Interlude: part two

Soundlist [Interlude: part two]

8. května 2016 v 11:41 | Báři ツ
01. Troye Sivan - Fools
02. Christina Perri - Human
03. Melanie Martinez - Cry Baby
04. Green Day - 21 Guns
05. Debussy - Clair de Lune
06. One Direction - History
07. Tokio Hotel - The Heart Get No Sleep
08. Dana Williams and Leighton Meester - Dreams (cover) by Fleetwood Mac
09. Demi Lovato - Warrior
10. Adam Levine - Lost Stars
11. Maroon 5 - This Summer's Gonna Hurt Like A Motherf****r
12. Lady Gaga - Till It Happens To You
13. HIM - Scared To Death
14. Demi Lovato - Nightingale
15. Rachel Platten - Fight Song
16. Demi Lovato - Skyscraper
17. Coldplay - Trouble
18. The Piano Guys - Adele - Hello/Lacrimosa (Mozart)
19. Troye Sivan - Wild
20. Calvin Harris - Feel So Close
21. Mandrage - Ona se smála
22. Kryštof - Ty a já
23. The All-American Rejects - I For You
24. HIM - Beautiful
25. Ed Sheeran - Thinking Out Loud

Interlude: part two [25] *KONEC*

4. května 2016 v 15:16 | Báři ツ
Jsme u konce. Nejlepší je skončit v tom nejlepším. Další děj už by byl přetahování, což bych rozhodně nechtěla. :) Děkuji za vaše komentáře u předchozího dílu, děkuji za vaši přízeň u celé povídky. Vlastně u celé série. :) Musím přiznat, že jsem vymýšlela konec takový, aby byla tahle série tak nějak ukončena, ale taky by se na něj dalo navázat třetí sérií, protože tu mám v šuplíku schovanou pro všechny případy. Jenže zrovna včera, když jsem psala pár řádků tohohle dílu, a přečetla si vaše komentáře u minulých dílů, a do toho se mi zamísily vzpomínky z mého předešlého víkendu (který nebyl střízlivý, přiznávám :D), napadl mě děj na novou povídku. Ještě sama nevím, kam přesně se bude ubírat, chci si ji nechat projít hlavou. Vlastně ani nevím, do které kategorie by se dala zařadit, jestli to bude lovestory, drama nebo humorná povídka. Mno, asi se necháme překvapit, že? :) Už teď vím ale jednu věc - hlavní postava nebude chudinka, ze které by si Tom dělal dobrý den. :)
A jako u jiných povídek, i teď bych chtěla poprosit všechny čitatele, aby mi tu napsali, jak se vám druhá řada Interlude líbila, jaké otázky ve vás vyvolala, jaké pocity ve vás zanechala. Není nic lepšího, než vaše zpětná vazba, která mě pohání kupředu. Já sama musím říct, že jsem spokojená. Jak s první, tak i s druhou řadou. Dokázala jsem se vžít do postavy Zoe a prožívala jsem ty těžkosti s ní. Jak jste to měli vy? :)
Teď už vám jen popřeji krásné počtení, brzo se sejdeme u nové povídky. :) Vaše B. ♥


Interlude: part two [24]

2. května 2016 v 11:33 | Báři ツ
Díl měl vyjít už v pátek. Jenže děj, který jsem psala, jsem nakonec přenechala až na další kapitolu, takže jsem musela začít psát novou, která by vyplnila tu mezeru. A jak už tomu bývá po mém příjezdu do rodiště, málokdy mám čas opravdu psát. Ještě jsem musela stihnout dodělat seminárku, tak se to nakonec celé protáhlo. Ale díl tu nakonec je a já vám přeji příjemné počtení. A malé varování: blížíme se ke konci. :) B.


Interlude: part two [23]

26. dubna 2016 v 21:44 | Báři ツ
Moc vám děkuji za ohlasy a rovnou se omlouvám, že to tak trvalo, ale teď toho prostě mám povíc a nestíhám... Abych ale odpověděla na otázku, která už tu či jinde už několikrát padla: ano, mám nápad na novou povídku. Dokonce víc nápadů. Jenže ani jeden mi nepřijde tak unikátní, abych ho začala psát. Přijdou mi tuctové... Po téhle povídce bude těžké něco začít psát, dokonce jsem přemýšlela i nad třetí řadou, protože se mi se Zoey nechce loučit. Ale je pravda, že tahle povídka (alespoň tahle druhá řada) by už měla dospět ke svému konci, ač jsem nad ním ještě vůbec nepřemýšlela. Také ty poslední díly ale nechci přetahovat, to bych jenom pohanila to dílo, které se mi povedlo a jsem s ním tak spokojená. Nezbývá mi nic jiného, než začít přemýšlet nad tím, co tady bude. :) Máme na výběr hned několik možností:
1) třetí řada Interlude,
2) nová povídka, kterou bych chtěla mít volnější a humornou,
3) nová povídka, která by měla být o lásce a trápení (prostě to tuctové :D),
a poslední možnost, která je momentálně na skladě - 4) nová povídka, kterou bych chtěla mít akční.
Dejte mi vědět, co by se vám líbilo, já se budu těšit na vaše komentáře k aktuálnímu dílu, ale i nadcházejícím možnostem pokračování. Díky moc, mějte se krásně, užívejte sluníčka. B.


Interlude: part two [22]

18. dubna 2016 v 23:23 | Báři ツ
Moc děkuji za předchozí komentáře. Potěšení, jako vždy. ♥ Musím se přiznat, že následující scény jsem hodně dlouho nepsala (já nezbednice :D), snažila jsem se přijít s něčím novým, co jsem ještě nenapsala, a dalo mi více práce to všechno splodit. Více, než jsem čekala. A tak to zase zabralo delší čas... No snad se vám to čekání vyplatilo a vy budete spokojení s tím, co se dočtete, snad se mi povedlo dostát tomu, o co jsem se snažila. Těším se na vaše ohlasy, příjemné počtení, krásný start do nového týdne. :) B.


Interlude: part two [21]

13. dubna 2016 v 2:14 | Báři ツ
Za to čekání jsem se snažila o dlouhooou kapitolu. Když jsem našla čas, nakonec se kapitola napsala skoro sama. Tak doufám, že se vám bude líbit. Děkuji moc za předchozí komentáře, snad nemusím opakovat, kolik radosti mi tím děláte. Tak se mi ozvěte i pod touhle kapitolou, ať vím, jak se vám líbila. Pěkné počtení. :) B.


Interlude: part two [20]

9. dubna 2016 v 0:42 | Báři ツ
Krásný víkend vám přeji. Těším se na vaše ohlasy a nesmírně děkuji za ty odvážlivce, kteří na komentování nezanevřeli. Mucíček, ♥ B.


Interlude: part two [19]

3. dubna 2016 v 23:01 | Báři ツ


Interlude: part two [18]

30. března 2016 v 12:47 | Báři ツ
Co vám budu povídat. Myslela jsem a chtěla jsem díl zveřejnit dřív, ale prostě nebyla nálada a čas. Velikonoce sice nebyly tak hektické, jak tomu bývalo dřívější roky, letos jsme se s mamkou vykašlaly na nějaké pečení cukroví... o to víc času jsme trávili rodina spolu, s bratránkem, který na svátky přijel domů a tak. Udělala jsem si hezké Velikonoce, užila si pár chvil s lidmi, které během roku jindy nestíhám potkávat, když jsou přes půl republiky pryč. Tak snad i vy jste si užili nejkrásnější křesťanské svátky, sluníčko a probouzející se přírodu. ♥
O to víc jsem se pak snažila napsat díl kvalitní, lákavý a dlouhý. Doufám, že se vám bude líbit. ;)
B.


Interlude: part two [17]

23. března 2016 v 17:23 | Báři ツ
Moc děkuji i za těch pár komentářů, které se pod předchozími kapitolami objevily. ♥ Moc si cením jakéhokoliv ohlasu. I dnes vám přeji příjemné počtení, doufám, že se máte krásně. B.


Interlude: part two [16]

21. března 2016 v 21:45 | Báři ツ
Přeji vám krásné počtení. B.


Interlude: part two [15]

17. března 2016 v 22:55 | Báři ツ
Kratší a vyplňovací kapitola, než se vrátíme k tomu podstatnému. :) Děkuji za vaše předchozí komentáře. Přeji pěkné počtení. B.


Interlude: part two [14]

14. března 2016 v 21:41 | Báři ツ
Před pár dny ke mně doputovala otázka, zda-li mám namyšlenou další povídku. Jelikož ještě nemám namyšlený ani konec téhle, nechci předbíhat a začít se věnovat něčemu novému, ovšem je pravdou, že právě včera při cestě šalinou mě napadl děj. A taky je tu jedna povídka, která už dlouho čeká, u které tu už je banner a prolog, a já jen přemýšlím o tom, že změním název a banner, ale děj nechám takový, jaký jsem ho před tou dobou (těmi lety!) plánovala. Takže, po téhle povídce povídka bude, ale nežeňme čas, Interlude ještě nekončí. :)
Děkuji za vaše krásné komentáře, za vaši podporu a spoluúčast. Doufám, že je díl bez chyb, nečetla jsem si ho po sobě. Přeji krásné počtení. Mucíček, ♥. B.


Interlude: part two [13]

10. března 2016 v 9:40 | Báři ツ
Tak, doufám, že se čekání vyplátilo a bude se vám připravený děj líbit. Moc děkuji všem, kteří na čtení a komentování ještě nezanevřeli. Děláte mi lepší náladu každým dnem. :) Někdy je i takové malé gesto, jako přečtení mého díla, neuvěřitelným povzbuzením. A vím, že útěk od reality je vysvobozením pro mnohé z nás, tak mě mrzí, že teď nemám tolik elánu na psaní. Ale ono to přijde, já tomu věřím. Ačkoliv teď začíná jaro a já bych mohla mít lepší náladu, pořád bojuju s chmury. Tenhle rok nezačal dobře, to jsem tu už několikrát psala, a moc se nezlepšuje. Bratránek, který je pro mě spíš mladší brácha, bojuje s rakem. Zase. Nemám moc síly o tom psát, natož o tom třeba mluvit, ale nechci se uzavírat do sebe a čekat, kdy to přejde. Něco takového nepřejde. Tak nějak doufám, že mi takové malé svěření se pomůže překousnout fakt, kterému jsem nechtěla čelit. Tak se teď ukrutně modlíme, ať tu bestii pokoří i podruhé.
Nechci toho využívat jako omluvy k tomu, že teď nepíšu jako dřív, ale prostě to tak je. Teď mám radost z opravdu mála věcí. Ale jak říká Jared: "Always keep fighting." Takže moc děkuji za všechny vaše komentáře a povzbudivá slova. ♥ Krásné počtení. B. :)


Interlude: part two [12]

5. března 2016 v 22:12 | Báři ツ
Omlouvám se, že to tak trvalo. Opravdu moc. Jenže je toho na mě poslední dobou moc a jsem emocionálně vyčerpaná. Sere se jedna věc za druhou a já se mezi tím snažím kličkovat a doufám a čekám a bojuju, aby to brzo skončilo. Nechtěla jsem zveřejňovat nějakou slátaninu, se kterou bych sama nebyla spokojená a ztotožněná. S dalším dílem se ovšem budu snažit, aby tu byl dřív. Neslibuju hory doly, ale opravdu se vynasnažím, ať nemusíte takhle čekat. Ještě jednou sorry a snad vám to čekání děj dílu vynahradí. B. :)


 
 

Reklama