imagine #049

30. listopadu 2015 v 19:43 | Báři ツ |  imagines
Opět pro drahou milenku Crazy.DE.Billovou... Ty mi teda dáváš zabrat s těmi svými požadavky. A já ještě nepřišla na to, s čím bych mohla obtěžovat tebe. No počkej, až mi začne zkouškové! :D
Toman potkává ženskou kopii jeho vlastní osoby. Nevím, jestli jsem vystihla podstatu, kteoru jsi chtěla, ale co už. :D Užijte si to, přeji příjemné počtení.
--

Přehodíš si kabelku do druhé ruky, aby sis mohla upravit vlasy, uhladit krátkou sukni a stáhnout průhlednou halenku níž, abys měla hlubší výstřih. Když se dveře výtahu otevřou dřív, než v přízemí, otočíš se od velikého zrcadla, a s unuděným výrazem v obličeji se podíváš na osobu, která přistupuje do kabiny za tebou.

"Zdravíčko, slečinko," pronese laškovně a mrkne na tebe. Zády se líně opře o stěnu kabiny výtahu tak, aby na tebe viděl. "Z kterého jste patra?" zeptá se. Jako by ses s ním zrovna ty chtěla vybavovat.

"Z takového, na které ty nemáš, hošánku," odpovíš mu. Prohlédneš si jeho bezdomovecký vzhled - volné kalhoty, které mu sotva drží na bocích, triko s dírou na rameni a nepěstovaný porost na tvářích - a divíš se, co za osoby to do hotelu pouštějí.

"Puso, nemáš ani ponětí-" začne, ale ty ho mávnutím ruky hned přerušíš.

"Bože, nemluv," cekneš plnými rty.

"Podívej, kotě," osloví tě najednou přísným hlasem. Nakloní se k tobě blíž a ty ucítíš drhaou kolínskou, která se naprosto bije s jeho vzezřením. Jak si něco takového může dovolit? "Měla by sis dávat pozor na to, jak se mnou mluvíš," řekne a píchne prstem do své hrudi.


Protočíš očima a s odfrknutím přešlápneš z podpatku na podpatek. "Ty by sis měl dávat pozor, koho vůbec oslovuješ," ukážeš na něj prstem s dokonale nalakovaným nehtem.

"Stačí moje jediné slovo a udělám z tebe nicku," ohrne horní ret v kyselém úšklebku.

"Chmpf," odfrkneš si podruhé a pohodíš pramenem vlasů přes své rameno. "Jdi se bodnout, blbečku," procedíš uraženě. V ten moment se výtah zastaví a dveře se s melodickým cinknutím otevřou. Chceš vystoupit, ale ten vůl ti zatarasí cestu.

"Uhni mi, nebo na tebe zavolám ochranku," sykneš na něj. Jeho nabroušený výraz se najednou změní a on se heroicky pousměje.

"Jenom plácáš," zavrtí hlavou a strčí si ruce do kapes. Už mu nevěnuješ jediný pohled. Projdeš kolem něj a vystoupíš z výtahu. Sotva uděláš první krok na chodbu, dveře se začnou zavírat.

Pitomec, pomyslíš si. Ani neumí vystoupit.

B.
 


Komentáře

1 Ká. Ká. | 30. listopadu 2015 v 21:04 | Reagovat

Ja jsem těmhle kratkejm věcem ještě asi nepřišla na chuť :-(
Prijde mi to takový.. No prostě,pro mě to není :-D

2 báři báři | Web | 30. listopadu 2015 v 21:11 | Reagovat

[1]: Nikdo ti to nemá za zlé. :D

3 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 1. prosince 2015 v 6:38 | Reagovat

Oh, právě jsem se vrátila z šestnácti-hodinové směny, ale prostě nemůžu jít spát dřív, než si to přečtu.. :D Každopádně se neboj, já si zase něco brzy vymyslím!! :D
Myslím, že podstatu jsi celkem vystihla.. :D kdyby se v tom výtahu zasekli, nejspíš by to nepřežili dýl než tak... minutu, maximálně dvě :D:D:D ještě že Tom Kaulitz je jen jeden, víc by jich totiž tenhle svět, ani tahle galaxie nezvládla :D
A děkuji ti, drahá!!! :-)

4 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 5. dubna 2017 v 21:29 | Reagovat

No a ja mam po prdeli. Jakoze posledni imagine,coze? :D to se jako nedela! :D
Boze jen ta predstava, ze se potka Tom se svym zenskym ja, to hybe celym vesmirem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama