Promiseland

Promiseland * 17

Pondělí v 16:41 | Báři ツ
Moooc děkuji za vaše hlasy, komentáře, lajky... ♥
Snad vás potěší, že jsem měla po dlouhé době osvícení - nápad na novou povídku. To se teď stalo motorem tu aktuální dopsat rychleji, tak se mi sand bude dařit díly opravdu psát s nějakým tím pravidelnějším zveřejňováním. Ne, že bych se jí chtěla zbavit, ale už se zase těším na ten další nový začátek. Snad mi to nadšení moc brzo nepohasne :D.
Užijte si dnešní díl, těším se na vaše ohlasy. :) B. ♥

Promiseland * 16

14. února 2018 v 0:08 | Báři ツ
To jsem ráda, že vám příjde, že to jiskření povídce nechybí. Asi jsem už jen tak za poslení dny unavená, že jsem prostě slepá, ale starý dobrý talent na psaní takových scén se projevuje i tak... :) V pracovním vypětí, kdy nás všechny v práci tlačí termíny podávání vyúčtování za minulý rok, kdy všichni chodíme ztrhaní hned ze začátku roku a kdy jsou přesčasy běžné prostě u všech kolegů, na povídku nějak nedokážu myslet. Posledních několik dní přicházím z práce, projdu kolem stolu, kde mi leží noťas a vím, že je tu ten nachystaný word s rozepsanou další kapitolou. Ale já tak maximálně zvládám najít díl seriálu Průměrňákovi, který jsem teď začala sledovat. Tedy s tím, že u dílu usínám a další večer si ho pouštím znovu. A tak tu mám skoro týden jeden díl, u kterého znám začátek, ale co se děje na konci je mi záhadou a nejsem stále schopná se k tomu dobrat. :D
Ale už dost o mně a mém workoholismu (bože, ani si nenacházím sílu na to si stříhat nehty a teď klapu po klávesnici jak datel a děsně mě to sere! :D), teď zpátky k povídce. Určitě jste odhadli můj záměr: Jerome pápá, vítej Tome. Ale to nebude jenom tak :D Byste to chtěli moc rychle a moc snadno. Jen počkejte. :D
Děkuji moc za komentáře. ♥ Taky za vaši trpělivost a přízeň, která mě neskutečně těší. Jste prostě zlatí. ♥
Užijte si díl, když už to tak trvá, tak se aspoň snažím o dlouhé díly, abyste si teda měli co pořádně počíst... :) Moc se opět těším na vaše zpětné ohlasy. ♥ B.

Promiseland * 15

1. února 2018 v 23:18 | Báři ツ
Tak jsem si myslela, že tento díl stihnu ještě v lednu, ale stalo se tolik nečekaných a vlastně i čekaných věcí, že jsem se k tomu prostě dříve nedostala. V únoru mám ty šichty zase tak lehce bláznivě, ale tentokrát nebudu v zápřahu pořád, jak jsem měla pocit v lednu, ale budou se střídat období, kdy budu v práci častěji, s několika dny volna po sobě. Snad mi teda do toho nic nevleze. Mé plány se točí kolem povídky. Snad to vyjde. :)
Přeji vám krásné počtení a zároveň nesmírně děkuji za vaši trpělivost. S tímhle dílem jsem se mordovala opravdu dlouho, několikrát jsem ho upravovala a stejně nemám pocit, že je to ono, něco mi tam chybí, ale možná je to jen tím, jak jsem za poslední dny unavená a sama nemám jiskru - jak bych ji pak mohla vepsat do řádků?
Snad se vám bude líbit.
Kiss, B. ♥

Promiseland * 14

15. ledna 2018 v 22:10 | Báři ツ
Děkuji mnohokráte za vaše ohlasy ♥. Neskutečně mě potěšilo, kolik se vás (stále ještě) vrací, aby jste si hlídali, kdy bude nový díl. Jste zlatí ♥. Doufám, že se vám bude nastávající kapitola líbit, opět se těším na vaše dojmy :) B.

Promiseland * 13

10. ledna 2018 v 21:05 | Báři ツ
Nechce se mi začínat stejně ohranou písničkou: chtěla jsem díl zveřejnit dřív, ale jinak to nejspíš nepůjde. Mezi svátky - vlastně svátky celkově, jsem neměla přesně takové, jaké jsem si představovala, že budu mít. Byla jsem všude a přitom pořádně nikde a večer vždy ulehala unavená jako kůň. Myslela jsem si, že ve volných chvílích opravdu napíšu něco dopředu, dokonce i teď v lednových dnech jsem si myslela, že prostě zasednu a půjde to, ale jsem nějaká zaseknutá. V sobě, v psaní, v povídce. Vím, kam chci děj dotáhnout, ale překlenout ten kousek, který tady smolím už kolik dní, mi prostě ne a ne jít. Ale já se nevzdávám, to je zatím snad jediné pozitivum, které na tom vidím. No a samozřejmě taky to, že tu stále vidím nějakou tu návštěvnost, věřím, že na díl čekáte, a chci moc a moc poděkovat za vaši trpělivost. Doufám, že se u příštího dílu shledáme co nejdříve, budu se snažit, věřte. A když mi napíšete nějaký ten komentář, moc mě potěšíte.
Přeji vám krásné počtení, užijte si následující kapitolu :) B. ♥

Promiseland * 12

30. prosince 2017 v 13:56 | Báři ツ
Tenhle díl jsem plánovala mnohem dřív, ale co vám budu povídat, opakovala bych se. Práce, rodina, rodinné návštěvy, Vánoce a mnohdy i lenost a únava... I když jsou pauzy mezi díly mnohem delší, než bývalo zvykem, doufám, že i tak si dokážete příběh užít. Těším se na vaše ohlasy, komentáře... Krásné počtení. ♥
B.

Promiseland * 11

19. prosince 2017 v 15:32 | Báři ツ
Neskutečně si cením vaší trpělivosti. Poslední týdny před Vánocemi jsou v práci opravdu hezktické, až bych nevěřila, kolk toho je. Do toho nachalzení, takže jsem téměř všechny volné chvíle využívala k marodění a nezdárnému vyléčení - to stejně jsem skončila na antibiotikách. "Podnikatelských", jak mi řekla doktorka, protože jsou třídenní a bez nemocenské.
Mno, snad si kolem Vánoc a mezi svátky najdu více času, abych mohla s povídkou konečně hnout. Přeji vám krásné počtení a těším se na jakýkoliv ohlas. Snad se máte krásně. :) B.

Promiseland * 10

4. prosince 2017 v 12:03 | Báři ツ

Promiseland * 09

20. listopadu 2017 v 22:30 | Báři ツ
Uff. Chtěla jsem díl stihnout už před prodlouženým víkendem, před koncertem, ale bohužel - prsty nestíhaly myšlenkám. A jelikož zase zítra na jeden den mizím pracovně pryč, zařekla jsem se, že ten díl dneska prostě dopíšu. Než abych ho ještě překopávala a zase začala upravovat, to byste zase museli několk dní a nocí počkat, tak ho zveřejňuji. Tak vám přeji krásné počtení. Já jdu spát. A těším se na vaše ohlasy :) Enjoy ♥ B.

Promiseland * 08

31. října 2017 v 21:55 | Báři ツ
Božínku, takových plánů s touhle povídkou, kdy já jen to budu psát? :D
Děkuji za všechny předchozí ohlasy, velice, ale opravdu velice si jich cením. Jen tak si k tomu dokážu sednout i po náročných dlouhých šichtách, jen díky tomu mi stále v hlavě zní tichounký hlásek "pišpovídkupišpovídkupišpovídku"... Díky :) Přeji příjemné počtení :)
B.

Promiseland * 07

20. října 2017 v 9:50 | Báři ツ
Moc si vážím jakéhokoliv ohlasu. ♥ I u tohoto dílu vám přeji krásné počtení :) B.

Promiseland * 06

15. října 2017 v 3:11 | Báři ツ
Děkuji za vaše předchozí ohlasy. Zatím se postupně, po opravdu malých krůčcích, dostáváme tam, kde chci všechny postavy mít. Snad se mi to bude dařit i nadále, ač je tedy to mé psaní čím dál více sporadické. Snad se mi bude v následujících dnech více dařit sednout si k tomu.. Do té doby - mějte strpení, ten dospělácký život mi zatím dává opravdu zabrat :D. Přeji krásné počtení a těším se na vaše komentáře :) B.

Promiseland * 05

6. října 2017 v 0:02 | Báři ツ
Díl jsem plánovala už před pěti, šesti dny, abych mohla drahé milence Mily popřát k jejím narozeninám, které oslavila na konci září... Jenže ta hromada práce, která mě čekala, byla až neuvěřitelná. Teď mám tenhle víkend volno, otázkou ale zase zůstává, kolik budu mít opravdu čistého času, abych seděla u psaní... No, budu se snažit. Teď vám ale přeju krásné počtení, Mily přeji opožděně krásné narozeniny. Než se dostaneme k tomu hlavnímu, ještě bude pár dílů "volnějších". I tak doufám, že si čtenáře a komentující najde :)
Enjoy, B. ♥

Promiseland * 04

23. září 2017 v 18:23 | Báři ツ


Promiseland * 03

14. září 2017 v 22:14 | Báři ツ
Tak jo, toho času zase nebylo tolik, ale i tak jsem se snažila. Ač tu ta kapitola není tak brzo, jak jsem původně doufala, můžeme se radovat, že tady vůbec je. Takže, doufám, že jsem tam nenasekala nějaké chyby, těším se na vaše ohlasy. Snad jste na mě nezanevřeli. :)
Krásné počtení přeju. :) B.

 
 

Reklama