imagine #044

17. dubna 2015 v 11:40 | Báři ツ |  imagines
Tak, další imagine na přání. Tohle přání je tady delší dobu, tak doufám, že se bude líbit i tak, a že jsem nevyšla ze cviku :) Bill fotí PETA, s mladou maskérkou a 18+ scénou. :)
Když teď nemám moc času na psaní povídek, psaní imagines (a pokud je nápad opravdu dobrý) trvá pár minutek a někdy to jde od ruky raz dva.. :) Pěkné počtení přeji. B.
Vaše přání mi pište SEM, budu se snažit vám je splnit. :)
--

WARNING: 18+

Sedíš na židli za fotografem a překonáváš své třesoucí se ruce. Tvoje kolegyně vypadá úplně klidná, ale taky je pravda, že je mnohem zkušenější. Ty jsi zatím musela jen podávat štětce a držet paletky s odstíny, ale i tak jsi měla co dělat, abys každou chvíli nerudla, když na tobě ulpěly jedny nebo druhé tmavě hnědé oči.

Toma i Billa jsi poprvé poznala dnes. Víš, že jsou celebrity. Tvoje původní předsudky, že budou namyšlené hvězdičky, rozmetali v prah, když s prvním příchodem jeden vtipkoval a druhý rozdával záživé úsměvy do svého širéko okolí.

"Výborně!" ozve se fotograf. "Dáme si chvilku pauzu a potom začneme s poslední sadou s pouty," řekne a podívá se na tebe a tvou kolegyni. "Zatím je připravte." Obě dvě přikývnete, ty možná horlivěji.

"____," osloví tě kamarádka. "Musím si odskočit. Zatím je odlič a potom se pustíme do finálního looku," rozkáže ti. S vědomím, že tady s nimi budeš chvíli sama, se ti ruce zase začnou třást. Když se kolegyně vytratí, nejistě zvedneš pohled k dvojčatům.


"Kdo chce jít do křesla první?" zeptáš se a snažíš se působit uvolněně.

"Jdu si zapálit, zatím se můžeš postarat o brášku," řekne Tom a ze své tašky si vytahuje balíček cigaret. Bill si beze slova sedá do křesla a věnuje ti jeden ze svých úsměvů.

"Kdybych něco dělala špatně, omlouvám se. Jsem v tom nová," řekneš hned, ale Bill jen zarvtí hlavou a mávne rukou na znamení, že se s tím nemusíš obtěžovat.

"Už jsem poznal spoustu maskérek a maskérů. Ty jsi šikovná, takže ti věřím," pousměje se a odhalí tím řadu bílých zubů v mírném předkusu, který působí spíš roztomile, než nevábně. Z jeho komplimentu ti zase hoří tváře.

"Tak se dáme do odličování," proneseš. Vezmeš několik vatových tamponů, na které naneseš odličovací mléko, a začneš jimi přetírat jeho obličej. Má zavřené oči a ty tak máš možnost prohlížet si jeho jemné rysy, aniž by tě přitom sledoval. Když přejedeš víčka, pomalu je otevře. Jeho pohled tě naprosto znehybní a ty máš pocit, že ses dostala do sedmého nebe. Topíš se v jeho čokoládových studánkách. Když se zhluboka nadechne, přeruší tím tvou hypnózu a ty rychle sklopíš oči.

"Máš dnes večer něco?" zeptá se tě najednou. Usměješ se a zavrtíš hlavou. "Mohl bych si tě rezervovat? Jedno kafé, nebo jednu skleničku?"

"Je tohle pozvání na rande?" zeptáš se nejistě. Odpovědí je ti Billův další zářivý úsměv, tentokrát věnovaný jenom a pouze tobě.

~~~

Z jedné skleničky byly dvě, ze dvou čtyři, ze čtyř pozvání domů. Neváháte ani jeden a po zacvaknutí dveří od bytu se na tebe hladově vrhá. Stahuje ti ramínka šatů, pomalu rozepíná zip až k pasu a svléká ti je, aby se mohl co nejdřív kochat pohledem na tvou nahou kůži. Jeho rty se přitisknou k tvému krku a ty blaženě vydechneš jeho jméno. Nevědomky směřuješ jeho kroky ke své ložnici. Když se svými lýtky dotkneš rámu postele, zvedneš k němu pohled. Je o tolik vyšší než ty.

"A tohle měla být jedna sklenička?" pousměješ se. Bill ti oplatí úsměv a dlaněmi přejede přes tvé boky.

"Jednu skleničku si můžeme dát až příště, dnes jsem měl hroznou žízeň," odpoví ti a tebe napadne, že má spíš hlad po sexu, než žízeň po víně. Prsty se zahákneš za lem jeho trika a rychle mu ho přetáhneš přes hlavu. Zabloudíš do jeho vlasů a znovu přitiskneš své rty k těm jeho.

Společně spadnete na měkkou matraci tvé postele. Během několika minut se k sobě tisknete nazí, oplácíte si polibky jako čerstvě zamilovaný pár. Prvně to vypadá, že se Bill ostýchá, ale s prvním proniknutím do tvého těla padají jakékoliv zábrany, ať opravdové či domnělé.

"Ach," vydechneš a zakroutíš se v bocích. Billova dravost stoupá a jeho přírazy jsou rychlejší a divočejší. Dlaní tě hladí přes nahá prsa, polštářky prstů krouží kolem tvých ztvrdlých bradavek. Jeho pohyby proti tvé pánvi tě přivádí k šílenství, na pokraj rozkoše.

"Uhm, ____," zasténá tvé jméno. Nehty přejedeš přes jeho záda a s posledním jeho přírazem, kdy zůstane hluboko v tobě, se v zádech prohneš jako luk. Lapáš po dechu. Tvé srdce jako by se snažilo vyskočit z hrudníku. Tohle byl rozhodně tvůj nejlepší sex.

B.
 


Komentáře

1 Dee Dee | Web | 19. dubna 2015 v 12:44 | Reagovat

Oooooooooooch ^^ Big like Báří! :D
I když si u toho člověk musí představovat toho Billa cca před 4-5 lety nebo toho z DSDS  :D pak je to teprve to pravé :D
Proč jsem první kdo tenhle majstrštyk komentuje? ???  O_O
Lidi no tak! :D Přidejte se! :D

2 báři báři | Web | 19. dubna 2015 v 19:29 | Reagovat

[1]: Oooo, děkuji ti.
Jo, přesně, proč je tohle první komentář? *fňuk* :D

3 Ká. Ká. | 19. dubna 2015 v 23:20 | Reagovat

Pač já jsem na Slovensku v termalech na dovce :-D jinak bych byla prvni ja :-D
PS: Jakože Billa moc nemusim, ja sem spis tym Tom 8-)  :-D ale je to opravdu dobre napsany :-)

4 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 5. dubna 2017 v 20:08 | Reagovat

Uz jsem doufala, ze si to rozdaj rovnou tam, a jeste se pripoutaj poutama :D ale i tak to bylo skvely, draha :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama