imagine #047

5. listopadu 2015 v 13:03 | Báři ツ |  imagines
Tak, druhá imagine, o kterou si napsala Crazy.DE.Bill, má pojednávat o Tomovi, který se konečně oholil a oblékl si neděravé tričko. To má znamenat, že si neobklékl vůbec žádné tričko? :D To bych pak musela jeho prsa cenzurovat, jako v poslední TH TV. :D Mno, jdeme na to. Prvně jsem přemýšlela, jak to psát. Aby byla větší sranda, tak jsem to pojala z Tomova pohledu. Enjoy, B. :)
--

Stojíc před zrcadlem vidím, jak se Georg potutelně usmívá za mými zády. Nerozhodně hledím na svůj odraz a neskutečně lituju, že jsem do té pitomé sázky šel. Dřív se mi snad nikdy nestalo, že bych prohrál, a když už ano, tak jsem to tak okecal, že nakonec ten druhý z toho vyšel jako špatný. Teď... teď jsem neměl jinou možnost, než udělat to, o co jsem se vsadil. Vždyť proti mě byli dva.

"Jestli s tím potřebuješ pomoct, neboj se ozvat se," popíchne mě Georg. Gustavovo zasmání z druhé strany pokoje je jako bodnutí do zad.

"Oba dva jste pitomci a nesnáším vás," pronesu.

"Kam se vytratil tvůj věčný úsměv, vtipálku?" zasměje se Georg a pomalu si založí ruce na prsou. "No šup," pobídne mě. "Stačí zapojit do zásuvky a pustit," poradí mi, jako bych snad nevěděl, jak se používá holicí strojek.

"Nepovídej," odpovím jízlivě a pevně sevřu tělo holicího strojku.

"Já jen, že se tváříš, jako bys ho v ruce držel poprvé," řekne a hned se začne s Gustavem smát tomu dvojsmyslu, který se mu podařil. Bože, vy jste takoví kreténi! Když Georg vidí můj výraz, hned pochopí, jako by mi snad četl myšlenky. "Není to taková sranda, když jsi terčem ty sám, co?"

"Uff," vydechnu. "Tak pojď na to," pošeptám si pro sebe. Naposledy si prsty prohrábnu vousy, které jsem si tak dlouho pěstoval a o které jsem se tak hloupě vsadil.


"Ale notak," uslyším i Gustavův hlas. "Nemusíš brečet, aspoň po dlouhé době budeš zase vypadat k světu," řekne vesele.

"Já nebrečím," odvětím, ale cítím, jak mě v očích pálí slzy. Och, sbohem mužnosti, teď budu zase vypadat jako malé děcko.

~~~

Už mám polovinu tváře oholenou, když si všimnu, že Georg s Gustavem stojí u mého kufru. Zděšeně se otočím.

"Hele, co tam děláte?" zeptám se.

"Vyhazujeme oblečení, které vypadá jak od houmlesu," odvětí Gustav, pohled pořád sklopený k mým věcem. Když se na mě oba dva podívají, chytnou neskutečný záchvat smíchu.

"Beru sázku zpátky. Nehol si všechno, nech si to takhle," zasměje se Georg a prstem ukáže na mou bradu. Naštvaně se otočím a podívám se do zrcadla na svůj odraz. Vidět ty dva za mnou, jak se mi smějí a za břicho se popadají, mi moc k lepší náladě nepomáhá. Vždyť se smějí mně. Ale i tak... jejich smích je nakažlivý.

"Jste pitomci..." odvětím s drobným pousmáním.

B.
 


Komentáře

1 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 5. listopadu 2015 v 21:59 | Reagovat

Booože tak to je neskutečně vtipný!! :D:D:D:D ani ve snu by mě nenapadlo, jak se toho chopíš a takhle perfektně mé přání vystihneš.. :D Jako bych Tomana viděla před tím zrcadlem skoro brečícího.. :D Géčka jsou fakt hustý, myslím že by se s ním opravdu mohli vsadit ne? Ať je nějaká prdel.. :D Tyjo tohle si budu číst snad vždycky když mě někdo nasere, protože u toho nejde se netlemit :D
Díky fakt DÍKY!!! Perfektní!! :D

2 báři báři | Web | 5. listopadu 2015 v 22:11 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že jsem to tak super vystihla. :D :D

To víš, to já si zase vždycky čtu tvoje lečo, když potřebuju zvednout náladu. :D :D

3 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 5. dubna 2017 v 20:22 | Reagovat

Bozeee, ja ty kluky miluju.. :D myslim, ze neco takovyho muselo probehnout, protoze Tom uz je aspon lehce oholenej, ne jak bezdak :D a to deravy tricko se bud rozpadlo, nebo mu ho Gecka  fakt vyhodili. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama