imagine #050

12. dubna 2017 v 21:24 | Báři ツ |  imagines
Utekla už hromada času od doby, co jsem naposledy psala imagine. Popravdě jsem si myslela, že už ani žádnou psát nebudu, už si ani nepamatuju, co všechno jsem psala a nepsala. Svoje předchozí imagines jsem si nečetla, tudíž nevím, jestli se opakuju či ne. Ale když vás milenka otravuje a otravuje, jinak se jí zbavit nedá, než jí tu imagine napsat. Chtělas Billa, co ztratí zábrany. Jestli je to podle tvých představ, to opravdu netuším. :D Každopádně si to užij :D B.
--

Stojíš u kuchyňské linky a připravuješ si drobnou svačinu, když za sebou uslyšíš tiché kroky. Ani se neohlédneš, víš, že to musí být Bill, který právě vstává, protože Tom už celé hodiny sedí ve studiu. Když ucítíš jeho ruce kolem svého pasu, pousměješ se. Polonahý se přitiskne k tvým zádům.

"Dobré ráno," zašeptáš. "Vyspaný do růžova?" zeptáš se.

"Ani ne, když jsem se probudil a ty jsi vedle mě nebyla," odpoví, zatímco tiskne rty ke kůži na tvém rameni. Spokojeně nakláníš hlavu na stranu, když polibky putuje blíže ke krku. Jednou dlaní zajede pod lem tvého trika a vyjede až k tvému prsu, aby ho mohl laškovně stisknout.

"No zdá se, že ses ale vyspal dobře, když máš náladu na takové -"

Ani to nestihneš doříct. Bill tě hned otočí tělem k sobě a dlouze tě políbí, boky se tisknouc na ty tvé. Dlaní přejíždí přes tvá bedra, čímž si tě přidržuje u sebe. Cítíš jeho rostoucí vzrušení."Bille?"

Pomalu se odtáhne a zblízka se zahledí do tvých očí, svým čelem se opírajíc o to tvé. "Chci tě. Teď hned," vydechne. Když jeho tváře zrůžoví, nedokážeš mu odolat.

Dlaněmi přejedeš přes jeho nahou hruď, přes veškerá tetování, které můžeš dle libosti obdivovat už nějaký ten pátek. Prohrábneš krátké vlasy na jeho zátylku a s úsměvem se vytáhneš na špičky chodidel. Spojíš vaše rty v dalším polibku, čímž potvrdíš to, že i ty chceš jeho. Konečky prstů vjede do tvých vlasů, zatímco dlaně pokládá na tvé tváře.

"Jsi kouzelná," zašeptá do spojených rtů.

"A ty nadržený," zahihňáš se.

"Umh," zabručí a znovu přitiskne rty na tvůj krk. "Kdo by nebyl při pohledu na tebe."

B.
 


Komentáře

1 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 13. dubna 2017 v 0:54 | Reagovat

No nekeceeej juchuuu.. konecne neco prijemnyho po praci.. :D
Oh bize, nedycham.. :D pri predstave nadrzeneho Billa je kazda ma predstava vyslysena, to se neboj :aD
No skvele, tahle myslenka me aspon udrzi vzhuru po ceste domu, a rano me tak doufam Bill prekvapi taky, sice vstavam brzo, ale na nejaky ty cunacinky je nalada vzdycky, obzvlast s nim :-P
Dekuju, ma draha milenko.. myslim, ze to nebyla posledni imagine,o kterou si pisu, protoze by byla velka skoda, kdybys uz zadne dal nepsala. Musis i dal plnit me prasacke sny :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama