Interlude

Interlude - 07. V čistírně

13. ledna 2016 v 11:09 | Báři ツ
Moc děkuji za krásné komentáře! :) Jste nejbožejší boží! ♥ Jelikož se mi včera povedla zkouška a já se konečně zbavila pracovní psychologie *juchuchůůů*, mám náladu na rozdávání. Doufám, že máte taky takovou náladu a nadělíte mi spoustu komentářů! :D Zkouška na půl sedmé večer, no v osm jsem přijela domů. A pod dílem mě čekalo hned několik krásných komentářů. Lepší zlepšení dne, než zelené políčko+vaše ohlasy, jsem si ani nemohla přát.
A tak všem, kteří se taky učí, i těm, kteří se neučí a pracují, máte tady další díl. Příjemné odreagování, příjemné čtení a mucík, pucík. Teď mě čeká poradenská psychologie. Snad se bude dařit dál - jak v učení, tak v psaní. :D :) B.


Interlude - 06. Jako mravenec

12. ledna 2016 v 9:04 | Báři ツ
Ještě drobná poznámka k minulé kapitole: jestli znáte díla Allegator, tak u nich jsem se inspirovala při popisu Zoeyina obrazu. Není to prostý obraz Tomova obličeje, je to spíš směs abtraktních barevných čar, v jejichž výsledku můžeme vidět jeho rysy. Jestli mě chápete, jak to myslím... :)
A moc děkuju za komentáře. ♥ B.


Interlude - 05. Objevení múzy

10. ledna 2016 v 8:42 | Báři ツ
Kdo z vás sleduje GoT a náhodou neviděl poslední díl 5. série či tu sérii celou, omlouvám se za spoilery v kapitole :D I když sama ten seriál nesleduju (mám postoj jako Zoe - nechytly mě první epizody=sbohem :D), dění kolem toho se mi nevyhýbá. :) Co se týče nalezení múzy - někteří z vás možná tušili, jak to celé bude. Pravda, sama jsem to tak nezamýšlela, ale prostě se slova píší, prsty běhají po klávesnici a já jenom zírám na text, který plodím. A že plodím! Je to dlouhatánsky dlouho, co jsem měla předepsaných tolik kapitol. Ale když to učení nebaví a psaní jo... :D Každopádně: přeji vám příjemné počtení, moc děkuji za ohlasy k předešlým kapitolám a těším se na vaše milé a dlouhé komentáře u tohoto dílu (!!). :D B.


Interlude - 04. Snídaně o deváté

8. ledna 2016 v 13:00 | Báři ツ
Děkuji všem komentujícím. ♥ Aspoň mám to učení nějak zpříjemněné... :) Přeji pěkné počtení, B.


Interlude - 03. Ďáblu upsaná

6. ledna 2016 v 11:04 | Báři ツ
Užijte si dnešní díl. Po povídkách, kdy byl Tom docela mílius, mám trochu trable s tím, aby byl hajzl, jakého ho tady chci. :D... Snad se mi podaří se dostat do ladění povídky. Vy mezitím komentujte, pište, jak se vám děj líbí. Snažila jsem se, aby mě spád a nebylo tam moc čekání na scény s Tomem, tak se mi to snad povedlo... :) B.


Interlude - 02. Špatný den nebo špatný život?

4. ledna 2016 v 14:48 | Báři ツ
Děkuji za vaše komentáře u první kapitoly. Doufám, že se vám bude povídka líbit, protože mně se její psaní zatím velice líbí! Nebojte se mi nechat svůj ohlas, těším se, co si od vás počtu za feedbacky. :) Zatím se mi to píše jedna báseň. Kéž by mi tak šlo i učení. :D Snad jsem nepřehlédla nějaký překlep či hrubku. Pěkné počtení, mucíček. B. :)


Interlude - 01. Konec je nový začátek

2. ledna 2016 v 18:17 | Báři ツ
Tak jo. Nedokážu déle čekat, prostě se těším na psaní téhle povídky. I když mám leden zkouškami nabitý, stejně se budu muset odreagovávat - tudíž psát. Díly určitě nebudou několikrát týdně, ale budou. Užijte si úvodní kapitolku, která je trochu kratší. Těším se na vaše ohlasy. Nešetřete mě. Mucík pucík, B.
P.S. Po několika povídkách, kdy jsem odmítala vymýšlet názvy kapitol, jsem zase zavedla tenhle systém. Snad jsem si nenaběhla... Tak se vás chci zeptat - jste rádi, když víte název kapitoly a díky tomu třeba tušíte, o čem asi bude, nebo je vám to jedno? :)


Interlude - úvodní informace

15. prosince 2015 v 22:19 | Báři ツ
Už neskutečně dlouho se přemáhám, abych sem nehodila první kapitolu, kterou mám napsanou asi dva měsíce. Tuhle povídku chystám už opravdu dlouho, mám k ní hodně, HODNĚ poznámek ve svém povídkovém diáři, a opravdu se těším, až dopíšu aktuální povídku a budu moct psát tuhle. Proto je tu tenhle článek s úvodními informacemi, který jsem snad ještě nikdy nepsala. Snad ještě nikdy jsem neodůvodňovala vznik nějaké povídky. Jenže teď potřebuju ukojit svou touhu, aspoň částečně vám sdělit, na co se můžete těšit, protože já se na to psaní OPRAVDU TĚŠÍM. Ač vím, že některé scény budou těžké, prostě megatěšing! :)

INTERLUDE [an entertainment between the acts of play]
aneb
MEZIHRA [zábava mezi dějstvími]

 
 

Reklama