Promiseland

Promiseland * 09

Pondělí v 22:30 | Báři ツ
Uff. Chtěla jsem díl stihnout už před prodlouženým víkendem, před koncertem, ale bohužel - prsty nestíhaly myšlenkám. A jelikož zase zítra na jeden den mizím pracovně pryč, zařekla jsem se, že ten díl dneska prostě dopíšu. Než abych ho ještě překopávala a zase začala upravovat, to byste zase museli několk dní a nocí počkat, tak ho zveřejňuji. Tak vám přeji krásné počtení. Já jdu spát. A těším se na vaše ohlasy :) Enjoy ♥ B.

Promiseland * 08

31. října 2017 v 21:55 | Báři ツ
Božínku, takových plánů s touhle povídkou, kdy já jen to budu psát? :D
Děkuji za všechny předchozí ohlasy, velice, ale opravdu velice si jich cením. Jen tak si k tomu dokážu sednout i po náročných dlouhých šichtách, jen díky tomu mi stále v hlavě zní tichounký hlásek "pišpovídkupišpovídkupišpovídku"... Díky :) Přeji příjemné počtení :)
B.

Promiseland * 07

20. října 2017 v 9:50 | Báři ツ
Moc si vážím jakéhokoliv ohlasu. ♥ I u tohoto dílu vám přeji krásné počtení :) B.

Promiseland * 06

15. října 2017 v 3:11 | Báři ツ
Děkuji za vaše předchozí ohlasy. Zatím se postupně, po opravdu malých krůčcích, dostáváme tam, kde chci všechny postavy mít. Snad se mi to bude dařit i nadále, ač je tedy to mé psaní čím dál více sporadické. Snad se mi bude v následujících dnech více dařit sednout si k tomu.. Do té doby - mějte strpení, ten dospělácký život mi zatím dává opravdu zabrat :D. Přeji krásné počtení a těším se na vaše komentáře :) B.

Promiseland * 05

6. října 2017 v 0:02 | Báři ツ
Díl jsem plánovala už před pěti, šesti dny, abych mohla drahé milence Mily popřát k jejím narozeninám, které oslavila na konci září... Jenže ta hromada práce, která mě čekala, byla až neuvěřitelná. Teď mám tenhle víkend volno, otázkou ale zase zůstává, kolik budu mít opravdu čistého času, abych seděla u psaní... No, budu se snažit. Teď vám ale přeju krásné počtení, Mily přeji opožděně krásné narozeniny. Než se dostaneme k tomu hlavnímu, ještě bude pár dílů "volnějších". I tak doufám, že si čtenáře a komentující najde :)
Enjoy, B. ♥

Promiseland * 04

23. září 2017 v 18:23 | Báři ツ


Promiseland * 03

14. září 2017 v 22:14 | Báři ツ
Tak jo, toho času zase nebylo tolik, ale i tak jsem se snažila. Ač tu ta kapitola není tak brzo, jak jsem původně doufala, můžeme se radovat, že tady vůbec je. Takže, doufám, že jsem tam nenasekala nějaké chyby, těším se na vaše ohlasy. Snad jste na mě nezanevřeli. :)
Krásné počtení přeju. :) B.

Promiseland * 02

26. srpna 2017 v 23:02 | Báři ツ
Doufám, že se vám bude dnešní díl líbit. :) Přeji krásné počtení a děkuji za veškeré předchozí ohlasy :). Krásný zbytek víkendu :) B.

Promiseland * 01

23. srpna 2017 v 21:11 | Báři ツ
Oh. Myslela jsem, kolik budu mít času na novou povídku, ale byla jsem teď kvůli práci tolik dní mimo, až jsem to nečekala. První díl jsem se snažila ve volných minutách dopsat, ale podařilo se mi sepsat jen polovinu. Teď jsem k tomu sedla a dopsala ho, tak se vám snad bude líbit. Přeji krásné počtení a děkuji za ohlasy u prologu :) ♥
B.

Promiseland * prolog

15. srpna 2017 v 21:32 | Báři ツ
S novým příběhem přichází mnoho seznamování. S novými postavami, novým dějem, novými jmény a novými osudy. Ne vždy od začátku se podaří zakomponovat jednoho z dvojčat, aby byl děj poutavý hned od prvního řádku, nicméně tady se mi povedla menší oklika. :) Snad se vám bude zatím příběh líbit, po povídkách s dramatickým dějem jsem se rozhodla pro trošku pozvolnější zápletku. Snad se mi teda bude dařit :D :)
Hudbu jsem původně chtěla vynechávat, ale pak jsem si řekla, že kdo by o ni neměl zájem, tak si ji pouštět nemusí, že ano... Takže, doporučená hudba k tomuhle prologu jest:

 
 

Reklama