Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to.

#31 - Sesterské tlachání

17. října 2012 v 17:54 | Báři ツ
Lidi. Napadl mě další děj, který by se tady dal zakomponovat, natáhlo by se to o ještě několik dílů, ale... nebylo by to pak pro vás zdlouhavé? :) Vyjádřete svůj názor, ať vím, jak by se vám to líbilo. :) A užijte si tenhle díl, vaše B.


WARNING: 18+

#30 - Čínské nudle

16. října 2012 v 14:04 | Báři ツ
Bože, vymýšlet ty názvy článků je děs. :D Ale, už jsme u třicítky a ještě jsem se nedostala ani ke svatbě, ani k tomu podstatnějšímu, co se má stát. Hm, to bude ale dlouhá povídka. :D... No, těším se na vaše komentáře, taky chci poděkovat za předchozí. Ať to opakuji pořád, myslím to čím dál víc pravdivěji ^^. Užijte si díl, snad se nebudete nudit. B.


WARNING: 18+

#29 - Veget

15. října 2012 v 12:53 | Báři ツ
Tak, další z těch pohodovějších kapitol, aby pořád jen nedupali jako králíci. :D Děkuji za předchozí komentáře, moc mě potěšily, samozřejmě. :) Užijte si tenhle díl. :) B.
A vzkaz pro Trishu (jestli si tohle vůbec přečteš :)) - pár povídek s Billem tu bude, hned jednu plánuji na listopad, nemusíš se bát, každý si přijde na své. :)


WARNING: 18+

#28 - Společné sprchování

14. října 2012 v 17:58 | Báři ツ
Moc děkuji za předchozí komentáře. :) Věřím, že se pořád máte na co těšit, takhle povídka ještě jen tak neskončila. :) Chtěla jsem díl přidat až zítra, protože se momentálně zaobírám domácím úkolem do terminologie a dokumentace, ale nakonec - udělám to zítra. :D B.


WARNING: 18+

#27 - Žárlivost

13. října 2012 v 15:05 | Báři ツ
Tak, nastala ta správná chvíle, aby se Tom vyslovil, nemyslíte? :D Děkuji za předchozí komentáře, doufám, že se vám povídka pořád dobře čte. :) Zanechte komentář, potěší mě i kratičký... jen vědět, že to čtete. :) B.


WARNING: 18+

#26 - Couvání

12. října 2012 v 11:06 | Báři ツ
Tak, opět mě potěší jakékoliv komentáře, pokud se někdo ozve, budu jedině ráda. Za ty předchozí samozřejmě děkuji, vždycky mě to dokáže nabudit k dalšímu psaní. :) B.


WARNING: 18+

#25 - Kocovina

11. října 2012 v 12:41 | Báři ツ
Sakra, hodně jsem se ovládala, aby toho Tom nevyžvanil víc. :D Na to bude čas jindy. :D Ale těším se na vaše komentáře :) Zítřejší díl ještě nemám dopsaný, ale věřím, že na to dneska budu mít čas, takže zítra se taky na jeden můžete těšit. :) B.


WARNING: 18+

#24 - Superrychlovka

10. října 2012 v 8:50 | Báři ツ
Tak jo, o čem jiném by to teď bylo, než ne o sexu? :D Těším se na vaše komentáře, poslední dobou mi to nějak flinkáte.. :/ Ale chápu, ne každý má na mě čas. :D Já na sebe taky nemám čas. :D Ach jo. Ať už jsou zase prázdniny.. B.


WARNING: 18+

#23 - Trápení

8. října 2012 v 17:50 | Báři ツ
Tak, vypsala jsem kocovinu, zvládla jednu přednášku ze dvou a dopsala díl. :D Dala jsem si na něm záležet, takže mě potěší, když si vy dáte záležet na komentářích. :) Kdy bude další díl netuším, dnes večer mám rande s drahou Aný, takže nevím, jestli bude čas psát. :) Ale tenhle díl si užijte, vaše B. :)


WARNING: 18+

#22 - Snídaně

7. října 2012 v 14:16 | Báři ツ
Omlouvám se za tu prodlevu, ale tento víkend jsem opravdu rozlétaná na všechny strany. Po včerejším hraní jsem zničená jako prase.. Tenhle díl jsem rychle dopsala, abyste tu něco měli. Snad se mi povede zítra mezi školou něco vyplodit, dneska totiž budu asi zase hodovat. :D Jsme mladí, tak si užívejme, ne? :D.. Tak, snad se vám líbí, jak ti dva spolu tráví čas. Doufám, že se tu objeví spousta komentářů!.. :) B.


WARNING: 18+

#21 - Sladké probuzení

5. října 2012 v 17:22 | Báři ツ
Tak jo, teď se to rozjede do plné krásy, Tom se konečně ukáže jako pravý chlívák a nadrženec. Těšíte se? :D Já věřím, že ano. :D
Snad se v dílu neobjeví nějaká chyba, dřívější díly jsem si po sobě pročítala a málem jsem si musela lisknout za ty hrubky. :D Kdyžtak mě upozorněte. :) Díkec. :) :D B.


WARNING: 18+

#20 - Spolu v moři

4. října 2012 v 15:37 | Báři ツ
Tak jo, když už je ten dvacátý díl, nedalo se jinak. Byl nejvyšší čas. :D A protože je trapné neustálé vylehávání v posteli, jako králíci za zadupou/zaplavou jinde. :D :D Těším se na vaše ohlasy, taky moc děkuji za komentáře u předchozího dílu. Snad se i tady pěkná sbírka objeví.. :) B.


WARNING: 18+

#19 - Strach usnout

3. října 2012 v 12:35 | Báři ツ
Tak, hodně jsem se snažila, abych je ještě nechala tak trochu od sebe. Sakra, ani netušíte, kolikrát jsem měla nutkání je prostě hodit do postele, aby si to spolu rozdali. :D Ale bude to brzo, nebojte se. Jen co se hezky poznají. :D Sakra, akorát mám problém s pojmenováváním kapitol, vždycky to vymyslet, to je něco. U další povídky asi zase zůstanu jen u čísel, aby mě nekleplo. :D Těším se na komentáře. A zároveň - jako vždy - moc děkuji za ty předchozí. Moc to pro mě znamená, really, really, really! :) B.


WARNING: 18+

#18 - Nealova parta

2. října 2012 v 13:52 | Báři ツ
Tak, pomalu se přibližujeme k ději, který jsem plánovala už od začátku. Vlastně to původně mělo být jejich veliké sblížení, ale nevydržela jsem to, skamarádila jsem je dřív. :D Ale i tak, tohle je ten zlomový bod, který by měl Ellenino chování naprosto změnit. :) Musela jsem použít podobnou scénu jako v Extraordinary, ale Tom jako hrdina je přece krásná představa, ne? :D :) A víte, co mě dneska rozesmálo? Na jedné přednášce nám pořád vykládal o Gordonovi. Akorát příjmení bylo jiné, no. :D.. Těším se na Vaše ohlasy. :) B.


WARNING: 18+

#17 - Přemlouvání

1. října 2012 v 11:15 | Báři ツ
Ah, opravdu nestíhám. Prostě teď nevím, jestli budou díly každý den, jak tomu bylo doposud. Jak jsem už psala - nechci nic slibovat, ale nemusíte se obávat, že byste čekali dlouho. To opravdu ne. :) A děkuju za předchozí komentáře, těším se, co si přečtu pod tímhle dílem. :) Dala jsem si na něm záležet. :) B.


WARNING: 18+
 
 

Reklama