Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to.

# Narozeninový epilog

19. ledna 2013 v 2:47 | Báři ツ
Tak za prvé - chápejte, že se tohle odehrává po pár měsících/letech od poslední kapitoly. Ani já sama nevím. :) Dále, za druhé, chápejte, že jsem to tak nějak slíbila. Tudíž doufám, že mi to okomentuješ, SHADOW, jelikož je to pro Tebe. :D Chci ti popřát krásné narozeniny, doufám, že si dnešek užiješ, ať už byl lyžák (nebo co to bylo :) ) jakýkoliv. Přeju Ti hodně štěstí, zdraví a úspěchů. A jelikož jsi takhle po blogu a fb skvělá osoba, doufám, že se někdy setkáme! :). Předem se omlouvám za jakékoliv chyby, věř, že nebyly chtěné. :D Jelikož jsem věrná pivu a Moravě,... no, snažila jsem se prostě, no. :D Krásné narozeniny! ♥ Nemysli si, že jsem na Tebe zapomněla. To ne! :) Je to slaďárna, kdo to nemá rád, tak sorry. A pokud se to nějak vymyká duchu celé Bitch, opět sorry, ale psala jsem to po dlouhé době odloučení. :D :) B.

Soundlist [Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to.]

15. prosince 2012 v 21:33 | Báři ツ
Na žádost Aný i s odkazy. Vidíš, co pro tebe dělám, opice? :D (pokud nebudou odkazy fungovat, neručím za to, v době, kdy jsem to vkládala, fungovaly :), snad jsem žádné nepopletla).

#74 - Happily Ever After [KONEC]

15. prosince 2012 v 14:36 | Báři ツ
Tak, a je to tady. Konec, na který všichni čekají, i když neradi, jak jsem pochopila z vašich komentářů. :D Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří si vždycky udělali čas, aby si přečetli (a hlavně okomentovali!) díly, které jsem napsala. Moc a moc díky! Doufám, že se vám povídka líbila, že se vám četla tak dobře, jako se mi psala. U tohohle pohádkového konce (odtud i název kapitoly) bych vás VŠECHNY, kteří jste to četli, chtěla poprosit, abyste mi napsali komentář - vaše pocity ohledně povídky. Opravdu budu ráda, když se dozvím, kolik vás čtenářů bylo, i když třeba nekomentovali pravidelně. :) A jak jsem u Extraordinary psala, že 54 kapitol je moje maximum a rekord, tady jsem opravdu vytáhla poslední šťávy ze svých mozkových buněk, abych se předvedla. :D Pořád to není toliko žádaná stovka, ale ještě neumírám! :D Jednou to tady bude a vy budete jenom koukat! :D :D Ale teď už vám popřeju jenom krásné počtení při poslední kapitole, doufám, že jsem vás koncem nezklamala. Proto nezklamte vy mne a napište mi ohlas ;). Sejdeme se u další povídky, vaše B.


WARNING: 18+

#73 - Adele

13. prosince 2012 v 16:55 | Báři ツ
Děkuji za předchozí komentáře, jste nejzlatější. :) B.


WARNING: 18+

#72 - Malicherné hádky

12. prosince 2012 v 16:08 | Báři ツ
Děkuji za předchozí komentáře. Moc si jich vážím. :) B.


WARNING: 18+

#71 - Výtahové šílenství

11. prosince 2012 v 15:26 | Báři ツ
Neodolala jsem, je to ve mně zakořeněné. :D Těším se na vaše ohlasy u téhle kapitoly :) B.


WARNING: 18+

#70 - Potlačování strachu

8. prosince 2012 v 15:36 | Báři ツ
Tak, nějak jsem nevěděla, jak přesně vyjádřit, čeho se bude kapitola týkat, ale snad jste to pochopili správně. Další desítka, uf, letí to, letí. Děkuji všem za komentáře, jsem ráda, že se nebojíte ozvat (a nejste na to líní :D). Užijte si kapitolu :) B.


WARNING: 18+

#69 - Tomova stinná stránka

6. prosince 2012 v 17:00 | Báři ツ
Ještě trochu drama na konec, co vy na to? :) Děkuji za předchozí komentáře, moc jste mě potěšili, miláčkové. :D :) Těším se na vaše ohlasy u téhle kapitoly. :) B.
P.S. No, že tahle povídka končí... sejdeme se u další, ne? Vy děláte, jako by tu další nebyly. :D Ale já vím, El a Tom jsou jenom jedni. :D :)


WARNING: 18+

#68 - Matčiny pochyby

5. prosince 2012 v 17:16 | Báři ツ
Ah, dneska jsem plodná. Užijte si ještě bitch. Snad budu takhle stíhat i příští týden, kdy začne pořádné předvánoční terno. A to nemluvím o dárcích. :D :D Taky jsem šťastná, že se mi po dlouhé době vrátily dvě čtenářky, snad mi zase neutečete. :) Těším se ohlasy vás všech, takhle povídka pomalu míří ke konci, jak jsem již upozorňovala. Tak abyste potom nebyli v šoku. :D.. Dílů bude asi něco přes 70, tak si užívejte poslední kousky El a Toma. :) B.
edit: abyste si nemysleli, že jsem nějaká popleta, tak nejsem. El opravdu nemá ráda těstoviny, v dalším díle to bude trochu zmíněno... :)WARNING: 18+

#67 - Nejhodnější teta a strýc na světě

4. prosince 2012 v 15:31 | Báři ツ

WARNING: 18+

#66 - Nemoc a hlídání

2. prosince 2012 v 20:03 | Báři ツ
Děkuji za předchozí komentáře, snad se vám bude tenhle díl líbit. Opět upozorňuju, že se řítíme k cílové pásce, i když vlastně ještě ani pořádně nevím, co by mělo být tím konečným momentem. Ale já na to přijdu! Do té doby - užijte si díl a komentujte! :) B.


WARNING: 18+

#65 - Aaron

30. listopadu 2012 v 18:50 | Báři ツ
Tak, konečně jsem se dostala k tomu porodu, který byl klíčový k dalším událostem, které byly plánovány ke konci povídky. Těším se na vaše ohlasy :) B.


WARNING: 18+

#64 - Týden volna

29. listopadu 2012 v 21:08 | Báři ツ
Uf, celý den nám nešel net, no jsem ráda, že se navečer konečně rozběhl. Už jsem myslela, že budu o víkendu jenom psát a psát a nic nebudu moct zveřejnit. :D Tak, děkuji za předchozí komentáře, tady máte díl. Užijte si ho. :) B.


WARNING: 18+

#63 - Brunch

28. listopadu 2012 v 18:08 | Báři ツ
Děkuji moc za předchozí komentáře, vy věrní nepříjdete zkrátka. Jelikož jsem se dodívala na všechny možné díly GG, zase se pouštím do psaní. Doufám, že stihnu tuhle povídku už konečně dopsat, i když mi tam chybí ještě jedna událost - a to porod. Ale nemusíte se bát, bude to co nejdříve. A pak už jenom cílová rovinka. :) Ale nebojte, povídek tady bude ještě tolik, až vám z toho bude špatně. :D Těším se na komentáře u dnešního dílu, vaše B.


WARNING: 18+

#62 - Focení s Alexem

27. listopadu 2012 v 18:07 | Báři ツ

WARNING: 18+
 
 

Reklama