Close to You

Close to You | 51.kapitola

Dnes v 2:01 | Báři ツ
Děkuji za vaše předchozí ohlasy. Means a lot. ♥ Zároveň přeji krásné počtení. :) B.

Close to You | 50.kapitola

12. července 2017 v 0:59 | Báři ツ

Close to You | 49.kapitola

9. července 2017 v 13:33 | Báři ツ
Nikdy jsem nebyla nějak extra veliký fanda toho, když se během povídky měnil hlavní vypravěč, úhel pohledu vypravování. Do téhle povídky se mi to ale hodí víc než kdy dřív, a proto se v téhle kapitole (a snad i na pár dalších) setkáváme s Billovým POV. Jsem z toho sama trochu překvapená, ale taky je to výzva. V téhle povídce mám totiž Billa za nebetyčného manipulativního blbečka (pardon všem jeho příznivcům), tak doufám, že se mi tak podaří vykreslit. Jako chtěla jsem napsat díl o usmíření Zary a Toma a hotovo, ale ještě se mi s povídkou nechce loučit. Proto tohle krátké prodloužení :) Jako hudbu tentokráte vybírám all time favorite od Cashe. Snad se bude povídka nadále líbit :). Krásné počtení, děkuji za vaše boží komentáře ♥ B.


Close to You | 48.kapitola

7. července 2017 v 19:40 | Báři ツ
Děkuji za vaše ohlasy. ♥ Přeji krásné chvíle i u tohoto dílu povídky :) B.

Close to You | 47.kapitola

5. července 2017 v 23:36 | Báři ツ
Snad nejsou v kapitole chyby a nesrovnalosti. Několikrát jsem ji přepisovala, než jsem byla konečně spokojená s výslednou podobou, tak je snad vše v pořádku. :)
Děkuji za vaše ohlasy a těším se na ty další pod dnešním dílem. Krásné počtení! :) B. ♥

Close to You | 46.kapitola

2. července 2017 v 23:41 | Báři ツ
V hlavě mi už nějaký čas leží nápad (který se vám doufám bude líbit). Včera jsem k tomu nápadu udělala banner, vymyslela název a hlavní dějovou linii, dokonce jsem sama vykoumala jméno hlavní postavy (což víte, že mi dělá vždycky problém :D). Asi je to znamení toho, že má moje hlava už veliké problémy vyřešené, další se postupně řeší a já opravdu můžu přemýšlet nad takovými věcmi, jako jsou moje milované povídky :D :) Nicméně to neznamená, že končím s touhle povídkou, jen vám dávám vědět, že až ten konec přijde, taky přijde nový začátek. :)
Děkuji za vaše ohlasy, těším se, co ve vás vyvolá tenhle díl. :) Nečetla jsem ho po sobě, snad je bez chyb. Kdyby něco, tak je hlaste, opravila bych. :) Krásné počtení, B. ♥

Close to You | 45.kapitola

30. června 2017 v 16:22 | Báři ツ
Početla jsem si pár posledních kapitol, abych se dostala zpátky do děje. Zatím nevím, jaké to bude, nepsala jsem tak dlouho, že mám pocit, že jsem toho tak plná, ale zároveň jakoby znovunalézám, jak jsem to vlastně dělala :D... Nicméně bych teď neměla mít na mysli nic jiného, než jen tohle a kopu seriálů, takže to snad půjde jedna báseň. Snad vám ta odmlka neudělala zle tak, jak mně, snad se tu zase všichni hezky shledáme, bez šrámů a ztrát. :) Naštěstí jsem si občasné nápady aspoň zapsala na papír, takže jsem měla čím pokračovat. Díl jsem si však po sobě moc nečetla, tak je snad bez chyb a překlepů. Těším se na vaše ohlasy, krásné počtení ♥ B.


Close to You | 44.kapitola

6. června 2017 v 21:58 | Báři ツ
Uf. Ta pauza překvapila mě samotnou možná víc jak vás všechny. Neplánovala jsem se odmlčet na takovou dobu, ale člověk míní, Pánbůh mění. Doufám, že se dokážete napojit na tu vlnu čtení, já se na vlnu psaní napojovala těžce. Teď mám myšlenky opravdu jinde, ale už jsem nedokázala mlčet takovou dobu, nechtěla jsem vás déle trápit povídkovým tichem. Tak je tu aspoň jeden díl, snad dostatečně kvalitní (sama momentálně nemůžu posoudit, fakt ne, pardon). Uvidíme, kdy se dokopu k napsání dalšího. Snad se to v průběhu dalších dní nějak upraví (snad tím, že dosáhnu úspěšného konce). Přeji krásné počtení. ♥
Song by se více hodil, kdyby se jednalo o Tomův POV, ale já ho dám, i když jsme stále v Zařině POV. B.


Close to You | 43.kapitola

16. května 2017 v 14:08 | Báři ツ

Close to You | 42.kapitola

13. května 2017 v 10:22 | Báři ツ
Nikdy jsem nějak 1D neposlouchala, ale co jsem jen tak zběžně poslechla Harryho nové songy, musím uznat, že se docela povedly :) Už jenom Sign of the times mi jede denně minimálně třikrát, což je co říct. :) Další jsou taky povedené, některé se mi líbí více, některé méně, jak už to bývá, ale hlavně - dokonale podkreslovaly moje psaní. Snad se i vám budou hodit do dílu :)
Děkuji za vaše předchozí ohlasy ♥. Zatím asi nebude úplně vysvětleno, k čemu všemu došlo, proč se věci udály tak, jak jsou popsané, ale ke všemu přijdeme. :)


Close to You | 41.kapitola

11. května 2017 v 11:00 | Báři ツ
Tak tento díl se psal naprosto sám, a to až do samých ranních hodin. Kéž bych takový flow zažívala i při učení, nejen u psaní...:D Těším se na vaše ohlasy. Snad se mi podaří i další díl přivést co nejdříve na svět :) B.


Close to You | 40.kapitola

9. května 2017 v 21:08 | Báři ツ
Když jsem psala první řádky téhle povídky, rozhodně jsem neměla v plánu, že bude tak dlouhá. Ale když se daří, tak se daří, že ano. A s tím, že jsem se ještě nedostala k finálnímu ději, který mám naplánovaný, se zdá, že bude povídka ještě o kousíček delší :) Tak se vám snad i nadále líbí. :) Přeji krásné počtení. B.


Close to You | 39.kapitola

7. května 2017 v 15:11 | Báři ツ
Pardon za prodlevu. Ségra dnes slaví třicátiny, tak jsem jí vymýšlela třicet dárků, abych jí oplatila to, že ona mi na moje narozky přinesla krabici s pětadvaceti dárkama. No, vymyslet je, to byla jedna věc. Zabalit je, to byla věc naprosto jiná. Zabralo mi to víc času, než jsem předpokládala, možná taky proto, že jsem k tomu seznamu dárků vymýšlela rýmovačky, aby dostala nějaké nápovědy k tomu, co se pod balicím papírem skrývá... Zároveň jsem musela dvě trika namalovat, zažehlit a pěkně zabalit, a to mi zabralo snad nejvíce času... Pak taky začal hokej, že jo. K tomu fakt, že se mám učit a já to ještě neviděla... No pěkně, Barboro. :D
Hm, vykecala jsem se, pardon :D. Utíkám slavit, vy si užijte díl. Těším se na vaše ohlasy, jako vždy ♥ B.


Close to You | 38.kapitola

4. května 2017 v 15:21 | Báři ツ
Nevím, jestli je to k smíchu nebo k pláči, jestli mám být naštvaná nebo polichocená. Ale: na mé povídky prostě platí copyright, takže to respektujte, prosím! Jestli se povídky tolik líbí, nemám problém s tím, aby byly šířeny dál, nemám problém s překladem do angličtiny, do jakéhokoliv jiného jazyka. Nemám problém s tím, pokud vás moje povídka inspiruje, i já někdy hledám inspiraci na jiných stránkách. V takovém případě to ale vždy zmíním. VŽDY! Nevydávám cizí nápad za vlastní, proto vás prosím, abyste to nedělali ani vy. Klidně si překládejte, šiřte dál, ale ZA MÉHO PŘEDCHOZÍHO SOUHLASU a/nebo S NÁLEŽITÝM UVEDENÍM ODKAZU na autorskou stránku.
Nejednou jsem se setkala s kopírováním mých povídek, ať už se jednalo o předělávání povídky na příběh o 1D, nebo já nevím na co. To, že změníte název povídky, jméno hlavní postavy a dvě slova v celém odstavci neznamená, že je dílo vaše. Prostě ne. Ani se to vaším dílem nestává, pokud povídku slovo od slova přeložíte do AJ (nebo jiného jazyka).
Nebudu tě tady jmenovat přímo, ale doufám, že to čteš, že si uvědomíš, že píšu o tobě, a zároveň ti dojde, že se na ty povídky vztahují autorská práva, jejichž porušení není zrovna v souladu se zákonem.

A teď k dnešnímu dílu: nadále pokračujeme s Tomovým POV. Zatím to plánuju na pár dílů, uvidíme, jak se do něj vžiju :). Až se budeme vracet k Zaře, budete upozorněni, nebojte. :) Přeji krásné počtení. B.


Close to You | 37.kapitola

3. května 2017 v 21:14 | Báři ツ
Nesmírně děkuji za předchozí ohlasy. ♥ Při psaní dnešního dílu mě napadla taková maličkost... Nevím, jak se k ní postavíte, ale já se rozhodla, že pro vykreslení některých situací to bude lepším řešením. Nápadu jsem se chopila, tak jsem zvědavá, jak ho přijmete vy. :) Těším se na komentáře, B.


 
 

Reklama