imagine #042

19. září 2013 v 22:34 | Báři ツ |  imagines
Tak, tady je ta imagine s Billem pro Aideen. :) Na dovolené s 18+. Snad se bude líbit. :) B.
--

WARNING: 18+

Sedíš na pláži a mezi prsty si necháš prosypávat jemný písek. Máš zavřené oči a užíváš si odpoledního slunce, které nestydatě olizuje tvé ještě neopálené tělo. Když vedle tebe v písku přistane volleyballový míč, otevřeš oči a setřepeš si písek z lýtek. Jak trapně typické seznámení na pláži. A možná by ses víc věnovala tomu krásnému svaloušovi, které si pro ten míč přišel, kdybys kousek od sebe neslyšela nadávání v němčině. Jak to vypadá, nejsi jediná, komu přistávající míč způsobil menší komplikace.

"Se na to všechno můžu vysrat," zakleje znovu a z plážové tašky, která vypadá trochu luxusněji, než tvoje, si vytřepává písek. Nedá ti to, prostě se tomu klukovi musíš smát. I když je v obličeji neskutečně pohledný, jeho chování ti přijde metrosexuální, ne-li víc. Co to ale řešit, tobě se nic nestalo a ke vší smůle je hezký opálený kluk už dávno pryč. Sedí tady jen ten metroušek, kterému se dostal písek tam, kam zřejmě neměl.

~~~

Po skvělé večeři si s partou, se kterou tady vlastně jsi, jdete sednout k baru. To tě ovšem nenapadlo, že tam budeš mít naprosto skvělý výhled na toho kluka, vedle kterého jsi byla před několika hodinami na pláži. Předtím vypadal opravdu naštvaně, ale teď vypadal docela mile. A kdo ví, jestli to bylo tím míchaným nápojem s deštníčkem, který měl před sebou poloprázdný, nebo tím, v jaké společnosti se nacházel. Tři mladé a velice pohledné holky. Ty určitě sbalil na pláži.

Ani vlastně netušíš, proč na něj pořád hledíš, ale nedá se mu odolat. Je tak nějak přitažlivý... a možná i dokonce chápeš, proč tam ty holky sedí.

"_____, co je s tebou?" šťouchne do tebe kamarádka. Zamrkáš a rychle k ní přetočíš svůj pohled.

"Říkalas něco?" pousměješ se. Hned se podívá směrem, kterým jsi do téhle chvíle hleděla ty, a chápavě pokývne hlavou.

"Jo, je sexy, že?" olízne si rty. "S ním by sis mohla procvičovat němčinu, kterou potřebuješ k maturitě," popíchne tě. "Nebo s jeho bratrem, se kterým se dneska bavil u stánků," prozradí ti něco víc, co jsi nevěděla.

"Má bratra?" zamrkáš. Tvoje kamarádka přikývne.

"Ten tady ale má nějakou přítelkyni. Co jsem pochopila z jejich rozhovoru, tak je tenhle singl," nakloní hlavu na stranu. "Běž do něj," drcne do tebe.

"Není to moje parketa a ty to moc dobře víš," založíš si ruce na prsou a dál se o tom odmítáš bavit. Kdybys tak někdy byla odvážnější, hned bys po něm šla. Jenomže nejsi.


~~~

Se smíchem sáhneš po klice od dveří svého pokoje. Už chceš vejít a zavřít za sebou, ale něčí hlas na chodbě tě zastaví. Zavolá na tebe, aniž bys tušila, kdo to je. A nikomu cizímu jsi své jméno neříkala, tudíž ti přijde divné, že tě zná. Když vykoukneš zpátky na chodbu, překvapeně zamrkáš, když proti tobě jde ten kluk z pláže. A z baru. Jak se ale zdá, taky není dvakrát střízlivý. To asi nikdo, kdo byl na baru, protože se to tam náležitě rozjelo.

"Potřebuješ něco?" zeptáš se ztěžklým jazykem, když nic neříká, jen přijde až k tobě a zastaví se před tebou.

"Viděl jsem, jak jsi na mě hleděla," nakloní hlavu na stranu. Olízneš si rty. To je důvod jeho příchodu? Už se nadechuješ, aby ses zeptala na otázku, co ti právě proletěla hlavou, ale on po chvíli ticha pokračuje. "Taky jsem na tebe musel hledět," zašeptá a pomalu se k tobě nakloní. "Jsi moc hezká," zamrká a ty si v té blízkosti všimneš, jak dokolané řasy má, jak podmanivý pohled vlastní.

"Nechtěla jsem na tebe tak civět," zavrtíš hlavou, ale on tě hned přeruší.

"Nevadí mi to," pousměje se. "Jak se vlastně jmenuješ?" zeptá se tě. "Já jsem Bill," představí se a natáhne k tobě svou dlaň s dlouhými a hubenými prsty. S lehkým stisknutím jeho ruky se mu představíš. Potom je ale ticho, které je čím dál víc trapnější, čím déle jste potichu. Nejistě zamrkáš a polkneš, připravená se ho zeptat na to, odkud je, začít trapnými otázkami, ale on se k tobě rychle nakloní a políbí tě. Sice je to naprosto spontánní a nečekané, ale ne vůbec nepříjemné. Není to uslintaný polibek, ani takový, který by ti skoro vyrazil zuby. Je naprosto dokonalý.

Hned prsty vjedeš do jeho vlasů a přitáhneš si ho blíž k sobě. Teď tvé tělo ovládá alkohol a chtíč, než zdravý rozum, který se dal na ústup. A jelikož se Bill nebrání, nebojíš se postupovat dál. A jak se zdá, ani on nechce zůstat pozadu. Když tě přitlačí na stěnu vedle dveří a kopnutím nohy zavře dveře, ocitnete se ve tvém pokoji. A ty, uvezněná mezi stěnou a jeho tělem, cítíš, jak ti hoří tváře, jak se celé tvé tělo dostává do varu.

Když zády dopadneš na měkkou matraci postele, už jsi oblečená jen ve spodním prádle. Bill si hned lehne na tvé tělo, loktem se opírá vedle tvé hlavy, takže tě nezatěžuje úplně. Když se znovu skloní k tvým rtům, srdce ti buší rychleji a rychleji. Dlaní přejede po tvém boku a sjede níž až na stehno. Hned zamíří zase nahoru, k tvému klínu. S tichým vzdychem se znovu natáhneš po jeho rtech. Přitiskne se klínem k tvému boku, takže cítíš jeho rostoucí vzrušení. A to přivádí tebe na pokraj chtíče.

"Nepřestávej," zašeptáš roztouženě, když po chvíli, kdy dlaní jemně tiskl tvá prsa, sjel níž k pupíku.

"To ani nemám v plánu," pousměje se a lehce udýchaným polibkem znovu umlčí tvé další steny. Jeho postupně odvážnější rozmazlování tvého těla tě přivádí na pokraj trochu racionálního uvažování. Nevadí ti, že jsi toho kluka dneska viděla poprvé. Jindy bys něco takového neudělala, ale bylo v něm nějaké kouzlo, měl jiskru, která tě naprosto pohltila.

I přes oboustrannou divokost a touhu jeho dotyky jsou opatrné, ale zároveň žhavé, polibky vroucí, ale ne drzé. Nečeká moc dlouho na tvé svolení a hned zbytky tvého oblečení háže dolů z postele spolu se svými. S neskutečnou jemností si hned bere to poslední, co mu můžeš nabídnout. Jeho pomalé tempo se postupně strácí a nabírá na síle a rychlosti, až ti z toho brní prsty, chvěje se ti celé tělo a tepá na spáncích divoká a rozbouřená krev.

"Ah," vzdychne ti kousek od ucha, když už cítí, jak přichází ke svému vrcholu. Ty už máš ten svůj za sebou a máš pocit, jako by ti měly plíce prasknout, srdce puknout, kolik krve přečerpává. S hlubokým zasténáním se opře o tvé tělo a zlehka tě políbí na stranu krku.

