Close to You | 27.kapitola

16. dubna 2017 v 15:32 | Báři ツ |  Close to You
Myslela jsem si, že přes svátky budu mít víc času, no všechno volno mi zabírá rodina nebo dopisování diplomky. Taky jsem si myslela, že se v sobotu vrátím před půlnocí domů, netušila jsem, že se půjde ještě posedět... Takže je díl až teď, to ovšem nemění nic na tom, že Vám přeji příjemně strávené chvíle u následujících řádků. Děkuji za minulé ohlasy a těším se na ty pod dnešním dílem. Krásný den! B.
WARNING: 18+

Od toho večera, co jsme se vrátili z návštěvy u Mika, uběhlo už několik dní. Jako by se stalo pravidlem, že se Tom každý večer zastavil v mém pokoji, užili jsme si sexu a pak se zvedl, oblékl a odešel do své ložnice. Kdyby nepřišel, tak nějak jsem tušila, že bych mohla já zamířit do jeho ložnice a stejně bychom spolu skončili v posteli, ale věděla jsem, že přijde prostě pokaždé. Za poslední dny jsme toho moc nenamluvili a já zjistila, že je lepší, když spolu příliš nekomunikujeme. Když se na sebe jen díváme a odezíráme z neverbálních signálů, dokážeme se - kupodivu - mnohem lépe domluvit. Pokud jsme spolu trávili čas, tak jsme ve většině případů byli oba dva nazí. Teď byl další z takových večerů. Hleděla jsem do stropu své ložnice a hlasitě oddechovala ve snaze uklidnit se. Čekala jsem, kdy se Tom zvedne a mlčky natáhne trenýrky, ale poprvé za všechny ty společně prožité noci zůstal ležet vedle mě i několik minut po vyvrcholení.

Přetočil se na bok a dlaní přejel přes mou nahou kůži na břiše, než ji zahákl kolem mého pasu a přitáhl se ke mně. Sklonil se nade mnou a lehce se otřel svými rty o ty mé, jeho polibek najednou pozbýval veškerou dravost, se kterou ještě před chvíli drtil má ústa. Jen na chvíli jsem přitiskla víčka k sobě, než jsem se na něj podívala s otázkou v očích. Když jsem zachytila jeho pohled, jeho tmavé duhovky, které za bílého dne vypadaly jako dvě mandle, srdce se mi znovu rozbušilo.
"Co bys řekla tomu, kdybychom si zítra zašli na večeři?" zamumlal svou otázku tak tiše, že jsem ji sotva pochytila. Prsty pevně sevřel můj bok, než s nimi začal putovat nahoru po mých žebrech. Pohladil mě přes prso a lehce ho stiskl, pohledem bloudíc ke svým prstům, jako by se chtěl pokochat mým tělem, které jsem mu bez námitek nabízela.
"A mám to brát jako pracovní večeři, nebo to bude večeře, kdy si ven vyjdeme my dva?" zeptala jsem se. Pociťovala jsem nutkání zeptat se na to, jestli to má být pozvání na rande, ale bylo mi jasné, že kdybych to takhle přímo označila za rande, Tom by z toho klidně vycouval. Pronesl by nějakou jízlivou poznámku ohledně toho, že si o sobě moc myslím, a řekl by, že to takovým způsobem rozhodně nemyslel.
"Pracovně ji brát nemusíš," odpověděl mi a konečky prstů přejel přes kůži nad mou klíční kostí. Po celém těle mi naskočila husí kůže, cítila jsem, jak mi z toho doteku tvrdnou bradavky. "Nemusíš se nějak extra strojit," dodal a podíval se mi do očí. "Prostě si jen neobjednáme pizzu, ale vyrazíme za jídlem do restaurace," naklonil hlavu na stranu.
Pomalu jsem si olízla rty. "Fajn," řekla jsem a lehce se pousmála. On mi pousmání neopětoval, jen dál hleděl do mých očí. Nahým tělem se tiskl k mému boku a já cítila jeho pižmo, které se mísilo s vyprchávající vůní kolínské. Chtěla jsem znovu zvednout pohled ke stropu, dát mu znovu příležitost, aby odešel, jako to dělával, ale on stále zůstával na mé matraci. Prsty přejel přes hranu mé čelisti a přetočil můj obličej ke svému než mě dlouze, ale jemně políbil.
"Jdu do sprchy. Přidáš se?" zašeptal proti mým rtům. "Můžeme si dát další kolo, ve sprše to má hned jinou atmosféru," zamrkal svými černočernými řasami. V očích mu pobaveně zajiskřilo a já si uvědomila, že co se týče sexu, má mnohem více zkušeností. Možná proto jsem mu taky nedokázala odolat, proto jsem snášela každovečerní pobavení, až by za tím bylo něco víc. Protože mě dokázal uspokojit po stránce fyzické, už tolik jsem po něm nechtěla, aby byl i dobrým pobavením přes den. V postelových hrátkách se prostě vyznal. A tím mě naprosto ovládal.
"Ty máš dneska nějak moc elánu," uchechtla jsem se.
"Pojď," řekl a zvedl se na lokty, než se posadil. Vstal z postele a vůbec neřešil, že tu přede mnou stojí nahý. Očima jsem přejela přes jeho tělo a ucítila, jak se mi krev dere do tváří. Zuby jsem si skousla spodní ret. Takže sex ve sprše? To tu ještě nebylo.

Ani jsem nezavírala dveře od koupelny. Byli jsme v celém domě sami, tak nemělo cenu řešit nějaké soukromí. Taky jsem nikdy neřešila to, jak prostorná moje sprcha je, protože jsem s tím nikdy neměla problém. Když jsem však pohlédla na jeho široká ramena, která zabírala většinu prostoru, pousmála jsem se nad představou, jak se tam oba dva snažíme vecpat. Pustil vodu a zaklonil hlavu. Prsty si prohrábl vlasy a opláchl obličej. Stál ke mně zády a já sledovala vodu stékající přes jeho opálenou kůži, přes jeho záda, skapávající z loktů podél jeho příliš úzkých boků, které pravidelně schovával pod volným oblečením.
"Opravdu myslíš, že -"
"Nepřemýšlej a prostě jednej," přerušil mě a natáhl ke mně svou už mokrou dlaň. Když mě doslova strčil pod tekoucí vodu, překvapeně jsem vypískla. Zasmála jsem se a zvedla pohled do jeho obličeje. Snažila jsem se vyhýbat proudu tekoucí vody, ale stejně mi do tváře prskaly drobné stříkance. Pokud to nebylo ze sprchové hlavice, byly to kapky, které se odrážely od Tomovy kůže.
Položil prsty na stranu mého krku a sklonil se k polibku. Vlhkými rty přejel přes ty mé a spokojeně zamručel, když jsem se mokrou hrudí otřela o tu jeho. Zatlačil do mého těla, až jsem se zády opřela o chladné kachličky, kterými byla vyzdobena jedna stěna sprchového koutu. Ani jsem nestihla zalapat po dechu, když se má nahá kůže natiskla na studený materiál, Tom mě hned umlčel dalšími polibky. Zvedla jsem paže na jeho ramena a přitáhla si ho blíž k sobě. Teď voda nebušila jen do jeho svrchních zad, ale taky do mých předloktí, které jsem držela kolem jeho krku. Mokré vlasy se mu lepily na kůži, ale to bylo to poslední, co jsme teď řešili. Zavzdychala jsem, když prsty přejel přes mé prso. Usmál se proti mým rtům.
"Já věděl, že se ti to tu bude líbit," zamumlal. Dlaní sjel na můj pas a pevně ho stiskl, než se klínem otřel o ten můj. Bylo jasné, že já nejsem jediná, komu se tahle situace líbí. Když prsty putoval níže až na zadeček, se spokojeným zamručením prohmátl můj hýžďový sval. Pohladil mě přes vnější stranu stehna, než mi jednu nohu zvedl ke svému pasu. Netrvalo to dlouho, než jsem ucítila pomalé proniknutí. Hlavou jsem se opřela o dlaždice, ke kterým mě stále tiskl, a přes sevřené rty slastně zasténala. Uslyšela jsem jeho vzdychnutí kousek od mého ucha, než mezi zuby sevřel kůži na mém rameni. S dalším přírazem, který prodloužil na nejdelší možnou dobu, jsem se po kachličkách zády svezla nahoru a dolu v rytmu pohybu Tomových boků. Zaryla jsem nehty do svalu pod jeho lopatku. S jeho dalším přírazem, dalším hlubokým proniknutím mi nehty sjely přes jeho záda až k pasu. Nijak na to nezareagoval, kromě toho, že znovu vyhledal mé rty. Udýchaně mě políbil a mezi prsty sevřel mé stehno, které stále přidržoval ve výšce svého pasu, nepřestával však svým klínem dráždit ten můj. Když se jeho dech začal zkracovat, zrychlovat, moc dobře jsem věděla, kam to směřuje. Za poslední dny jsem jeho vyvrcholení slyšela už tolikrát, že bych ho poznala, i kdyby se ho snažil skrývat. S překvapením jsem zalapala po dechu, když však své pohyby zpomalil, čímž prodloužil své utrpení a mé potěšení. Svými boky jsem vyrazila proti těm jeho - jednou, dvakrát, třikrát. Muselo se mu to líbit, protože trhaně zavzdychal proti mým rtům. Hlasitě jsem zasténala a sevřela jeho paži. Blaženě jsem přivřela víčka a nechala tělem proudit ten příjemný pocit orgasmu, který teď zaléval každou píď mého těla. Tom naposledy přirazil k mému klínu a křečovitě sevřel sval na mé noze, kterou teď držel až skoro u svých žeber. Když se mu ramena zachvěla a on dlouze vydechl do mých mokrých vlasů, poznala jsem, že i on dosáhl svého konce. Jen chvíli zůstal nehybně přitisknutý k mému tělu, než ze mě pomalu vystoupil. Spustil mou nohu a přesunul dlaň vedle mojí hlavy. Čekala jsem, že se oddálí, ale on ještě jednou spojil naše rty v jedny. Vzhlédla jsem k jeho očím a viděla v nich něco, co nikdy dřív. Neskutečnou spokojenost? Nebo to snad byl vděk?

