Téma #32 - Hola, hola.

22. září 2015 v 17:04 | Báři ツ |  Témata

Je docela sranda říkat, že jsem dnes měla začátek školy, když je skoro konec září, což? No, semestr sice začal včera, ale samozřejmě - skoro všechny první přednášky odpadají. To by to nebyl náš Ústav. Jenže jsem v depresi (a pozor, musíme rozlišovat depresi všedního dne a depresi patologickou, jak jsem se dnes dozvěděla). A to jsem ráno vstávala s pocitem, že mám volno, že si budu celý den psát povídečky. Těžce jsem se spletla.


Vstávala jsem dřív, než jsem chtěla. Nevím, jak je to možné, že jsem já věčný spáč vstala už v osm. Jak by řekl Roland z Gileadu - ka. V klídku si čtu knížku, zatímco kontroluju fejzbůky a od spolužáků zjistím, že už dneska máme Speciální psychiatrii. OMG. Bohudíky jsem vstala dřív a tudíž jsem měla čas to vstřebat a i stihnout. Samozřejmě jsem se musela štrachat až do kampusu do Bohunic, to není jako krátká cesta na fildu.

Sotva jsem si sedla do posluchárny, zděšeně jsem si uvědomila, že si z minulého zkouškového pamatuju prd. Jeden hodně veliký a hodně nafouknutý, ale prázdný. Totální tma. Umocněná tím, že už nejsem na střední, kde se mi vědomosti většinou z dovolené vrátily poslušně na svá místa. Tady jsem na vysoké. Žádná sranda. Neumíš? Padáš. A já si mám, sakra, vybírat téma diplomky? Cha. Prvně si budu muset hezky sednout nad učebnicemi a zopakovat si, co jsem zapomněla, dopilovat mezery, a že jsou to ME-ZE-RY. Chudák můj mozek, ten dostane záhul. Ale tak už to chodí, že? Učený z nebe nespadl a já štěstí nemůžu ždímat věčně. Sranda končí, velká (a ani zdaleka ne poslední) bitva vzplála. Držte mi pěstičky, ať to se mnou nesekne.

Vaše B.
 


Komentáře

1 Ká. Ká. | 22. září 2015 v 18:20 | Reagovat

Tyjo, ja bych nevstala driv ani nahodou.. Ja jak muzu tak spim 😃 sem desna..
To stim zapominanim znam,ale ja jsem to mela tak,ze jsem všechno zapomnela s odevzdanim pisemky 8-O
Tak budu drzet palce :-) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama