Téma #55 - Tired AF.

4. září 2017 v 23:59 | Báři ツ
Už ani nevím, kolikátou omluvu to tady píšu. Myslela jsem, že budu mít v práci trochu víc volna, ale kdeže. No, vlastně to ani není tou prací, ale i tím cestováním. Je to "jen" půlhodiny busem. I tak ale trvá, než se doopravdy dostanu domů. Dnes jsem končila v deset večer, no dostala jsem se domů až kolem čtvrt na dvanáct. A než se člověk okoupe, aspoň prohodí dvě slova s mamkou, je najednou skoro půlnoc... a to přitom musím vstávat na ranní, takže tomu spánku taky moc nedám. Co bych se pak mohla divit, že jsem ve volné dny ráda za hodiny navíc v posteli? A když už ty dny volna jsou, tak jsem s rodinou, kamarády, s cimbálkou...

#tiredaf

Pořád je to jen měsíc, co jsem v pracovním procesu. Je to vysilující se tady na ten režim adaptovat, už to není pohodlné psaní diplomky do ranních hodin a pak vyspávání po celé dny... Doufám, že si tady v tom všem najdu nějaký ten systém, že budu moct i přemýšlet nad povídkou, že vás nebudu šidit, jako tomu bylo v poslední dny, ne-li i měsíce.

Mějte, prosím, strpení.
Do dalších dní se vynasnažím :)
Ať se vám daří ♥
vaše B.
 


Komentáře

1 Shadow. Shadow. | 5. září 2017 v 23:07 | Reagovat

Vydržím. Hlavně že se vrátíš. :)

2 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 6. září 2017 v 13:51 | Reagovat

Welcome to my life :D Není to tak jednoduchý co.. :-) já po 4 letech jsem se taky pořád ještě neadaptovala tak, abych na ten blog měla pořádně čas a hlavně na psaní. Ale ty jsi lepší než já, máš milion nápadů takže povídky se ti píšou skoro samy, takže to za chvíli zmákneš. :-) My na tebe počkáme, jak dlouho bude třeba. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama