Téma #48 - Soráček.

24. května 2017 v 14:29 | Báři ツ |  Témata

Omlouvám se za dny neaktivity. Jenže se toho nakupilo tolik, že jsem prostě neměla čas, a když už jsem nějaký měla, tak jsem padla do postele a spala, dokud jsem ještě mohla.

Poslední dny byly hektické jako blázen. Minulý týden (opravdu minulý? přijde mi to jako celá věčnost!) jsem měla ve středu a v pátek poslední zkoušky, které rozhodly o tom, jestli vůbec můžu jít k obhajobám a státnicím... No a sice jsem se v sobotu dozvěděla, že teda zkouška úspěšná, ale hned jsem jela hrát s naší cimbálkou na oslavu narozenin... Pondělí a úterý - přiznám se - jsem proležela u Mentalisty. Konečně jsem tenhle super seriál dosledovala, taky bylo na čase, když jsem na začátku roku pouštěla první díl... Teď jsem z toho tak nabuzená, že mám chuť začít od znova :D, ale těžko, těžko... Čeká mě totiž měsíc dřiny a potu, abych tu školu teda udělala...

Teď jsem se vrátila z obhajoby diplomky. Na výbornou. Jsem naspeedovaná a motivovaná to učení zmáknout a v červnu úspěšně odstátnicovat, tak doufám, že ta motivace po týdnu nepadne na dno... Zároveň taky doufám, že se štěstěna bude držet do poslední chvíle... když jsem mohla mít poslední zkoušky na A, obhajobu taky, nezlobila bych se, kdybych odstátnicovala taky s A :D... Ne, nebudeme hamižní. :D

Díl nevím, kdy přidám. Snad k němu zasednu zítra, ale řeknu vám, že od toho minulého úterka, co jsem poslední díl vydala, jsem nenapsala ani řádku. Díl tvoří pořád ty stejné dvě věty, které jsem napsala před týdnem. Ale opravdu - na holý pupek - jsem neměla síly. Myšlenky se teď ubírají naprosto jiným směrem, fakt že jo.

Vydržte. Já se vrátím. ♥
Děkuji všem za podporu, za stálé návštěvy, vím, že takové čekání je děsně na prdlačku, ale povinnosti tentokráte převládají.
Krásný slunečný den a Janám vše nej ke svátku.
B.
 


Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 24. května 2017 v 14:53 | Reagovat

*Návštěvnost blogu jasně ukazuje hodnotu blogu. Když se nikdo nedívá na můj blog, tak někde dělám chyby, není sice ten, co by se dokázal pomocí blogování zavděčit všem ale přesto existují ti, co jsou na vrcholu u blogování díky tomu že jsou lepší než jejich konkurenti. Je snadné si hrát na to, že jsem lepší ale to u blogování nefunguje! Zde platí to, že z díla je spatřen tvůrce, pokud je tvůrce ubožák je i jeho blog ubohý a jenom ubožák navštíví takovýto ubohý blog.

U blogování se často setkáváme s tím, že si jsou blogy podobné jako by tyto blogy někdo kopíroval na kopírce, to že se někdo snaží odlišit šokujícím vzhledem blogu je k ničemu a o ničem. Stejně tak je chybou zvolit velmi strohý vzhled blogu, jde o to, aby bylo vše na blogu v optimální normě, obrazně je blog jako zahrada a vyžaduje neustálou péči od majitele blogu.

Návštěvnost blogu jasně ukazuje hodnotu blogu, lepší než počitadlo návštěv je na blog umístit Srank ukazatel, čím větší je zde číslo tím větší má i blog hodnotu. Dokonalost se skládá ve velikého množství maličkostí a tak dosáhnout dokonalosti u blogu to není žádná maličkost, komu není rady, tomu už není ani pomoci. Základem je u blogování specializace, nikdo nemůže rozumět všemu, ovšem nesmíte se specializovat na něco, co je už obsazeno mnoha hodnotnými blogery, to je podle mě nejčastější chyba, že na stejné téma je na internetu tisíc blogů, v tak obrovské konkurenci nelze uspět!

Často zde jsou blogy s celebritami, proč se nepřiživit na popularitě nějaké celebrity, parazitování to je pro mnohé blogery drogou, stejný nápad ale mají pochopitelně i konkurenti! Nikoho nezajímá to, že jste levným mobilem nafotografovali nějaké ubohé pitomosti, lidi zajímá to co je hodnotné, monopol na pitomosti má přeci už dávno; tisk, rádio, televize!

2 Shadow. Shadow. | 24. května 2017 v 17:16 | Reagovat

Žijeee! Gratuluju ke zkouškám i obhajobě. Jsi pěkný dříč, že máš takové skvělé výsledky. 8-)
Díly sice chybí, ale chápu tě. Kdo si počká, ten se dočká.😊 Jen to pěkně zvládni, držím pěsti a přeju hodně štěstí! 🍀

3 Marči Marči | Web | 24. května 2017 v 17:28 | Reagovat

Myslím, že si všetci počkáme na pokračovanie, že nás nesklameš a odmeníš naše čakanie super dielom, ktorý zase raz zhltnem na jeden nádych, už teraz sa neviem dočkať. Každopádne, je pre teba momentálne prednejšia škola, čo všetci myslím chápeme. Prajem Ti, veľa šťastia, nech ti to učenie ide ' od ruky' nech Ti to vyjde na A !!!! ❤ držím palce :-)

4 Ká. Ká. | 24. května 2017 v 18:56 | Reagovat

Těším se na díly jak blecha , ale to určitě neznamená, že si nepočkal :-) takže se v klidu uč, my si počkáme :-)
A gratuluji k precizně zvládnutým zkouškám :-)

5 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 25. května 2017 v 9:35 | Reagovat

No my si pockame, neboj se :D tim ze mam sama ted psaci krizi ti ani nemuzu nic vycitat :D myslim na tebe, milenko, at to vsechno zvladnes levou zadni a pak uz jen pises povidky! :D

6 Mintam Mintam | Web | 5. června 2017 v 22:08 | Reagovat

Držím pěsti do následujícího měsíce, a přeji pevné nervy a vůli setrvat až do konce se 100%! :) Go, go, go...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama