Close to You

Close to You | 40.kapitola

9. května 2017 v 21:08 | Báři ツ
Když jsem psala první řádky téhle povídky, rozhodně jsem neměla v plánu, že bude tak dlouhá. Ale když se daří, tak se daří, že ano. A s tím, že jsem se ještě nedostala k finálnímu ději, který mám naplánovaný, se zdá, že bude povídka ještě o kousíček delší :) Tak se vám snad i nadále líbí. :) Přeji krásné počtení. B.


Close to You | 39.kapitola

7. května 2017 v 15:11 | Báři ツ
Pardon za prodlevu. Ségra dnes slaví třicátiny, tak jsem jí vymýšlela třicet dárků, abych jí oplatila to, že ona mi na moje narozky přinesla krabici s pětadvaceti dárkama. No, vymyslet je, to byla jedna věc. Zabalit je, to byla věc naprosto jiná. Zabralo mi to víc času, než jsem předpokládala, možná taky proto, že jsem k tomu seznamu dárků vymýšlela rýmovačky, aby dostala nějaké nápovědy k tomu, co se pod balicím papírem skrývá... Zároveň jsem musela dvě trika namalovat, zažehlit a pěkně zabalit, a to mi zabralo snad nejvíce času... Pak taky začal hokej, že jo. K tomu fakt, že se mám učit a já to ještě neviděla... No pěkně, Barboro. :D
Hm, vykecala jsem se, pardon :D. Utíkám slavit, vy si užijte díl. Těším se na vaše ohlasy, jako vždy ♥ B.


Close to You | 38.kapitola

4. května 2017 v 15:21 | Báři ツ
Nevím, jestli je to k smíchu nebo k pláči, jestli mám být naštvaná nebo polichocená. Ale: na mé povídky prostě platí copyright, takže to respektujte, prosím! Jestli se povídky tolik líbí, nemám problém s tím, aby byly šířeny dál, nemám problém s překladem do angličtiny, do jakéhokoliv jiného jazyka. Nemám problém s tím, pokud vás moje povídka inspiruje, i já někdy hledám inspiraci na jiných stránkách. V takovém případě to ale vždy zmíním. VŽDY! Nevydávám cizí nápad za vlastní, proto vás prosím, abyste to nedělali ani vy. Klidně si překládejte, šiřte dál, ale ZA MÉHO PŘEDCHOZÍHO SOUHLASU a/nebo S NÁLEŽITÝM UVEDENÍM ODKAZU na autorskou stránku.
Nejednou jsem se setkala s kopírováním mých povídek, ať už se jednalo o předělávání povídky na příběh o 1D, nebo já nevím na co. To, že změníte název povídky, jméno hlavní postavy a dvě slova v celém odstavci neznamená, že je dílo vaše. Prostě ne. Ani se to vaším dílem nestává, pokud povídku slovo od slova přeložíte do AJ (nebo jiného jazyka).
Nebudu tě tady jmenovat přímo, ale doufám, že to čteš, že si uvědomíš, že píšu o tobě, a zároveň ti dojde, že se na ty povídky vztahují autorská práva, jejichž porušení není zrovna v souladu se zákonem.

A teď k dnešnímu dílu: nadále pokračujeme s Tomovým POV. Zatím to plánuju na pár dílů, uvidíme, jak se do něj vžiju :). Až se budeme vracet k Zaře, budete upozorněni, nebojte. :) Přeji krásné počtení. B.


Close to You | 37.kapitola

3. května 2017 v 21:14 | Báři ツ
Nesmírně děkuji za předchozí ohlasy. ♥ Při psaní dnešního dílu mě napadla taková maličkost... Nevím, jak se k ní postavíte, ale já se rozhodla, že pro vykreslení některých situací to bude lepším řešením. Nápadu jsem se chopila, tak jsem zvědavá, jak ho přijmete vy. :) Těším se na komentáře, B.


Close to You | 36.kapitola

2. května 2017 v 22:10 | Báři ツ


Close to You | 35.kapitola

1. května 2017 v 1:55 | Báři ツ
Všichni jste psali, jak jste hotoví z Tomovy poslední věty. No řeknu vám, že jsem si tím na sebe upletla bič, protože jsem sama pořádně nevěděla, jak by měla Zara odpovědět. Až jsem musela celý víkend přemýšlet nad tím, jak bude následující díl pokračovat... (kecám, byla jsem na akci a nestíhala tak psát :D). Doufám, že jste si užili víkend, jako jsem si ho užila já. :) Děkuji vám za předchozí komentáře, jste úžasní ♥ B.


Close to You | 34.kapitola

28. dubna 2017 v 14:35 | Báři ツ
Tak i dnes nakonec stíhám díl vydat v odpoledním čase :). Snad vám dnešní díl přinese několik odpovědí na ty hromady otázek, které musíte mít. :) Děkuji moc za ohlasy u minulého dílu. Kapitolu jsem po sobě nečetla, protože spěchám na cestu domů, tak tam snad nejsou chyby a nesmysly. Přeji vám krásný den, krásný začátek víkendu. :) B.


Close to You | 33.kapitola

27. dubna 2017 v 14:25 | Báři ツ
Popisovat takové scény mi nikdy nedělalo moc problém, ale v tomhle díle jsem teda samu sebe překvapila, jaké jsem čunče. A jste chlípníci spolu se mnou, že to čtete! :D. Jak jsem psala Mily: mám pocit, že píšu scénář k pornu. :D Původně jsem ty scény chtěla přeskočit, pokračovat prostě ráno po tom, a že z toho vznikne kapitola navíc jsem opravdu nečekala. Nebýt Mily, která dotírala, že ji prostě o ten zážitek nemůžu ochudit, tahle dirty kapitola by asi nevznikla... Ale co, aby byla povídka reálná, nebudu tady popisovat nějaké ťuťuňuňu, protože všichni víme, že na to Toman není :D..
K hudbě - osobě tohoto interpreta neposlouchám (když jsem byla na dovolené, na jediné stanici, kterou jsme na pokoji měli a zároveň jí rozuměli, hrál přád dokola jeho klip, který mě po pár dnech začal prostě neskutečně iritovat, takže se Weekndovi záměrně vyhýbám :D), ale jakou jinou hudbu, než z 50 odstínů? :D
Těším se na vaše ohlasy :) B.


Close to You | 32.kapitola

26. dubna 2017 v 15:12 | Báři ツ
Teda, nečekala jsem, že se během jednoho dne nasbírá i těch pár komentářů. Moc děkuji, můj den byl hned hezčí ♥. Tak snad se vám bude líbit i děj následující kapitoly, kterou jsem pro vás sepsala. Užijte si počtení, pěkný den přeju :) Vybírám song, který jsem za poslední dny slyšela snad stokrát, a stále se ho nemůžu nabažit ♥ :) B.
PS: Nevím, co blog poslední dobou blbne. Nejen přes problémy s přidáváním komentářů, ale taky musím obcházet přidávání obrázků... Teď sleduju, že se kurzíva objevuje tam, kde jsem ji nenastavila, řádky s mezerami tam, kde jsem tu mezeru nedávala... No, snad to všechno nakonec bude tak, jak má.


Close to You | 31.kapitola

25. dubna 2017 v 19:23 | Báři ツ
Moc děkuji za předchozí ohlasy. Poslední dny jsem málo spala, tak jsem měla přes den najednou více času (kupodivu :D). Tak mi to psaní snad bude dál pěkně pokračovat a já se budu těšit na vaše komentáře. A i když jsem ten díl chtěla do světa vypustit až zítra, Mily mě uprosila :D Tak jí poděkujte a užijte si četbu, za případné chyby a překlepy se omlouvám :) B.


Close to You | 30.kapitola

24. dubna 2017 v 15:17 | Báři ツ
Nikdy jsem neplánovala, kolik kapitol které povídka bude mít, ale dosahovat postupně jedné, druhé, třetí desítky... to je prostě pokaždé podivný pocit. Podivně příjemný, ve smyslu "už tolik?" :) Jsem ráda, že se povídka stále těší aspoň pár komentářům ♥, zároveň mě těší, že se líbí výběr hudby ♥ :). Doufám, že se bude líbit i to, co jsem pro vás připravila nadále. Myslím, že vás můžu uklidnit tím, že s povídkou rozhodně ještě nekončím. :) Přeji vám krásné počtení, za případné překlepy se omlouvám, kontrolovala jsem to jen rychlým přelétnutím textu... Zároveň se dostáváme k písničce, která byla nemalou, avšak ne jedinou inspirací k ději. Enjoy :) B.

Close to You | 29.kapitola

22. dubna 2017 v 22:02 | Báři ツ
Poslední dny jsem psala jako mourovatá. Kéž bych však mohla říct, že povídku. Teď jsem si ale prostě musela udělat volno, diplomka nediplomka, po povídce se mi stýská. A když už jsem si musela prolétnout předchozí díl, abych si připomněla, kde jsem vlastně skončila, je něco v nepořádku. Jen doufám, že mi pak učení půjde jedna báseň, abych nemusela psaní odkládat i v následujících týdnech, jako tomu bylo v tom uplynulém... Mno, to všechno nemění nic na tom, že vy se máte na co těšit. A já jsem zvědavá na vaše ohlasy, kterých bude doufám pěkná hromada! :) Krásný den, B. :)

Close to You | 28.kapitola

18. dubna 2017 v 19:34 | Báři ツ
Menší problém: nepamatuju si, jestli jsem už popisovala seznámení Zary a Toma. :D Mám teď v hlavě tolik věcí, že ani pořádně nevím, co jsem psala, co jsem chtěla psát a co jsem nakonec nenapsala... Proto se omlouvám, jestli jsem už seznámení psala, protože teď jsem ho do kapitoly opět zahrnula :D... Mno, snad se to všechno zlepší, až mi odpadne pár povinností... Je to ode mě těžce neprofesionální, ale jsem ráda vůbec za ten čas na psaní. Pročítat zpětně povídku by mi zabralo bohužel příliš času... I tak vám přeji krásné počtení, a jestli už někdy popis seznámení proběhl, přeskočte flashback, aby nebyly zmatky :D B.

Close to You | 27.kapitola

16. dubna 2017 v 15:32 | Báři ツ
Myslela jsem si, že přes svátky budu mít víc času, no všechno volno mi zabírá rodina nebo dopisování diplomky. Taky jsem si myslela, že se v sobotu vrátím před půlnocí domů, netušila jsem, že se půjde ještě posedět... Takže je díl až teď, to ovšem nemění nic na tom, že Vám přeji příjemně strávené chvíle u následujících řádků. Děkuji za minulé ohlasy a těším se na ty pod dnešním dílem. Krásný den! B.

Close to You | 26.kapitola

13. dubna 2017 v 13:41 | Báři ツ
Přeji vám krásné počtení. Zároveň si užijte Velikonoc, načerpejte potřebných sil. :) B.
Hudba: Pink - Try


 
 

Reklama