Sexuální deník Toma Kaulitze

03. Joan

24. prosince 2012 v 16:00 | Báři ツ
Po dlouhé době jsem si taky vzpomněla na tyhle lechtivé jednodílovky. Tak jsem se rozhodla, že do pětice dnešních dárečků zveřejním i tuhle povídku. Snad se mi tady objeví pár komentářů, nestyďte se. Tom se taky nestydí. :D :D Tak, snad se bude líbit. :) Přeju hezké počtení, i když je takhle kapitola kratší, než ty předešlé. :) B.


WARNING: 18+

02. Ella

11. září 2012 v 9:37 | Báři ツ
Je tady druhá dívka, vzala jsem zase trochu jinak. Děkuji za ohlasy u Naomi, snad se bude líbit i takhle dívka a objeví se mi tady pár komentářů. :) B.


WARNING: 18+

01. Naomi

5. září 2012 v 6:32 | Báři ツ
Tak, je to tady. :D Rozhodovala jsem se, z jakého pohledu to vlastně budu všechno psát, ale asi bude nejlepší z toho Tomova, když už je to jeho deník, že? Udělat z něj prase, jak se sluší a patří. V podstatě tak sám sebe vylíčil celému světu, tak mu můžu jedině poděkovat. :D No, snad se vám bude začátek líbit, tahle jednodílovka je věnovaná všem drahým čtenářům, kteří si libují v těch intimnostech. :D.. Zatím jsem to vzala jenom polehku, aby se neřeklo, ale jen dějem. Co se týče délky, je to více, než píšu normálně, ale když už je to jednodílovka, tak ať to stojí za to, ne? :D Těším se na komentáře, snad se nebudete stydět se ozvat. :D :) Btw, co říkáte na banner? :) B.


WARNING: 18+
 
 

Reklama