Témata

Téma #47 - Diplomka

27. dubna 2017 v 21:19 | Báři ツ
Oku pravidelného čtenáře určitě neunikla informace, že jsem psala diplomovou práci. Řeknu vám, myslela jsem si, že nad tím strávím méně probděných nocí. Dny bez spánku se snášejí mnohem lépe, pokud se jedná o propařenou noc se smíchem na rtech, než o hodiny a hodiny zírání do monitoru, oči unavené a tělo nervozitou vyklepané.

Při každém odeslání rozpracované verze vedoucí práce jsem se mohla strachy podělat, co mi na to odepíše. Každou její odpověď jsem otevírala se zatajeným dechem, se strachem, že se dočkám neskutečné negativní kritiky. Když mi při posledním odeslání relativně finální verze napsala, že ji velmi příjemně překvapila, spadl mi kámen ze srdce deset metrů hluboko. Hned jsem byla klidnější, hned jsem měla lepší pocit, že moje práce vniveč nepřijde. A když mi k tomu všemu řekl taťka, abych mu tu práci poslala, že si ji chce přečíst, nemohlo se mi dostat lepší odměny (tedy kromě obhájené práce, která doufám přijde! :D). Jeho odpověď jsem četla v úterý ráno: "Kolosální dílo. Čest a jen čest." No nepotěšilo by vás to? :)

A když jsem si dnes vyzvedávala a zároveň jela odevzdat svázanou diplomku, projel mnou neskutečný pocit. Tohle je výsledek těch šesti let? Tohle?


Teď se jen modlit, aby práci přijali, abych ji obhájila, abych se vůbec dopracovala k těm podělaným státnicím. Snad vše půjde, jak má, a já budu mít růžové prázdniny s titulem před jménem, gulášem v hlavě a alkoholem a oslavami vyvolaným úsměvem na rtech.

Všem, kteří jako já tento rok končí svá dlouholetá studia, přeji jen to nejlepší do finále. Myslete na mě, já budu myslet na vás. :) Ať nám to vyjde!
B.

SaSaZu aneb koncert mezi podprdami

6. dubna 2017 v 20:54 | Báři ツ

♥ 03.04.2017 ♥

Ani vlastně nevím, jak bych tenhle článek měla začít. Sotva jsem vyšla z klubu a tak nějak vstřebala první dojmy, vyspala se a další den nasedla do vlaku, hned jsem vytáhla blok (noťas jsem nechala prozíravě doma) a začala zapisovat dojmy. Vůbec jsem si ale nepromyslela, co bych chtěla říct na úvod, zároveň vím, že toho polovinu napsat zapomenu. Fotek moc nemám (zároveň jsem vybrala jen ty nejlepší a nejméně rozmazané :D), nechtěla jsem jako každý druhý vytahovat mobil, já si prostě chtěla užít ten okamžik, který (přiznejme si to :D) už nikdy nemusí přijít. Málo fotek ale neznamená málo dojmů. Těch mám hromadu!

Take me back, please!

Téma #46 - Dokola a dokola.

19. ledna 2017 v 1:07 | Báři ツ

Dopisování rozepsaných povídek. Můj věčně nekončící kolotoč. Právě jsem seděla u dalšího rozepsaného dílu k The Beast a z ničeho nic - neprosila jsem se a o nic nežádala - bum. Nápad. A pojďme do něj, protože jsem viděla obrázek, ze kterého by šel udělat banner. *likewhaaaat*
A já naivně doufala, že vyberu nějakou dlouho rozepsanou, abych ji konečně dokončila! Nesnáším rozdělané věci. Ty rozepsané povídky mě trýzní dnem i nocí, zdají se mi o nich noční můry, honí mě na každém rohu! (dobře, lehká hyperbola ku dramatizaci článku :D)

Téma #45 - Exams.

8. června 2016 v 20:46 | Báři ツ
Nezapomněla jsem na vás. V pondělí jsem napsala test, dneska jsem byla na zkoušce a jak jsem její úspěšnost oslavila? Jídlem a válením se u televize. Ještě mě čekají tři zkoušky a já sbírám síly na další pondělní test.
Chtěla jsem napsat díl, nebo spíš dopsat, protože mám polovinu napsanou snad už dva týdny, ale prostě na to teď nemám myšlenku. Ani jednu. Takže se omlouvám. Třeba se k tomu někdy dokopu i během zkoušek, ale spíš to vidím tak, že si všichni počkáme, až mi tady to období skončí.
Sakra, ani není devět večer a mně se tady zavírají oči.
Mějte strpení, prosím.
Myslím na vás, myslím na blogy, které obcházím, ale prostě:

Téma #44 - Introvertův problém.

26. května 2016 v 16:35 | Báři ツ
Based on true story.

Téma #43 - Události uplynulých dní.

7. dubna 2016 v 10:52 | Báři ツ
Ty dny tak rychle ubíhají! Jen chvilku vystrčím nos a kochám se sluníčkem a najednou je zase večer, já ležím s knížkou v posteli a přemýšlím nad tím, že jsem za ten den nestihla ani polovinu toho, co jsem chtěla. Uch.


Téma #42 - 10 faktů, které možná ovlivní váš život.

18. února 2016 v 18:03 | Báři ツ

Téma #41 - 10 věcí, které jen knihomol pochopí.

9. února 2016 v 12:18 | Báři ツ
Ano, další článek o knihách. Protože jsou mi vším. Protože je to skvělý útěk od reality. Protože můžete být sami a přece ne sami. Protože prostě proto.

"Obyčejní lidé mají veliké televize. Neobyčejní lidé mají veliké knihovny."

Téma #40 - Pillowtalk.

3. února 2016 v 16:10 | Báři ツ
Ne, nejedná se o nový Zaynův klip, který mě zase tolik nenadchnul, ale co - nejsem fanda 1D, ale nechala jsem se tím názvem inspirovat, protože mám pár témat, které bych chtěla poslat dál.
(na druhou stranu musím uznat, že některé řádky té písničky jsou povedené)

Téma #39 - Bookoholic.

25. ledna 2016 v 14:54 | Báři ツ
Kdo miluje knížky jako já? :D

Téma #38 - Study funny.

9. ledna 2016 v 16:16 | Báři ツ
Že škola není jenom o učení a mučení? Znáte vtip o Freudově přeřeknutí? A víte, co je dalšího vtipného na psychologii? Možná jsem už jen zdeformovaná školou. Když vyprávím psychovtipy doma, většinou se nikdo nezasměje. A když už ten vtip vysvětlím, ztácí to ten šarm, že ano. A pak s pitomým úsměvem na tváříi říkám: "Tak už to chápeš?"
Teď by byl docela pech, kdybych tu školu nedodělala. Byla bych polovičatá s trapnými vtipy o psychologii, které chápu mí bývalí kolegové z fakulty. Och jéj.

Téma #37 - Pár faktů o vás.

2. prosince 2015 v 10:24 | Báři ツ
Při přemýšlení, který článek bych vám dneska mohla připravit, mě napadla jedna věc. Pořád jen píšu věci o mně (jsi koumák, Barboro!) a vlastně ani moc netuším, kdo mi tady chodí za čtenáře! :) Ano, pár vás znám, když ne osobně tak aspoň nějak ze společných konverzací, ale i tak bych se chtěla dozvědět, kdo vlastně jste. :)


Téma #36 - 10 věcí, co mě vytáčí.

24. listopadu 2015 v 18:05 | Báři ツ
Nevím, jestli je to jenom můj pocit, ale asi se o mně rádi dozvídáte něco nového. :) Tak jsem se teď zamyslela nad věcmi, které mě vytáčejí, ať už jsou to maličkosti, nebo větší problémy, které mě někdy dokážou pořádně naštvat. Tak schválně, kdo je na tom stejně jako já? :)


Téma #35 - Kdo jsem?

20. listopadu 2015 v 22:28 | Báři ツ
Anet, abych byla upřímná, článek na tohle téma jsem chtěla psát už dávno, ale pak jsem si řekla, že to není moc relevantní k tomuto blogu, když je víceméně povídkový. K něčemu takovému slouží i tenhle článek na blogu, na který se můžete dostat přes obrázek v menu (keep calm and ask me anything).


Téma #34 - Is anybody out there?

2. listopadu 2015 v 16:10 | Báři ツ
 
 

Reklama