Témata

Téma #40 - Pillowtalk.

3. února 2016 v 16:10 | Báři ツ
Ne, nejedná se o nový Zaynův klip, který mě zase tolik nenadchnul, ale co - nejsem fanda 1D, ale nechala jsem se tím názvem inspirovat, protože mám pár témat, které bych chtěla poslat dál.
(na druhou stranu musím uznat, že některé řádky té písničky jsou povedené)

Téma #39 - Bookoholic.

25. ledna 2016 v 14:54 | Báři ツ
Kdo miluje knížky jako já? :D

Téma #38 - Study funny.

9. ledna 2016 v 16:16 | Báři ツ
Že škola není jenom o učení a mučení? Znáte vtip o Freudově přeřeknutí? A víte, co je dalšího vtipného na psychologii? Možná jsem už jen zdeformovaná školou. Když vyprávím psychovtipy doma, většinou se nikdo nezasměje. A když už ten vtip vysvětlím, ztácí to ten šarm, že ano. A pak s pitomým úsměvem na tváříi říkám: "Tak už to chápeš?"
Teď by byl docela pech, kdybych tu školu nedodělala. Byla bych polovičatá s trapnými vtipy o psychologii, které chápu mí bývalí kolegové z fakulty. Och jéj.

Téma #37 - Pár faktů o vás.

2. prosince 2015 v 10:24 | Báři ツ
Při přemýšlení, který článek bych vám dneska mohla připravit, mě napadla jedna věc. Pořád jen píšu věci o mně (jsi koumák, Barboro!) a vlastně ani moc netuším, kdo mi tady chodí za čtenáře! :) Ano, pár vás znám, když ne osobně tak aspoň nějak ze společných konverzací, ale i tak bych se chtěla dozvědět, kdo vlastně jste. :)


Téma #36 - 10 věcí, co mě vytáčí.

24. listopadu 2015 v 18:05 | Báři ツ
Nevím, jestli je to jenom můj pocit, ale asi se o mně rádi dozvídáte něco nového. :) Tak jsem se teď zamyslela nad věcmi, které mě vytáčejí, ať už jsou to maličkosti, nebo větší problémy, které mě někdy dokážou pořádně naštvat. Tak schválně, kdo je na tom stejně jako já? :)


Téma #35 - Kdo jsem?

20. listopadu 2015 v 22:28 | Báři ツ
Anet, abych byla upřímná, článek na tohle téma jsem chtěla psát už dávno, ale pak jsem si řekla, že to není moc relevantní k tomuto blogu, když je víceméně povídkový. K něčemu takovému slouží i tenhle článek na blogu, na který se můžete dostat přes obrázek v menu (keep calm and ask me anything).


Téma #34 - Is anybody out there?

2. listopadu 2015 v 16:10 | Báři ツ

Téma #33 - Letošní vánoční povídka

6. října 2015 v 20:02 | Báři ツ

Pěkný podzimní večer. Hlásím se po nějaké době i ve formě kecacího článku. I když mi momentálně do řeči moc není. Ráno jsem se vzbudila s nateklým krkem, teče mi z nosu, kýchám a puká mi hlava. Doufám, že to brzo přejde, protože o víkendu musím pařit! :D

Téma #32 - Hola, hola.

22. září 2015 v 17:04 | Báři ツ

Je docela sranda říkat, že jsem dnes měla začátek školy, když je skoro konec září, což? No, semestr sice začal včera, ale samozřejmě - skoro všechny první přednášky odpadají. To by to nebyl náš Ústav. Jenže jsem v depresi (a pozor, musíme rozlišovat depresi všedního dne a depresi patologickou, jak jsem se dnes dozvěděla). A to jsem ráno vstávala s pocitem, že mám volno, že si budu celý den psát povídečky. Těžce jsem se spletla.

Téma #31 - B-b-bullshit.

23. srpna 2015 v 9:59 | Báři ツ

Taky vám přijde, že tyhle prázdniny utekly neskutečným způsobem? Já jsem je pojala velice pracovně, na brigádě jsem byla více než doma, ani jsem si pořádně neužila žádnou pořádnou pařbičku, žádné hody... Letos jsem to opravdu flinkala. Dříve jsem každý víkend ležela opilá v příkopu (velká, velká nadsázka :D). Teď? Doma u televize, noťasu nebo knížky. Asi stárnu. :D

Téma #30 - Summer time.

8. června 2015 v 10:38 | Báři ツ

Léto se nezadržitelně blíží. A já jsem posbírala několik gifů, které k létu určitě patří. :) Ať už máte po zkouškách a užíváte si volna, nebo ještě bojujete o poslední kredity, ať už máte po maturitě, známky uzavřené, nebo ještě zlepšujete, ať už vás ani prázdniny nečekají, jenom dovolená, všem vám přeji, ať si to volno užijete. Určitě je u vás všech zasloužené.

Ačkoliv budu mít spíše pracovní prázdniny a na dovolenou se chystám až koncem srpna/začátkem září, ani mi nevadí, že budu mít brigošku. Už se tam těším. Ani nevím, jestli jsem to tady někdy psala, ale už nějaké to léto dělám v domově s tělesně postiženými. Je to sice makačka a já se vždycky domů vrátím vyfluslá, ale už se opravdu těším. :) Doufám, že se to moje nadšení neztratí hned první týden. :D

Téma #29 - Little info :)

4. června 2015 v 12:24 | Báři ツ

Tak jo. S radostí vám oznamuji, že nejhorší zkouška, která mě dělila od dalších roků na VŠ, je za mnou. Úspěšně! Úspěšněji, než jsem čekala. Jsem šťastná jako blecha. Kdybych měla takový úspěch i nadále, nezlobila bych se. :D teď už jen napsat dvě seminárky, dva testy, abych měla kredity, a je celý semestr doma. :) Ani netušíte, s jakou radostí jsem si schovávala učební materiály do šuplíku s vědomím, že je vytáhnu maximálně před státnicemi, které mě čekají za dva roky. :D A že to byl stoh papírů! Zkouška ze sedmi předmětů, to jsou vlastně už státnice, ne? Takové menší, možná :) Až na to, že já nemám titul, jen postoupení do 2. cyklu studia. *yeeeey*

Téma #28 - Blah, blah, blah...

22. dubna 2015 v 13:48 | Báři ツ
Tento článek je opravdu jenom o tom, že se potřebuji vykecat. Poslední dobou se totiž událo tolik věcí, že ani nevím, kde začít. :) Nedávno jsem si vzpomněla na článek, kterým jsem shrnovala minulý rok. Zavzpomínala jsem na to, jak minulý rok stál za prd, jak se mi už od začátku roku chtělo brečet, a teď to vypadá, že tenhle rok nemohl začít lépe!

  • Š K O L A. Minulý rok škola stála za velký prd, ale dostala jsem druhou šanci, kterou nehodlám promarnit. Takže začíná party hard, nebudu mít na blog tolik času, ale vy nemusíte tesknit. V mezičase mého učení budou vycházet povídky od vás, jelikož se našla dobrá duše, která mi chce pomoct s chodem blogu, aby to tu trochu žilo. Díky. Taky budu sama psát, akorát nebudou díly vycházet každý druhý den. :)

Téma #27 - Filmy, které chci letos vidět.

13. dubna 2015 v 15:16 | Báři ツ
  • Čarovný les [Into the Woods]
Mno, ty všechny předělávky pohádek nějak moc nesleduji. Poslední dobou se toho rozmohlo moc, všechny mi přišly takové... průměrné. Ale Meryl Streep vedle Johnnyho Deppa, to musím vidět. :D

Téma #26 - New ones.

25. března 2015 v 13:46 | Báři ツ
Pfů. Asi mě klepne. Pořád mám předsevzetí (které se zřejmě stává celoživotním :D), že dopíšu všechny povídky. Jenže dopíšu jednu a napadnou mě tři další? Samozřejmě zase s Tomem. Kde to jsme? :D

Jelikož už jsem konečně dopsala Reunion (poslední díly čekejte v nadcházejících dnech), která měla končit někdy v prosinci/lednu (díky, školo), chystám se na další povídku, čímž bude In my universe. Tu chci dopsat přednostně. Jenže ty nápady na nové povídky... Vždycky jsem si tady napsala prolog, abych povídku nezapomněla, abych vás taky nalákala, jenže časem se nápad aspoň částečně stejně vytratí a vy zůstanete v napětí, já sama vlastně taky, což mi vadí. A jsou tady prology klidně dva roky staré. A to mi vadí ještě víc! Jenže jak to udělat?
 
 

Reklama