"To bylo boží," zašeptáš do najednou ztichlého pokoje, ve kterém se doposud ozývaly jen steny a vzdychání.

"Musíme si to zopakovat," podívá se ti do očí. "Do kdy tady jsi?"

B.
 


Komentáře

1 Eruvië Eruvië | 20. září 2013 v 7:22 | Reagovat

...popsala bych to jen asi několika slovy, na který se po přečtení vůbec zmůžu...."BOŽE MŮJ POMOC, JÁ NEMŮŽU DEJCHAT...!"

tohle je naprosto neskutečná imagine (ony ostatně jsou všechny tvoje imagine takový :D)...těším se opravdu na každou, která tu přibude, ale tohle je prostě bomba....jak to je popsaný...prostě dokonalost...♥ ^^ A hodila jsi jí sem v tu nejvhodnější chvíli, protože jsem nemocná a tohle mi o 1 000 000% zlepšilo náladu :)

2 Mischigan Mischigan | Web | 20. září 2013 v 8:46 | Reagovat

Celou dobu, co jsem to četla, jsem měla zatajený dech :D takže asi tak nějak bych popsala tuhle povídku :D Úžasná, fakt že jo! :)

3 Aideen Aideen | Web | 20. září 2013 v 17:10 | Reagovat

OH... MŮJ... BOŽE...!
DÍKY - DÍKY - DÍKY - DÍKY - DÍKY !!!!!

Naprosto dokonalá imagine, představovala jsem si to jakkoliv, ale tohle je fakt PERFEKTNÍ!

Úhh, až se mi z toho zrychlil dech :D Takovej divoch, ten Bill 8-)

TEBE v psaní povídek NIKDO nepřekoná!!! Opravdu Ti moc děkuju, udělala jsi mi neuvěřitelnou radost :-*

4 Aideen Aideen | Web | 20. září 2013 v 17:11 | Reagovat

P.S: můžu si ji půjčit na blog, prosím? samozřejmě s odkazem na tvůj blog ;)

5 báři báři | Web | 20. září 2013 v 17:23 | Reagovat

[4]: Děkuju, jsem ráda, že se Ti to tak líbí. :) Bych ani nečekala, že to bude až tak skvělé. :D Jj, jasně, že si ji můžeš půjčit. :)

6 Aislin O'Callaghan Aislin O'Callaghan | Web | 20. září 2013 v 17:44 | Reagovat

[5]: Proboha! Co blázníš! Je úplně fantastická!!! Počkej až zas na něco přijdu, hned ti sem hodím další objednávku :D

7 Dee Dee | Web | 20. září 2013 v 22:20 | Reagovat

^^ ooooooooooo ňamy ňamy to bylo ^^ Bill takovej divokej, to se mi líbí :D:D:D:D šup šup a jde se na věc :D:D a ten konec :D se dožaduje dalšího :D

8 Ms.Mee Ms.Mee | 20. září 2013 v 23:35 | Reagovat

Tak toto... doposiaľ snáď žiadna s Tomom nebola taká "energická" ako táto s Billom. :P Kto by to bol povedal, že i z neho je možné urobiť dravca v posteli. :D
Skvelá imagine. :P
Mám pocit, že tie s Billom ma začínajú baviť viac, než tie s Tomom. :)

9 Ver Ver | Web | 21. září 2013 v 11:30 | Reagovat

Asi začnu jezdit k moři, jinak to nevidím :-D Připadám si jako blázen, ale každou takovou povídku si úplně živě vybavuji... :-) Tahle imagine byla nádherná! A já už se zase těším na další :-P

10 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 5. dubna 2017 v 19:42 | Reagovat

Ty vole.. v srpnu jedu do Bulharska, tak doufam, ze tam taky bude.. :D :D no pecka milenko.. ja to zeru :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama