Close to You

Soundlist [Close to You]

15. srpna 2017 v 12:04 | Báři ツ
Jak je mým zvykem, k ukončení povídky patří i seznam písní, které byly jakýmkoliv způsobem součástí příběhu. U posledních povídek jsou jednotlivé songy připojeny i k popisku u každé kapitoly, nicméně takové shrnutí má uklidnit mé organizační choutky. Takže zde je následující seznam, pro klid v mé duši :)
B.

Prolog - Maroon 5 - Animal
01. Evanescence - Lithium
02. Paramore - Decode
03. System Of A Down - Toxicity
04. Maroon 5 - Cold
05. Rihanna, Kanye West, Paul McCartney - FourFiveSeconds
06. Sia - Helium
07. Linkin Park - Heavy ft. Kiiara
08. Sia - Never give up
09. Lana Del Rey - Born To Die
10. Tove Lo - Moments
11. Maroon 5 - Sad
12. Zayn, Taylor Swift - I Don't Wanna Live Forever
13. David Bowie - Ashes To Ashes
14. twenty one pilots - Heavydirtysoul
15. Annie Lennox - I Put A Spell On You
16. Miley Cyrus - Lilac Wine
17. Avril Lavigne - Give You What You Like
18. Metallica - Fade To Black
19. Slipknot - Vermillion Pt. 2
20. Sia - Angel By The Wings
21. Chocolat - Caravan
22. Radiohead - Creep
23. 30 Seconds To Mars - Closer To The Edge
24. Placebo - Every you every me
25. Pink & Adam Lambert - Whataya Want From Me
26. Pink - Try
27. The Rolling Stones - Ride 'Em On Down
28. Billy - Love Don't Break Me
29. Blue Foundation - Eyes On Fire
30. Rihanna - Close to you
31. Tove Lo - Over
32. Harry Styles - Sign of the Times
33. The Weeknd - Earned It
34. Beyonce - Crazy in Love - 50 Shades of Grey OST official
35. Ed Sheeran - Give Me Love
36. X Ambassadors - Unsteady
37. Birdy - Wings
38. Lucas Nord feat. Tove Lo - Run On Love
39. Calum Scott - Dancing On My Own
40. Hurts - Mercy
41. Troye Sivan - The Fault In Our Stars
42. Harry Styles - Two Ghosts
43. Apocalyptica - Farewell
44. Harry Styles - From the Dinning Table
45. Demi Lovato - Nightingale
46. Radiohead - No Surprises
47. Placebo - Running Up That Hill
48. Coldplay - The Scientist
49. Johnny Cash - Hurt
50. Sia - Salted Wound
51. Evanescence - Good Enough
52. The Lumineers - Ho Hey
53. Crowded House - Don't Dream It's Over
Epilog - Miley Cyrus - Happy Tohether

Close to You | Epilog

14. srpna 2017 v 11:18 | Báři ツ
Děkuji všem za vaši přízeň u téhle povídky. Nesmírně mě těšil každý váš komentář, každičký hlas v anketě, jakýkoliv ohlas, který jste vzhledem k této povídce poslali. Jsem ráda, že si příběh našel své čtenáře (či spíše jen čtenářky), jsem ráda, že jsem mohla číst vaše reakce na děj, který jsem si pro hlavní hrdiny připravila. Zároveň se omlouvám všem příznivcům Billa, že jsem z něj udělala takovou bestii, ale ono to tak nějak samo vyplynulo ze situace, sama jsem to nějak neplánovala :)... Vždycky jsem ho popisovala jako ukecaného roztomilouše, tohle bylo poprvé, co jsem ho popisovala jako sobeckého a žárlivého maniaka, ale svůj účel to splnilo. :)
Mno, snad se vám bude líbit i tento epilog. Užijte si poslední chvíle s Tomem a Zarou. Budu ráda za jakýkoliv ohlas od vás všech, kteří jste příběh četli. Dejte mi vědět, jak se vám celá povídka líbila! :) See you soon u nové povídky :) B. ♥

Close to You | 53.kapitola

12. srpna 2017 v 15:50 | Báři ツ
Tak jo. Už oficálně pracující a musím říct, že první dny v práci chodím domů vyšťavená. Procházím zácvičným kolečkem na všech možných funkcích, abych věděla, co veškeré posty obnáší, a proto chodím domů s hlavou velikou jako pátrací balon. Očekávám, že první měsíc bude hektický, než se všechno ustálí. Než si budu aspoň nějak jistá v kramflecích, bude moje aktivita na blogu asi podobná, jako tomu bylo v předchozích týdnech.
Ale už dost o mně, teď zpátky k povídce: Asi tak nějak tušíte, že se blíží konec. Tom a Zara jsou znovu šťastně bok po boku, dokonce i Bill už se tak nějak postupně smiřuje s tou myšlenkou, že to ti dva myslí vážně. Než to protahovat a jen ubližovat příběhu, nejspíš v nejbližší době vydám prolog k nové povídce. Bude to těžké loučení, přece jenom jsem s tímhle příběhem strávila dlouhé dny a noci (prolog vyšel 1.2.2017), ale není důvod k zoufání. S Tomem (a určitě i s Billem) se v nějaké další podobě brzy setkáme. Snad bude nový příběh takový, jaký tu ještě nebyl, snad bude něčím originální. :) Teď vám ale přeji jediné - příjemné počtení následující kapitoly :) ♥ B.Close to You | 52.kapitola

2. srpna 2017 v 23:22 | Báři ツ
Ach to horko. Bere mi síly sedět u rozpáleného starého noťáku a psát povídku... Minulý týden jsem byla na stáži, takže jsem byla úplně bez noťasu, ale o víkendu jsem už psát mohla. I tak jsem se jen válela u telky a roztápěla se. Včera taky... Dneska jsem si řekla, že je na čase napsat nový díl. Už fakt, protože se mi nelíbí, že musíte tak dlouho čekat. Každopádně doufám, že se vám bude díl líbit, doufám, že si užíváte léta, že je vše fáájn :) Příští týden nastupuji do práce, snad to bude poklidné a nějak to nebude kolidovat s mým psacím koníčkem :).
Přeji vám krásné počtení, těším se na vaše komentáře. ♥ B.

Close to You | 51.kapitola

20. července 2017 v 2:01 | Báři ツ
Děkuji za vaše předchozí ohlasy. Means a lot. ♥ Zároveň přeji krásné počtení. :) B.

Close to You | 50.kapitola

12. července 2017 v 0:59 | Báři ツ

Close to You | 49.kapitola

9. července 2017 v 13:33 | Báři ツ
Nikdy jsem nebyla nějak extra veliký fanda toho, když se během povídky měnil hlavní vypravěč, úhel pohledu vypravování. Do téhle povídky se mi to ale hodí víc než kdy dřív, a proto se v téhle kapitole (a snad i na pár dalších) setkáváme s Billovým POV. Jsem z toho sama trochu překvapená, ale taky je to výzva. V téhle povídce mám totiž Billa za nebetyčného manipulativního blbečka (pardon všem jeho příznivcům), tak doufám, že se mi tak podaří vykreslit. Jako chtěla jsem napsat díl o usmíření Zary a Toma a hotovo, ale ještě se mi s povídkou nechce loučit. Proto tohle krátké prodloužení :) Jako hudbu tentokráte vybírám all time favorite od Cashe. Snad se bude povídka nadále líbit :). Krásné počtení, děkuji za vaše boží komentáře ♥ B.


Close to You | 48.kapitola

7. července 2017 v 19:40 | Báři ツ
Děkuji za vaše ohlasy. ♥ Přeji krásné chvíle i u tohoto dílu povídky :) B.

Close to You | 47.kapitola

5. července 2017 v 23:36 | Báři ツ
Snad nejsou v kapitole chyby a nesrovnalosti. Několikrát jsem ji přepisovala, než jsem byla konečně spokojená s výslednou podobou, tak je snad vše v pořádku. :)
Děkuji za vaše ohlasy a těším se na ty další pod dnešním dílem. Krásné počtení! :) B. ♥

Close to You | 46.kapitola

2. července 2017 v 23:41 | Báři ツ
V hlavě mi už nějaký čas leží nápad (který se vám doufám bude líbit). Včera jsem k tomu nápadu udělala banner, vymyslela název a hlavní dějovou linii, dokonce jsem sama vykoumala jméno hlavní postavy (což víte, že mi dělá vždycky problém :D). Asi je to znamení toho, že má moje hlava už veliké problémy vyřešené, další se postupně řeší a já opravdu můžu přemýšlet nad takovými věcmi, jako jsou moje milované povídky :D :) Nicméně to neznamená, že končím s touhle povídkou, jen vám dávám vědět, že až ten konec přijde, taky přijde nový začátek. :)
Děkuji za vaše ohlasy, těším se, co ve vás vyvolá tenhle díl. :) Nečetla jsem ho po sobě, snad je bez chyb. Kdyby něco, tak je hlaste, opravila bych. :) Krásné počtení, B. ♥

Close to You | 45.kapitola

30. června 2017 v 16:22 | Báři ツ
Početla jsem si pár posledních kapitol, abych se dostala zpátky do děje. Zatím nevím, jaké to bude, nepsala jsem tak dlouho, že mám pocit, že jsem toho tak plná, ale zároveň jakoby znovunalézám, jak jsem to vlastně dělala :D... Nicméně bych teď neměla mít na mysli nic jiného, než jen tohle a kopu seriálů, takže to snad půjde jedna báseň. Snad vám ta odmlka neudělala zle tak, jak mně, snad se tu zase všichni hezky shledáme, bez šrámů a ztrát. :) Naštěstí jsem si občasné nápady aspoň zapsala na papír, takže jsem měla čím pokračovat. Díl jsem si však po sobě moc nečetla, tak je snad bez chyb a překlepů. Těším se na vaše ohlasy, krásné počtení ♥ B.


Close to You | 44.kapitola

6. června 2017 v 21:58 | Báři ツ
Uf. Ta pauza překvapila mě samotnou možná víc jak vás všechny. Neplánovala jsem se odmlčet na takovou dobu, ale člověk míní, Pánbůh mění. Doufám, že se dokážete napojit na tu vlnu čtení, já se na vlnu psaní napojovala těžce. Teď mám myšlenky opravdu jinde, ale už jsem nedokázala mlčet takovou dobu, nechtěla jsem vás déle trápit povídkovým tichem. Tak je tu aspoň jeden díl, snad dostatečně kvalitní (sama momentálně nemůžu posoudit, fakt ne, pardon). Uvidíme, kdy se dokopu k napsání dalšího. Snad se to v průběhu dalších dní nějak upraví (snad tím, že dosáhnu úspěšného konce). Přeji krásné počtení. ♥
Song by se více hodil, kdyby se jednalo o Tomův POV, ale já ho dám, i když jsme stále v Zařině POV. B.


Close to You | 43.kapitola

16. května 2017 v 14:08 | Báři ツ

Close to You | 42.kapitola

13. května 2017 v 10:22 | Báři ツ
Nikdy jsem nějak 1D neposlouchala, ale co jsem jen tak zběžně poslechla Harryho nové songy, musím uznat, že se docela povedly :) Už jenom Sign of the times mi jede denně minimálně třikrát, což je co říct. :) Další jsou taky povedené, některé se mi líbí více, některé méně, jak už to bývá, ale hlavně - dokonale podkreslovaly moje psaní. Snad se i vám budou hodit do dílu :)
Děkuji za vaše předchozí ohlasy ♥. Zatím asi nebude úplně vysvětleno, k čemu všemu došlo, proč se věci udály tak, jak jsou popsané, ale ke všemu přijdeme. :)


Close to You | 41.kapitola

11. května 2017 v 11:00 | Báři ツ
Tak tento díl se psal naprosto sám, a to až do samých ranních hodin. Kéž bych takový flow zažívala i při učení, nejen u psaní...:D Těším se na vaše ohlasy. Snad se mi podaří i další díl přivést co nejdříve na svět :) B.


 
 

Reklama