Interlude

Soundlist [Interlude]

7. února 2016 v 15:30 | Báři ツ
01. One Direction - Perfect
02. HIM - Into The Night
03. Apocalyptica - Bittersweet ft. Ville Valo & Lauri Ylönen
04. Daughter - Youth
05. Zara Larsson - Uncover
06. Christina Perri - Jar of Hearts
07. Tokio Hotel - Pain of Love
08. Adam Levine - Lost Stars
09. Rihanna, Kanye West & Paul McCartney - FourFiveSeconds
10. Gnarls Barkley - Crazy
11. Eminem - Monster ft. Rihanna
12. David Bowie - Heroes
13. HIM - Tears On Tape
14. Sia - Big Girls Cry
15. Lady Gaga - Yoü and I
16. Pink - Slut Like You
17. Johnny Cash - One
18. David Bowie - Nature Boy
19. Stefanie Heinzmann - Little Universe
20. Green Day - Stay The Night
21. Mandrage - Siluety

Interlude - 21. Otázky budoucnosti [konec]

5. února 2016 v 14:52 | Báři ツ
Děkuji všem za přízeň u téhle povídky, byli jste prostě nejlepší. ♥ Musím se přiznat, že jsem předchozí díly měla napsané během několika dní, prsty mi samy běhaly po klávesnici a až jsem skoro nestíhala psát. Po dlouhé době jsem měla nadepsané díly na několik dní dopředu, to se mi stalo naposledy na střední. :D Ale tenhle díl... ten mi teda dal opravdu zabrat. Psala jsem ho snad týden. Celý týden, než jsem vyplodila to, co by se dalo zveřejnit. Možná je to těžkostí situace, ve které se Zoe nachází, možná je to tím, že se musím s povídkou rozloučit a podvědomě jsem prostě nechtěla. Ale už pracuju na druhé řadě, takže nezoufám. Těším se na vaše ohlasy u posledního dílu, moc děkuji za všechny vaše komentáře, hlasy, lajky... prostě za všechno. ♥ S druhou řadou se setkáme hned následující týden. Vy si užijte kapitolu, já se jdu kochat dalším zeleným políčkem v ISu *juchjuch* :) B.

Interlude - 20. Slabá vůle, silné city

4. února 2016 v 8:01 | Báři ツ
Omlouvám se všem, kteří s napětím čekali na tenhle díl. Po přečtení komentářů u včerejšího dílu jsem si řekla, že vaše trápení nebudu prodlužovat a díl zveřejním hned další den ráno. :) Teď si představte, že byste na něj čekali třeba tři měsíce! To bych vám ovšem neudělala. Na to vás mám až moc ráda. :) :D
Je to po hodně dlouhé době, kdy jsem opravdu spokojená se svým psaním, kdy dokážu napsat něco opravdu emotivního, kdy to chytá za čtenářovo srdce. Doposud jsem takovou smutkou povídku nepsala a tak jsem ráda, že se mi to takhle daří. Ač nerada čtu o tom, že jste z mých slov smutní, na druhou stranu jsem na sebe pyšná, že jsem něco takového dokázala. Že jsem dosáhla toho, co jsem zamýšlela. Jestli mě chápete... :)
Děkuji za vaše komentáře. Jste nejzlatější. Krásné počteníčko. ♥ B.
Doporučená hudba k tomuhle dílu: Green day - Stay the night.


Interlude - 19. Otázky přítomnosti

3. února 2016 v 11:04 | Báři ツ
♥ Pěkné počtení. B.


Interlude - 18. Noc oslav a večírků

1. února 2016 v 10:18 | Báři ツ
Moc si vážím vašich ohlasů. Nesmírně vám za ně děkuji. *kiss* ♥ B.
P.S. Myslím, že po tomhle díle si všichni uděláte představu, čeho se bude týkat druhá série. Otázkou zůstává, kdo se trefí a kdo ne. :D Taky nastává pár zásadních zvratů v životě Zoe, tak se pojďme radovat spolu s ní. :)


Interlude - 17. Zrádné šampaňské

30. ledna 2016 v 14:10 | Báři ツ
Moc a moc vám děkuji za všechny komentáře. Jste nejlepší na světě a prostě víte, jak mi zvednout náladu. Jsem z vás tak nadšená, jako z celé povídky, která se mi tak daří, že jsem prostě nemohla odolat nápadu, který se ve mně začíná klubat.... tadáá, bude Interlude II.! Jste happy, jako jsem já happy? :D Sice mám děj jenom tak orientačně na prvních několik kapitol, ale to se poddá :D... Brzo zveřejním banner. Snad se vám bude líbiti. :) Pěkné počtení, mucíček ♥ B.


Interlude - 16. Večer s Billem

28. ledna 2016 v 15:57 | Báři ツ
Uch. Dnešní zkouška úspěšná, jupíjajej! Už se mi to krátí. Stejně jako rozum. :D Každý den mi tu hraje Klusův DA MUklův meč... "zkouškový období, už ani nevím, čí su."
Tak, snad nejsou překlepy a hrubky, užijte si dnešní díl, těším se na vaše další komentáře. Netušíte, jakou mi děláte radost. ♥ *kiss* B.


Interlude - 15. Nedochvilná Julie

26. ledna 2016 v 9:16 | Báři ツ
Moc děkuji za vaše ohlasy. Jste nejzlatější. ♥ B.


Interlude - 14. Talentovaná

24. ledna 2016 v 8:56 | Báři ツ
Wau. S tímhle dílem jsem se překonala. Takovou délku jsem snad v životě nezveřejňovala. Taky mi to dříve psávalo, že je v textu moc znaků a já musela díly půlit... Teď se zdá být vše oukej... Tak si užijte počtení a moc děkuji za vaše předchozí ohlasy/komentáře/hlasy v anketě/likes... ♥ *kiss* B. :)


Interlude - 13. Staří neznámí

23. ledna 2016 v 12:23 | Báři ツ
Moc vám děkuji za komentáře. Určitě tušíte, jak ráda si čtu vaše ohlasy na má díla. :) Takže díky, díky všem, kteří se mi pod kapitolami ozývají. :) B.
P.S. Tuhle kapitolu jsem chtěla napsat mnohem delší, ale nakonec jsem si řekla, že vás budu trochu napínat a rozdělím děj do dvou kapitol. :D Takže se těšte na napětí, doufám, že ne příliš trýznivé. :D Nechci vás ovšem napínat přespříliš, vzhledem k předešlému dílu, a jelikož mám pár dílů navíc, řekla jsem si, že vám tento víkend zveřejním každý den jeden díl. :) Navíc jsem měla narozeniny, takže naděluju dárečky. Tak mi taky můžete nadělit, však vy víte. :D Užijte si počtení, setkáme se zítra u dalšího dílu. Mucík :) B.


Interlude - 12. Věci, co se neměly stát

22. ledna 2016 v 8:13 | Báři ツ
Tahle kapitola se psala naprosto sama. Miluju takové kapitoly! :D Přeji vám krásné počtení. Vaše komentáře mě nesmírně těší, ale děkuji i za jakýkoliv hlas v anketě, což je taky důkazem, že tady mám nějaké úžasné duše, které čtou. ^^ ♥ Takže doufám, že v textu nejsou nějaké chyby a překlepy, když jsem to psala tak horlivě :D, a přeji vám krásné počtení... :) B.


Interlude - 11. Nicotnost sama

20. ledna 2016 v 10:23 | Báři ツ
Děkuji za všechny vaše komentáře, za vaše hlasy v anketě. Luv ya! ♥ B. :)


Interlude - 10. Dívky na lovu

18. ledna 2016 v 13:52 | Báři ツ
Desátý díl. A to mi přijde, jako bych napsala minimálně dvacet kapitol, kolik děje se v té povídce už událo! :) No jo, neplácám se s blbostma a snažím se každý díl něčím podstatným zaplnit. Snad se mi to daří. :) Doufám, že si užijete čtení dílu. Ráda si počtu, jaké máte názory na dosavadní události tohoto příběhu. :) Enjoy, B.


Interlude - 09. Prozření

17. ledna 2016 v 8:42 | Báři ツ
Přeji vám příjemné počtení. :) B.


Interlude - 08. Tři malá vítězství

15. ledna 2016 v 8:46 | Báři ツ
Krásné počtení, krásný víkend. ♥ B.


 
 

Reklama