imagines

imagine #053

22. dubna 2017 v 0:38 | Báři ツ
Ležíš na nemocničním lůžku a pro neskutečnou únavu a vyčerpání ani nevnímáš, jak nepříjemné na dotek to škrobené povlečení je. Taktéž nevěnuješ sebemenší pozornost ruchu na chodbě, teď tvé oči patří jen jedné osobě. Když Bill přistoupí ze strany tvé postele a zlehka tě políbí do vlasů, vzhlédneš k němu od té němé tváře, kterou víš, že budeš milovat od teď až do samé smrti.

"Jsi ta nejsilnější osoba na světě," zamumlá kousek od tvé tváře, než tě na ni políbí. "Miluju tě neskutečným způsobem," dodá a sám sklopí pohled k vašemu prvnímu potomku, zatímco dlaní přejíždí přes tvá ramena, aby tě kolem nich mohl obejmout.

"Chceš si ji pochovat?" hlesneš tak tiše, že tě Bill sotva uslyší. Když však natáhne ruce a opatrně začne přebírat hlavičku vaší dcerky, potláčíš slzy, které se ti derou do očí, aniž bys vlastně věděla proč.

"Dělám to dobře?" zašeptá svou otázku, zatímco se nevědomky začne konejšivě pohupovat v bocích. Když přikývneš, skloní se nad dcerku a zlehka ji políbí na hebké čelíčko. "Jsi moje princezna, jsi moje všechno," zamumlá v sotva slyšitelné melodii písně, kterou před nedávnem složil jen pro ni.

Ač jsi teď všechnu pozornost věnovala jen jí, teď pohlédneš i na Billa. S láskou a něhou. A prostě víš, že bude nejlepší táta na celém světě.

B.

imagine #052

19. dubna 2017 v 1:59 | Báři ツ
Milenková Mílo, imagine s Billem! :D Sice to není přesně podle tvých chlípných představ, ale aspoň něco tu máš, abys pořád neremcala :D. Snad je to podle tvých romantických představ, protože tady jsem Billa vykreslila jako nikdy nikoho :D. Takže - nejen pro Mily - krásné počtení všem :) B.
--

Silný déšť buší do tvých oken. Neustál přes celý den a teď se blíží noc a ty uleháš do postele. Studený vítr zohýbá větve stromů a ty jsi jedině ráda, že nepodfukuje tvými okny do zahřátého pokoje. Zachumláš se do peřin a už se chystáš ke spánku, když tě vyruší náhlé rozsvícení displeje tvého mobilního telefonu, který leží na nočním stolku. Znaveně zamrkáš a přimhouříš oči proti tomu ostrému světlu, abys zjistila, kdo ti volá v tuhle pozdní hodinu.

"Bille? Stalo se něco?" zamumláš najednou se třesoucím hlasem. Takhle pozdě ti snad nikdy nevolal, tak hned pojmeš podezření, jestli se nestalo něco vážného.

"Ty jsi už spala, beruško?" zeptá se, aniž by odpověděl na tvou otázku. Jeho slova tě však uklidní, protože jeho hlas zní vyrovnaně. Kdyby volal kvůli nějaké špatné zprávě, rozhodně by nezněl tak medově.

"Právě jsem ulehala. Pročpak?" odpovíš s drobným pousmáním. Kdykoliv ho slyšíš, hned si představuješ jeho laskavé oči a prostě neovládneš své emoce. Hned tě zaleje vlna příjemného pobavení.

"Stýská se mi po tobě," zamumlá.

"Vždyť jsme se viděli dnešní ráno," krátce se zasměješ.

"Já vím," vydechne. "Tom se mi taky směje, že z nás dvou jsem já ta holka, ale když já bych s tebou byl každou chvíli," dodá.

imagine #051

18. dubna 2017 v 0:39 | Báři ツ
Podobnou scénu jsem kdysi plánovala do nějaké povídky, ale vlastně jsem ji tam nakonec nezakomponovala. Tak proč toho nevyužít :) Užijte si krátkou imagine ♥
Jestli máte nějaké přání, ozvěte se, budu se snažit nad tím popřemýšlet. A co se týče té tvé, milenko, koumám nad ní dnem i nocí. Vždyť víš, že Bill není moje silná stránka :D Ale jednou se jí dočkáš, to slibuju :D
B.
--

Je pár minut po půlnoci a ty se probudíš z krátkého spánku. Nespokojeně se přetočíš na posteli a zamrkáš do šera pokoje. Vyděšeně pohlédneš ke dveřím od ložnice, kde stojí tmavá postava. Když podle siluety poznáš Toma, uklidněně vydechneš. Natáhneš prsty k lampičce na nočním stolku a rozsvítíš. Mdlé světlo osvítí kousek místnosti.

"Nechtěl jsem tě probudit. Promiň," zašeptá.

"Už jsi doma? Kdy jste přijeli?" zeptáš se a klouby prstů si promneš víčko.

"Před pár minutami. Jen jsem hodil tašky domů a jel hned za tebou," pousměje se. Přejde mísností k posteli a posadí se na její kraj. "Výhoda, že od sebe bydlíme kousek, co?" dodá s roztomilým zaculením. Zahledí se do tvého obličeje a ty se musíš usmát. Jeho pohled znovu rozbuší tvé před chvílí uklidněné srdce.

"Stýskalo se mi," zamumláš a dlaní přejedeš po jeho hubeném stehnu. "Užili jste si turné?"

"Bylo skvělé, ale už jsem se neskutečně těšil domů," odpoví ti, naklánějíc se nad postel. Rty se zlehka otře o ty tvé.

imagine #050

12. dubna 2017 v 21:24 | Báři ツ
Utekla už hromada času od doby, co jsem naposledy psala imagine. Popravdě jsem si myslela, že už ani žádnou psát nebudu, už si ani nepamatuju, co všechno jsem psala a nepsala. Svoje předchozí imagines jsem si nečetla, tudíž nevím, jestli se opakuju či ne. Ale když vás milenka otravuje a otravuje, jinak se jí zbavit nedá, než jí tu imagine napsat. Chtělas Billa, co ztratí zábrany. Jestli je to podle tvých představ, to opravdu netuším. :D Každopádně si to užij :D B.
--

Stojíš u kuchyňské linky a připravuješ si drobnou svačinu, když za sebou uslyšíš tiché kroky. Ani se neohlédneš, víš, že to musí být Bill, který právě vstává, protože Tom už celé hodiny sedí ve studiu. Když ucítíš jeho ruce kolem svého pasu, pousměješ se. Polonahý se přitiskne k tvým zádům.

"Dobré ráno," zašeptáš. "Vyspaný do růžova?" zeptáš se.

"Ani ne, když jsem se probudil a ty jsi vedle mě nebyla," odpoví, zatímco tiskne rty ke kůži na tvém rameni. Spokojeně nakláníš hlavu na stranu, když polibky putuje blíže ke krku. Jednou dlaní zajede pod lem tvého trika a vyjede až k tvému prsu, aby ho mohl laškovně stisknout.

"No zdá se, že ses ale vyspal dobře, když máš náladu na takové -"

Ani to nestihneš doříct. Bill tě hned otočí tělem k sobě a dlouze tě políbí, boky se tisknouc na ty tvé. Dlaní přejíždí přes tvá bedra, čímž si tě přidržuje u sebe. Cítíš jeho rostoucí vzrušení.

imagine #049

30. listopadu 2015 v 19:43 | Báři ツ
Opět pro drahou milenku Crazy.DE.Billovou... Ty mi teda dáváš zabrat s těmi svými požadavky. A já ještě nepřišla na to, s čím bych mohla obtěžovat tebe. No počkej, až mi začne zkouškové! :D
Toman potkává ženskou kopii jeho vlastní osoby. Nevím, jestli jsem vystihla podstatu, kteoru jsi chtěla, ale co už. :D Užijte si to, přeji příjemné počtení.
--

Přehodíš si kabelku do druhé ruky, aby sis mohla upravit vlasy, uhladit krátkou sukni a stáhnout průhlednou halenku níž, abys měla hlubší výstřih. Když se dveře výtahu otevřou dřív, než v přízemí, otočíš se od velikého zrcadla, a s unuděným výrazem v obličeji se podíváš na osobu, která přistupuje do kabiny za tebou.

"Zdravíčko, slečinko," pronese laškovně a mrkne na tebe. Zády se líně opře o stěnu kabiny výtahu tak, aby na tebe viděl. "Z kterého jste patra?" zeptá se. Jako by ses s ním zrovna ty chtěla vybavovat.

"Z takového, na které ty nemáš, hošánku," odpovíš mu. Prohlédneš si jeho bezdomovecký vzhled - volné kalhoty, které mu sotva drží na bocích, triko s dírou na rameni a nepěstovaný porost na tvářích - a divíš se, co za osoby to do hotelu pouštějí.

"Puso, nemáš ani ponětí-" začne, ale ty ho mávnutím ruky hned přerušíš.

"Bože, nemluv," cekneš plnými rty.

"Podívej, kotě," osloví tě najednou přísným hlasem. Nakloní se k tobě blíž a ty ucítíš drhaou kolínskou, která se naprosto bije s jeho vzezřením. Jak si něco takového může dovolit? "Měla by sis dávat pozor na to, jak se mnou mluvíš," řekne a píchne prstem do své hrudi.

imagine #048

22. listopadu 2015 v 23:04 | Báři ツ
Táák, poslední imagine, o kterou sis napsala, milenko. :D Otravovalas tak dlouho, že jsem ji musela napsat, i když jsem neměla vůbec nápad! :D Běda si stěžovat, že je krátká nebo nedobrá! :D Imagine s Billem, kde je v hlavní roli Pumba. Hlavní roli jsem vzala doslova, takže doufám, že je to podle tvých představ aspoň trochu. :D Enjoy ;) B.
--

Se spokojeným zafuněním se rozvalím po pohovce a čekám na svého páníčka. Pyšným pohledem sleduju svoje celodenní dílo - roztrhané polštáře, jejichž obsah se válel po podlaze celého bytu. Zatímco jsem si pohrával s páníčkovou oblíbenou botou, nadšeně jsem vrtěl ocasem. Byla to neskutečná zábava. Mít víc takových dní! Sice jsem tady byl zavřený už dlouhou dobu, venku jsem s páníčkem nebyl už několik hodin, ale vůbec mi to nevadilo. Nevadilo mi, že jsem tady sám. Vždyť mám kolem sebe všechny ty polštáře, kousky oblečení, boty... Tolik možností k pohrání si!

Když jsem zaslechl odemykání dveří, rychle jsem vyskočil na všechny čtyři.

"Pumbo!" zavolal můj páníček. "Kdepak mám svého pejsánka?" pokračoval. Nadšeně jsem zaštěkal a divoce vrtěl ocasem. Když jsem ve dveřích uviděl jeho obličej, znovu jsem zaštěkal a to mnohem hlasitěji.

"Haf! Haf!"

"Bože můj, co se to tady stalo?" zeptal se páníčkův bratr, který se objevil za jeho zády. "Ten podělaný pes!" křikl a hned se na mě zlostně podíval. "Já ho přerazím!"

"Tome, uklidni se. Polštáře zaplatíme a boty si koupíme nové," protočil páníček oči.

"Musíme ho potrestat, něco takového přece nemůže dělat!" oponoval páníčkův bratr, kterého jsem neměl zrovna v lásce.

imagine #047

5. listopadu 2015 v 13:03 | Báři ツ
Tak, druhá imagine, o kterou si napsala Crazy.DE.Bill, má pojednávat o Tomovi, který se konečně oholil a oblékl si neděravé tričko. To má znamenat, že si neobklékl vůbec žádné tričko? :D To bych pak musela jeho prsa cenzurovat, jako v poslední TH TV. :D Mno, jdeme na to. Prvně jsem přemýšlela, jak to psát. Aby byla větší sranda, tak jsem to pojala z Tomova pohledu. Enjoy, B. :)
--

Stojíc před zrcadlem vidím, jak se Georg potutelně usmívá za mými zády. Nerozhodně hledím na svůj odraz a neskutečně lituju, že jsem do té pitomé sázky šel. Dřív se mi snad nikdy nestalo, že bych prohrál, a když už ano, tak jsem to tak okecal, že nakonec ten druhý z toho vyšel jako špatný. Teď... teď jsem neměl jinou možnost, než udělat to, o co jsem se vsadil. Vždyť proti mě byli dva.

"Jestli s tím potřebuješ pomoct, neboj se ozvat se," popíchne mě Georg. Gustavovo zasmání z druhé strany pokoje je jako bodnutí do zad.

"Oba dva jste pitomci a nesnáším vás," pronesu.

"Kam se vytratil tvůj věčný úsměv, vtipálku?" zasměje se Georg a pomalu si založí ruce na prsou. "No šup," pobídne mě. "Stačí zapojit do zásuvky a pustit," poradí mi, jako bych snad nevěděl, jak se používá holicí strojek.

"Nepovídej," odpovím jízlivě a pevně sevřu tělo holicího strojku.

"Já jen, že se tváříš, jako bys ho v ruce držel poprvé," řekne a hned se začne s Gustavem smát tomu dvojsmyslu, který se mu podařil. Bože, vy jste takoví kreténi! Když Georg vidí můj výraz, hned pochopí, jako by mi snad četl myšlenky. "Není to taková sranda, když jsi terčem ty sám, co?"

"Uff," vydechnu. "Tak pojď na to," pošeptám si pro sebe. Naposledy si prsty prohrábnu vousy, které jsem si tak dlouho pěstoval a o které jsem se tak hloupě vsadil.

imagine #046

4. listopadu 2015 v 13:44 | Báři ツ
Drahá milovaná milenko Crazy.DE.Billová, tady máš svou první imagine, kterou sis přála. Nezájem, že sedíš v mekáči za pultem, chci tvůj extrémně dlouhý komentář! Jako kompenzaci všech těch komentářů, které jsi mi tu nenapsala! :D
Imagine z aktuálního turné, s Billem a jeho přítelkyní. Jelikož jsi neřekla, jestli chceš drama nebo romantiku, zvolila jsem si sama. CHtěla jsem prvně zapojit i ostatní členy kapely, ale na to sem se pak vyšlala. To by nebyla imagine, ale další povídka. :D Enjoy. :D B.
--

Přetočíš se na posteli a pohodlně si položíš hlavu na polštář. Slyšíš, že voda v koupelně už téct přestala, takže by se během několika minut mohl objevit jeho úsměv ve dveřích. Když se tak stane, srdce ti na chvíli zastaví. Pořád nemůžeš uvěřit tomu, že tahle krása lehá vedle tebe.

"Promiň, nechtěl jsem tě vzbudit," pošeptá hned, zatímco si ručníkem suší mokré vlasy. Pohledem přejedeš přes jeho potetované štíhlé tělo, které teď odívají jenom černé boxerky.

"Nic se neděje. Však jsem usnula samou nedočkavostí, kdy tě budu mít zase u sebe," zamrkáš. Když se na tebe uculí a prsty si prohrábne vlasy, aby je urovnal na stranu, tiše vydechneš. Skloní se ke stolu, kde má poházené své věci, a začne mezi nimi něco hledat. "Už pojď za mnou, Billísku."

Zvedne k tobě pohled a pobaveně zvedne jedno obočí. "Billísku?" zopakuje oslovení, které jsi použila.

"Nebo ti mám říkat koblížku?" zasměješ se a opřeš se o jeden loket, abys na něj lépe viděla.

imagine #045

18. května 2015 v 14:00 | Báři ツ
Musela jsem si dát pauzu od učení, je tu kratičká imagine. Ach božínku, tak se mi stýská po psaní. Už se těším na prázdniny. Úplně extrémně! Myslete na mě a v červnu mi držte pěstičky! :) B.
P.S. Doufám, že jste nad mým blogem nezanevřeli. :)
---

Sedíš na tvrdé židli a patami se opíráš o kraj sedáku. Paže omotané kolem hubených stehen. Sleduješ, jak se balí.

"Nechci, abys odjel," hlesneš. Tom k tobě zvedne pohled od napůl plného kufru, který není prvním, ale ani posledním, který si s sebou bude brát. V jeho očích jde vidět radost z toho, jak moc se těší na turné, a zároveň i bolest, že tě má opustit.

"Já nemůžu za to, že nemůžeš se mnou," pronese a tím ti připomene, proč tu vlastně zůstáváš. Stav tvojí matky se zhoršil natolik, že prostě nemůže zůstat sama. "Ale kdybych mohl, teď bych se rozpůlil, abych zůstal s tebou, ale taky mohl jet," řekne jemněji a odloží další triko na stoh už složených. Přejde pokoj k tobě a položí ti dlaně na ramena.

"Neodjížděj," pošeptáš svou prosbu, ačkoliv už dopředu znáš odpověď. Nejde to. Nejen kvůli tomu, že se na turné opravdu těší, ale je to přece jeho práce.

"Uvidíme se každý den," skloní se k tobě a lehce tě políbí na čelo. "Sice ne fyzicky, ale můj obličej nezapomeneš," usměje se.

"Ale tvoje objetí ano," sklopíš pohled a bradou se opřeš o svá kolena.

imagine #044

17. dubna 2015 v 11:40 | Báři ツ
Tak, další imagine na přání. Tohle přání je tady delší dobu, tak doufám, že se bude líbit i tak, a že jsem nevyšla ze cviku :) Bill fotí PETA, s mladou maskérkou a 18+ scénou. :)
Když teď nemám moc času na psaní povídek, psaní imagines (a pokud je nápad opravdu dobrý) trvá pár minutek a někdy to jde od ruky raz dva.. :) Pěkné počtení přeji. B.
Vaše přání mi pište SEM, budu se snažit vám je splnit. :)
--

WARNING: 18+

Sedíš na židli za fotografem a překonáváš své třesoucí se ruce. Tvoje kolegyně vypadá úplně klidná, ale taky je pravda, že je mnohem zkušenější. Ty jsi zatím musela jen podávat štětce a držet paletky s odstíny, ale i tak jsi měla co dělat, abys každou chvíli nerudla, když na tobě ulpěly jedny nebo druhé tmavě hnědé oči.

Toma i Billa jsi poprvé poznala dnes. Víš, že jsou celebrity. Tvoje původní předsudky, že budou namyšlené hvězdičky, rozmetali v prah, když s prvním příchodem jeden vtipkoval a druhý rozdával záživé úsměvy do svého širéko okolí.

"Výborně!" ozve se fotograf. "Dáme si chvilku pauzu a potom začneme s poslední sadou s pouty," řekne a podívá se na tebe a tvou kolegyni. "Zatím je připravte." Obě dvě přikývnete, ty možná horlivěji.

"____," osloví tě kamarádka. "Musím si odskočit. Zatím je odlič a potom se pustíme do finálního looku," rozkáže ti. S vědomím, že tady s nimi budeš chvíli sama, se ti ruce zase začnou třást. Když se kolegyně vytratí, nejistě zvedneš pohled k dvojčatům.

imagine #043

12. prosince 2013 v 21:15 | Báři ツ
Jedna imagine pro nemocnou Joan. :) Taky jsem nemocná, takže soucítím s tebou. Snad se ti to bude líbit, trochu té slaďárny jsem tam dala... :) Je kratší, nezlob se, ale učení mám kupu. Tak ať se líbí :)..B.
--

Prsty přejedeš po Tomově hrudi a spokojeně se hlavou uvelebíš na jeho paži, kterou tě objímá kolem ramen. Neskutečně miluješ jenom takové to polehávání v posteli, kdy se k sobě tulíte, povídáte si a sem tam se políbíte, jen tak, protože se milujete. Tom zjemna přičichne k tvým vlasům a pak spokojeně vydechne.

"Tahle chvíle by nemusela končit," pošeptáš.

"Mh," souhlasně zamručí Tom a nepouští tě ze svého objetí. Zhluboka se nadechneš jeho vůně a zavřeš oči. Když Tom prsty vjede do tvých vlasů, pousměješ se.

"Víš co, kašleme na to kino a budeme tady ležet až do vyhladovění. Nechce se mi nikam," zvedneš hlavu, abys viděla do jeho tváře. "Hm?"

"Hm," odpověděl Tom a zvedl hlavu, aby dosáhl na tvé rty. Hned se nad tebe přetočí a zalehne tě svým tělem, zatímco neopouští tvé rty. Hned prsty vjedeš do jeho vlasů a přidržíš si jeho obličej u svého. Povzdychneš, když rty přejede po hraně tvé čelisti a míří dolů přes krk k tvému výstřihu. Dlaněmi přejede přes tvá prsa a pak se ti podívá do obličeje. Nechápavě zvedneš obočí, ale když se boky natlačí na tvé a ty ucítíš jeho rostoucí vzrušení, pousměješ se. Lichotí ti, že ho dokáže dostat do varu pár tvých polibků.

"Tome," pošeptáš, ale on jen zavrtí hlavou, abys mlčela.

"Kašleme na kino a budeme tady ležet do vyhladovění," mrkne na tebe s lehkým pousmáním. "Nebo tady budeme ležet, dokud nám brácha nepřinese pizzu," zasměje se. Hned se k němu přidáš.

"Fajn, změna plánu. Jdeme se válet," souhlasně přikývneš a zaboříš hlavu do polštářů. Tohle ještě bude super den.

B.

imagine #042

19. září 2013 v 22:34 | Báři ツ
Tak, tady je ta imagine s Billem pro Aideen. :) Na dovolené s 18+. Snad se bude líbit. :) B.
--

WARNING: 18+

Sedíš na pláži a mezi prsty si necháš prosypávat jemný písek. Máš zavřené oči a užíváš si odpoledního slunce, které nestydatě olizuje tvé ještě neopálené tělo. Když vedle tebe v písku přistane volleyballový míč, otevřeš oči a setřepeš si písek z lýtek. Jak trapně typické seznámení na pláži. A možná by ses víc věnovala tomu krásnému svaloušovi, které si pro ten míč přišel, kdybys kousek od sebe neslyšela nadávání v němčině. Jak to vypadá, nejsi jediná, komu přistávající míč způsobil menší komplikace.

"Se na to všechno můžu vysrat," zakleje znovu a z plážové tašky, která vypadá trochu luxusněji, než tvoje, si vytřepává písek. Nedá ti to, prostě se tomu klukovi musíš smát. I když je v obličeji neskutečně pohledný, jeho chování ti přijde metrosexuální, ne-li víc. Co to ale řešit, tobě se nic nestalo a ke vší smůle je hezký opálený kluk už dávno pryč. Sedí tady jen ten metroušek, kterému se dostal písek tam, kam zřejmě neměl.

~~~

Po skvělé večeři si s partou, se kterou tady vlastně jsi, jdete sednout k baru. To tě ovšem nenapadlo, že tam budeš mít naprosto skvělý výhled na toho kluka, vedle kterého jsi byla před několika hodinami na pláži. Předtím vypadal opravdu naštvaně, ale teď vypadal docela mile. A kdo ví, jestli to bylo tím míchaným nápojem s deštníčkem, který měl před sebou poloprázdný, nebo tím, v jaké společnosti se nacházel. Tři mladé a velice pohledné holky. Ty určitě sbalil na pláži.

Ani vlastně netušíš, proč na něj pořád hledíš, ale nedá se mu odolat. Je tak nějak přitažlivý... a možná i dokonce chápeš, proč tam ty holky sedí.

"_____, co je s tebou?" šťouchne do tebe kamarádka. Zamrkáš a rychle k ní přetočíš svůj pohled.

"Říkalas něco?" pousměješ se. Hned se podívá směrem, kterým jsi do téhle chvíle hleděla ty, a chápavě pokývne hlavou.

"Jo, je sexy, že?" olízne si rty. "S ním by sis mohla procvičovat němčinu, kterou potřebuješ k maturitě," popíchne tě. "Nebo s jeho bratrem, se kterým se dneska bavil u stánků," prozradí ti něco víc, co jsi nevěděla.

"Má bratra?" zamrkáš. Tvoje kamarádka přikývne.

"Ten tady ale má nějakou přítelkyni. Co jsem pochopila z jejich rozhovoru, tak je tenhle singl," nakloní hlavu na stranu. "Běž do něj," drcne do tebe.

"Není to moje parketa a ty to moc dobře víš," založíš si ruce na prsou a dál se o tom odmítáš bavit. Kdybys tak někdy byla odvážnější, hned bys po něm šla. Jenomže nejsi.

imagine #041

26. srpna 2013 v 12:56 | Báři ツ
Oh, tak jsem konečně dospala spánkový deficit, mám den volna, než půjdu znovu do práce, tak je tu imagine pro Eizu - šťastně zadaného Toma, který se připravuje na příchod potomka. :) Snad se bude líbit. :) B.
--

S povzdechnutím se podíváš na Toma a nakloníš hlavu na stranu. Sleduješ ho, jak si prohlíží jeden z kočárků, které před vámi stojí. Bezmyšlenkovitě si přejedeš po narostlém břichu, kde se v klidu choulí váš potomek.

"Co bys řekla, kdybychom si pořídili tenhle?" zeptá se tě a prsty přejede po madle kočárku. Očima přejedeš přes kočárek. Má sice obyčejnou barvu, ale stylově je zařízený dobře, líbí se ti Tomův výběr. A taky jsi už unavená. Přešli jste tolik obchodů, že už skoro necítíš svá chodidla.

"Mně se líbí," přikývneš.

"To jsi říkala i u předchozích třech," podívá se na tebe s káravým výrazem ve tváři.

"Zlato, jsem dneska už vyčerpaná. Jestli chceš, můžeš tenhle kočárek koupit. Pro mě je hlavní, že bude dítě v pořádku. Nemusí se vozit na zlatém kořárku," pokrčíš rameny. Tom hned změní výraz, změkne a stáhne obočí k sobě.

"Oh, to mě nenapadlo, beruško," natáhne po tobě své ruce, aby tě objal kolem ramen. "Tak se na to dneska vykašleme, můžeme jít nakupovat jindy, co ty na to?" navrhne.

"Myslíš, že jindy budu míň unavená?" pousměješ se. "Sice naše dítě už teď miluju, ale nemuselo by vážit tolik," postěžuješ si a dlaněmi si přejedeš přes bolavá bedra. Tom tě hned obejme a lehce se otře o tvé rty.

imagine #040

22. srpna 2013 v 22:12 | Báři ツ
Uff, tuhle imagine jsem dohromady psala tři dny. Jak jsem přišla domů, pojedla jsem, okoupala se, napsala pár řádků a šla spát. A další den znovu. A dneska ji dopisuju... No, délka by tomu odpovídala. :D Jsem totálně grogy, takže se mi to po mně ani nechce číst a kontrolovat, snad tam nejsou žádné chyby. :) Musím říct, že tahle žádost mě trochu překvapila a zaskočila. Ale co bych pro tě neudělala, Joan. Tady máš tu 18+ s panem profesorem Tomanem. :D Snad se bude aspoň trochu líbit. :D B.
--

WARNING: 18+

S protočením očí se podíváš na test, který ti přistál na lavici. Další špatná známka v tvém indexu je už trochu problém. Nechceš opakovat ročník jenom kvůli tomu, že si tady nějaký nový profesor, který spíš vypadá jako váš spolužák, potřebuje vylít zlost. Promneš si kořen nosu a nereaguješ na otázky šprtky, která vždycky sedává před tebou. Teď se zvědavě otáčí k tvému testu a už shání drby, které by hned předala dál.

"Není možné," zahihňá se jako pipina. "_____ má zase kouli," zasměje se více nahlas, takže se celá třída otočí na tebe. Nesnášíš to, protože se tohle děje snad každou hodinu tohohle děsného předmětu. Prostě nesnášíš matematiku. Ať se to učíš sebevíc, tenhle mladý cucácký učitel vždycky najde něco, na čem tě totálně potopí.

Když už hodina konečně končí, zvedneš se od stolu a chceš vyjít ven, ale dvojice kluků, kteří sedí za tebou, do tebe drcnou. Taška ti spadne na zem a všechny tvé věci vyletí ven. Znechuceně zabručíš. Dnešek opravdu nemohl začít líp. Jestli ještě přijdeš pozdě na dějepis, můžeš se rovnou rozloučit s dalším ročníkem. Když konečně posbíráš své věci a zvedneš se k odchodu, překvapí tě, že ten mladý učitel Kaulitz tu stále okouní. A místo, aby ti pomohl, stojí u katedry a sleduje tě.

imagine #039

15. srpna 2013 v 14:43 | Báři ツ
Sice nevím, co si představuješ pod pojmem "krásnou ňuňu imagine s Billoušem", ale tady jednu s Billem máš, když už je té Hany :P. Enjoy :) B.
--

Po dlouhé době máš večer sama pro sebe. Bez kamarádek, bez sestry, prostě sama. Rozhodneš se, že si uděláš hezký večer u nějakého romantického filmu. V kině. S hromadou čerstvě vypukaného popcornu na klíně. Než se ale dostaneš k pokladně, aby sis mohla koupit lístek na večerní film, musíš vystát dlouhou frontu. Nečekala bys, že o ten film bude takový zájem, vždyť je to obyčejný romantický film s nelákavým dějem. Prostě jen další slaďárna. Proč by pak na to měly chodit zamilované páry?

Když konečně s lístkem v ruce zamíříš k pultu s popcorny, opět musíš vyčkat dlouhou frontu. Jenom protočíš očima. Myslela sis, jaký budeš mít klidný večer. Místo toho ti tohle místo jenom drásá nervy. Když se řada lidí před tebou zkracuje, už se ti na vypukané kukuřice sbíhají sliny. Objednáš si snad tu největší porci, kterou tady mají, a šťastně se s ní otočíš od kasy. V mžiku bys ale nejradši zabila toho kluka, který stál kousek za tebou. Snad polovina krabice letí na zem jenom proto, že si někdo neumí udržet odstup.

"Moc se omlouvám!" vykulí hned na tebe své tmavé oči, které lemují husté řady řas. "Hned ti to vynahradím a koupím ti nový," slíbil a okamžitě se obracel k pokladní, která obsluhovala popcorny, aby objednal sobě i tobě.

"Kašli na to," zavrčíš na něj a hned odkráčíš se zbytkem, který v krabici zůstal. Film začíná během několika minut, nechceš o nic přijít. Ani o ty pitomé reklamy na začátku.

Uvelebíš se na sedačce se svým číslem a jen čekáš, až konečně skončí úvodní titulky filmu. Když se kolem tebe začnou lidi vrtět, naštvaně se po nich podíváš. Vidíš tmavou siluetu, která se zřejmě cpe na to volné místo vedle tebe. Vzdychneš a netrpělivě si promneš prsty kořen nosu. Tohle je snad zlý sen.
 
 

Reklama