Back to black

Soundlist [Back to black]

17. listopadu 2011 v 1:15 | Báři ツ
01. Avril Lavigne - Wish you were here
02. Tokio Hotel - Schwarz
03. Placebo - Pure morning
04. Xindl X - Chemie
05. Iné Kafé - Imidžák
06. Judita Čeřovská - Řekni kde ty kytky jsou
07. Charlie Straight - Rain
08. Enrique Iglesias - Addicted
09. Iné Kafé - Růžová zahrada
10. Rihanna - California King Bed
11. Kesha - Blah, blah, blah
12. Il Divo - Amazing Grace
13. Beyonce - If I were a boy
14. Tokio Hotel feat. Kerli - Strange
15. Sir Elton John - Can you feel the love tonight
16. John Lennon - Imagine
17. Green Day - Warning
18. 30 Second to Mars - Closer to the Edge
19. Green Day - Minority
20. Amy Winehouse - Back to black
21. System of a down - BYOB
22. Tři sestry - Průša je úchyl
23. Divokej Bill - Síť
24. The Ronettes - Be my baby
25. The Platters - Only you
26. Little Richard - Tutti Frutti
27. Elvis Presley - Jailhouse Rock
28. U2 - One

Back to black - 28. [KONEC]

17. listopadu 2011 v 1:05 | Báři ツ
Omlouvám se za kratší kapitolu, ale tohle je konečná. Už bych nevěděla, jak dál rozvíjet povídku, tak jsem ji radši ukončila, i když možná zhurta.Těším se na Vaše komentáře. Hurá na to! :)


Nestačila jsem se ani nadechnout a už jsem cítila jeho tělo na svém, jeho rty na mých. Pomalu zkoušel víc a víc, skousával a sál mé rty. Jakmile se jeho dlaň dotkla mého ramene, vzapamatovala jsem se a odtáhla se.
"Nadine, čeho se bojíš?" Pošeptal a usmál se. Pohladil mě bříšky prstů po tváři a znovu se naklonil k polibku. Znovu jsem se odtáhla, čímž jsem mu dala jasně najevo, že ode mě prostě víc nedostane.
"Tome, co si myslíš, že děláš?" Zeptala jsem se.
"Vracím se k našemu vztahu." Pokrčil rameny. Vzdychla jsem. Podívala jsem se mu do očí. Určitě se se mnou chtěl jenom vyspat. Cítila jsem to. Nemohli přijet víc než na pár dní. Potom se se mnou zase radši pohádá, než aby se doopravdy rozloučil, jak by to bylo v pořádném vztahu, který nezačíná skoroznásilněním.

Back to black - 27.

15. listopadu 2011 v 23:02 | Báři ツ
Tak, stihla jsem to ještě teď. A mizím na kutě. Těším se na Vaše komentáře :))


Další den jsem vstávala s nad ještě větší nechutí. Štědrý den se blížil a pro mě to neznamenalo nic dobrého. Když mám špatnou náladu už od rána, co potom budu dělat večer? Zešílím? Na mámu jsem se snažila být milá, ale to, že si vzala dovolenou, aby mohla dělat cukroví, mi moc nepomáhalo. Vidět ji celý den - šílela jsem ještě víc. Věděla moc dobře, že nesnáším Vánoce. Její úsměvy byly sice povzbuzující, ale..

Back to black - 26.

11. listopadu 2011 v 0:53 | Báři ツ
Tak, povedlo se mi napsat další díl.. Jsem teď jako v začarovaném kruhu a nevím, jak dál.. Zřejmě nás brzy čeká konec.. :) Enjoy! :)


Tom u nás zůstal další den až do oběda. Sice jsme většinu dne proleželi v posteli a mazlili se, ale i tak jsem si připadala děsně unavená. Ani nevím z čeho. Možná je to tím hloupým počasím. Nevím, každopádně jsem byla ráda, že nejsem sama doma. Byla bych s mámou, samozřejmě, ale teď je nemocná. Takže abych se od ní nenakazila, musela bych trávit čas bez ní. A díky Tomovi tohle řešit nemusím. Akorát jsem se netěšila na chvíli, kdy mu budu muset zamávat a on odjede pryč.

Back to black - 25.

7. listopadu 2011 v 14:24 | Báři ツ

S Tomem jsme se domluvili, že se u nás budeme dívat na film, protože u nich je Bill s Diane. Než přišel, jela jsem do města koupit nějaký popcorn, brambůrky a džus. Zjistila jsem, že máma zřejmě všechno vyjedla. Když přijela od doktora, lehla do postele a už se celý den neukázala. Šla jsem se na ni každou chvilku dívat, jestli spí a když ne, tak jsem jí přinesla čaj nebo to, o co si požádala. Potom jsem ji nechala spát, aby se z toho nachlazení dostala.

Back to black - 24.

3. listopadu 2011 v 16:57 | Báři ツ
Tak, konečně jsem sesmolila další díl, tak se těším na Vaše komentáře :) Jinak děkuji za ty předchozí.. ;) Vaše B.


Ve středu jsem měla školu až do večera a Tom si musel něco zařídit, takže jsem se s ním viděla jenom ráno. Slíbil mi ale, že se uvidíme ve čtvrtek a nebude se opakovat ten incident s pizzou. Chtěla jsem tomu věřit, ale uvěřím, až se to doopravdy povede. Ve středu jsem přijela domů opravdu unavená a už jsem se těšila, až budu ležet v posteli a spát. To mi ale asi nemělo být souzeno, protože jsem si až před domem uvědomila, že jsem si zapomněla klíče od domu ve skříňce na tělocvik. Vzdychla jsem a vytáhla mobil. Máma už bude určitě spát.. Kdybych zazvonila na domovní dveře, to by nevstala. Když jí zavolám, tak snad. I když je pravda, že si máma na noc vypíná zvuky.. Snad zapomněla..

Back to black - 23.

30. října 2011 v 14:46 | Báři ツ
Omlouvám se, že to tak trvá, ale mám nějakou tvůrčí krizi.. :) A btw - chcete happy end? :D Těším se na Vaše komentáře.. :) B.


Tom celou dobu, co jsem jedla, mlčel a nic neříkal. Já jsem taky byla potichu, soustředila jsem se na jídlo, ne na něj. Po jídle jsem talíř umyla a schovala do skříňky nad dřezem a vzdychla.
"Když už vím, proč jste odjeli, tak.. proč jste se vrátili?" Zeptala jsem se. "Určitě se tu nezdržíte nějak extra dlouho." Konstatovala jsem.
"Hrozně se mi stýskalo." Pokrčil rameny.
"Jo, a proto se Bill sbalil a jel s tebou, že?"
"Němu se stýskalo taky, co myslíš." Usmál se.
"Aha." Pokývala jsem hlavou. Z lednice jsem vytáhla mléko a nalila si trochu do hrníčku a dala si ho ohřát do mikrovlnky. Každý večer si ohřívám trochu mléka, pomáhá mi to usínat. Moje spaní totiž nemá moc velkou kvalitu, poslední dobou jsem tak roztěkaná a nervózní z každého pohybu a zvuku, až je mi mně samotné ze sebe špatně.

Back to black - 22.

26. října 2011 v 15:24 | Báři ツ
Táák, zase píšu z brněnského KFC. Doufám, že se Vám bude kapitola líbit, zřejmě se blížíme k finiši... :))


S Tomem jsem strávila tolik času a přitom jsem teď byla neskutečně nervózní. Nechápala jsem se, ale co jsem mohla udělat - v podstatě nic. Jen jsem vedle něj mlčky šla a sledovala chodník pod svýma nohama. Ani jsem netušila, do které pizzerie chce jít. A bylo mi to celkem jedno, hlavně, že budu mít jídlo. Byla jsem opravdu vyhladovělá.
"Půjdeme támhle." Ukázal Tom. Jenom jsem přitakala a dál mlčky kráčela vedle něj. Přišli jsme tam a posadili se k volnému stolu, bylo tady poměrně prázdno na to, že byl večer o prázdninách. S Andym jsme sem chodili docela často, měli tu opravdu dobré speciály. Hned přišel číšník s dvěma jídelními lístky, kde byly napasné všechny druhy, co tu dělali. Objednala jsem si colu a pak se zadívala do lístku.

Back to black - 21.

23. října 2011 v 0:56 | Báři ツ
Moc se omlouvám za tu prodlevu, ale byla jsem tak vyšťavená - chřipka na mě lezla ze všech stran, bránila jsem se, leč marně. Prospala jsem celé dny a když jsem nespala, tak jsem pomáhala doma (řepu nechci vidět zase rok!), takže.. Prostě si tenhle díl užijte, doufám, že budu mít víc času příští týden (když už je ta řepa hotová :D). Těším se na Vaše komentáře :)


Naštěstí jsem nemusela jít na ranní směnu a mohla dospat dýchánek s Billem. A popravdě, měla jsem sto chutí s brigádou seknout. Vykašlat se na to a více dbát o svoji bezpečnost. Celý den jsem jenom tak polehávala před televizí a nudila se.
"Dneska nejdeš do práce?" Zeptala se mě máma.
"Stejda Joe mi dal dva dny volna, makala jsem tam jako fretka, tak si mám odpočinout." Pokrčila jsem rameny.
"Aha. Tak to je hodný. Ale holčičko, já dneska nebudu doma, co budeš dělat sama?"
"Nějak se zabavím, neboj." Mávla jsem nad tím rukou. "Co budeš dělat?"
"Jdu do práce. Mám nějaké věci, co musím dodělat.." Pokrčila rameny. "Tak se měj, zlatíčko." Políbila mě na čelo.
"Ty taky, mami." Usmála jsem se na ni a zamávala jí na odchod. Potom jsem se otočila zpátky k televizi a přepnula reklamu, která zrovna naskočila.

Back to black - 20.

18. října 2011 v 0:32 | Báři ツ
Tak jsem se činila, drazí a milovaní. Děkuji moc za předchozí komentáře a těším se na další, které se tu objeví.. :) Enjoy. :) B.


Zavřela jsem oči a modlila se. Bill, takové tintítko a bude se za mě prát? Co mě to jenom napadlo.. Ach bože, ať se mu hlavně nic nestane. Cítila jsem, že jsem zase volná, ruce jsem už neměla spoutané pevnou dlaní pana Richtera.
"Ty bestie." Uslyšela jsem nadávku. To bylo poprvé, co jsem vzlykla. Doposud jsem byla možná statečná, ale už jsem to nemohla udržet. Lehla jsem si na bok a nohy přitáhla k tělu. Obličej jsem schovala do dlaní a rozbrečela se jako malá holka. Ale snad na to mám právo, ne? Nevnímala jsem tu bitku, která se odehrávala kousek ode mě. Už jsem si jenom přála, abych byla doma v posteli, v bezpečí a nemusela na nic myslet. Prostě jenom spát.

Back to black - 19.

14. října 2011 v 10:58 | Báři ツ
Tak, těším se na vaše komentáře :) B.


Konečně práce. Jak jsem byla ráda, když jsem vstávala. Už druhý týden jsem se necítila méněcenná jenom díky tomu, že jsem chodila pracovat. Brigádničit. Každý den jsem tam trávila přesčasy, abych nemusela být doma sama. Přicházela jsem zároveň s mámou a ráno jsem odcházela ještě dřív. Konečně jsem se cítila nějak naplněná. Co ale bylo horší na celé té situaci - musela jsem se snad každý den potýkat s nějakými opilci, kteří byli nechutně dotěrní a mysleli si kdo ví co.

Back to black - 18.

12. října 2011 v 13:50 | Báři ツ
Tak, sedím v KFC, je tu mizerný signál, ale co mám dělat, když má další přednášku až v půl 6? :D Těším se na vaše komentáře, mí drazí.. :) B.


Sobota. Samozřejmě, že jsem nezapomněla na tu oslavu, na kterou mě Bill pozval, ale opravdu se mi tam chce? Celý den jsem byla unavená, ještě jsem se nedospala z letadla a navíc, byla jsem pořád sama, což byl docela nezvyk. Bill mi volal kolem desáté, sám měl hlas ochraptělý, jakoby právě vstával.
"Hele, Nadine, tak kolem osmé bych se stavil." Řekl hned po pozdravu.
"Bille.. Já.. nevím, jestli dneska někam půjdu. Necítím se dobře."
"Co to povídáš?" Skoro vypískl. Mlčela jsem. To mu mám říkat, že se s ním prostě nemůžu vidět, abych nakonec nedopadla jako nějaká coura, co létá od jednoho Kaulitze k druhému?
"Asi něco na mě leze." Pokrčila jsem rameny. Tolik mě překvapil svým telefonátem, že nevím, co originálnějšího bych si vymyslela.
"Prosím tě, pěkně průhledné." Odfrkl si. "Řekni mi pravdu. Jestli jde o Toma, tak ten tam nebude, Diane tam sice bude, ale slíbil jsem, že budu s tebou, ne?"
"Hele, nebudu vám tam dělat křena, s tím nepočítej." Zasmála jsem se. Znělo to tak hystericky, že bych si nejradši nafackovala, jak jsem čitelná. Jako otevřená kniha, řekl by Edward Belle. Pf.
"Nadine, to mi nemůžeš udělat."
"Hele, opravdu se necítím dobře. Nějaká viróza nebo něco. Promiň." Pošeptala jsem.
"Ty jsi taková svině." Zasmál se.
"Bylo mi potěšením. Musím končit, jdu vařit oběd. Tak si to užij a měj se."
"Nápodobně." Usmál se. Položila jsem telefon na stůl a sešla dolů do kuchyně. Máma se na mě usmála od plotny.
"Tak na tebe něco leze?"
"Prosím tě, ještě ty začínej." Protočila jsem oči a vzala do ruky nůž, abych nakrájela rajčata a papriky na lečo.

Back to black - 17.

11. října 2011 v 8:22 | Báři ツ
:) B.


Rozhodla jsem se, že během cesty budu zase spát. Nejlepší řešení, nebudu se muset otravovat s nikým a ničím. Už v pokoji jsem si nasadila sluchátka a pustila si oblíbené písničky. Budu ignorovat oba dva, bude to tak jednodušší. Aspoň je nebudu rušit při těch jejich hloupých hádkách o mě a o tom, jak mi kdo ublížil. Jestli Tom svým sex-appealem nebo Bill svou nepřítomností. Vyšla jsem z pokoje, klíče nechala ve dveřích přesně tak, jak mi bylo řečeno první den. Vytáhla jsem si kufry a zavřela za sebou. Šla jsem k výtahu a stiskla tlačítko. Dveře se otevřely a já nastoupila. Všimla jsem si, že se otevřel i jiný pokoj, ale bylo mi to celkem jedno, který z těch dvou to je. A taky je mi celkem jedno, jestli na mě budou volat.

Back to black - 16.

8. října 2011 v 15:07 | Báři ツ
Trochu kratší díl, ale činila jsem se. Včera jsem byla na zábavě, tak je tady až dneska.. :) Enjoy! :)

EDIT - Celý den mi kvůli počasí blbnul net a zveřejnila se jenom část povídky. Tak dodávám zbytek, bohudíky za to, že to píšu do noťasu a ne přímo na blog.. Takže, těším se na Vaše komentáře. Snad už blog a net nebude zlobit. :) B.


Nakonec jsem se držela Billova plánu - spát celý den. Sice jsem se chvílemi jenom převalovala, ale i tak se mi nechtělo vstávat. Kručelo mi v břiše a měla jsem žízeň, ale nebyla jsem schopná prostě vstát a cokoliv udělat. Navíc jsem byla trochu vykolejená tím rozhovorem, co jsem včera vyslechla. Prý jsem děsná. No paráda. To jsem teda dopadla. A to mě hodnotil ten největší kretén na světě. Pche. Bylo mi na nic.

Back to black - 15.

6. října 2011 v 23:47 | Báři ツ
Zasloužíte si další díl. Tak ho tady máte :) B.


Když jsem ráno vstávala, měla jsem dobrou náladu. Jako po nějaké vydařené párty, kterou si užíváte, ale nemáte po ní kocovinu a bolehlav. Rychle jsem se osprchovala, abych se osvěžila. Už od rána bylo děsné vedro. Oblékla jsem si tílko a kraťasy a vyšla z pokoje. Doufám, že dole v kantýně bude dobré pečivo. Když jsem procházela kolem Billova pokoje, zrovna se otevřely dveře.
"Dobré ráno." Usmál se. "Na snídani?" Zeptal se. Jenom jsem přikývla.
"Tys už na snídani byl?"
"Jo." Přikývl. Podívala jsem se na tašku, kterou držel v ruce. "Jdu za Diane." Vysvětlil a pokrčil rameny.
"Jak se jí líbilo na pláži?" Zvedla jsem obočí a přivolala výtah.
"Jo. I když říkala, že se Tom chová jako hovado." Zasmál se.
"O tom mi povídej." Protočila jsem oči a hned si vzpomněla na včerejší večer, na tu temnou uličku, divoké líbání ve výtahu a pokračování v jeho pokoji. Teď jsem si jako hovado připadala já. Tohle se nesmí opakovat. Už nikdy nenechám chtíč, aby mě ovládal. Nikdy.
 
 

Reklama