Téma #43 - Události uplynulých dní.

7. dubna 2016 v 10:52 | Báři ツ |  Témata
Ty dny tak rychle ubíhají! Jen chvilku vystrčím nos a kochám se sluníčkem a najednou je zase večer, já ležím s knížkou v posteli a přemýšlím nad tím, že jsem za ten den nestihla ani polovinu toho, co jsem chtěla. Uch.Tak nějak mám pocit, že vám musím napsat, jak to teď se mnou a mým psaním vypadá. Nejde o to, že bych neměla nápad. Múza stojí při mně (bohudíky a líbám jí za to ruce a nohy) a když už se k tomu psaní dostanu, tak opravdu píšu. Teď mám však na krku pár seminárek, rozpracované absolvování dvou praxí a k tomu čtu tak napínavou detektivku, že nemůžu odlepit nos od stránek knížky. (A ještě všechny ty seriály! :D) Než se naději, den je u konce a já napsala tak odstavec nové kapitoly. Pak mi nemá trvat zveřejnění dalšího dílu tolik dní. Ač bych nechtěla, natahuje se to... Taky jsem chtěla začít s postupným učením na zkouškové, které se nehezky blíží. V pondělí začnu, řekla jsem si. Je čtvrtek. Myslíte, že jsem něco otevřela?

Během posledních dní byla moje nálada jako na horské dráze. Jednou sedím se svou rodinou a je všechno fajn, potom přijdou zprávy z nemocnice a nálada je v prkně. I v takových situacích kupodivu dokážu psát, ale spíš sedím s rodinou nebo si užívám návštěvy ségry, švagra a neteře, která bude mít už rok! Čas opravdu neskutečně letí.
Psala bych v těch smutných chvílích, ale jelikož se teď povídka má obracet k nadějné budoucnosti, nechci zhatit psaní tím, v jakém rozpoložení se právě nacházím. Jestli mě chápete. Někdy mě to chytne a zapomenu na aktuální bolesti, ale někdy to prostě nejde. Takže se nezlobte, že to tak trvá, ale věřte mi, snažím se každou minutou. :)

Doufám, že se máte famfárově. Že jste zdraví. Že jste veselí a nic vás netíží. Že se zbytečně netrápíte.
Setkáme se u dalšího dílu povídky, který se mi snad podaří do konce dneška dopsat. Těším se na vaše ohlasy a děkuji za ty minulé. Věrné duše komentující, dokážete mi prozářit den.

Vaše B. ♥
 


Komentáře

1 Ká. Ká. | 7. dubna 2016 v 15:17 | Reagovat

Jsem ohromne rada za kazdy dil, ikdyz kdyz vidim kolik toho mas,tak se vubec divim, ze si ten cas nekdy najdes :-)
Tak drzim palce at se vse obrati k lepsimu :-)

2 Mintam Mintam | Web | 9. dubna 2016 v 19:14 | Reagovat

Dokonce, a to se hluboce stydím, jsem se na tvou stránku dostala v tomto týdnu až teď - a to zasejc sedím v práci! :D Prostě nebyl tento týden absolutní čas, a jak vidno, napsaly jsme vlastně nezávisle na sobě o stejném problému :)

K tomu asi nelze co dodat, momentálně absolutně identické období...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama