Téma #52 - Aktualizace povídkové knihovny

15. srpna 2017 v 13:36 | Báři ツ |  Témata
Je to dlouho, co jsem psala více povídek zároveň. Byly to časy, kdy jsem neměla na práci nic jiného, než se jen flákat s noťasem na klíně, takže jsem klidně mohla mít rozdělěnou pozornost do hned několika příběhů. Takové časy už jsou pryč :D... Proč se tedy hodlám do něčeho takového zase pouštět? Zřejmě se mi to ani nebude dařit, už to vidím :D...
V předešlých dnech skončila jedna povídka, a kdo tak nějak dával pozor, tak ví, že je na skladě hned další nápad. Kromě toho, že tady mám pár nedopsaných kousků (které snad nikdy nedopíšu, když mi pořád chodí čerstvé nápady, a přitom bych tak moc chtěla), je tu taky nápad na pokračování Milenek. Jelikož je to povídka, která byla věnována převážně milence Mily, a kdo není zainteresován do našeho vztahu, asi bude hůře chápat sled událostí, které se v povídce odehrály. Nicméně, po letošním koncertu a dni stráveném s mojí drahou milovanou jsem se rozhodla (byla jsem nenásilně přinucena) napsat pokračování. Velmi volné, velmi lehké pokračování, druhou sérii, chcete-li. A tak tu máme chystanou povídku č.1:

Milenky Nr.1: na cestách

Tahle ↑ povídka ↑ ale nebude vycházet pravidelně, bude to taková vedlejší postava na tomhle blogu, zatímco hlavní postavou by se měl stát nový ↓ příběh ↓, který mi už nějaký čas leží v hlavě. Ještě nemám úplně rozhodnuto, kudy se bude děj ubírat, jestli se tu objeví Tom bručoun (kterého všichni tolik milujeme ^^) nebo Tom normální (každopádně stále svůdné) povahy, ale hlavní je, že mám jméno hlavní postavy. A to je co říct, protože s tím mám v poslední době problém.. :) Banner k hlavní povídce, o které tu teď píši:

Promiseland


A poslední věc, o které jsem se vám chtěla zmínit: dříve jsem taky vytvářela pdf. verze svých povídek. Je jich zatím opravdu jenom pár (Bitch, Extraordinary, Bedtime Story). Proto se vás ptám, zda-li máte zájem o nějakou další pdf. verzi nějaké z mých povídek. Pamatuju si, že jste mi některá z vás o nějakou povídku psaly, nicméně si houby pamatuju a už ani nevím, která povídka přesně to měla-chtěla být. Takže mi pište do komentářů, kterou povídku byste měli rádi ve svém mobilu/tabletu, prostě v téhle pdf. verzi :). Až budu mít čas, ráda se do některé pustím.

Zatím se s vámi loučím, krásný zbytek prázdninových dní,
B.
 


Komentáře

1 Shadow. Shadow. | Web | 15. srpna 2017 v 19:09 | Reagovat

Ježíš, já se tak těším! ^^
A klidně bych zakomponovala obě tváře Toma dohromady. Já určitě proti nebudu. :-D

2 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 17. srpna 2017 v 13:33 | Reagovat

Milenky, Milenky, Milenkyyyy juhuuuuu :D Ty mi děláš radost, to bych měla napsat rychle další díl taky. :D
A na Promiseland se těším taky, Tom bručoun určitě nebude chybět, jak tě znám.. i kdyby to bylo jen chvilkově. :D
No ty víš jak na mě viď. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama