~TRAILERY~

Trailer: Sweet memories

5. září 2012 v 8:12 | Báři ツ
Rusovlasá Rihanna se mi k tomu dokonale hodila, pokud ji nemáte rádi, přimyslete si tam jinou dívku. :) Doufám, že se líbí, určitě se brzy setkáte s prologem. :)

Báři, 2012

Trailer: Forbidden

4. září 2012 v 15:30 | Báři ツ
Tak, tenhle trailer je k chystané povídce, ke které ještě nemám ani prolog. Musela jsem vás ale nějak nalákat. Takhle povídka je hlavně pro Dee, když je to povídka s Billem. :D.. Snad se bude líbit, těším se na vaše ohlasy. Vy se můžete těšit na brzký prolog, zřejmě po dokončení Glamorous. :) Povídka bude s ještě černovlasým Billem, jak jste mohli zjistit z videa. Není to žádná sláva, ale to už tak bývá, když jste gramla. :D
Báři, 2012

Trailer: Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to.

24. srpna 2012 v 0:23 | Báři ツ
Zapracovala jsem na dalším, když už tady mám jen prology. :D :)... Na ty se asi brzo vykašlu a prostě příště udělám trailer. :D Je to lepší, myslím. No, kochejte se další, začátečnickou upoutávkou. Rozhodla jsem se, že v téhle bude Tom ještě rastaman. Snad budete spokojeni. :)
Báři, 2012

Trailer: Lost in twins

22. srpna 2012 v 23:07 | Báři ツ
Tak, lehce jsem se inspirovala Eve* (těžce :D), takže doufám, že se nebude zlobit. :) Je to moje první pořádné video, tak se nelekněte. :) Rozhodla jsem se udělat tenhle trailer, protože to vypadá, že v anketě jasně vede takhle povídka. :) Snad se bude trailer líbit. :)

Báři, 2012

 
 

Reklama