Promiseland

Promiseland * 29

13. května 2018 v 22:27 | Báři ツ
Ach. Tolik věcí bych chtěla stíhat, tolik málo času mám. Věnovat se práci, rodině, koníčkům a do toho vpasovat i psaní, je někdy opravdu pekelně náročné. A já bych chtěla poděkovat všem, kteří i přes to, že mi to takhle mnohdy trvá, neztrácejí trpělivost a i nadále zůstávají věrni. Děkuji.
Přeji vám krásné počtení, těším se na komentáře a vynasnažím se přijít s novým dílem trochu dřív. :) B.

Promiseland * 28

3. května 2018 v 23:47 | Báři ツ
K O N E Č N Ě. Já vím, už jsem díl plánovala jakou dobu, ale sednout k tomu a konečně ho sesmolit mě stálo více úsilí, než jsem sama čekala. Dny letí a já si skoro ani nevšímám, jak mi probíhají mezi prsty. Ale dneska jsem k tomu už musela zasednout, nejen kvůli sobě a vám, ale taky abych měla na chvíli klid od milenky Miluše. :D Snad mi dáš na chvíli klid, a běda, jestli od tebe nebude komentář o milion řádcích! :D
Díl jsem psala po tolika částech, že doufám, že v něm nejsou chyby a překlepy. Přeji vám všem krásné počtení. :) B.

Promiseland * 27

16. dubna 2018 v 16:45 | Báři ツ

Promiseland * 26

8. dubna 2018 v 0:18 | Báři ツ
Teda, zatracená technika, řeknu vám. Od Velikonoc nám doma blbne internet neskutečným způsobem, když už se člověk připojil, tak to během vteřiny padlo, nebo se rovnou půl hodiny načítalo přihlašování, ověřování.... a pak nesprávné heslo. No wtf, vždyť je heslo pořád stejné, že jo. Tak jsem nejdůležitější věci řešila přes data nebo narychlo v práci, a tam zveřejňovat díl úplně tak nejde, že jo. A ač jsem měla přes Velikonoce dovolenou, nenapsala jsem toho tolilk, kolik jsem si plánovala (nevím, jestli si na sebe kladu veliké nároky a plány, které stejně krachnou, nebo jsou ty knížky tak zajímavé, že pak pozapomínám na psaní... :)). Každopádně, dneska k večeru se internet zřejmě umoudřil (klepu na dřevo) a snad bude i nadále fungovati.
Těším se na vaše ohlasy, snad se bude díl líbit. :)
B.
P.S. No, tak neskutečná věc se stala: díl měl být už včera. Ale... sotva jsem myší najela na "zveřejnit", po očku kontroluju připojení a těsně přes stisknutím internet zase vypadl. No to si ze mě někdo dělá srandu, tohle není možné. :D Tady někdo nechce, abych díl zveřejnila, nebo nevím, jak to chápat... :D. Dělily mě sotva vteřiny! Ach jo.

Promiseland * 25

30. března 2018 v 21:23 | Báři ツ
Děkuji za vaše komentáře, hlasy, zpětné vazby. Užijte si dnešní díl, na dalším začínám pracovat hned, ať nemusíte dlouho čekati. :) Přeji vám krásné počtení, zároveň taky krásné prožití velikonočních svátků. Užívejte. :) B.

Promiseland * 24

26. března 2018 v 23:04 | Báři ツ
Dá se říct, že si náročný víkend vybírá svou daň - spánkový deficit a touha zalehnout při první příležitosti, ale já bojuji. Po ještě náročnější směně, kdy jsem se k tomu spánku fakt skoro nedostala, jsem dnes domů dojela do další divočiny. Malé děti jsou neskutečné svou energičností, a zrovna dneska to bylo něco nad mé síly, opravdu. :D A s vědomím, že zítra zase vstávám v pět a už jsem chtěla dvě hodiny spát, jsem se zařekla, že dneska ten díl dopíšu. Doufám tedy, že sklidí své ovoce, že se bude líbit a já se budu moct pokochat nějakými ohlasy. :)
Už vám tedy přeji jen to krásné počtení, těším se na vaše komentáře. :) B.