Nahá jsem si stoupla vedle skříňky s ručníky a osuškami a hned jednu vytáhla, abych si ji omotala kolem těla. I Tomovi jsem jednu podala, aby se mohl zahalit, a krátce si olízla rty.
"Tu podlahu bude vytírat kdo?" zvedla jsem jedno obočí. Nevím, ve které chvíli našeho užívání si, jsme odhrnuli závěs, který zabraňoval vodě, aby stříkala všude kolem. Každopádně teď bylo na podlaze vody více, než kdyby se tu jen vytíralo. Když Tom pohledem zkontroloval tu spoušť, kterou jsme nadělali, krátce se uchechtl.
"Já už jsem se dneska činil dostatečně, nemyslíš?" našpulil spokojeně rty. Jeho tváře byly narůžovělé od nedávné fyzické aktivity, ale také od teplé vody, ve které jsme stáli hned několik minut. Tmavé pramínky vlasů se mu kroutily kolem krku. Konečky prstů si prohrábl strniště na bradě.
Nespokojeně jsem si pomlaskla.
"No fajn," reagoval hned s podivně klidným pousmáním. "Ty si taky dneska zasloužíš pochvalu," uculil se. "Nabídl bych ti odměnu, ale tu jsi právě dostala," dodal.
"Pochvalu, říkáš?" zopakovala jsem po něm a dala si jednu ruku v bok. "A jaká ta pochvala bude v celém svém znění?" zeptala jsem se. Sledovala jsem jeho obličej, a když pomalu přecházel blíž ke mně s potutelným úsměvem na tváři, netušila jsem, co od něj čekat. Jeho chování dnešní den vybočovalo z normálu až extrémním způsobem - nejen, že nezmizel hned po prvním kole a chtěl si užít i druhého, ale dokonce se se mnou i bavil, vtipkoval, pozval zítra na večeři… Byla jsem z něj zmatená.
"To ani není slovní pochvala, jako spíš… tělesná?" zamrkal řasami jako mrkací panenka. Přešel malou koupelnou až ke mně a položil dlaně na můj pas. Když si zuby přejel přes spodní ret, mlčky jsem vydechla a dál hleděla do jeho očí.
"Neříkej, že jsi toho dneska neměl dost," zvedla jsem obočí po chvíli ticha, kdy na mě jen koukal a oplácel můj pohled.
"Vždyť nám to jde tak skvěle, jak bych se toho mohl dostatečně nabažit?" zamumlal. Že by přece jen bylo něco pravdy na tom, že mu pořádné zapíchání zlepšuje náladu? A to toho sexu musel mít hned několik večerů za sebou, aby se konečně dostavil výsledek?
"Budu tě muset zklamat, už jsem unavená jako kotě," zavrtěla jsem hlavou. "Teď už se těším do postele, ze které mě nikdo a nic následujících osm až deset hodin nevytáhne," řekla jsem. Ani jsem se nepozastavovala nad tím, jak jsme se dokázali bavit, pokud jsme mluvili o společných hrátkách, ale když jsme měli vést běžnou konverzaci, štěkali jsme na sebe jako rozhádaní manželé. Když se ke mně choval aspoň trochu normálně, tak nějak automaticky jsem přeladila na mírnější vlnu i já.
"Hmm," nesouhlasně zamručel a dlaněmi stiskl můj pas, než lehce zatahal za osušku, která skrývala mé nahé tělo. Špičkou jazyka si pomalu navlhčil rty a nadechl se k dalším slovům: "A jak se ti líbila společná sprcha?"
Pousmála jsem se a ucouvla před ním směrem k mé ložnici. "Co bych ti měla říkat," pokrčila jsem rameny.
"Holou pravdu," řekl a zkoumavě se zahleděl do mého obličeje.
Zasmála jsem se a ucouvla jsem ještě o jeden krok, než jsem se otočila do ložnice, k Tomovi zády. Udělala jsem sotva půlkrok, než jsem se zarazila na prahu dveří. Překvapením jsem zalapala po dechu, když jsem pohlédla do Billovy tváře. Stál kus od mé postele a v jeho tváři byla znát neskutečně nabroušená nálada. Jen krátce se na mě podívaly oči totožné s Tomovými, pak se jeho pohled přesunul za mě na jeho dvojče.
"No snad mi nechceš -" začal Tom zvesela, ale nedořekl to. Tón jeho hlasu se změnil z pobaveného na překvapený, když málem vrazil do mých zad, jak náhle jsem se před ním zastavila. Konec jeho slov dozněl do tichého pokoje, jeho tlumený chechot ustrnul až bolestivým způsobem. A i když jsem do jeho tváře neviděla, tak nějak jsem tušila, že je stejně překvapený jako já. Uslyšela jsem jeho nadechnutí, ale nic neřekl.

"Co to má kurva znamenat?" procedil Bill přes zaťaté zuby. Očima provrtával svého bratra a na mě se ani jednou nepodíval, ale i tak mi tváře začínaly hořet studem. Pokud jsem nebyla v obličeji rudá z toho dlouhého sprchování pod horkou vodou a ze sexu, musela jsem teď být rudá jako rak z toho, že nás Bill načapal.
"Bille?" ozval se Tomův zmatený hlas. "Co tu… Neměl jsi přijet až v pátek?"
"A co si myslíš, že je dnes za den? Zkurvené pondělí?" štěkl na něj, opět ignorujíc mou přítomnost. "Já na tebe čekám na letišti jak kretén, volám ti a třepu se strachy, co se s tebou stalo, že mi to nezvedáš! A když už se po hodině otřesné cesty zkurveným taxíkem se smradlavým řidičem dostanu domů, musím tě hledat po celém podělaném domě, abych tě našel zrovna tady?" ušklíbl se a pohledem přejel po místnosti, na jejíž podlaze se válely kousky našeho oblečení, a po posteli s rozváleným povlečením. Mluvil o mně, jako bych tu nebyla, a přitom jsem před ním stála zahalená pouze v osušce, kterou jsem si teď křečovitě tiskla k tělu. Cítila jsem za sebou Tomovo tělo, jeho kůže sálala teplo, které mě hřálo do zad. Pořád stál kousek ode mě, jako by se připravoval na to, že mě bude muset ochraňovat, zároveň však neřekl nic, co by zaznělo na mou obranu.
"Bille," vydechl jeho jméno. Když se kolem mě protáhl, nehnula jsem ani brvou. Naše těla se o sebe otřela, ale nijak jsem na to nezareagovala. Jindy by se mi asi rozbušilo srdce vzrušením z toho doteku, teď jsem však byla konsternovaná z toho, co se tu dělo. Dál jsem zírala před sebe a nemohla uvěřit tomu, jaká slova se k mým uším donášela.
"To jsem si mohl myslet, že si tady šukáš zrovna s ní!" ohrnul rty ve znechucené grimase. "Co jsme si kurva slíbili?" zvýšil Bill hlas do hysterických výšin. "Co jsi mi slíbil?" upravil svou otázku, v očích stále tak šíleně nahněvaný výraz. "Já ti nemůžu věřit ani nos mezi očima, do prdele," znovu zaklel a pažemi máchl kolem sebe v zoufalém gestu. "Jenom tě pustím z dohledu, už máš kalhoty stažené u kolen!" zavrčel na něj. Pořád se choval, jako bych tu nebyla. A přitom jsem slyšela každé slovo. Každičké.
Tom teď stál přede mnou. Viděla jsem, jak zvedl dlaně v obranném gestu. "Mohl by ses uklidnit?"
"Neříkej mi, abych se uklidnil, ksakru!" křikl na něj, očividně podrážděný nejen celou situací a tím, že nás nachytal spolu, ale taky tím, jak překvapivě klidně zněl Tomův hlas.
"Bille," Tom to zkusil znovu, hlas stále tak vyrovnaný.
"Tohle jsi posral, bráško," zavrtěl Bill hlavou. "A to neskutečným způsobem," dodal a hrozivě proti němu vztyčil ukazováček. Dál jsem mlčky přihlížela té scéně a netušila, co za tím vším hledat. Co přesně mohlo Billovi vadit? Proč se choval tak žárlivě, když se jednalo o jeho bratra? Měl snad na něj nějaké výsostné právo, které nemohl mít nikdo jiný? Nebo snad musel Tom hlásit každou dívku, se kterou si chtěl užít, svému mladšímu bratrovi?
"Prosím tě, zveličuješ to," řekl Tom.
"Ne," přerušil ho hned Bill a znovu zavrtěl hlavou. "A ty to moc dobře víš," opět na něj ukázal prstem, než se otočil na patě. A zatímco Billova ramena zmizela ve dveřích, jeho další zaklení k nám ještě stihlo doznít. "Kurva fix."

Tom vydechl a konečky prstů si promnul kořen nosu. Ohlédl se přes rameno a setkal se s mým pohledem. Byla jsem zmatená, vůbec jsem neměla tušení, co mu tady Bill právě vyčetl, nevěděla jsem o ničem, co si mohli mezi sebou slíbit, proto jsem byla ještě více překvapená celou Billovou reakcí. Mlčky si olízl rty a ztěžka polkl. Jeho postupně usychající vlasy se kroutily kolem jeho krku, rozšířené zorničky přidávaly na temnotě jeho očím. Z jeho tváře jsem nedokázala vyčíst jedinou emoci, ale bylo mi jasné, že je pro něj Bill tisíckrát přednější než já.
"Běž za ním, prosím tě," zamumlala jsem.
"Zaro -"
"Běž," zopakovala jsem, čímž jsem ho poslala pryč. Nevzal si jediný kousek oblečení, nesehnul se ani pro své trenýrky. Jen s osuškou omotanou kolem pasu prošel mou ložnicí a odešel dveřmi, ve kterých ještě před chvílí postával jeho bratr. Prsty jsem si prohrábla mokré vlasy a zoufale vydechla. Co to mělo znamenat, do prdele?

B.
 


Anketa

Povídka "Close to You" ?

x)
x|
x(

Komentáře

1 Shadow. Shadow. | Web | 16. dubna 2017 v 16:46 | Reagovat

Holy shit! Holy shit! Tak teď Tom Zaře platí spíš za každovečerní sex nebo co? Omg. 8-O
A ten sex ve sprše... no, červenala jsem se jako blázen. :D
Bill mě teda taky dost překvapil! Teď si tak trochu myslím, jestli Zaru nemiluje spíš on, ale to je asi kravina. Navíc... to by mu Tom snad neudělal. :D Sakra, už aby tu byl zase další díl. :)

2 L L | 16. dubna 2017 v 17:39 | Reagovat

Nie nie nie nie nie nie nie prosim len nech neskonci s Billom len to nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣

3 Ka Ka | 16. dubna 2017 v 17:44 | Reagovat

Presne,.. No co to má znamenat! 😀 To jako Tom začne být v pohodě a vrátí se průduchy Bill, a co si sakra domluvili?!
Už aby byl další díl nebo nebudu spát!

4 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 25. dubna 2017 v 3:21 | Reagovat

No zklamala jsi mě, milenko.. žádný sex na začátku, ale vidím označení 18+, takže máš štěstí a ještě tě nezabiju.. :D
No, dobře, určitě tě nezabiju.. :D já už ani nevím, co na to psát, abych nevypadala jak největší úchyl, který se vyžívá v erotických scénách.. :D :D ale ty už mě stejně znáš tak co.. prostě sex ve sprše, juchů. :D dočkala jsem se! :D
Zrovna si pochvaluju, jak spolu krásně vycházejí, a nejednou se objeví nasraný Bill. :D proč sakra? :D
Co to jako je? To si děláš prdel? Bill taková přednáška.. :D A já přesně vím, o co jde. Prostě to vím. Oni ji určitě chtěli oba, ale slíbili si, že si to navzájem nemůžou udělat a že ji nechají na pokoji oba. A pak na ni byli hnusní, aby si to ulehčili, ale Tom prostě neodolal, že? Že mám pravdu? :D Jestli jo, promiň.. :D
Ale Bille.. na tebe přece pořád čekám já, tak šup, leave California.. :D

5 Mintam Mintam | Web | 28. dubna 2017 v 0:02 | Reagovat

Trovna jsem chtěla říct, jak mne zásobuješ těmi sexuálními scénami, abych měla ty sny pěkně výživné. Tak krásně se to vybarvuje, Tom, koupelna, mokré rozpuštěné vlasy,...moje představy jedou na plné obrátky. Taky mi dochází, že ačkoliv o Zaře přemýšlím jako: Jak to, že jí nevadí, když neví vůbec o Tomových úmyslech? Jak to, e s ním dokáže spát, aniž by se nechtěla zeptat na jedinou otázku víc? Ale pak mi došlo, že asi by určitě chtěla, ale bojí se v tuhle chvíli, že by se to zase mohlo vrátit do starých kolejí. Asi je lepší skutečně že ti dva spolu mlčí. Furt je to lepší, než když po sobě štěkají a chtějí se uškrtit. Doslova bohužel.
Jenomže jak dlouho se to dá takhle vést?

No a tak si tak jedu v těch představách sexuálních snů, nádherně si pročítám každičký tvůj detailní popis Tomových mokrých vlasů, nakloním hrnek s čajem k puse a najednou ta věta končí: ...a najednou zírám do Billových očí. CO TO?! :D Já ten hrnek musela položit! Já myslela, že mi hrana hrnku přikryla nějaká písmenka apřečetla jsem tu větu špatně. Ale ne, fakt ne, Bill je doma :D Protože není sakra pondělí, ale zkurvenej pátek :D :D No doháje! :D

Ale co mu sakra je, co si sakra ti dva slíbili?! No očividně Billovi Zara vadí, to už víme, takže pokud je dva viděl takhle, tak je jasný, že spokojený Bill zrovna nebude. Ale proč je stále ta otázka...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama