.pdf

.pdf vydání Interlude

24. února 2018 v 13:57 | Báři ツ
Ve chvílích volna, kdy moje múza stávkovala a stávkuje, jsem se rozhodla využít toho času k něčemu, co by se vám mohlo líbit. Původně jsem se rozhodovala mezi tím, jestli do tohoto formátu předělám všechny povídky (k čemuž možná nakonec i dojde po nějakých desetiletích), ale pak jsem vybrala tu, která je mému srdci momentálně nejblíže.

Jako u předchozích povídek, které jsem do téhle verze předělávala, i teď si můžete napsat o pdf vydání na můj email (b.mecki@seznam.cz). Když do předmětu emailu napíšete pdf, název povídky či cokoliv jiného, co však pochopím a nebudu to brát jako spam, co nejdříve se vám budu snažit vyhovět a odeslat žádané vydání. :)

Bylo tomu dlouho, co jsem nějakou povídku předělávala, a teď jsem se rozhodla, že s tím zase tak nějak začnu. :) Dále mám tedy naplánovanou i druhou řadu Interlude, pak možná Captured Heart, aby byla dokončena i série Bitch, pak uvidím... Pokud máte nějaké přání, pište, ráda se vynasnažím splnit. :)

B.

.pdf vydání Bedtime Story

5. března 2015 v 19:08 | Báři ツ
V anketě, která končila posledního února, vyhrála takhle povídka, tak jsem se pustila do korekcí. Nezabralo mi to moc času, protože jsou díly krátké a povídka měla jenom 15 kapitol, takže je to tu. :) Kdo má zájem, opět si o ni může napsat na můj email (b.mecki@seznam.cz), přičemž prosím, abyste napsali do předmětu "Bedtime Story", abych email nevymazala jako nevyžádaný.

Také bych chtěla znovu poděkovat, že i po takové době, co tady jsou jiné povídky v pdf formátu, se najdou někteří, co o ně mají zájem a píšou mi emaily.

Co se týče další povídky v pdf formátu, asi se zatím budu věnovat dopisování aktuálně rozepsaných povídek. Pokud byste ovšem měli veliký zájem o nějakou povídku, napište mi, třeba si čas najdu. :) Nebo zase vytvořím nějakou anketu, uvidíme. :)

Pěkný zbytek večera, B.

.pdf vydání Extraordinary

15. května 2013 v 20:49 | Báři ツ
Tak jsem to stihla dřív, než jsem si sama myslela. :) Hned po Bitch jsem se pustila do korekcí téhle povídky, kterou i přesto nechám na blogu pro ty, kteří si to tady budou chtít přečíst. :) Jelikož ohlasy na Bitch byly větší, než jsem čekala, moc bych vám chtěla poděkovat. :) Potěšilo mě to a vlastně i popohnalo, abych tohle dokončila co nejdřív. :) No, a možná taky začínající zkouškové. :D..

A kdo by chtěl povídku do tabletu či čtečky, nechť neváhá a napíše mi email (b.mecki@seznam.cz)... :) Opět bych vás poprosila, abyste do předmětu zprávy napsali Extraordinary, abych hned věděla, o co se jedná, a nevymazala váši žádost jako nechtěný email. :)

Pěkný zbytek večera, B.

P.S. Chtěli byste .pdf vydání nějaké další povídky? Napište si o ni do komentářů. :)

.pdf vydání Bitch.

25. dubna 2013 v 12:47 | Báři ツ
Hola hej, hlásím se se skvělou novinkou pro ty, kteří na tohle čekali. :) Mezi psaním povídek jsem si našla čas, abych zpracovala díly Bitch, a že je jich požehnaně :D, a celé to dodělala právě teď. :) Moc veliké korekce jsem nedělala, jenom jsem upravovala gramatické chyby. Žádné pasáže jsem nevymazávala, nepřidávala jsem nic nového, je to to samé, co je i tady na blogu. Přemýšlela jsem, že bych ji tady vymazala, když už ji mám v pfd, ale asi ji tady nechám pro čtenáře, kteří pdf prostě nebudou chtít. :)

Taky jsem uvažovala nad tím, kdy začnu psát tu druhou řadu. Pokud se mi zadaří, dočkáte se prvního dílu ještě před mým zkouškovým. Možná ji budu psát zároveň s aktuální, dokud mám události v Bitch v živé paměti, ale to se ještě uvidí. :)

Každopádně - kdo má zájem o zaslání tohohle pdf vydání, napište si na email (b.mecki@seznam.cz). A do předmětu zprávy napište "Bitch", ať vás nevymažu jako nechtěný email. :)

Pěkný zbytek dne, B.

 
 

Reklama