Promiseland * 26

8. dubna 2018 v 0:18 | Báři ツ |  Promiseland
Teda, zatracená technika, řeknu vám. Od Velikonoc nám doma blbne internet neskutečným způsobem, když už se člověk připojil, tak to během vteřiny padlo, nebo se rovnou půl hodiny načítalo přihlašování, ověřování.... a pak nesprávné heslo. No wtf, vždyť je heslo pořád stejné, že jo. Tak jsem nejdůležitější věci řešila přes data nebo narychlo v práci, a tam zveřejňovat díl úplně tak nejde, že jo. A ač jsem měla přes Velikonoce dovolenou, nenapsala jsem toho tolilk, kolik jsem si plánovala (nevím, jestli si na sebe kladu veliké nároky a plány, které stejně krachnou, nebo jsou ty knížky tak zajímavé, že pak pozapomínám na psaní... :)). Každopádně, dneska k večeru se internet zřejmě umoudřil (klepu na dřevo) a snad bude i nadále fungovati.
Těším se na vaše ohlasy, snad se bude díl líbit. :)
B.
P.S. No, tak neskutečná věc se stala: díl měl být už včera. Ale... sotva jsem myší najela na "zveřejnit", po očku kontroluju připojení a těsně přes stisknutím internet zase vypadl. No to si ze mě někdo dělá srandu, tohle není možné. :D Tady někdo nechce, abych díl zveřejnila, nebo nevím, jak to chápat... :D. Dělily mě sotva vteřiny! Ach jo.


18+

Leželi jsme vedle sebe nazí, oba dva na zádech, ale přesto se naše těla aspoň částečně dotýkala. Po těch chvílích, ve kterých jsme prožili to nejintimnější spojení těl, ke kterému může dojít, jsem měla potřebu ho neustále vyhledávat. Aspoň polštářky prstů přejíždět po jeho paži, bokem se tisknout k tomu jeho a ujišťovat se tím, že se mi to nezdálo. Hleděla jsem do tmavého stropu své ložnice, poslouchala naše tiché dýchání, které bylo slyšet díky klidné noční ulici, a promítala si, co se mezi námi stalo. Srdce mi stále bušilo divočeji, než je běžný tlukot, můj dech se ještě nevrátil do normální frekvence. Zhluboka jsem vydechla a na chvíli zavřela víčka, jako bych si chtěla připomenout jeho horké doteky, vášnivé polibky, pohyby jeho těla proti tomu mému. Jako bych se vznášela nad našimi těly a dokázala pozorovat, jak jsme při tom aktu vypadali: vzdechy mi v mysli stále doléhaly k uším, jako bychom je vypouštěly v tuhle danou chvíli, uvědomovala jsem si ta hladová obejmutí, do kterých jsme se navzájem uzamykali, jak jsme chtěli mít toho druhého nablízku. Vydechla jsem. Tělem mi projela vlna opakovaného vzrušení, když jsem si připomněla Tomovy jemné doteky na mých nahých prsou, jeho zkoumavé pohledy k mému břichu, aby si mohl prohlédnout celé mé tělo. Obnažené. Plně odevzdané jemu.
Vydechla jsem a přetočila se na bok, zády k Tomovi. Hlavou jsem se opírala o jeho paži, kterou měl nataženou přes polštáře, na kterých ležely naše hlavy, a zbytkem těla jsem se tím pohybem od něj odtáhla. Jako by se mu to nelíbilo, hned taky změnil polohu na matraci. Hrudí se přitiskl k mým lopatkám a položil volnou paži kolem mého pasu. Když se jeho horký dech otřel o kůži na mém zátylku a on zafuněl do mých vlasů, pocítila jsem neskutečnou blaženost a uklidnění. Hladkou dlaní přejížděl po mém boku až téměř ke stehnu, hladil mě a zlehka se mě dotýkal, jako by i on měl obavu, jestli to všechno nebyl jen dokonalý výplod bujné fantazie. Když přitiskl rty k mému rameni, na moment jsem zatajila dech při vzpomínce, jak se na začátku tohoto našeho postelového dobrodružství jeho rty přesně takhle něžně dotýkaly vnitřní strany mých stehen. Dlaní putoval po mém těle zpátky nahoru, směrem k hlavě, a když přejel přes zadeček a bok, směřoval prsty k mému břichu.
"Dlouho jsem nezažil tak krásnou noc," zašeptal kousek od mého ucha. Držel dlaň kousek pod mým pupíkem, hladil mě po podbřišku, zatímco se jeho horký dech dál otíral o můj lalůček. Jeho slova mi vykouzlila úsměv na tváři. I když se ke mně tiskl hrudí a já se k němu nemohla natočit celým tělem, aspoň jsem k němu pootočila obličej.
"Nápodobně, Tome," odpověděla jsem mu upřímně. "Nepamatuju si, kdy naposledy to bylo takové," dodala jsem. Vztáhla jsem ruku, abych mu uhladila pramen vlasů, který mu rozcuchaný visel podél tváře. Pousmál se. Propletla jsem prsty s vlasy na jeho krku, které se kroutily kolem zpocené kůže jeho zátylku. Když jsem prsty putovala mezi jeho lopatky, zvedl se na loket, aby mě zalehl svým tělem.
Spojil naše rty v jedny. Sotva jsme se uklidnili a vydýchali po prvním aktu, už se schylovalo k druhému. Neměla jsem problém se na matraci posunout od jeho tělo. Pustila jsem ho mezi svá stehna a on se hned břichem položil na to mé. Bylo zřejmé, že je vzrušený, jeho chlouba byla opět zbytnělá, stejně jako před pár minutami. Když se otřel o můj klín, i mým tělem zacloumala vlna vzrušení. Chtivě jsem se natiskla prsty na jeho hruď a vydobyla si tak jemně kousnutí do spodního rtu. Zavrtěla jsem se pod ním, nedočkavě, jako by to mělo být poprvé, co s ním prožiji něco takového, jako by se dnešní večer odehrával ve smyčce, jak se všechno opakovalo, a přitom to bylo stejně jiné. Tentokrát jsme oba dva měli jistotu, věděli jsme, že už se to jednou stalo, a zopakovat to už nebyl problém. Jako by to bylo poprvé jen opatrné a testovací, jestli to vůbec půjde, jestli jsme schopni jeden druhého uspokojit. A teď, když do mě vnikal podruhé za tenhle večer, jsem věděla, že přijde příjemné zakončení, byla jsem si vědoma toho, jak pozorný dokáže být a jak hebké jeho doteky dokážou být.
Přesunul své rty na hranu mé čelisti a zlíbal ji kousek po kousku, než je přisál k mému krku. Putoval ke klíční kosti a vzrušeně vydechl do mé kůže, když jsem se nadzvedla v bocích proti jeho klínu. Dlaní přejel přes mé ztuhlé bradavky, než mě přidržel v pase, aby mohl přirazit tvrději, divočeji. Předtím to bylo plné opatrnosti, jemnosti, ale teď ukazoval i svou dravější stránku osobnosti. Tiše jsem zamručela a pevně mezi prsty sevřela jeho rameno. Když přirazil podruhé a pevně sevřel můj pas, samou slastí jsem zavrátila hlavu. Zopakoval ty pohyby ještě několikrát, dokud jsem se neprohnula v zádech s hlasitým zasténáním. Ač by to podruhé mohlo trvat trochu déle, jako bychom byli oba dva ještě vydráždění, citliví po tom prvním spojení našich těl. Stačilo pár doteků, pár správných pohybů a úderů tam, kde to všechny ženy mají nejradši, a už přicházela druhá vlna orgasmu, jaký jsem si dlouho nepamatovala. Oddechovala jsem, doslova jsem lapala po dechu, a téměř neovládala své tělo. Cítila jsem jeho doteky, cítila jsem jeho celého, a jen si uvědomovala, jak zatínám prsty do jeho boku a druhou rukou krčím prostěradlo, na kterém jsme se jeden druhému oddávali.
Naše pohledy se střetly. Zorničky měl natolik široké, až skoro zastiňovaly jeho temné duhovky. Vztáhla jsem prsty, abych přejela přes jeho zpocené čelo, zatímco se jeho udýchané rty pousmály. Horký dech znovu ovál mou tvář, a když se sklonil ke krátkému polibku, ještě několikrát pomalu přirazil. Zvedla jsem se v bocích a patami se zapřela do matrace. Dosáhla jsem toho, že Tom polibek prodloužil, přisál se ke mně a tlumeně zamručel, když jsem vyšla vstříc jeho klínu. Možná nebyl tak hlasitý jako já, ale i na něm se dalo poznat, kdy přichází jeho chvíle. Hladově tiskl své rty k těm mým, než se odtáhl, jen aby mě políbil na tvář. Uslyšela jsem jeho úlevné vydechnutí. Čelem se opřel o mé rameno a přerývaně dýchal, zatímco zůstával strnule v jedné pozici. Prsty jsem přejela přes jeho lopatky, na kterých se perlil pot. Loktem se opřel vedle mého těla a zvedl ke mně svou tvář. Zlehka jsem ho pohladila po strništi na jeho lících.
Vydechl a spokojeně se pousmál. "Tak to vypadá, že budeme oba dva potřebovat sprchu," zamumlal, když ze mě vystoupil, a my oba dva ucítili známou vlhkost.
Prohrábla jsem vlasy nad jeho čelem. "Klidně si posluž," odpověděla jsem mu. "Půjdu po tobě."
I on prsty projížděl mými vlasy, zamotal se do kořínků za mým uchem. Polštářkem palce přejel přes mou tvář. "Nebudu tam dlouho, slibuju," usmál se na mě.

Omotala jsem si čerstvě osprchované tělo do osušky a prsty si prohrábla navlhlé vlasy. Běžně jsem si je pročesávala, foukala fénem a starala se o to, aby mi netrčely kolem hlavy, což bude určitě ranní situace, ale teď mi to bylo jedno. Při rychlé sprše jsem pocítila únavu, která prostoupila celé mé tělo. A i když jsem si chtěla schovat tělo do županu, nakonec jsem jen v té osušce vyšla z koupelny. Tom ležel na posteli, loktem se opíral o matraci, prsty si podpíral hlavu a sledoval každý můj pohyb. Byl napůl přikrytý, takže jsem neměla tušení, jestli tu leží docela nahý nebo ve spodním prádle.
"Ty jsi neskutečná," řekl po chvíli ticha, zatímco jsem přešla vzdálenost mezi dveřmi koupelny a krajem postele. Když jsem na něj pohlédla a uviděla jeho pobavený výraz, nechápavě jsem zvedla obočí.
"O čem to mluvíš?" zeptala jsem se, prsty si stále prohrabujíc vlhké vlasy.
Pohledem přejel přes mé tělo v osušce. "Ty jsi stihla vyměnit ložní prádlo, zatímco jsem byl ve sprše sotva pár minutek?" našpulil rty.
"Neříkej, že bys chtěl ležet v propoceném povlečení až do rána," odpověděla jsem mu se stejným pobavením, zatímco jsem usedala na kraj postele. Než jsem si však stihla přes hlavu přetáhnout triko, ve kterém jsem spávala, už jsem ucítila jeho dlaň na svém boku. Natáhl se přes šířku matrace a uvelebil se za mými zády. Seděl na patách, když jeho prsty jemně prohmátly svaly na mých ramenou.
"Do rána, říkáš?" zopakoval má slova, zatímco dál mnul má ramena.
"Klidně i déle, pokud ti nebude vadit se tak dlouho zdržet," odpověděla jsem mu. Místo jakýchkoliv slov mě zlehka políbil do vlasů. Ohlédla jsem se přes rameno a když jsem se setkala s jeho pohledem, bylo mi jasné, že něco takového nebude pravdou. Pomalu jsem si olízla rty. "Posnídáš se mnou aspoň?" naklonila jsem hlavu na stranu.
"Moc rád," obdaroval mě úsměvem.

Moc dlouho jsme si nepovídali. Během několika minut, co jsme se uvelebili v čerstvě povlečeném a voňavém, oba dva jsme usnuli únavou - příjemnou, takovou, která je po sexu docela běžná. Choulila jsem se v jeho náručí, a ač jsem tak nerada usínala, když jsem byla s Jeromem, v tuhle chvíli mi to bylo jedno, vlastně i naopak - byla jsem ráda za Tomovu paži omotanou kolem mých ramen.
Neplánovala jsem brzké probuzení, ale možná jsem si podvědomě nastavila buzení tím, že jsem věděla, že tu Tom zůstane na snídani a pak pojede domů. Když jsem procitla, cítila jsem se dostatečně odpočatá, ač jsem spala sotva pár hodin. Ležela jsem na boku čelem k Tomovi, který byl uveleben na zádech, tváří natočený ke mně. Jednu paži měl za hlavou a druhou, tu blíž ke mně, zlehka svíral mé předloktí, které leželo mezi našimi těly. Jeho nahá hruď se klidně zvedala s každým nadechnutím, a stejně pokojně klesala dolů s výdechem. Spal a já ho nechtěla budit. Jen chvíli jsem hleděla do jeho uvolněného obličeje, kochala se tmavými řasami a temně porostlou tváří, než jsem se zlehka vymanila z jeho úchopu. Nezavrtěl se, a to mi bylo znamením, že jsem se dokázala vytratit v tichosti.
V koupelně jsem se zlehka osvěžila, po ránu si vyčistila zuby a opláchla si obličej. V noci jsem ulehla s vlhkými vlasy, a ty se mi teď vlnily kolem obličeje a přes ramena. Hbitě jsem je spletla do copu, který spočítal na mém levém rameni a konec upevnila gumičkou. Přešla jsem práh a rychlým pohledem k posteli zkontrolovala Toma. Stále spal a já na tom nehodlala nic měnit. Vyšla jsem z mé ložnice a zamířila do kuchyně. Chtěl zůstat na snídani, tak bych nějakou mohla připravit.

Nachystala jsem ingredience na palačinky, zapnula kávovar a vytáhla z lednice krabici grepového džusu. Zatímco jsem si míchala těsto na palačinky, uvědomovala jsem si, jak dlouho to je, co jsem naposledy chystala snídani pro někoho jiného, a ještě s takovou ochotou. Byla jsem ráda, že tu Tom zůstal přes noc, a byla jsem o to víc radši, že jsem s ním mohla posnídat. Po jeho boku jsem se cítila nesmírně dobře, připadala jsem si jako plnohodnotný partner druhé osoby, což u Jeroma opravdu nehrozilo. Po těch letech, co jsem trpěla v tom vztahu, o kterém jsem si myslela, že je šťastný, jsem konečně poznala, jak jsem se mýlila. A teď jsem byla opravdu šťastná. A s dobrou náladou jsem pro toho, se kterým jsem strávila noc a sdílela lože, míchala těsto na sladké palačinky. Sama pro sebe jsem se usmála. Jaká nádherná změna v mém životě. A to jsem myslela, že mám před svatbou, že se můj život ubírá jedním směrem a žádný jiný už nikdy nenabere. Stačilo pár dní a všechno je jinak. Zlé je pryč. Teď mě snad čeká jen to dobré.
Nalila jsem větší lžíci těsta na rozpálenou pánvičku. Zatímco se smažila první palačinka, nachystala jsem talíř, na který jsem chtěla veškeré hotové kousky skládat. Otevřela jsem skříňku se zásobami marmelád, vytáhla jahodovou, malinovou a javorový sirup. Postavila jsem to všechno do středu stolu a otočila se zpátky k plotně. Otočila jsem palačinku na druhou stranu a čekala jen chvíli, než jsem ji vyměnila za další část těsta, která se měla osmažit do zlatova. Všechno šlo jako po másle, překapávaná káva začínala vonět kuchyní a stejně tak i připravovaná snídaně.

Nesledovala jsem čas, a tak nevím, kolik minut uběhlo od začátku mé práce. Možná to bylo tím, že Tom osaměl v mé posteli a probudil se, možná to byla vůně jídla, která se začínala nést celým domem, která ho přivedla za mnou. Nehrálo mi tu rádio, místnost vlastně rušil jen zvuk připravované snídaně. Možná by mě vylekal, ale já uslyšela jeho šouravé kroky chvíli před tím, než jsem ucítila jeho paže kolem mého pasu. Stále jsem byla v triku, ve kterém jsem spala, a Tom toho využil. Vsunul prsty pod látku trika, jehož lem mi končil těsně pod zadečkem, a přejel přes mou nahou kůži pod pupíkem. Na svých zádech jsem ucítila jeho tělesné teplo. Bylo to příjemné. Takové objetí po ránu hned zvedne náladu, ač ta má dnes pozvednout vlastně ani nepotřebovala.
"Dobré ráno, krásko," pošeptal, než zabořil obličej do mých vlasů. "Tady to voní, to se jednomu už ani spát nechce," pokračoval, zatímco dlaněmi stále přejížděl po mém těle. Přetočila jsem palačinku na světlou stranu, než jsem se s úsměvem ohlédla přes rameno. Odložila jsem naběračku, se kterou jsem všechny palačinky přetáčela, a pohlédla Tomovi do očí zpříma. Jeho tmavý pohled mě propaloval, ale v denním světle měly jeho duhovky barvu rozpuštěné čokolády.
"Vedle umyvadla jsem ti připravila nepoužitý kartáček, kdybys náhodou chtěl," řekla jsem mu.
"Všiml jsem si," usmál se a já hned ucítila vůni své mentolové zubní pasty. "Bylo to od tebe pozorné. Hned je příjemnější někde přespávat, když se tam může člověk i celkově očistit," naklonil hlavu na stranu.
"Máš rád palačinky?" zeptala jsem se a dlaněmi přejela přes jeho paže. On už byl oblečený v tom, v čem strávil včerejší večírek, jen já jsem tady ještě stála ve spacím úboru. Urovnala jsem triko na jeho ramenou, zatímco jsem čekala na odpověď.
"To si piš, že jo," uculil se. "Nejlepší snídaně. A plusové body za to, že ji nemusím připravovat sám," zavtipkoval. "To hned chutná jinak, když ji připraví někdo jiný," dodal a pohledem přejel přes můj obličej, než se zastavil u mých rtů. Sklonil se k polibku, zatímco se tělem natlačil na to mé. Nechala jsem se unášet na vlnách zamilovanosti, jeho dlaně bloudily po mém těle pod látkou volného trika a já prsty vjížděla do jeho vlasů na zátylku, jen abych si ho u sebe udržela do nejdéle. Když vydechl do polibku a jemně skousl můj spodní ret, s pousmáním jsem se odtáhla.
"Klidně se posaď, za chvíli budu končit. Zatím si dej kávu," nabídla jsem mu. Pohladila jsem ho přes ramena a uvolnila ho ze svých paží, ale nezdálo se, že on chce tohle objetí ukončit. Ještě jednou se zlehka otřel o mé rty, než mě laškovně poplácal po zadečku. Krátce jsem se zasmála.
Ach, měla jsem se tak krásně.
Tohle bylo prostě úžasné ráno.

B.
 


Anketa

Povídka "Promiseland" ?

x)
x|
x(

Komentáře

1 N. N. | 8. dubna 2018 v 12:15 | Reagovat

Oni měli úžasné ráno, já mám díky tomuhle dílu úžasné poledne. 🙂 Jsem moc zvědavá jak se to bude vyvíjet dál a jestli přijde nějaký zádrhel.
Jinak s internetem tě naprosto chápu, mě spadne wifina obvykle ve chvíli, kdy se zoufale snažím stáhnout něco k diplomce 😏. Moc se těším na další díl.

2 Shadow. Shadow. | 8. dubna 2018 v 23:22 | Reagovat

Takové romantiky tady, uch... Tom je zatím naprosté zlatíčko. Jen čekám, kdy se něco po. 😀 Ale jinak to Thee přeju moc. Kdo by tohle nechtěl, že.😀 Děkuji za další skvělý díl. A ať problémy s internetem vymizí co nejdřív.🙂

3 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 11. dubna 2018 v 23:55 | Reagovat

Ty a tvůj internet.. to je už kapitola sama o sobě, že.. :D No jako ale můžeš psát dál i když ti to nejde a pak to jen rychle zveřejnit, když to zas chvíli půjde, no ne? :D
No jo, to je jasný, že se nemůžou nabažit jeden druhýho, když už se konečně taky dostali tam, kde jsme je chtěli všichni mít už od začátku.. :D To byla taky doba.. :-P Ale já vím, muselo to tak být, aby to nejdřív ukončila s tím pitomcem a teď už je jen Tomova. :D
No věřím, že se jim usínalo krásně a rychle, po takovém namáhavém večeru a noci. :D
No to je idylka, jen aby jim to vydrželo a něco se hned neposralo! :D
Já chci taky palačinky.. uděláš mi je předtím, než pojedem do Berlína? V 5 ráno není problém, ne? :D
No těším se na další díl, jsem zvědavá, co už na nás chystáš! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama