imagines

imagine #038

7. srpna 2013 v 20:04 | Báři ツ
Děkuji za komentáře u minulé imagine. :) B.
---

Sedíš na pohovce a pročítáš si knihu. Je to další z mnoha, které si chceš přečíst, než sáhneš po maturitních otázkách. Když se otevřou dveře do pokoje a vejde Tom, rychle dočteš poslední slova odstavce a podíváš se na něj.

"Co chceš?" zeptáš se, když tě krátce pozdraví a políbí na čelo. Pokrčí rameny a posadí se kousek od tebe. Hned vezme jednu tvou nohu na svůj klín a začne ti promasírovávat chodidlo.

"Chci mluvit se svou přítelkyní," pousměje se na tebe a dál ti prohmatává často bolavá místa.

"Tak mluv," povzdychneš si a pohledem netrpělivě koukneš po hodinách. "O čem přesně?"

"Nevím," rychle pokrčí rameny. "Jenom jsem tě celý den neviděl. Jsi zalezlá tady a studuješ. Nechceš si udělat aspoň krátkou chvilku na to, abys byla se svým klukem?" nakloní hlavu na stranu. Při slově kluk se trhaně nadechneš. "Co se děje?" zeptá se hned.

"Je to divné, když máme mluvit o tobě jako o mém klukovi," pokrčíš rameny s malým náznakem úsměvu na rtech. Tom se k tobě nakloní a lehce tě políbí na rty, sledujíc, jak se tvé tváře barví do růžova. Když se natáhneš, aby sis pro sebe ulovila ještě jeden polibek, Tom ho sám prodlouží. Lehce se vpije do tvých rtů a jemně se do nich zakousne zuby.

"Ten byl za co?" zeptá se tě, když se po několika vteřinách oddálíte od sebe.

imagine #037

5. srpna 2013 v 12:36 | Báři ツ
Tak, slibovala jsem ji, tak ji máte tady. Enjoy :) B.
--

Tom se rozhlédl po klubu a hledal známé tváře. Jen co se zvedl, že půjde za bar zaplatit dnešní útratu, Bill a jeho přítelkyně se vypařili. Nečekaně.

"Hej,_____," osloví tě. "Připravená jít?" nakloní hlavu na stranu. Jen přikývneš. Původně jsi měla jet s Billem, ale nechtěla jsi jim dělat třetí kolo u vozu. A vlastně, chtěla jsi Tomem mluvit o samotě. Znáte se už dlouho a jeho rada ti určitě pomůže. "Svezu tě domů, chceš?" nabídne ti hned.

"Jo, potřebuju s tebou mluvit," přiznáš. S úsměvem pokývne hlavou a pobídne tě, ať ho následuješ ven. "Víš, když se jednalo o důležité věci, vždycky jsi mi dokázal poradit," vysvětlíš, když si sedáš na místo spolujezdce.

"Jasně," přikývne hlavou. "Tak ohledně čeho ta rada má být?" zeptá se, zatímco startuje své luxusní a prostorné auto. Trochu nervózně si odkašleš. Ano, znáte se dlouho a můžeš s ním mluvit o čemkoliv, ale i tak je to trochu choulostivější téma.

"Jak víš, tak s Chrisem randím už nějakou dobu," začneš. Když znovu souhlasně přikývne, pokračuješ. "Přemýšlela jsem, jestli bychom neměli náš vztah posunout o trochu dál," odkašleš si. "Však víš."

"Sex," řekne jednoduše a napůl bezmyšlenkovitě přišlápne pedál plynu.

"Jo," pošeptáš tiše. Přesně to.

"Proč?" zeptá se tě. Nejistě pokrčíš rameny. Zrovna takovou otázku bys od něj nečekala.

"Líbí se mi. Je mi s ním dobře a nemůžu ho pořád tahat jenom do kina a do klubů," olízneš si rty a podíváš se ze svého okýnka. Nechceš se mu dívat do obličeje, ne právě teď. Ale jeho pohled cítíš, i když by se měl správně dívat před sebe a dávat pozor na provoz.

imagine #036

30. června 2013 v 13:26 | Báři ツ
Jedeš s partou přátel na letní festival Coachella. Užíváš si každou volnou chvíli, bavíš se, protože je to poslední léto před tím, než máš nastoupit na vysokou školu. Když se tví přátelé přitočí ke skupince lidí, poznáš mezi nimi partu, se kterou jste jednou, dvakrát pili.

"Ahoj," usměje se hned Bill a natáhne k tobě ruku, abyste se pozdravili. Tom se netváří tak vstřícně, ale o něj ti vlastně ani nejde. Nikdy jsi neměla příležitost se s nimi bavit, vlastně je potkáváš poprvé v životě tváří v tvář. "Jsem Bill," představí se hned, i když zbytečně. Kdo by jej neznal, jako by nebyl z téhle planety.

"Ahoj, ____," představíš se i ty. Nejde si nevšimnout, jak to mezi vámi jiskří. Jen se culíš jako blázen.

"Hezké jméno," zamrká a oslní tě snad ještě zářivějším úsměvem. S červenajícími tvářemi zamumleš nějaké poděkování. Cítíš se neskutečně trapně, jak se na něj pořád musíš dívat. Ostatním je to vlastně jedno, všichni se baví a dvakrát nevnímají okolí. Když se všichni společně vydáte ke stánkům s pitím, automaticky zamíříš ke zmrzlinám.

"Ten kokosový, prosím," ukážeš prstem do mražáku mezi nanuky.

"Dva," ozve se za tebou. Překvapeně se otočíš. Stojí za tebou Bill a zase se tak vesele culí. Když rychle pohlédneš za jeho rameno, všimneš si, že se zbytek skupiny někam vytratil. Nejistě zamrkáš. "Neboj, oni si nás najdou," pochopí hned tvé obavy a vytáhne nanuk z obalu. "Do té doby aspoň budu mít šanci tě víc poznat," nakloní hlavu na stranu, aby mohl ukousnout bílou polevu. Musíš se zasmát jeho výrazu, vypadá naprosto rozkošně.

"Ty mě chceš poznat víc, jo?" zamrkáš nakonec, když se na tebe znovu podívá. Rázně přikývne.

"Měl bych pro tebe takovou sadu otázek," začne tě uvádět do obrazu, zatímco ti rukou pokyne, kudy byste se mohli vydat. "A začnu hned tou nejpodstatnější," usměje se. "Věříš v lásku na první pohled?"

B.

imagine #035

29. června 2013 v 11:56 | Báři ツ
Užijte si tuhle imagine, snad mě nebudete kašlat na komentáře jako u dříve zveřejněných dílů povídek. Teda, takové ignorace se mi od vás dlouho nedostalo. :/...B.
--

Když přijdeš domů, unaveně si promneš kořen nosu, zatímco si zuješ boty. Už se těšíš, až se sesuneš na pohovku a necháš se Tomem obskakovat. Už na něj málem zavoláš, abys zjistila, kde je, ale když uslyšíš jeho hlas, tiše nakračuješ k obývacímu pokoji, odkud se hlas ozývá. Najdeš Toma klečet na zemi, vlastně na ní spíš sedí, a mezi nohama se mu válí pes. Usměješ se. Když Tom znovu promluví, jen se ramenem opřeš o rám dveří a tiše ho sleduješ.

"No jo, ňufíku," zašišle na něj, zatímco prsty probírá jeho hebkou srst. "Taky bych se rád podíval ven, ale není tam hezky," nakloní hlavu na stranu. Pobaví tě, jak Tom se psem mluví, jako by to snad bylo malé dítě. Když pes zakňučí, Tom se k němu skloní a nechá se jím olíznout. "No jo, no jo," protáhne a spokojeně se zasměje. "Ještě vydrž pár minut. Potom přijde ____," řekne tvé jméno, "a já tě přestanu otravovat. Slibuju."

"Protože budeš otravovat mě?" zeptáš se. Tom se lekne a rychle se napřímí. Sotva tě uvidí stát u dveří, hned se na tebe usměje.

"No konečně jsi tady," povzdychne si. "Celý den jsem se nudil jako blázen," protočí oči. "Tomu psovi už ze mě musí úplně hrabat," zachechtá se přes celý pokoj. "Pojď ke mně," tiše tě pobídne. Hned poslechneš. Pohladí tě po vlasech a přitiskne ke své hrudi, než tě políbí na spánek.

"I přes tvou nudu bych řekla, že ses měl líp než já," postěžuješ si.

"Ohřeju ti večeři. A ty mi to povyprávíš, co ty na to?" navrhne s úsměvem. Je tak hodný, až tě to skoro dojímá.

"Děkuju," pošeptáš. Stoupneš si na špičky, abys dosáhla na jeho rty, a hned ho odměníš za jeho péči. Usměje se do polibku.

"Tohle mi chybělo," zavrní.

B.

imagine #034

4. června 2013 v 20:18 | Báři ツ
Little dirty :)... Ah, dneska mám opravdu existenční krizi. Nejen, že se děsím zkoušky z psychologie osobnosti, která mě čeká za rok, ale taky psychometriky, kterou mám v pátek. Hilfe, asi umřu. Takové srance jsem se naposledy učila do statistiky. Oh God, kill me right now. Hlavně ale zůstat dobře naladěna, přece mě nějaké F nerozháže. :D
--

S odkašláním si přisedneš se stolu a upravíš si sukni na stehnech. S Billem a Tomem se nevidíš poprvé, už několikrát jste se potkali. Ať v klubu, v restauraci, na ulici v centru města... Měla jsi pro ně slabost. Nejen, že to byla sexy dvojčata, ale taky s nimi byla sranda. Dokázali tě zabavit celý den a večer jsi se vracela s úsměvem na tváři domů.

"Promiňte, kdo to je?" zeptá se kráska po Tomově boku. Její arogantní tón hlasu i výraz v obličeji je ti proti srsti, ale nedá se nic dělat. O Tomově holce víš už dávno. A možná proto tě to k němu táhne ještě více.

"Zlato, říkal jsem ti, že tu s námi bude i naše kámoška ____," řekne tvé jméno. Hned tě zamrazí v zádech. Jak dokonale to zní, když je to obaleno jeho hlasem.

"Ahoj," usměješ se na ni, ale ona ti věnuje jen pohled, kterým sjede tvé oblečení. Neřekne už ani půl slova, jen hubenými prsty obejme sklenici s dietní kolou a usrkne. Nejradši bys protočila oči, ale dokážeš si zachovat trochu důstojnosti a taktu. Narozdíl od ní.

Večer probíhá jako obvykle - bavíte se, užíváte si srandy. I přes otrávené obličeje Tomovy přítelkyně se směješ jeho vtipům. Sedíte vedle sebe, takže nemáte problém se smát i na její účet. Prvně se trochu podivíš, nechápeš, proč s ní vlastně je, ale jeho prupovídky tě nenechávají klidnou. Koutky ti cukají smíchy i před ní.

imagine #033

29. května 2013 v 20:36 | Báři ツ
Chtěla jsem napsat tu imagine s Billem, ale napadlo mě tohle. A tady se mi víc hodil perverzák Toman. :D Ale přesto jsem vám tam Billa dala. :D Taková jsem já. :D A vím, že je to trochu mimosezónní, ale to nevadí, ne? :D Enjoy, B. :)
--

Sedíš na posteli a čteš si knížku. Nevíš, jak jinak bys zabila čas. Štědrovečerní večeře už je dávno připravená, jenom čekáš na to, až se kluci vrátí ze studia, abyste mohli společně zasednout ke stolu. Když dočteš další kapitolu, s povzdychnutím se podíváš na hodinky. Původně tě hrozně mrzelo, když ti kluci řekli, že i na Vánoce budou pracovat, ale nezbývá ti nic jiného, než to chápavě tolerovat.

Z tvých myšlenek tě vyruší šramot v obývacím pokoji. Odložíš knihu a zamíříš o pár místností dál. Když uvidíš vysokou postavu u rozsvíceného vánočního stromečku, rozesměješ se.

"Santa Claus? Vážně?" nakloníš hlavu na stranu a pobaveně si založíš ruce na prsou. Bill se rychle otočí od zrcadla, u kterého se upravoval, a strčí si ruku v bok. Rozesměješ se na celé kolo, když ho uvidíš v tom směšném červeném kostýmu s bílou kožešinou kolem lemů.

"Jestli pak jsi byla hodná holčička," zvedne jedno obočí a pohodí hlavou, aby mu nepadala červená čepice do očí.

"Docela jsi zhubl od doby, co jsem byla malá holka," přistoupíš na jeho hru. "A někde sis zapomněl vousy," poukážeš na ležící zbytek jeho kostýmu na pohovce u krbu. Hned si prsty přejede přes bradu a otočí se, aby zjistil, kde vousy vlastně nechal.

"To víš, musel jsem se oholit, abych vypadal k světu, když jsem na návštěvě u takové kočky," našpulí rty. Znovu se zasměješ a zavrtíš hlavou. Někdy opravdu nechápeš, kde se v něm berou takové nápady.

imagine #032

28. května 2013 v 19:17 | Báři ツ
WARNING: 18+

Naštvaně a znechuceně se podíváš do Tomových tmavých očí.

"Nesnáším tě," procedíš mezi zuby. "Už tě nikdy nechci vidět, vypadni," píchneš prstem do jeho hrudi. Založí si ruce na prsou a samolibě si olízne rty. "Ani vlastně nevím, co jsem na tobě kdy milovala."

"Nikdy nenajdeš někoho, jako jsem já," nakloní hlavu na stranu, zřejmě naprosto klidný, i když se znovu hádáte. Poněkolikáté za tento měsíc.

"A právě o to mi jde," ušklíbneš se a chceš se na patě otočit k odchodu. Když za tebou zavolá, nereaguješ a prostě jdeš dál.

"____, vrať se," rozkáže ti. Jeho autoritativní tón tě naštve ještě více. Znovu se na něj podíváš, připravená ho otitulovat pěkně sprostými slovy, ale nevydáš ani hlásku, když tě svými rty umlčí. Svým tělem tě přišpendlí ke stěně pokoje a zápěstí ti sevře prsty, aby ses nemohla vzpouzet. Když tě přetáhne k posteli, která je od vás vlastně jen kousek, poprvé přeruší polibek, jen aby tě mohl hodit do postele. Doslova. Až ti to skoro vyrazí dech.

"Bastarde," ohrneš horní ret a hned vymýšlíš další nadávku, kterou bys mu mohla vmést do tváře.

"Mrcho," oplatí ti stejným tónem, ale jeho činy jsou naprosto protichůdné jeho slovům. Skloní se nad tebou a silně tě políbí, zalehne tě svým tělem a naprosto se tě zmocní. Když tě kousne do rtu, ucukneš a znovu ho otituluješ.

"Au, kreténe," stáhneš obočí k sobě. Jeho napůl pobavený, napůl vzrušený pohled tě dostane. Zuby si přejede přes spodní ret a rychle ti vyhrne triko, aby se mohl začat věnovat tvým prsům. Vzrušeně se pod ním zakroutíš a zatlačíš proti jeho svalnaté hrudi. To je ti ale málo platné.

imagine #031

16. května 2013 v 23:26 | Báři ツ
Dlouho tu žádná nebyla, což? :D Jedna taková kratší na dobrou noc :) B.
---

Pomalu přicházíš k Tomovým dveřím. Už je to nějakou dobu, co jste pár, a právě dneska se Tom rozhodl, že předvede své kuchařské umění. Když zazvoníš, nemusíš čekat moc dlouho. Vlastně to vypadalo, že stál za dveřmi a nemohl se tě dočkat.

"Ahoj, zlato," pošeptá na pozdrav a rychle tě vtáhne dovnitř. Nestihneš se ani nadechnout k odpovědi a už tě líbá, nenasytně a vášnivě. Prsty vjede do tvých vlasů a přidrží si tě u sebe tak dlouho, dokud oba dva nemůžete popadnout dech.

"Taky jsem se na tebe těšila," pousměješ se, když se od tebe odtáhne, aby se ti podíval do očí. Dlaněmi vyjedeš po jeho hrudi a obejmeš ho kolem krku. Zlehka ho políbíš na rty a pak zvedneš obočí s nevyslovenou otázkou. Hned to pochopí a vezme tě za ruku. Zatímco jdete do kuchyně, začíná ti vyjmenovávat jídla, která by pro tebe mohl udělat.

"Takže, napadlo mě, že bych udělal špagety," otočí se k tobě. "Taky mám v záloze vafle nebo toasty, pokud bys neměla chuť na těstoviny," nakloní hlavu na stranu, když vidí tvůj výraz v obličeji. Zasměješ se a necháš se jím dovést až ke kuchyňské lince.

"Já myslela, že to bude něco, co jsem od tebe ještě nejedla," popíchneš ho.

"No, něco bych zkusil, ale neruším za to, jak by to mohlo dopadnout," pomalu si olízne rty.

imagine #030

26. prosince 2012 v 12:48 | Báři ツ
Tak, na přání pro Crazy.DE.Bill. :) Snad se ti to bude líbit, snad je to podle tvých představ, milenko. :D B.
--

Překvapeně si olízneš rty a zvedneš pohled k dvěma párům tmavých očí. Tom se usmívá jako měsíček na hnoji, Billovi jiskří v očích a culí se snad ještě více, než Tom.

"Tome, jasně jsem ti řekla, abys svoje nápady trochu krotil. Na téhle oslavě jsou i mí rodiče," přivřela jsem oči. Tom si hned přiložil dlaň na hruď a zatvářil se nejvíc dotčeně.

"Tohle nebyl můj nápad," zavrtěl hlavou a dlouhým prstem ukázal na chlupaté pouta, která jsem právě vybalila. "Asi jsem nemocný nebo co, že mě to napadlo, ale přišel s tím Bill. Tentokrát byl prasák on," zasmál se. Zamrkáš jsem a cítíš se ještě překvapeněji, než před několika minutami. Odkdy je Bill.... takový? Přitočí se ke tobě a dá mi ruku kolem ramen.

"Až to tady opadne, klidně je pak můžeme jít vyzkoušet," pošeptal a horkými rty se otřel o tvůj ušní lalůček. Polkneš a zvedneš k němu pohled. Ano, jsi vedle něj jako trpaslík. "Nebo třeba teď hned, bude to ještě větší vzrůšo, když nás bude moct každou chvíli někdo načapat," naklonil hlavu na stranu. "A když budeš připoutaná..." odmčel se a rty si přejel přes spodní ret.

"Bille," oslovíš ho. "Ty sis něčeho šlehnul?"

"Hele, měl jsem jenom jednoho panáka," přivřel oči a pomalu si olízl plné rty, které teď vypadaly ještě šťavnatější, než obvykle. Znáš ho jako roztomilého stydlína, to tě na něm přitahovalo, proto jsi s ním začala chodit. Ale takhle jsi ho snad ještě neviděla.

imagine #029

15. listopadu 2012 v 11:13 | Báři ツ
Imagine s Billem, na přání pro Crazy.DE.Bill. Snad se ti to bude dostatečně líbit :P :D, protože nevím, jestli je to pro tebe dostatečně romantické. :D Užijte si to. :) B.
--

Sedíš v kavárně se svým klukem Adamem a dál posloucháš jeho historky z fotbalového zápasu, který se jim tolik vydařil. Ani tě to nezajímá, jen je hlavní pokývnout ve správnou chvíli. Prsty objímáš hrníček s horkou čokoládou a přemýšlíš, do jaké šlamastyky ses to dostala. Adam se ti vrátil po týdnu, kdy jste se neviděli, ale tobě ani trochu nechyběl. Měla jsi za něj totiž náhradu. Krásného souseda. Billa. Slavného zpěváka, který se chtěl stáhnout do ústraní. Flirtujete spolu už dlouho, ale až teď nastala chvíle, kdy jste spolu trávili každou minutu. A teď bez něj nemůžeš být. Adam je ti vlastně docela ukradený.

Když cinknou dveře, zvědavě zvedneš pohled, abys zjistila, kdo vchází. Všechno kolem je zajímavější, než historky z fotbalu. Zamrazí tě v zádech, když poznáš souseda. Jeho krásnou siluetu, obličej s jemnými rysy, které tě dostávají do varu. Srdce ti hned začne bušit jako splašené. Když si ladně sundá brýle a pohledem o tebe zavadí, máš pocit, že zkolabuješ. Jen ten pohled ti stačil k tomu, aby sis vzpomněla na všechny ty nemravnosti, které jste spolu dělali. A ani trochu ti nevadí, že teď sedíš vedle svého přítele, kterého jsi vlastně podvedla. Nic už k němu necítíš. Rozejít se s ním bude nejlepší řešení.

Vstaneš, ale Adam tě hned chytne za ruku.
"Kam jdeš, zlato?" zeptá se tě. "Já jsem ještě neskončil, chceš odejít v polovině příběhu?"
"Musím si odskočit," řekneš bez jakýchkoliv emocí a vytratíš se na dámské záchodky. Opřeš se o kraj umyvadla a skloníš hlavu. Tohle se prostě nedá vydržet. Vždycky jsi popvrhovala lidmi, kteří dokázali podvést. Teď patříš mezi ně. Když se otevřou dveře, nevěnuješ tomu pozornost. Může to být kterákoliv holka. Cizí paže na tvém pasu ale ne.

imagine #028

13. listopadu 2012 v 9:52 | Báři ツ
Tak jo, jedno kratší imagine, než zpracuju povídku. :) B.
--

I když slyšíš jeho pravidelné oddechování, dál se prohrabuješ v jeho vlasech. Sedíš na posteli, záda podepřená několika polštáři, a jeho hlava spočívá na tvých prsou. Roztomile se k tobě tulí, vyčerpaný po dlouhém dni ve studiu. Když se zavrtí a pošeptá tvé jméno, jen se pousměješ.

"Mmh," zabručí a silně tě obejme kolem pasu. Když stáhne nohy k tělu, napadne tě, že je mu možná zima. Natáhneš se pro přikrývku, ale tak, abys ho neprobudila. Přetáhneš mu ji přes ramena. Hned spokojeně povzdychne. Mohla bys ho sledovat klidně celý večer, ale během pár minut, kdy posloucháš jeho slabé chrupkání, se ti začnou zavírat oči. V sedě se ti ale spát nechce, tak opatrně zvedneš jeho hlavu. Hned se s cuknutím probudí a unaveně se na tebe podívá.

"Promiň, nechtěla jsem tě vzbudit," pošeptáš. Jen zavrtí hlavou a posune se níž, hlavou na polštáře.

"Pojď za mnou, zlatíčko," pobídne tě. Přitulíš se k němu. Položí paži kolem tvého pasu a znovu zavře oči. Usínat v jeho objetí je snad ta nejlepší věc na světě.

B.

imagine #027

9. listopadu 2012 v 12:10 | Báři ツ
Tak, když dneska nemáte díl povídky, hodím jsem aspoň nějaké to romantické imagine :) Snad se bude líbit. :) B.
--

Tom ti dá ruku kolem ramen a otočí klíčem v zámku. S úsměvem vstoupíš do studia. Tolikrát ti kluci slibovali, že tě tam vezmou a teď se tvůj sen konečně plní.

"Není možná," proneseš. "Já opravdu uvidím, kde trávíte tolik času!" zasměješ se a píchneš ho loktem do žeber. Tom se zasměje s tebou a odtáhne se od tebe.

"Jestli mě budeš mordovat, když jsem na tebe milý, tak ti nic neukážu," namíří na tebe prstem, jako bys byla malé zlobivé dítě. Omluvně zvedneš ruce.

"Aby ses nepodělal," ušklíbneš se, když se k tobě otočí zády. Znovu se na tebe podívá, ale ty už máš zamířeno jinam. Projdeš dveřmi do veliké místnosti s několika křesly. V rohu je na stojanu několik kytar, v dalším koutě klávesy. Přejdeš k jedné stěně, na které je několik ocenění a první vezmeš do ruky.

"Nesahej na to," sykne Tom a hned ti to vezme z dlaní a opatrně postaví zpět. Se zamrkáním sleduješ, jak se pyšně dívá na všechny ostatní ceny.

"Tohle není všechno, ne?" zeptáš se. Zavrtí hlavou a konečně pohledem sjede na tebe.

"Rovnou ti říkám, abys na nic nesahala," varuje tě. "Tady to není pro malé děti, jako jsi ty," popíchne tě.

imagine #026

6. října 2012 v 14:29 | Báři ツ
S povzdechnutím se podíváš na lísteček, na kterém máš napsanou adresu své kamarádky, kam se máš dostavit. Několikrát ti cestu popisovala, ale tvůj orientační smysl je prostě bídný, do kolíbky ti nadělen nebyl. Nevíš, jestli bude rozumné kamarádce zavolat, nebo se zeptat kolemjdoucích, přece jenom, můžeš stát jenom o blok dál, že. S bušícím srdcem znovu zvedneš hlavu a sleduješ názvy ulic na směrových tabulích.

"Promiňte," ozve se vedle tebe. "Vypadáte, že potřebujete pomoc," usměje se na tebe mladík s kšiltovkou na hlavě. Když vidíš jeho zarostlou tvář a piercingy v puse, zděšeně zamrkáš. K jeho jemnému a laskavému hlasu tohle vzezření vůbec nesedí. Pohled ti hned upoutá barevné tetování, které čouhá z jeho hlubokého výstřihu.

"Ehm," oplatíš mu úsměv a podíváš se do těch nejkrásnějších očí na světě, které kdo může vlastnit. Skoro se ti zastaví srdce, když se jeho úsměv ještě rozšíří. "Vlastně ano," lehce pokývneš hlavou a hned sklopíš pohled ke zmuchlanému lístečku, který stále držíš v ruce.

"Kam to bude?" zeptá se a nakloní se, aby viděl adresu. "Rooseveltova? To je kousek."

"Já to tušila," řekneš hned. On se rozesměje.

"Zase tak ztacená nejste, to je pravda," zamrká. Dlouhé a husté řasy se přitom o sebe otřou. Když se k tobě nakloní, aby ti ukázal směr, obklopí je tě jeho podmanivá vůně. Zhluboka se nadechneš a snažíš se soustředit se na jeho slova, ne na tepající žílu na úzkém sexy krčku, ne na smyslné rty, ze kterých ta slova vychází. Musí být opravdu hodný, když pomáhá takové zoufalce s vlasy jako sláma.

imagine #025

25. září 2012 v 23:04 | Báři ツ
Sedíš na louce a brečíš jako želva. Po zprávě od mamky, že měl táta infarkt, tě nenapadlo nic jiného, než utéct z domu na své oblíbené místo, kde je vždycky klid a nikdo tě neruší. Máš čas si utřídit myšlenky, máš možnost si pobrečet. Když ale za sebou uslyšíš kroky, s trhnutím se otočíš. Vidíš přicházet svého přítele. Vždycky tě ve všem podpořil, podržel tě, ale teď bys opravdu nejradši byla sama.

"Věděl jsem, že budeš tady," promluví Bill a posadí se vedle tebe. Hned ti dá ruku kolem ramen a konejšivě tě přitiskne k sobě.

"Jak?"

"Přece jsme tu měli první rande," usměje se na tebe a konečky prstů setře další slzy. "Moc mě to mrzí, opravdu moc," pošeptá. Sevřeš rty do tenké linky, abys nezačala vzlykat nahlas. Znovu tě k sobě přitiskne, opřeš si hlavu o jeho svalnatou hruď.

"Radši bych byla sama, musím vypadat děsně," proneseš po několika minutách ticha.

"Budu s tebou kdykoliv. A vypadáš úžasně, jako vždy," pohladí tě po vlasech. "Miluju tě a to můžeš vypadat sebehůř, ale nic se nezmění."

Zvedneš k němu hlavu. "Děkuju."

"Dej mi pusu," požádá tě. Nato sám přitiskne své rty k tvým. Podpora, jakou právě potřebuješ.

B.

imagine #024

21. září 2012 v 10:46 | Báři ツ
Tak, po dlouhé době jsem se do něčeho pustila. Snad se bude líbit. :) B.
--

"Vstávej!" zatřese s tebou a se smíchem se nad tebe nakloní. Zabručíš a otočíš se od něj, zaboříš obličej do polštářů.

"Nech mě spát, Tome," zamumláš po matrace postele a přidržíš si přikrývku, aby ti ji nemohl stáhnout, jak to má ve zvyku.

"Na vyspávání jsem tady já," znovu se zasměje. "Už pojď," opře se dlaněmi vedle tvojí hlavy. Zamžouráš a vzdychneš. Dneska to nevypadá, že by odešel. Dneska tě asi doopravdy probudí.

"Vypadni," řekneš jasněji.

"Vstávej, vstávej, vstávej," zanotuje několikrát. Už ti to leze na nervy. "____, udělal jsem ti snídani. Přece ji nenecháš vychladnout," odhrne polštář z tvého obličeje a přitiskne rty na tvář. Nereaguješ a proto prsty přejede po tvých žebrech, moc dobře ví, že jsi lechtivá na bocích. Popadneš polštář a chceš ho přetáhnout přes hlavu, ale stihne ucuknout. Rychle se napřímí a šokovaně se na tebe podívá.

"Vypadni," zopakuješ trochu naštvaněji. "Tak dobře se mi spalo! Nechce se mi vstávat, chápeš?" zvýšíš na něj hlas a polštářem ho praštíš přes prsa. Tom nakloní hlavu na stranu a pomalu se k tobě sníží, s úsměvem přitiskne rty k těm tvým. Blaženě zavřeš oči a prohloubíš polibek, dlaněmi přejedeš po jeho ramenou a objemeš ho kolem krku. Po několika vteřinách se Tom odtáhne.
 
 

Reklama