This love is like a hurricane

Soundlist [This love is like a hurricane]

16. září 2014 v 3:53 | Báři ツ
Jelikož byla celá povídka inspirovaná jejím albem, nemám skoro jakou jinou písničku sem napsat. :)

00. Mandy Capristo - Hurricane (Akustik Version)
01. Mandy Capristo - Closer (Akustik Version)
02. Mandy Capristo - The Way I Like It (Akustik Version)
03. Mandy Capristo - Overrated
04. Mandy Capristo - It don't matter
05. Mandy Capristo - Intense
06. Mandy Capristo - Side Effects
07. Mandy Capristo - Otherside
08. Mandy Capristo - Sing
09. Mandy Capristo - Lost without you
10. Mandy Capristo - One moment in time

This love is like a hurricane #10

1. září 2014 v 11:45 | Báři ツ
Tak, je to tady - poslední díl. Desítka, přesně, jak jsem plánovala. To je snad poprvé, co jsem dodržela předem stanovený/plánovaný počet kapitol. Wau :D Každopádně vám chci poděkovat za přízeň skrytou ve vašich komentářích. Doufám, že se povídka aspoň trochu líbila, já s ní nejsem úplně spokojená. Nejenom, že jsem ji moc dlouho psala a tím zapomněla skoro všechno dobré, co jsem do ní plánovala, není tak hořkosladká, jak jsem původně chtěla, ale taky prostě... přijde mi, že mi to psaní už tak nejde. Snad se všechno brzo změní... Těším se vaše komentáře u poslední kapitoly, předem děkuji a přeji hezké počtení. Vaše B.

This love is like a hurricane #09

16. července 2014 v 11:05 | Báři ツ
Moc se omlouvám, že jste na další díl museli tak dlouho čekat, ale práce mi dává zabrat, cimbálka taky, přespolní hody taky. Moc volného času jsem neměla, ale to by se mělo na pár dní zlepšit, tak zkusím máknout. Těším se na vaše ohlasy a doufám, že se vám bude díl líbit. B. :)

This love is like a hurricane #08

7. července 2014 v 15:18 | Báři ツ
Myslela jsem si, že budete tak chytří a hned vám to docvakne. :) A jak se bude chovat Tom? Jste zvědaví? :) Děkuji moc za vaše ohlasy a těším se na ty další. :) Kapitola je trošku kratší, ale měla jsem naspěch. :) Zatímco já jsem na brigádě, vám přeji pěkné počtení, B.

This love is like a hurricane #07

3. července 2014 v 13:37 | Báři ツ
Přeji hezké počtení. B. :)

This love is like a hurricane #06

28. června 2014 v 10:38 | Báři ツ
A máme tady opět další díl, se kterým se trochu více posuneme v ději tam, kam jsem už od začátku zamýšlela. :) Snad se mi tady najde pár odvážlivců, kteří mi napíšou názor na díl. :) Těším se a vy si užijte počteníčko. :) B.

This love is like a hurricane #05

25. června 2014 v 21:57 | Báři ツ
Přeji hezké počtení u další kapitoly, která bude tentokrát s menším varováním 18+. Budu se snažit zveřejňovat asi každý třetí/čtvrtý den, dokud nebude konec téhle povídky (který asi bude brzo, protože jsem ji plánovala velice krátou :)) Dále by měla následovat prázdninová, kterou budu chtít zveřejňovat častěji. To se ale ještě uvidí, protože tyhle prázdniny budou velice pracovní. :) Každopádně nezoufejte, vždycky tady něco najdete... :) B.

