Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to.

#16 - U baru

29. září 2012 v 22:03 | Báři ツ
Tak, nakonec jsem si večer nesedla k televizi, vlastně ani nevím, co tam je :D, a dopsala vám díl. Zítra budu celý den pryč, takže pokud se díl objeví večer, budete moct být rádi. :D... A jelikož tento týden už opravdu začíná škola, dojedou už konečně všichni profesoři, takže bude zápřah na sto procent. Tudíž - nevím, jak to bude časově s psaním povídky, nechci slibovat hory doly, ale budu se snažit. Opravdu. Pro vás cokoliv. :) Snad mě odměníte pěknou sbírou komentářů. :-* :) B.


WARNING: 18+

#15 - Pospávání

28. září 2012 v 18:54 | Báři ツ
Těším se na ohlasy, děkuji za ty předchozí. :-* :) B.


WARNING: 18+

#14 - Opilá noc

27. září 2012 v 11:22 | Báři ツ
Tak, je tu další díl, s tímhle jsem se opravdu snažila, pachtila pěkně dlouho.. Poslední dobou nemám tolik času psát, jako jsem měla na začátku školního roku. Snad se nezlobíte, že díly přibývají až tak pozdě, ale já věřím, že byste si počkali i delší dobu než den, že? :D :) Budu se snažit si pohnout. :) B.


WARNING: 18+

#13 - Oběd s Nealem

26. září 2012 v 17:18 | Báři ツ
Opět chci moc poděkovat za komentáře, moc a moc mě to těší. :) B.


WARNING: 18+

#12 - Vodka s džusem

25. září 2012 v 12:19 | Báři ツ
Těšíte se, až se to pořádně rozjede? Zatím by to mělo jenom gradovat, snad se mi to bude řádně dařit. To hlavní teprve vypukne, u čehož taky doufám, že se mi podaří tak, jak bych chtěla. Chci poděkovat za komentáře, to by se nedalo, abych to nenapsala. Jste miláčkové, ale to vy víte, že? :)* B.


WARNING: 18+

#11 - Společný večer

24. září 2012 v 8:14 | Báři ツ
Jéé, moc děkuju za ty komentáře, prostě jste nejlepší. :-* A doufám proto, že se vám bude líbit povídka i nadále, děkuji i za komentáře, které se objeví u tohohle dílu. Užijte si ho :) B.


WARNING: 18+

#10 - Neal

23. září 2012 v 9:28 | Báři ツ
Uff, už u desítky. No doufám, že se mi podaří jich tu napsat více. Určitě budete rádi, když bude více kapitol, že? :D :) Děkuji moc za předchozí komentáře, cením si toho. Snad se i u téhle kapitoly pár objeví. A kdyby jich bylo více než pár, nezlobila bych se :D :) Rozhodla jsem se, že by se tu taky mohla ukázat další postava, tak vám představuji Neala, který ještě sehraje podstatnou roli. :) Užijte si díl. :) B.


WARNING: 18+

#09 - Jízlivosti na pláži

22. září 2012 v 14:02 | Báři ツ
Děkuji za přechozí komentáře, těší mě, že i nadále zůstává několik věrných čtenářů. :) Už se těším na vaše ohlasy u téhle kapitoly. :) B.


WARNING: 18+

#08 - Spolubydlící

21. září 2012 v 15:31 | Báři ツ
Tak, teď se Ellen Tomovi nevyhne. Těšíte se? Já se těším na vaše ohlasy! :) B.


WARNING: 18+

#07 - Hurá na Maledivy

20. září 2012 v 7:29 | Báři ツ
Tak jsme se dostali k odletu, těšíte se? :) Zanechte komentář, ať vím, jak se vám to líbí! :) Btw - další z otázek - jste rádi, když je díl zveřejněný ráno nebo je vám jedno, kdy přes den se tu ukáže? :) A děkuji za komentáře u předchozích dílů, samozřejmě mě moc těší! :) B.


WARNING: 18+

#06 - Rozloučení v kabince

19. září 2012 v 9:52 | Báři ツ
Tak, další díl na světě. :) Pomalu se blíží odjezd na Maledivy, kde by se to pravé ořechové mělo rozpoutat. Těším se na vaše ohlasy u tohohle dílu a zároveň chci poděkovat za ty předešlé. Moc si toho cením. :) B.


WARNING: 18+

#05 - Přípravy na cestu

18. září 2012 v 13:31 | Báři ツ
Děkuji moc za komentáře. xoxo :D :) A abych vysvětlila ten konec - k otázce, jestli by to dopadlo špatně pro Toma a i pro ni. A pokud dobře, tak taky pro oba dva dobře. A zase kdyby byl happy end, byla by ta povídka o několik kapitol delší, to vím určitě. :) Ale tak všeobecně jste psali, že je to na mě, tak se teda rozhodnu podle toho, jak moc hodní budete. :D B.


WARNING: 18+

#04 - Ranní setkání

17. září 2012 v 8:43 | Báři ツ
Jezusky, já vás zbožňuju. Tolik komentářů, jste zlatí. ♥ Jenom doufám, že se vám to bude líbit i nadále a neubude komentujících dušiček. :) A chtěla jsem se zeptat, líbí se vám, když tam dávám odkaz i na to oblečení? Máte rádi představu o tom, co má kdo na sobě?? :) A vůbec - ještě jedna otázka: včera jsem nemohla usnout a tak jsem vymyslela dva alternativní konce. Vy si můžete vybrat - smutný nebo šťastný konec? Asi mám tušení, co mi napíšete, ale zeptat jsem se musela. :D B.


WARNING: 18+

#03 - Kapustový salát

16. září 2012 v 13:26 | Báři ツ
Ah, chci vám tak moc poděkovat za ohlasy! Jsem ráda, že se vám ta povídka líbí. To víte, že jsem musela napsat hned další díl. Než se to pořádně rozjede, ještě si budete muset chvíli počkat, ale máte se na co těšit. Užijte si dnešní díl :) B.


WARNING: 18+

#02 - Veliké plány

15. září 2012 v 9:11 | Báři ツ
Moc vám chci poděkovat za komentáře u předchozí kapitoly. Potěšilo mě, kolik se vás ozvalo, jaký ohlas tahle povídka má. Doufám, že se mi podaří všechno sepsat, jak to mám v hlavě. Pokud ano, máte se na opravdu na co těšit! :) Musela jsem to celé převést do jiného, exotičtějšího prostředí. Tohle jsem měla vymyšlené před samotným názvem článku, tak doufám, že se vám nápad líbí. Opět se mi povedla delší kapitola, tak si ji užijte. :) B.
A taky jsem změnila banner, jak si mohli někteří všimnout i na FB. Našla jsem totiž tenhle krásný obrázek Niny a byla mi škoda ho nevyužít, tehle se mi líbí více, než starý. Abyste chápali, co mě k tomu vedlo. :D


WARNING: 18+
 
 

Reklama