Promiseland * 23

21. března 2018 v 17:25 | Báři ツ
O ano, i mně se líbí tohle pravidelné přidávání, líbí se mi, že jsme v častějším kontaktu nejenom vy a já, ale taky já s Tomem a Theou. To se ten příběh hned jinak píše, když neztrácím nit, nejsem tolik rušena povinnostmi a daří se udržovat múzu. Mno, musela jsem na tom zapracovat. Seriály jsem omezila na nulu, dokonce už ani před spaním si je nepouštím. To si radši otevřu knížku, abych taky konečně pohnula s tím stohem u postele, který se mi spíš zvětšuje, než že by knih ubívalo. (Ale bohudíky za to, že mám stále co číst ♥). Omezila jsem taky pobyt před telkou. Ano, byl to čas, který jsem tam většinou trávila s mamkou, ale když jdu na odpolední a sedím tam sama, stejně tak můžu sedět u psaní povídky, že? :) Doufám, že se mi vydaří to tempo nadále udržovat. Kdyby ne, budu vědět, kde jsem polevila, a budu vědět, že mě milenka Mily málo otravuje :D.
Moc děkuji za vaše ohlasy, vřelý dík z hloubi mého srdce. A samozřejmě se těším na ty, které si přečtu pod tímhle dílem. ^^ ♥ B.

Promiseland * 22

19. března 2018 v 20:53 | Báři ツ
Veliký dík všem, kteří mi necháváte ohlasy u každého dílu! ♥ Nesmírně mě těší, když si můžu přečíst, co i vám běhá hlavou, když ty řádky čtete. Tak se těším i na ty, které se ukážou pod touhle kapitolou. Říkala jsem si, že bych mohla to seznamování Thei a Toma natahovat co nejvíc, ať se všichni pokocháme tím, jak jim ten vztah postupně vzkvétá, ale ono se tomu tak těžce odolává, aby na sebe hned neskočili! :D A co bych to byla za pisatelku, kdybych vám nesplnila, co vám v komentářích vidím, že jo :D... Přeji vám krásné počtení. :) B.

Promiseland * 21

17. března 2018 v 18:01 | Báři ツ
Moc děkuji za všechny ohlasy. Přeji vám krásné počtení, doufám, že se příběh i nadále líbí :). B.

Promiseland * 20

15. března 2018 v 23:27 | Báři ツ
Uch. I když nejsou kapitoly tak často, jak bych si přála, i tak jsem se dokázala dostat k napsání dvacátého dílu. Neuvěřitelné, jak s každou povídkou čas letí. V příběhu jsme se teď dostali do bodu, který jsem plánovala ze všech možných úhlů, no nakonec to vyšlo takhle. Jsem zvědavá a těším se na vaše ohlasy, doufám, že se bude kapitola líbit. :) Přeji vám krásné počtení :)


Promiseland * 19

7. března 2018 v 14:56 | Báři ツ
S těmi všemi chřipkami okolo se stále držím a teď mám chuť si klepat na zuby, aby to tak i zůstalo. Včera jsem šla brzo spát - díl jsem chtěla dopsat včera - protože jsem se necítila dvakrát dobře. Hromada medu do čaje a hurá pod peřinu. Vypadá to, že to zahnalo počáteční příznaky. Ode dneška se chci dopovat vitamíny jako divá, abych to přečkala. Doufám, že i vám se daří s těmi bacily bojovat. :)
Děkuji vám za ohlasy u předchozího dílu. Moc si jich vážím a stále to budu psát - jste neskutečně trpěliví a já se vám za to klaním až k zemi. ♥ Píseň k dnešnímu dílu jsem měla vybranou už dávno, dávno jsem si ji zamilovala. Poslouchala jsem ji vícekrát u psaní i jiných kapitol, ale k téhle mi prostě sedne jako prdel na hrnec. Tak si užijte dnešní díl. :) B.

Promiseland * 18

24. února 2018 v 20:46 | Báři ツ
Neskutečně moc si vážím všech vašich komentářů či jakýchkoliv jiných ohlasů. Vím, že díly bez Toma nejsou to pravé ořechové, ale i takové díly mnohdy přináší důležité informace, poznatky a pocity postav, bez kterých by to prostě nebylo ono. A že jsem duše dobrácká, snažím se takových kapitol nepsat příliš mnoho, protože vím, že takové kapitoly moc úspěchů nemívají. Krutá realita. Realitou je však i to, že ten Tom nemůže být nacpaný všude :D. A já vždycky říkám: však si ho ještě všichni užijeme. :D
K dnešnímu dílu vám přeji krásné počtení. Těším se na vaše komentáře a doufám, že si i tento díl najde pár ohlasů, které ho obohatí. :) Enjoy, B. ♥


Promiseland * 17

19. února 2018 v 16:41 | Báři ツ
Moooc děkuji za vaše hlasy, komentáře, lajky... ♥
Snad vás potěší, že jsem měla po dlouhé době osvícení - nápad na novou povídku. To se teď stalo motorem tu aktuální dopsat rychleji, tak se mi sand bude dařit díly opravdu psát s nějakým tím pravidelnějším zveřejňováním. Ne, že bych se jí chtěla zbavit, ale už se zase těším na ten další nový začátek. Snad mi to nadšení moc brzo nepohasne :D.
Užijte si dnešní díl, těším se na vaše ohlasy. :) B. ♥

Promiseland * 16

14. února 2018 v 0:08 | Báři ツ
To jsem ráda, že vám příjde, že to jiskření povídce nechybí. Asi jsem už jen tak za poslení dny unavená, že jsem prostě slepá, ale starý dobrý talent na psaní takových scén se projevuje i tak... :) V pracovním vypětí, kdy nás všechny v práci tlačí termíny podávání vyúčtování za minulý rok, kdy všichni chodíme ztrhaní hned ze začátku roku a kdy jsou přesčasy běžné prostě u všech kolegů, na povídku nějak nedokážu myslet. Posledních několik dní přicházím z práce, projdu kolem stolu, kde mi leží noťas a vím, že je tu ten nachystaný word s rozepsanou další kapitolou. Ale já tak maximálně zvládám najít díl seriálu Průměrňákovi, který jsem teď začala sledovat. Tedy s tím, že u dílu usínám a další večer si ho pouštím znovu. A tak tu mám skoro týden jeden díl, u kterého znám začátek, ale co se děje na konci je mi záhadou a nejsem stále schopná se k tomu dobrat. :D
Ale už dost o mně a mém workoholismu (bože, ani si nenacházím sílu na to si stříhat nehty a teď klapu po klávesnici jak datel a děsně mě to sere! :D), teď zpátky k povídce. Určitě jste odhadli můj záměr: Jerome pápá, vítej Tome. Ale to nebude jenom tak :D Byste to chtěli moc rychle a moc snadno. Jen počkejte. :D
Děkuji moc za komentáře. ♥ Taky za vaši trpělivost a přízeň, která mě neskutečně těší. Jste prostě zlatí. ♥
Užijte si díl, když už to tak trvá, tak se aspoň snažím o dlouhé díly, abyste si teda měli co pořádně počíst... :) Moc se opět těším na vaše zpětné ohlasy. ♥ B.

Promiseland * 15

1. února 2018 v 23:18 | Báři ツ
Tak jsem si myslela, že tento díl stihnu ještě v lednu, ale stalo se tolik nečekaných a vlastně i čekaných věcí, že jsem se k tomu prostě dříve nedostala. V únoru mám ty šichty zase tak lehce bláznivě, ale tentokrát nebudu v zápřahu pořád, jak jsem měla pocit v lednu, ale budou se střídat období, kdy budu v práci častěji, s několika dny volna po sobě. Snad mi teda do toho nic nevleze. Mé plány se točí kolem povídky. Snad to vyjde. :)
Přeji vám krásné počtení a zároveň nesmírně děkuji za vaši trpělivost. S tímhle dílem jsem se mordovala opravdu dlouho, několikrát jsem ho upravovala a stejně nemám pocit, že je to ono, něco mi tam chybí, ale možná je to jen tím, jak jsem za poslední dny unavená a sama nemám jiskru - jak bych ji pak mohla vepsat do řádků?
Snad se vám bude líbit.
Kiss, B. ♥

 
 

Reklama