Témata

Téma #44 - Introvertův problém.

26. května 2016 v 16:35 | Báři ツ
Based on true story.

Téma #43 - Události uplynulých dní.

7. dubna 2016 v 10:52 | Báři ツ
Ty dny tak rychle ubíhají! Jen chvilku vystrčím nos a kochám se sluníčkem a najednou je zase večer, já ležím s knížkou v posteli a přemýšlím nad tím, že jsem za ten den nestihla ani polovinu toho, co jsem chtěla. Uch.


Téma #42 - 10 faktů, které možná ovlivní váš život.

18. února 2016 v 18:03 | Báři ツ

Téma #41 - 10 věcí, které jen knihomol pochopí.

9. února 2016 v 12:18 | Báři ツ
Ano, další článek o knihách. Protože jsou mi vším. Protože je to skvělý útěk od reality. Protože můžete být sami a přece ne sami. Protože prostě proto.

"Obyčejní lidé mají veliké televize. Neobyčejní lidé mají veliké knihovny."

Téma #40 - Pillowtalk.

3. února 2016 v 16:10 | Báři ツ
Ne, nejedná se o nový Zaynův klip, který mě zase tolik nenadchnul, ale co - nejsem fanda 1D, ale nechala jsem se tím názvem inspirovat, protože mám pár témat, které bych chtěla poslat dál.
(na druhou stranu musím uznat, že některé řádky té písničky jsou povedené)

Téma #39 - Bookoholic.

25. ledna 2016 v 14:54 | Báři ツ
Kdo miluje knížky jako já? :D

Téma #38 - Study funny.

9. ledna 2016 v 16:16 | Báři ツ
Že škola není jenom o učení a mučení? Znáte vtip o Freudově přeřeknutí? A víte, co je dalšího vtipného na psychologii? Možná jsem už jen zdeformovaná školou. Když vyprávím psychovtipy doma, většinou se nikdo nezasměje. A když už ten vtip vysvětlím, ztácí to ten šarm, že ano. A pak s pitomým úsměvem na tváříi říkám: "Tak už to chápeš?"
Teď by byl docela pech, kdybych tu školu nedodělala. Byla bych polovičatá s trapnými vtipy o psychologii, které chápu mí bývalí kolegové z fakulty. Och jéj.

Téma #37 - Pár faktů o vás.

2. prosince 2015 v 10:24 | Báři ツ
Při přemýšlení, který článek bych vám dneska mohla připravit, mě napadla jedna věc. Pořád jen píšu věci o mně (jsi koumák, Barboro!) a vlastně ani moc netuším, kdo mi tady chodí za čtenáře! :) Ano, pár vás znám, když ne osobně tak aspoň nějak ze společných konverzací, ale i tak bych se chtěla dozvědět, kdo vlastně jste. :)


Téma #36 - 10 věcí, co mě vytáčí.

24. listopadu 2015 v 18:05 | Báři ツ
Nevím, jestli je to jenom můj pocit, ale asi se o mně rádi dozvídáte něco nového. :) Tak jsem se teď zamyslela nad věcmi, které mě vytáčejí, ať už jsou to maličkosti, nebo větší problémy, které mě někdy dokážou pořádně naštvat. Tak schválně, kdo je na tom stejně jako já? :)


Téma #35 - Kdo jsem?

20. listopadu 2015 v 22:28 | Báři ツ
Anet, abych byla upřímná, článek na tohle téma jsem chtěla psát už dávno, ale pak jsem si řekla, že to není moc relevantní k tomuto blogu, když je víceméně povídkový. K něčemu takovému slouží i tenhle článek na blogu, na který se můžete dostat přes obrázek v menu (keep calm and ask me anything).


Téma #34 - Is anybody out there?

2. listopadu 2015 v 16:10 | Báři ツ

Téma #33 - Letošní vánoční povídka

6. října 2015 v 20:02 | Báři ツ

Pěkný podzimní večer. Hlásím se po nějaké době i ve formě kecacího článku. I když mi momentálně do řeči moc není. Ráno jsem se vzbudila s nateklým krkem, teče mi z nosu, kýchám a puká mi hlava. Doufám, že to brzo přejde, protože o víkendu musím pařit! :D

Téma #32 - Hola, hola.

22. září 2015 v 17:04 | Báři ツ

Je docela sranda říkat, že jsem dnes měla začátek školy, když je skoro konec září, což? No, semestr sice začal včera, ale samozřejmě - skoro všechny první přednášky odpadají. To by to nebyl náš Ústav. Jenže jsem v depresi (a pozor, musíme rozlišovat depresi všedního dne a depresi patologickou, jak jsem se dnes dozvěděla). A to jsem ráno vstávala s pocitem, že mám volno, že si budu celý den psát povídečky. Těžce jsem se spletla.

Téma #31 - B-b-bullshit.

23. srpna 2015 v 9:59 | Báři ツ

Taky vám přijde, že tyhle prázdniny utekly neskutečným způsobem? Já jsem je pojala velice pracovně, na brigádě jsem byla více než doma, ani jsem si pořádně neužila žádnou pořádnou pařbičku, žádné hody... Letos jsem to opravdu flinkala. Dříve jsem každý víkend ležela opilá v příkopu (velká, velká nadsázka :D). Teď? Doma u televize, noťasu nebo knížky. Asi stárnu. :D

Téma #30 - Summer time.

8. června 2015 v 10:38 | Báři ツ

Léto se nezadržitelně blíží. A já jsem posbírala několik gifů, které k létu určitě patří. :) Ať už máte po zkouškách a užíváte si volna, nebo ještě bojujete o poslední kredity, ať už máte po maturitě, známky uzavřené, nebo ještě zlepšujete, ať už vás ani prázdniny nečekají, jenom dovolená, všem vám přeji, ať si to volno užijete. Určitě je u vás všech zasloužené.

Ačkoliv budu mít spíše pracovní prázdniny a na dovolenou se chystám až koncem srpna/začátkem září, ani mi nevadí, že budu mít brigošku. Už se tam těším. Ani nevím, jestli jsem to tady někdy psala, ale už nějaké to léto dělám v domově s tělesně postiženými. Je to sice makačka a já se vždycky domů vrátím vyfluslá, ale už se opravdu těším. :) Doufám, že se to moje nadšení neztratí hned první týden. :D
 
 

Reklama