This love is like a hurricane #04

22. června 2014 v 12:01 | Báři ツ
Jůůů, moc vám děkuji za milé komentáře! :) Tak krásně se to čte, když je komentář skoro stejně dlouhý jako díl povídky! :D Jinak jsem ráda, že se vám moje povídky líbí všeobecně, nechtěla bych zkysnout na nějakém nudném stylu psaní, který by vás nelákal, tudíž jsem ráda, že máte zálibu v mém koníčku. :) Budu se snažit psát superextrateradlouhé díly, nebojte. :D Ale tenhle zatím bude kratší, dále se budu snažit se do toho dostat a rozjet to. :) Pěkné počtení, holátka, vaše B.
P.S. Jsem na instagramu. Kdo mě chcete následovat, jste vřele vítáni. :)

This love is like a hurricane #03

31. května 2014 v 8:17 | Báři ツ
Chtělo by to kratší intervaly mezi díly, co? :) Jen se nebojte, jestli se bude dařit tak, jak má, tak budu mít za měsíc hotovo a vy se budete moc těšit z pravidelnějších dávek emocí :D... Jestli mi ovšem budete komentovat! *tytyty* :D
Užijte si počtení, děkuji za minulé ohlasy a těším se na ty další :) B.
P.S. V pondělí na mě myslete! Mucíček ♥.

This love is like a hurricane #02

10. května 2014 v 8:43 | Báři ツ
Tak jsem si řekla, že ty první dvě zelená políčka oslavím dalším dílem. Jenže jsem nebyla pořádně schopná se do toho pustit... Mám starostí nad hlavu, uff. Vedoucí práce mi neodpovídá na maily, a to tu pitomost musím v úterý odnést na sekretariát. V pondělí první důležitá zkouška, no snad se mi zazelená další políčko. A jestli ne, tak to bude highway to hell. :D Vám přeji pěkné počtení a mějte trpělivost s omezeným chodem blogu. Děkuji. :) B.

This love is like a hurricane #01

3. května 2014 v 8:59 | Báři ツ
Pouštím se do další povídky. Pomalu, ale jistě. Nicméně doufám, že se mi tady zase pár komentářů objeví. Třeba se najdou ti čtenáři, kteří psali komentář i k prologu, i když vím, že je to opravdu doba, co se tady prolog objevil. :) Doufám, že se vám bude povídka líbit, ještě nevím, jestli bude happy nebo sad end, každopádně počítám, že to bude mít málo dílů. Předběžně počítám kolem 10, abyste věděli. Užijte si počtení, vaše B.

This love is like a hurricane #00

29. července 2012 v 13:08 | B.
Další prolog, další povídka, na kterou se můžete těšit. Hodně velkou inspirací je mi boží písnička od Mandy Capristo, která bude takovým hlavním songem, který bude doprovázet celou povídku. I hlavní hrdinka se bude jmenovat Mandy, kdo by pořád měl vymýšlet jména. :D (původně jsem chtěla psát z pohledu Rii, ale jelikož jsem se ještě s touhle pitoumou Filipínkou nesmířila, ať je trenérka nebo ne, bude se hrdinka jmenovat Mandy. :D) Asi to nebude dvakrát veselá povídka, plánuju ji napsat takovou spíš... neveselou. No, uvidíme, jak se mi to povede. A kdy se vůbec do světa dostane první díl. :) Každopádně, malinkaté nalákání. :) B.



Už je to dávno, co jsem byla s Tomem šťastná. Náš vztah chřadl s každým dnem, kdy jsme na sebe nepromluvili, s každou minutou, kterou Tom věnoval radši jiným dívkám, než mě. Ani vlastně nevím, proč jsme spolu zůstávali, možná to byl zvyk, památka něčeho krásného, co mezi námi bylo. Každopádně nás to slabé něco drželo spolu, ať jsme den trávili jakkoliv, večer jsme se vždycky sešli ve společné posteli. S Tomem jsem zůstávala asi kvůli Billovi. Ten mi dělal oporu, kamaráda, vrbu... co jsem zrovna potřebovala.

Vztah s Tomem byl jako aprílové počasí. Jednou jsme spolu vycházeli docela dobře, stačilo lusknutí prstů a už se zase mračil. Tu náladovost jsem od něj pochytila, jak na mě křikl, musela jsem hlas zvyšovat taky. Všichni říkali, jak nám to spolu sluší. Více zasvěcení říkali, že jsem silná, když s ním ještě pořád jsem. Většina mi tvrdila, že se Tom po mém boku změnil. Nemohla jsem to tvrdit taky. Já jsem se změnila, to vím. Ale jestli on?

Naše láska byla prostě jako hurikán.

B.
 
 

Reklama