Následně přitiskne své jemné rty k tvému ušnímu lalůčku a na chvíli zkopní v jedné poloze. Nehty přejedeš přes látku košile na jeho lopatkách a prsy se natiskneš na jeho hruď. Když se po pár vteřinách oddálí, podívá se ti do očí a usměje se.

"Jdeme na to cigárko?" zvedneš laškovně obočí. A tvůj učitel matematiky se zasměje.

B.
 


Komentáře

1 Eiza Eiza | Web | 22. srpna 2013 v 22:36 | Reagovat

booooooooooooze! tak tahle imagine byla famooozni! :D jako pana profesora Kaulitze na matiku, asi bych se taky nesoustredila a petky by litaly, jen jak se da :D  :D  :D a sex v kabinetu, proc ne :D

2 Shadow. Shadow. | Web | 22. srpna 2013 v 22:54 | Reagovat

Ufuf! Ještě že máme na Matiku starší dámu, místo ní se fakt Tom představit nedá. :D Ale taky máme na škole sexy učitele, co nás učí Počítače, mmm. Kaulitz by se měl začít klonovat. Nejen, že by na tom nesmírně vydělal (aspoň by se nemusel ponižovat na placené app plné lží, pardon), ale taky by všem svým fanynkám splnil sen, protože bychom si ho kupovaly domů na muchlování! :D

3 Ver Ver | 22. srpna 2013 v 23:29 | Reagovat

Docela lituju, že už nikdy nebudu mít matematiku! :-D Jednou bych ale ráda potkala Toma jako učitele :-P Krásně si to napsala, tři dny práce se opravdu vyplatily! Těším se na další imagine a doufám, že bude zase trošku 18+ ;-)

4 Eve* Eve* | E-mail | Web | 23. srpna 2013 v 9:38 | Reagovat

Taky jsem měla na střední sexy profesora, akorát tak o 15 let staršího, než je Tom.  Ale brala bych je oba. :D

5 Aný Aný | 23. srpna 2013 v 10:26 | Reagovat

Onanana! :) ještě že jsem to nečetla včera, dneska jsem se mohla soustředit!To bych brala takové doučko awww! I když sem původně nějak doufala, že nedojde uplně k sexu, ale budiž. Hrozně mi to připomnělo gympl a Paula s Džajnou ^^  :) (musíš se na ty díly podívat!)

6 E. E. | Web | 23. srpna 2013 v 12:26 | Reagovat

Olalá!!*_* tahle imagine byla božíí -> s takovou bych si snad nějaké doučování taky domluvila :D

7 Dee Dee | Web | 23. srpna 2013 v 12:34 | Reagovat

Jo jo proto šel Tom asi na učitele, aby mohl oblbovat studentky a poskytovat jim "doučování" :D:D:D

8 Ms.Mee Ms.Mee | 23. srpna 2013 v 18:36 | Reagovat

Wooooooow! Tak toto! Parádička. :P
Zase raz si sa úplne prekonala. A tá jej záverečná otázka to pekne zaklincovala. :P Skvelé. Teším sa na ďalšiu imagine. :P

9 Joanna Alarm Joanna Alarm | Web | 24. srpna 2013 v 7:01 | Reagovat

!!! miluju tě, holka! :D
...ještě že mě matika už nikdy nečeká, aspoň ne ve škole, po tomhle bych už myslela jen na jedno a byla mrzutá, že nemám profesora Kaulitze :D

10 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 5. dubna 2017 v 19:18 | Reagovat

To je ale divna predstava, Tom a ucitel matematiky.. sam neumi skoro do peti pocitat :-D na druhou stranu, nechat se jim ojet v jeho kabinetu je skvela predstava! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama